Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 301K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

4jpeiraeus

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
1
Like
1
Πόντοι
0
Το έχουμε πει τόσες φορές....αλλά μιας και είσαι καινούργια και τεμπέλα....

Όπως λέει και ο παππούς ενός μεγάλου παίχτη....δεν πληρώνουμε για να γαμήσουμε, πληρώνουμε για να φύγουν αφού τις γαμήσουμε.

OK?
Που μπορω να βρω ρε αρχηγε Κινεζες πουτανες του δρομου;;Κανουν πιατσα πουθενα στην Αθηνα;;
 

Pathsioths

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2021
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Κατ' αρχην θελω να ενημερωσω οτι ανοιξα το thread χωρις να ψαξω για αντιστοιχο γιατι βαριομουν θελει παραπολυ ψαξιμο
και παμε στο προκειμενο:
Γιατι πατε και πληρωνεται τοσα λεφτα για να γαμησετε ενω υπαρχουν τοσες και τοσες εκει εξω που το κανουν τσαμπα?
Πρωτον εγω προσωπηκα για λογους χρονου και δευτερον μπορεις να κανεις ερωτα με κουκλαρες
 

Jenos

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2021
Μηνύματα
54
Like
33
Πόντοι
0
Το έχουμε πει τόσες φορές....αλλά μιας και είσαι καινούργια και τεμπέλα....

Όπως λέει και ο παππούς ενός μεγάλου παίχτη....δεν πληρώνουμε για να γαμήσουμε, πληρώνουμε για να φύγουν αφού τις γαμήσουμε.

OK?
Τελειο !
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Οι περισσότεροι λόγω εμφάνισης και επειδή είναι μισογυνιδες δεν μπορούν να βρουν γυναίκα.Αρκετοί αφού ανακάλυψαν το χόμπι της πορνείας τα παράτησαν λόγω ευκολίας .
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.410
Κριτικές
8
Like
11.234
Πόντοι
3.786
Θα σου αντιστρέψω το ερώτημα:

-Ποιες κατηγορίες αντρών ΔΕΝ πληρώνουν για να γαμήσουν

1. Οι εναλλακτικοί ,ομάδες ανθρώπων που υπάρχει πλήρης σεξουαλική απελευθέρωση, δεν υπάρχει μονογαμία, όλοι πάνε με όλους.
2. Οι επώνυμοι - performers - μοντέλα - όσοι εργάζονται σε αβανταδόρικες θέσεις στη νύχτα. Τους την πέφτουν πολλές και καλές για one night stand και έτσι δεν έχουν ανάγκη.

Για τους υπόλοιπους δε λέμε ότι υπάρχει μόνο το πληρωτικό, αλλά ναι υπάρχει και αυτό.

Επίσης δεν καταλαβαίνω τη φράση "όταν υπάρχουν τόσες γυναίκες για τσάμπα γαμήσι"; Και αν δεν είναι οι γυναίκες που σου αρέσουν; Αν εσύ δεν τους αρέσεις;

Και για να μην υπεκφεύγω, θα πω και για τη δική μου περίπτωση: Ξεκίνησα να ψάχνομαι με μπουρδέλα και στριπτιτζάδικα επειδή έτρωγα όλο απορρίψεις. Είχα πολύ μικρό κύκλο γνωριμιών, μου την έπεφταν γυναίκες που τις απέρριπτα και έτρωγα πολλές απορρίψεις. Υπήρξαν και περίοδοι που δεν είχα ανάγκη να ψάξω για μπουρδέλο επειδή έβρισκα γυναίκα. Τώρα πλέον έχω περάσει τα 40, οι γνωστές μου είναι παντρεμένες, μικρή δεν πρόκειται ποτέ να με δει ερωτικά, κάτι χωρισμένες ή ελεύθερες της ηλικίας μου που βρίσκω στο tinder είτε με απορρίπτουν, είτε δεν ταιριάζουμε, μου έχουν μείνει μόνο κάτι τουρίστριες από τη Ρωσία που έρχονται στην Ελλάδα μόνες τους. Αλλά μέχρι το καλοκαίρι τι να κάνω ,να μείνω αγάμητος; Γιατί, υπάρχει λόγος;
 

santorini

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
136
Like
157
Πόντοι
1
Οι περισσότεροι λόγω εμφάνισης και επειδή είναι μισογυνιδες δεν μπορούν να βρουν γυναίκα.Αρκετοί αφού ανακάλυψαν το χόμπι της πορνείας τα παράτησαν λόγω ευκολίας .
Η ευκολια ειναι ισως ο πιο σημαντικος λογος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 180011

Επισκέπτης
Θα σου αντιστρέψω το ερώτημα:

-Ποιες κατηγορίες αντρών ΔΕΝ πληρώνουν για να γαμήσουν

1. Οι εναλλακτικοί ,ομάδες ανθρώπων που υπάρχει πλήρης σεξουαλική απελευθέρωση, δεν υπάρχει μονογαμία, όλοι πάνε με όλους.
2. Οι επώνυμοι - performers - μοντέλα - όσοι εργάζονται σε αβανταδόρικες θέσεις στη νύχτα. Τους την πέφτουν πολλές και καλές για one night stand και έτσι δεν έχουν ανάγκη.

Για τους υπόλοιπους δε λέμε ότι υπάρχει μόνο το πληρωτικό, αλλά ναι υπάρχει και αυτό.

Επίσης δεν καταλαβαίνω τη φράση "όταν υπάρχουν τόσες γυναίκες για τσάμπα γαμήσι"; Και αν δεν είναι οι γυναίκες που σου αρέσουν; Αν εσύ δεν τους αρέσεις;

Και για να μην υπεκφεύγω, θα πω και για τη δική μου περίπτωση: Ξεκίνησα να ψάχνομαι με μπουρδέλα και στριπτιτζάδικα επειδή έτρωγα όλο απορρίψεις. Είχα πολύ μικρό κύκλο γνωριμιών, μου την έπεφταν γυναίκες που τις απέρριπτα και έτρωγα πολλές απορρίψεις. Υπήρξαν και περίοδοι που δεν είχα ανάγκη να ψάξω για μπουρδέλο επειδή έβρισκα γυναίκα. Τώρα πλέον έχω περάσει τα 40, οι γνωστές μου είναι παντρεμένες, μικρή δεν πρόκειται ποτέ να με δει ερωτικά, κάτι χωρισμένες ή ελεύθερες της ηλικίας μου που βρίσκω στο tinder είτε με απορρίπτουν, είτε δεν ταιριάζουμε, μου έχουν μείνει μόνο κάτι τουρίστριες από τη Ρωσία που έρχονται στην Ελλάδα μόνες τους. Αλλά μέχρι το καλοκαίρι τι να κάνω ,να μείνω αγάμητος; Γιατί, υπάρχει λόγος;
Καπως ετσι ειναι οπως τα περιγραφεις,γι αυτο πληρωνουμε διοτι δεν βρισκουμε κατι στην εξω ζωη που να ειναι στα γουστα μας και στα μετρα μας, σε εμφανησιακο επιπεδο,συμπεριφορας,ηλικιακα ζητηματα,βεβαια μη νομιζεις οτι ειναι και ευχάριστω ολο αυτο,να βλεπεις αλλους να τρωνε δωρεαν και εσυ,εγω,ο αλλος να πληρωνουμε...
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Οι περισσότεροι λόγω εμφάνισης και επειδή είναι μισογυνιδες δεν μπορούν να βρουν .Αρκετοί αφού ανακάλυψαν το χόμπι της πορνείας τα παράτησαν .

Καπως ετσι ειναι οπως τα περιγραφεις,γι αυτο πληρωνουμε διοτι δεν βρισκουμε κατι στην εξω ζωη που να ειναι στα γουστα μας και στα μετρα μας, σε εμφανησιακο επιπεδο,συμπεριφορας,ηλικιακα ζητηματα,βεβαια μη νομιζεις οτι ειναι και ευχάριστω ολο αυτο,να βλεπεις αλλους να τρωνε δωρεαν και εσυ,εγω,ο αλλος να πληρωνουμε...
Φίλε αυτή η καραμέλα ότι οι άλλοι γαμανε τσάμπα πρέπει να σταματήσει .Σκέψου πόσα λεφτά χαλάς σε εξόδους δώρα και άλλα τόσα που μόνος σου δεν θ τα έκανες ειδικά αν είσαι τσιγκούνης δεν παλευεται
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 180011

Επισκέπτης
Φίλε αυτή η καραμέλα ότι οι άλλοι γαμανε τσάμπα πρέπει να σταματήσει .Σκέψου πόσα λεφτά χαλάς σε εξόδους δώρα και άλλα τόσα που μόνος σου δεν θ τα έκανες ειδικά αν είσαι τσιγκούνης δεν παλευεται
Τι τσιγκουνης ρε φιλε,που εχουμε παρει τα γραφεια με τη σεσουλα?,το θεμα που αναρωτιεσαι απο ενα σημειο και μετα ειναι αν ποτε σταματαει αυτο αραγε και σου "τυχαινει" κατι χωρις πληρωμες
 

an16817

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2019
Μηνύματα
280
Κριτικές
13
Like
1.261
Πόντοι
1.071
Γιατί στοιχίζει λιγότερο από το να έχεις γκόμενα τελικά
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
4
Like
1.318
Πόντοι
206
Φίλε αυτή η καραμέλα ότι οι άλλοι γαμανε τσάμπα πρέπει να σταματήσει .Σκέψου πόσα λεφτά χαλάς σε εξόδους δώρα και άλλα τόσα που μόνος σου δεν θ τα έκανες ειδικά αν είσαι τσιγκούνης δεν παλευεται
Σε αυτη τη ζωη τιποτα δεν ειναι τσαμπα φιλε μου...Ρωτηστε τους παντρεμενους και οσους συζουνε τι τραβανε...

Ειναι λιγοι οι ευτυχισμενοι σε σχεση η γαμο και με συγκεκριμενο χρονικο οριζοντα...
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Σε αυτη τη ζωη τιποτα δεν ειναι τσαμπα φιλε μου...Ρωτηστε τους παντρεμενους και οσους συζουνε τι τραβανε...

Ειναι λιγη οι ευτυχισμενοι σε σχση η γαμο και με συγκεκριμενο χρονικο οριζοντα...
Αυτό λέω
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.191
Κριτικές
2
Like
705
Πόντοι
96
αυτος που τιμολογει και συγκρινει τα εξοδα προκειμενου να βγει και να φλερταρει δεν ειναι μισογυνης, μισανθρωπος ειναι! Γιατι πολυ απλα και με την παρεα σου να βγεις, λεφτα θα χαλασεις και μονος σου να βγεις παλι θα ξοδεψεις... Στην περιπτωση δε που πεφτει μονιμα σε αρπακτικα, που περιμενουν να κανουν ζωαρα με τον καθε πεινασμενο, απλα δεν εχει να δωσει τιποτα αλλο απο λεφτα!

Σε καμια περιπτωση δεν ειναι οικονομικος ο λογος που μας κανει να προτιμαμε το σπορ, περισσοτερο κοινωνικος ειναι. Μπορεις να εχεις εναλλαγη και (στην δικια μου περιπτωση) μπορω να μου κανουν ενα μασαζ μιας ωρας και μετα να ερθει η κορυφωση, αυτο σε σχεση, ειτε μονιμη ειτε μακροχρονια, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
αυτος που τιμολογει και συγκρινει τα εξοδα προκειμενου να βγει και να φλερταρει δεν ειναι μισογυνης, μισανθρωπος ειναι! Γιατι πολυ απλα και με την παρεα σου να βγεις, λεφτα θα χαλασεις και μονος σου να βγεις παλι θα ξοδεψεις... Στην περιπτωση δε που πεφτει μονιμα σε αρπακτικα, που περιμενουν να κανουν ζωαρα με τον καθε πεινασμενο, απλα δεν εχει να δωσει τιποτα αλλο απο λεφτα!

Σε καμια περιπτωση δεν ειναι οικονομικος ο λογος που μας κανει να προτιμαμε το σπορ, περισσοτερο κοινωνικος ειναι. Μπορεις να εχεις εναλλαγη και (στην δικια μου περιπτωση) μπορω να μου κανουν ενα μασαζ μιας ωρας και μετα να ερθει η κορυφωση, αυτο σε σχεση, ειτε μονιμη ειτε μακροχρονια, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!
Δεν είναι μισάνθρωπος τσιγκούνης λέγεται και ναι είναι και οικονομικός και κοινωνικός πχ να είσαι εσωστρεφης
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.191
Κριτικές
2
Like
705
Πόντοι
96
Δεν είναι μισάνθρωπος τσιγκούνης λέγεται και ναι είναι και οικονομικός και κοινωνικός πχ να είσαι εσωστρεφης
Ο τσιγκουνης δεν θα τα εδινε ουτε εκει ουτε αλλου. Οταν τιμολογεις με αυτο το τροπο τις ανθρωπινες επαφες το θεμα δεν νομιζω να ειναι η τσιγκουνια!
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Δεν είναι μισάνθρωπος τσιγκούνης λέγεται και ναι είναι και οικονομικός και κοινωνικός πχ να είσαι εσωστρεφης
με τοσα αρπακτικα που κυκλοφορουν προφανως καλυτερα να εισαι τσιγκουνης και να εχεις τις οποιες πιθανοτητες να γαμησεις τσαμπα επειδη επεσες σε καποια σχετικα νορμαλ παρα να τα σκορπας απο εδω και απο εκει και τελικα το βραδυ να εισαι ξενερωμενος με την κοινωνια που ζουμε...

χιλιες φορες να τα δωσεις σε επαγγελματια! δε θα σου βγαλει την ψυχη! και η δουλεια σου θα γινει και δε θα προβληματιζεσαι...
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
551
Πόντοι
21
Καλα πλακα κανεις ?
Υπαρχουν τοσες που το κανουν τσαμπα !!!!!!!!!

Ερε τι λεμε .

Εσυ εχεις δει πολλες ?
Να μας τις δειξεις και εμας εαν ειναι .

Παμε για ενα παραδειγμα ?

Γνωριζεις μια σε ενα μπαρακι ( ας πουμε ).
Ερχεσται πιο κοντα και κερνας ....ενα σφηνακι ( 10 ευρω )
Κερνας και δευτερο αλλα 10 ευρω .
Κερνας και ποτακι αλλα 10 ευρω .

Της λες μετα ....παμε για καμμια μπουζουκερι ? ετσι να ακουσουμε κανενα τραγουδακι .

Μπαινεις μεσα που λες ....160 το μπουκαλακι ....ριχνεις και καμμια 5αρια πανερακια λουλουδακια 250 ευρω .
Και ακομα δε εχεις γαμησι ...Ναι ?
Και εχουμε και λεμε ...μεχρι στιμης 440 ευρω ....
Και δεν σου καθετε η ΤΣΑΜΠΑ....εκεινο το βραδυ ...δεν ειναι και πουτανα ...λεμε τωρα ....και σε παει και 2 και 3 βραδια ...η τσαμα λεμε παλι ...μη ξεχνιομαστε ....
Στο συνολο που λες ...θα σου παει καμμια 1.000 ευρω ..για να πηδηξης .

Καλα πλακα κανουμε
Στην Βουλγαρια με 600 Ευρω αγοραζεις Γυναικα ...μην τρελλαθω !!!!!!!!

Οποτε που λες ....δινεις μια 250...και πηδας για μια ωρα ενα μουναρο ...που ουτε στα παραμυθια δεν παιζει .....και ασε τις ΤΣΑΜΠΑ να πηδιουνται....

Αντε γειααααααααααααααααααααααααα
Πόσο αλήθεια είναι αυτό
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Επειδή μας αρέσει η ποικιλία στο σεξ και δεν έχουμε όρεξη για νταραβέρια, έρωτες, ζήλιες μου σου του. Αν βρω κάτι καλό, κάνω μερικά ραντεβού συνεχόμενα και μετά πάω γι άλλα!!! Ίσως κάποια να μείνει ως στανταράκι - καβάτζα. Εύκολα και άμεσα. Βρίσκεις το στόχο, συννενοείσαι και σε μισή, μια ώρα πηδάς!!! Δεν ψήνεις την κουμπάρα - συνυφάδα-γειτόνισσα-συναδέλφισσα κλπ κλπ με δώρα και μα και μου και με κίνδυνο να ανοίξει το στόμα της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom