Νέα

Γιατί οι άνθρωποι κάνουν λιγότερο σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jim85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.439
Like
4.089
Πόντοι
456
Οι ανθρωποι σημερα κανουν λιγοτερο σεξ απο οτι παλιοτερα?

LOL

Που τα βρισκετε ολα αυτα.

Ειναι οπως οτι ολος ο κοσμος πειναει και τρωει απο τα σκουπιδια.

Καπως πρεπει να συντροφευσεις και τον αγαμητο.

Νημα φτιαγμενο και ραμμενο για παπαροιδεολογια αγαμητου subzero.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Το κανονικό σεξ ,το πήδημα, εμπεριέχει την επιβολή του άνδρα στη γυναίκα! Αφού ουσιαστικά και τυπικά την πηδας, την σκίζεις, την ξεκωλιάζεις !! Αυτό ειναι το γαμήσι!
Αυτό ξέρει ο άνδρας 'οταν γίνει άνδρας ότι ειναι το σεξ...!! Για τον "κανονικό άνδρα" το γαμήσι είναι μάχη και πόλεμος με εναν νικητη !!!!!! (αυτό το γαμήσι σπάνια να το κάνει νέος)...
Έκπληξη όμως!!! Αλλαγή σχεδίων : Πλεόν οι γυναίκες ενώ θέλουν την απόλαυση ΔΕΝ θέλουν την υποταγή!!! Θέλουν το γαμήσι...δεν θέλουν να προσβληθούν!
Θέλουν το σεξ....Δεν θέλουν να νοιώσουν οτι έχουν υποστεί κάτι ! Άρα αυτο το γνήσιο γαμήσι ξέσκισμα ο άνδρας μπορεί να το βρει μονο στην πουτάνα ή σε μια που να μοιάζει με πουτάνα!!
Και το αντίστροφο : η γυναίκα δύσκολα να δεχτει να πέσει, προσβηθεί, ξεσκιστεί απο εναν συζυγο...φιλο νόμιμα...αλλά μόνο παράνομα ή πριν την κανονική σχέση!!!
Αυτό βλέπω να γίνεται και να εξελλίσεται ...σκεφτείτε το...εξηγεί σχεδόν τα πάντα !! Και γι αυτο τελικά.... γίνεται λιγότερο σεξ και στα ζευγάρια γιατι οι γυναίκες αρνούνται να "υποδουλωθούν"
Άπειρες οι περιπτώσεις που όπως γαμάς ξαφνικά νιώθεις να πάει να σου βάλει κωλοδάχτυλο η Ελλεηνίδα,
-Τι κάνεις εκεί μωρή;
-Έλα θα σου αρέσει μη κάνεις έτσι.....
- Ουουουου μπανάναααα!
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
εδω ταιριαζει το τραγουδι του νιου μειλ τουαργυρου,ξημεροματα,δινεις δικεοματα!!
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
374
Κριτικές
46
Like
2.382
Πόντοι
2.405
Το να γαμας σε μπουρδέλα δεν είναι το ίδιο με το να γαμας γκόμενα..λιγος χρόνος,όχι φιλιά..όλα αγχωτικά.. απλός πάμε μπουρδέλα για το παλμαρέ
. την αλλαγή..
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
τωρα που καλοκαιριαζει βλεπω ολες οι ελεινιδες τον εχουν βρει ηδη τον γκομενο-χορηγο,μεχρι και τα μπαζα εχουν
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
μελετήστε το λίγο αδέρφια...έχει βάση και το ξαναλέω : το σεξ ,το πήδημα, δεν είναι δημόσιες σχέσεις.Η γυναίκα αφου σκεφτεί όσο χρειάζεται (λίγο ή πολύ ανάλογα το μυαλό της κλπ) αποδέχεται ποιός θα την καβαλήσει !!!
Αποφασίζει ποιός θα αναλάβει να την ξεσκίσει !!! Όλο αυτό ,σήμερα που η γυναίκα παίρνει εξουσία, παίρνει δύναμη, ισχυροποιείται ,πως το καταλαβαίνετε?
Θεωρείται ότι εύκολα θα αποδεχτεί να κάτσει κάτω από κάποιον?
Μια ανίσχυρη γυναίκα πιο εύκολα δεν κάθεται ? Μια αδύναμη γυναίκα (διαχρονικά) πιο εύκολα δεν εξουσιάζεται ? (και μεταφορικά και πραγματικά στο κρεβάτι).
Άρα σήμερα βλέπουμε τη φυσιολογική εξέλιξη: η γυναίκα χωρίς να το λέει ουσιαστικά έχει πάθει το εξής:
" Δεν είμαι (συνήθως) η γάτα που νιαουρίζει και θυμάσαι ...και εύκολα με νικούσες στο κρεβάτι..." Έχω εξελιχτεί σε έναν ισχυρό πάνθηρα" Ευχαρίστως να με βάλεις από κάτω......
αν έχεις τα κότσια (πχ έναν απλό σκυλο όμως τον σκοτώνει) ...αν έχεις πολύυυ δύναμη....(γιατί αν έχεις απλά κάποια δύναμη μόνο ο πάνθηρας θα σε δαγκώσει πολύ άσχημα)....κοκ...
Κοινώς...ζητούνται ζώα ισχυρότερα από πάνθηρες για να έχουμε σεξ... (θα πουν οι γυναίκες)...Και δώστου εμεις στην αναζήτηση δύναμης μεγαλύτερης προς επίτευξη αυτού του στόχου!!!
Δεν την βρίσκουμε? κατευθείαν στα μπουρδέλα!! Πληρώνεις...(κοινώς δωροδοκείς ) και όλες σου κάθονται !!!!!
Ποιός έχει σοβαρές αντιρρήσεις ?
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
422
Πόντοι
21
Εχω να κανω sex 9 μηνες και 2 μερες, ουτε μαλακια ουτε ονειρωξη, τιποτα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.541
Like
16.248
Πόντοι
3.656
Πρέπει να απει σε γιατρό οαυτοε δεν είναι νορμάλ,θα πάθει τίποτα 9 μηνες να μαζέψει τόσο σπέρμα μέσα του

Ο προστάτης του θα'ναι σαν σαμπρέλα,όπως λέει κι ο Ραπτοπουλος :grin:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Για όλα αυτά φταίνε οι γυναίκες.
Εκτός απο τόσες ασθένειες μύκητες ΣΜΝ παράσημα, τώρα τελευταία πολλές γυναίκες έχουν βγάλει δόντια μέσα στο μουνι τους και έτσι πονάει παρα πολύ το τρυφερό και πολύτιμο πουλάκι όταν μπαίνει μέσα.
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
422
Πόντοι
21
Για ολλους αυτους που λενε 0 τεστοστερονη κλπ λετε μαλακιες το εχω ριξει στη γυμναστική και εχω γινει τουμπανο, καυλες εχω κανονικα καθε πρωι καυλωμενος ξυπναω
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
422
Πόντοι
21
Παιδια seamen retention λεγετε αυτο που κανω γκουγκλαρετε το
 

Ares7

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2023
Μηνύματα
264
Like
422
Πόντοι
21
However, recent studies have shown that semen retention may actually be beneficial for our health. When we retain semen, the body produces more testosterone. Testosterone is essential for muscle growth, fat loss, and increased energy levels. More testosterone also leads to increased libido and improved erections
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Το να γαμας σε μπουρδέλα δεν είναι το ίδιο με το να γαμας γκόμενα..λιγος χρόνος,όχι φιλιά..όλα αγχωτικά.. απλός πάμε μπουρδέλα για το παλμαρέ
. την αλλαγή..
Ποτέ μπουρδέλα, μόνο βίζιτες για μια ώρα
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
το να κανεις ενεσεις τεστοστερονης,για να γινεις φουσκωτος,ειναι οτι χειροτερο,ο οργανισμος μετα σταματαει να φτιαχνει τεστοστερονη,και δεν σου σηκωνεται το πουλι,ολοι αυτοι οι φουσκωτοι,δεν μπορουν να γαμησουν,γαμανε μονο οταν ακνουν ενεσεις τεστοστερονης,μετα τα μπλεκουν,ριχνουν ενεσεις στη πουτσα για να σηκωνεται,γενικα οι φουσκωοτι εχουν προβλημα μεγαλο,αλλιως θα περναμε ολοι αναβολικα για να γουσκωσουμε,αμα δεν ηταν επικινδινα
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
το να κανεις ενεσεις τεστοστερονης,για να γινεις φουσκωτος,ειναι οτι χειροτερο,ο οργανισμος μετα σταματαει να φτιαχνει τεστοστερονη,και δεν σου σηκωνεται το πουλι,ολοι αυτοι οι φουσκωτοι,δεν μπορουν να γαμησουν,γαμανε μονο οταν ακνουν ενεσεις τεστοστερονης,μετα τα μπλεκουν,ριχνουν ενεσεις στη πουτσα για να σηκωνεται,γενικα οι φουσκωοτι εχουν προβλημα μεγαλο,αλλιως θα περναμε ολοι αναβολικα για να γουσκωσουμε,αμα δεν ηταν επικινδινα
η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας…
Δεν σε παρεξηγώ, είσαι ο μαϊντανός σε όλες τις συζητήσεις.
Έχεις φτιάξει ένα φανταστικό κόσμο με μπλε και κόκκινο χάπι.

Κανονικά πρέπει να αλλάξεις το nickname σου σε Πλανητάρχης, γιατί μόνο αυτός τα ξέρει όλα…

Και όπως έχω πει… εγώ γαμουσα όταν εσυ λογικά ήσουν με κάνα ποδηλατάκι σε καμία πλατεία.
Για τα υπόλοιπα που εχω κάνει, θες 5 ζωές
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Εγω εχω να κανω sex 9 μηνες μαγκες ουτε μαλακια ουτε τιποτα, μπαλακια φουλ με σπερμα
Γιατί δε πας σε πουτανες ?μαλακας είσαι και τόσο καιρό δε γαμας?ντροπή είναι αυτό ενώ υπάρχουν οι πουτανες.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Ξέχασα, ο γέρος του Βασσαλου είναι IFBB PRO… (αυτουνού ο γέρος που κράζεις…)
Λες να έχει πρόβλημα, ή γαμαει με ενέσεις ;
η ίδια ερώτηση πάει και για τον γιο του…

Μιας και ξέρεις εκ των έσω για bodybuilding κτλ κτλ κτλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom