Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 301K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
969
Like
11.024
Πόντοι
2.246
Μπορει να βγαλει αναπτηρες, σας χυνω εχεμυθα και με υπευθυνοτητα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

...δεν χρειαζεται μαγκα μου! Δυο-τρια πραγματακια θελει, τα ειπα παραπανω :wink:
Φανταζομαι εισαι ελευθερος οποτε εχεις τη πολυτελεια στις κινησεις σου
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
498
Like
1.388
Πόντοι
201
...μαγκα μου για τους λογους που γαμαω εγω τα τελευταια χρονια που δεν κανω σχεση μονιμη. Οι λογοι που ερχονται μαζι μου ειναι οτι θα γαμηθουν χωρις να εχουν καμμια υποχρεωση μετα, χωρις να τις κρινω ή να τις χαρακτηριζω "ευκολες", χωρις να μαθει κανεις παραεξω τιποτε, χωρις να ειναι αναγκασμενες να δικαιολογηθουν στον κυκλο τους, χωρις να τις ζαλιζω το μουνι με μηνυματα κ τηλεφωνα, χωρις την αισθηση του "ανηκειν", χωρις "πρεπει", χωρις ζηλιες κ αναστολες.
Αρκει βεβαια να πληρεις τουλαχιστον καποια βασικα δλδ να κατεχεις το "αθλημα", να εισαι χαλαρος κ ευχαριστος στην παρεα μαζι τους κ το βασικο να εισαι "εχεμυθος"!!!!! :hi:
Nαι τύπε, σίγουρα! Το ότι εκθειάζουν τον τρόπο που γαμάς, τα κορίτσια εδώ μέσα στα νήματά τους και το ότι εκθειάζουν το μέγεθος του "εργαλείου" σου σίγουρα δεν παίζει κανένα ρόλο να υποθέσω! :grin:
Αν οι επαγγελματίες σου γράφουν αυτά, οι ερασιτέχνες τι θα λένε;;;;; :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Odin_

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Αυτό το νήμα είναι κάπως σχετικό με το άλλο που ρωτάει αν βγαίνουν πιο ακριβές οι γκόμενες η ο αγοραίος. Το καλό που έχει ο αγοραίος είναι οτι πληρώνεις μόνο στο μπουρδέλο , ενώ αυτοί που ασχολούνται με γκόμενες φαντάζομαι πως πρέπει να προσέξουν περισσότερο το ντύσιμό τους ... κάποιο καλό αυτοκίνητο κτλ που και αυτά πρέπει να τα πληρώσεις , ενώ στον αγοραίο ούτε καλά ρούχα χρειάζονται ούτε καλό αυτοκίνητο ίσα ίσα κανένα σαράβαλο για να πας στο στούντιο :P
 

john doeropoulos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
90
Πόντοι
0
Η σπάντηση είναι απλή: διότι οι σχέσεις και ειδικά ο γάμος κοστίζουν πολύ πολύ περισσότερο.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.721
Like
2.768
Πόντοι
456
Μαλλον η τυπισα θα ειναι καμια 140 κιλα και ασχημη γιαυτο και δε μπορει να βρει χορηγους να τη κερνανε στη σχεση.Οι χορηγοι μια χαρα υπαρχουν αρκει να μη ειναι μπαζο η γυναικα.Αν ειναι 6αρι και πανω βρισκει ανετα χορηγο.
Ετσι είναι..
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Nαι τύπε, σίγουρα! Το ότι εκθειάζουν τον τρόπο που γαμάς, τα κορίτσια εδώ μέσα στα νήματά τους και το ότι εκθειάζουν το μέγεθος του "εργαλείου" σου σίγουρα δεν παίζει κανένα ρόλο να υποθέσω! :grin:
Αν οι επαγγελματίες σου γράφουν αυτά, οι ερασιτέχνες τι θα λένε;;;;; :confused:
......:cheesy::cheesy::cheesy:
Mαγκα, μετραει κ αυτο αλλα το "εμπορευμα" θα φανει με την πρωτη δοκιμη! :D:
Αλλα κ παλι, αν δν δινεις ολα τα παραπανω, τα ¨προσοντα" απο μονα τους δν φτανουν :wink:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Αυτό το νήμα είναι κάπως σχετικό με το άλλο που ρωτάει αν βγαίνουν πιο ακριβές οι γκόμενες η ο αγοραίος. Το καλό που έχει ο αγοραίος είναι οτι πληρώνεις μόνο στο μπουρδέλο , ενώ αυτοί που ασχολούνται με γκόμενες φαντάζομαι πως πρέπει να προσέξουν περισσότερο το ντύσιμό τους ... κάποιο καλό αυτοκίνητο κτλ που και αυτά πρέπει να τα πληρώσεις , ενώ στον αγοραίο ούτε καλά ρούχα χρειάζονται ούτε καλό αυτοκίνητο ίσα ίσα κανένα σαράβαλο για να πας στο στούντιο :P
καλα τα μπουρδελάκια αλλα ενας αντρας πρεπει να εχει εμπειριες..και ας του βγουν πολλες απο αυτες φολες τι να κανουμε.Απο τα δυσκολα μαθαινουμε
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
941
Κριτικές
2
Like
2.267
Πόντοι
446
Όπως ειπε και η μεγάλη φωτω μπαρτζωκα απο την θρυλική σειρά οι σταβλοι της εριεττα ζαιμη ... ο άντρας αν δεν το πληρώσει δεν τον ευχαριστιέται
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
καλα τα μπουρδελάκια αλλα ενας αντρας πρεπει να εχει εμπειριες..και ας του βγουν πολλες απο αυτες φολες τι να κανουμε.Απο τα δυσκολα μαθαινουμε
Δε το συζητω εγώ μαζί σου.Τα μπουρδέλα μόνο δε αρκούν.Σκεψου υπάρχουν εδώ άντρες 30-50 χρόνων που δε έχουν γαμησει εκτός μπουρδελων.Αυτο δε είναι ωραίο,πρέπει κανείς έστω μια στο τόσο να γαμαει και γκόμενες έξω.Εσυ πιστεύω από αυτά που μας λες που λόγο δε έχεις να πεις ψέματα ότι έχεις γαμησει και εκτός μπουρδελων,ο σαντ μαν και ο leader να ξέρεις είναι 40 ο ένας και 30 ο άλλος και δε έχουν γαμησει εκτός μπουρδέλων γι'αυτό και σε αμφισβητούν και οι 2 ότι λες ψέματα για να σε κάνουν ότι είσαι σα και αυτούς.Οσοι πιο πολλοί είναι σα και αυτούς τόσο πιο καλό για τη ψυχολογια αυτών των 2.Μη μασάς 42 χρόνων είσαι,δουλεύεις αυτό ελειπε να είσαι σα και αυτούς.Αυτοι οι 2 είναι άνεργοι δεκαετίες γι'αυτό και φτάσαν τόσο μεγάλοι και δε βρήκαν ποτέ γκομενα εκτός πληρωμής,επίσης καμάκι έξω όπως κάνει ο Ντόναλντ δε κάνουν άρα πως να την βρουν δια μαγείας?Εσύ εφόσον δουλεύεις ή εφόσον κάνεις καμακι σα τον Ντόναλντ όλο και κάτι θα έχεις γαμησει πιστεύω.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Δε το συζητω εγώ μαζί σου.Τα μπουρδέλα μόνο δε αρκούν.Σκεψου υπάρχουν εδώ άντρες 30-50 χρόνων που δε έχουν γαμησει εκτός μπουρδελων.Αυτο δε είναι ωραίο,πρέπει κανείς έστω μια στο τόσο να γαμαει και γκόμενες έξω.Εσυ πιστεύω από αυτά που μας λες που λόγο δε έχεις να πεις ψέματα ότι έχεις γαμησει και εκτός μπουρδελων,ο σαντ μαν και ο leader να ξέρεις είναι 40 ο ένας και 30 ο άλλος και δε έχουν γαμησει εκτός μπουρδέλων γι'αυτό και σε αμφισβητούν και οι 2 ότι λες ψέματα για να σε κάνουν ότι είσαι σα και αυτούς.Οσοι πιο πολλοί είναι σα και αυτούς τόσο πιο καλό για τη ψυχολογια αυτών των 2.Μη μασάς 42 χρόνων είσαι,δουλεύεις αυτό ελειπε να είσαι σα και αυτούς.Αυτοι οι 2 είναι άνεργοι δεκαετίες γι'αυτό και φτάσαν τόσο μεγάλοι και δε βρήκαν ποτέ γκομενα εκτός πληρωμής,επίσης καμάκι έξω όπως κάνει ο Ντόναλντ δε κάνουν άρα πως να την βρουν δια μαγείας?Εσύ εφόσον δουλεύεις ή εφόσον κάνεις καμακι σα τον Ντόναλντ όλο και κάτι θα έχεις γαμησει πιστεύω.
oλο και κατι θα εχω κανει και γω..
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.721
Like
2.768
Πόντοι
456
Αυτό πιστεύω και εγώ σαμπ ζερο και leader δε είσαι πάντως με τη καμία.
Εσύ πότε θα πας για καμάκι με τον Ντόναλντ? Εγώ το έχω πε δεν ντρεπομε,καμάκι δεν κάνω πλέον γιατί έχω φάει πάρα πολλές πίτες και με άσχημο τροπο
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Εσύ πότε θα πας για καμάκι με τον Ντόναλντ? Εγώ το έχω πε δεν ντρεπομε,καμάκι δεν κάνω πλέον γιατί έχω φάει πάρα πολλές πίτες και με άσχημο τροπο
Τι να κάνουμε έτσι είναι οι Ελληνίδες ρίχνουν χιλοπιτες και με αγένεια,αν κάτσεις και τους δωσεις σημασία είναι σαν να παραδέχεσαι τη ήτα σου και να περνάει το δικό τους και να φεύγεις από τον στόχο σου.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.721
Like
2.768
Πόντοι
456
Τι να κάνουμε έτσι είναι οι Ελληνίδες ρίχνουν χιλοπιτες και με αγένεια,αν κάτσεις και τους δωσεις σημασία είναι σαν να παραδέχεσαι τη ήτα σου και να περνάει το δικό τους και να φεύγεις από τον στόχο σου.
Ε εν αδε με πειράζει η χιλόπιτα,αλλά η αγένεια..εχουν συμπεριφορά κακη που ζητάνε το τσακωμο
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Ε εν αδε με πειράζει η χιλόπιτα,αλλά η αγένεια..εχουν συμπεριφορά κακη που ζητάνε το τσακωμο
Εντάξει μη δίνεις σημασία εσύ θα κοιτάς να κάνεις τη δουλειά σου να γαμησεις δλδ εκτός πληρωμής.Δες τον Ντόναλντ που γαμαει εκτός πληρωμής.Γαμαει εκτός πληρωμής γιατί τις έχει γραμμένες στα αρχιδια του.
 

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
34
Like
3.017
Πόντοι
2.591
Παιδιά νομίζω έχω αρρωστήσει. Δεν ξέρω πια αν πληρώνω για να γαμησω ή γαμάω για να πληρώσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom