Νέα

Γιάννης Αντετοκούμπο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Apollo64
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
μαγκας ο μικρος.οταν παιζει μου θυμιζει τον ντουραν
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
μακαρι να πετυχει και να παει μπροστα στη ζωη τουαν νοιωθει ελληνας ειναι ελληνας και στ αρχιδια μου αν ειναι μαυρος,ασπρος η τυρκουαζ
αλλα λεν οι χρυσαυγουλοι που υποστηριζεις ομως  :uglystupid:
( ο σχορτσιανιτης δεν ειναι ελληνας λεγαν)  :idiot:  η δεν τους υποστηριζεις?
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
και γιατί θα πρέπει να φύγει.. μια χαρά μπορεί να του δοθεί άδεια παραμονής ...
καθυστερημενε τραβαμουνη χρυσαυγουλοτερε των χρυσαυγουλων
λες ρε μαλακα σε εναν ανθρωπο που εχει γεννηθει στη ελλαδα εχει παει 20 χρονων και ολη του τη ζωη την εζησε στην ελλαδα εδω πηγε τουλαχιστον 12 χρονια σχολειο ελληνικα ειναι η μητρικη του γλωσσα  :uglystupid:  οτι δεν δικαιουτε την ελληνικη υπηκοοτητα και να του δινουμε συνεχεια αδεια παραμονης  :jerking:   σε πια χωρα του κοσμου γινονται αυτα ρε βλαμμενε που αμα γεννηθεις στις περισσοτερες σου δινουν και αμεσως υπηκοοτητα  :2funny:
πολλοι που ψηφιζουν χρυσαυγουλα παρασυρμενοι ειναι πιο φιλελευθεροι απο σενα
ΦΑΣΙΣΤΑ Ε ΦΑΣΙΣΤΑ
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
καθυστερημενε τραμουνη χρυσαυγουλοτερε των χρυσαυγουλων
λες ρε μαλακα σε ενα ανθρωπο που εχει γεννηθει στη ελλαδα εχει παει 20 χρονων και ολη του τη ζωη την εζησε στην ελλαδα εδω πηγε τουλαχιστον 12 χρονια σχολειο ελληνικα ειναι η μητρικη του γλωσσα  :uglystupid:  οτι δεν δικαιουτε την ελληνικη υπηκοοτητα και να του δινουμε συνεχεια αδεια παραμονης  :jerking:   σε πια χωρα του κοσμου γινονται αυτα ρε βλαμμενε που αμα γεννηθεις στις περισσοτερες σου δινουν και αμεσως υπηκοοτητα  :2funny:
πολλοι που ψηφιζουν χρυσαυγουλα παρασυρμενοι ειναι πιο φιλελευθεροι απο σενα
ΦΑΣΙΣΤΑ Ε ΦΑΣΙΣΤΑ

τυχαίνει στις περισσότερες του κόσμου... για να πάρεις ιθαγένεια δεν έχει σχέση η γέννηση σου την χώρα αλλά αλλα κριτήρια...

μαλάκα...

να παρε να δεις τι γίνεται στην Γερμανία

 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
καθυστερημενε τραβαμουνη χρυσαυγουλοτερε των χρυσαυγουλων
λες ρε μαλακα σε εναν ανθρωπο που εχει γεννηθει στη ελλαδα εχει παει 20 χρονων και ολη του τη ζωη την εζησε στην ελλαδα εδω πηγε τουλαχιστον 12 χρονια σχολειο ελληνικα ειναι η μητρικη του γλωσσα  :uglystupid:  οτι δεν δικαιουτε την ελληνικη υπηκοοτητα και να του δινουμε συνεχεια αδεια παραμονης  :jerking:   σε πια χωρα του κοσμου γινονται αυτα ρε βλαμμενε που αμα γεννηθεις στις περισσοτερες σου δινουν και αμεσως υπηκοοτητα  :2funny:
πολλοι που ψηφιζουν χρυσαυγουλα παρασυρμενοι ειναι πιο φιλελευθεροι απο σενα
ΦΑΣΙΣΤΑ Ε ΦΑΣΙΣΤΑ
εσυ τι υπηκοοτητα εχεις;;;;

[move]Υ.Γ. Δεν θα γινεις Ελληνας ποτε νιγηριανε[/move]
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Λογικα εφ οσον γεννηθηκε και μεγαλωσε εδω, θαπρεπε  αυτοματα να παιρνει την υπηκοοτητα....Δεν ξερει αλλη πατριδα
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Εγώ είδα το παιδί αξιοπρεπέστατο στα draft μολις άκουσε το ονομα του...έκανε το σταυρο του. κουμπωσε το σακακι του και ο αδερφός του πανηγύριζε με την ελληνική σημαία.
Θα μπορουσε να κανει τεμεναδες και να πανηγυρίζει με τη νιγηριανη σημαία..
Αλλα αυτό ΕΝΙΩΣΕ, αυτο ΗΘΕΛΕ να κάνει. Το επέλεξε.

Γεννηθηκε εδω, μεγάλωσε εδω...συνηθισε στις φτωχογειτονιες της Αθήνας. Αυτο δε βλέπω σε τι τον ξεχωρίζει απο μενα που μεγαλωσα στις ίδιες γειτονιες.
Τωρα είναι άλλο θεμα με τους ξενους στο κεντρο..ας μην τα τσουβαλιαζουμε όλα!

Μπράβο στο παιδι... μακαρι να είχε παίξει ένα χρόνο στην Α1. Μακαρι να είχε παιξει Παναθηναικο Ολυμπιακο/
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Τι αλλάζει για τα
παιδιά μας;
Ιδιαίτερα για παιδιά είναι
το νέο δίκαιο μεγάλο
επίτευγμα. Παιδιά που
γεννιούνται στην Γερμανία
αποκτούν μαζί με την
υπηκοότητα των γονιών
τους αυτόματα και το
γερμανικό διαβατήριο,
όταν ο ένας από τους
γονείς:
ζει τουλάχιστον 8 χρόνια
μόνιμα και νόμιμα στην
Γερμανία
Τραβαμουνη απο το λινκ που μου παρεθεσες  :uglystupid:
οι γονεις του γιαννη ειναι 24 χρονια στην ελλαδα  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
στη γερμανια θα ειχε παρει εδω και 16 χρονια τη γερμανικη υπηκοοτητα η οχι  :uglystupid:
ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΝΚ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΡΕΘΕΣΕΣ  :uglystupid:   
ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ    :uglystupid: :uglystupid:  :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Τι αλλάζει για τα
παιδιά μας;
Ιδιαίτερα για παιδιά είναι
το νέο δίκαιο μεγάλο
επίτευγμα. Παιδιά που
γεννιούνται στην Γερμανία
αποκτούν μαζί με την
υπηκοότητα των γονιών
τους αυτόματα και το
γερμανικό διαβατήριο,
όταν ο ένας από τους
γονείς:
ζει τουλάχιστον 8 χρόνια
μόνιμα και νόμιμα στην
Γερμανία
Τραβαμουνη απο το λινκ που μου παρεθεσες  :uglystupid:
οι γονεις του γιαννη ειναι 24 χρονια στην ελλαδα  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
στη γερμανια θα ειχε παρει εδω και 16 χρονια τη γερμανικη υπηκοοτητα η οχι  :uglystupid:
ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΝΚ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΡΕΘΕΣΕΣ  :uglystupid:   
ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ    :uglystupid: :uglystupid:  :2funny: :2funny:

ηλίθιε ... οι γονείς του μπορεί να είναι 24 χρόνια στην Ελλάδα.. πόσα από αυτά είναι νόμιμα ?????????????????
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ηλίθιε ... οι γονείς του μπορεί να είναι 24 χρόνια στην Ελλάδα.. πόσα από αυτά είναι νόμιμα ?????????????????
ξερεις εσυ? βλαμμενε  :jerking:
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ  :uglystupid:
επειδη τους θεωρεις ολους παρανομους δε σημαινει οτι ειναι κι ολας  :uglystupid:
ξερεις ποσοι πακιστανοι ειναι νομιμοι με εξαρτημενη σχεση εργασιας (κυριως) που ανανεωνουν καθε 2 χρονια  :idiot:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Εγώ είδα το παιδί αξιοπρεπέστατο στα draft μολις άκουσε το ονομα του...έκανε το σταυρο του. κουμπωσε το σακακι του και ο αδερφός του πανηγύριζε με την ελληνική σημαία.
Θα μπορουσε να κανει τεμεναδες και να πανηγυρίζει με τη νιγηριανη σημαία..
Αλλα αυτό ΕΝΙΩΣΕ, αυτο ΗΘΕΛΕ να κάνει. Το επέλεξε.

Γεννηθηκε εδω, μεγάλωσε εδω...συνηθισε στις φτωχογειτονιες της Αθήνας. Αυτο δε βλέπω σε τι τον ξεχωρίζει απο μενα που μεγαλωσα στις ίδιες γειτονιες.
Τωρα είναι άλλο θεμα με τους ξενους στο κεντρο..ας μην τα τσουβαλιαζουμε όλα!

Μπράβο στο παιδι... μακαρι να είχε παίξει ένα χρόνο στην Α1. Μακαρι να είχε παιξει Παναθηναικο Ολυμπιακο/

μακάρι να πάει μπροστά το παιδί για το καλό του και για το καλό της οικογένειας του...

παπαριές του τύπου "δοξάζει τα ελληνικά χρώματα" κλπ σε επαγγελματικά αθλήματα τις ακούω βερεσέ...

απο κει και πέρα το να αρχίσεις να δίνεις αβέρτα ιθαγένειες σε παιδιά είναι αλλο πράγμα...
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Το παιδι εγω το θεωρώ Ελληνα συμπατριωτη μου... Αλλα δεν μπορω να αμφισβητησω το γεγονός πως έχει άλλη φυλετική προελευση απο μενα και να το διαχωρίσω!
Και μπράβο του!
Θα τον πω μαύρο ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ. Οπως είμαι εγώ λευκος. Θα τον κοιτάξω περιεργα γιατι δε μεγαλωσα με μαυρους...ας με κοιταξει και αυτος.
Δε βλεπω σε τι είναι κακο η διαφορικότητα!
Υπάρχειένα αγχος απο τη μια να μη χαρακτηριστουμε ρατσιστες αν διαπιστώσουμε διαφορες.
Εγω απλά λέω να μην αφήνουμε τις διαφορες να μας χωρίζουν. Να τις διαπιστωνουμε και να είμαστε υπερήφανοι για αυτες.
Μπορει να κοιταξω με θαυμασμο την παλαμη του που αρπάζει με ένα χέρι την μπάλα ενω εγω δεν μπορώ! Διαφορες υπαρχουν..αρκει να μη καταληγουν σε διακρίσεις.
 

Επισκέπτης
Από πότε σε πήρε ο πόνος για το νόμο Ραγκούση μωρή ποντικομαμή; Αφού τον καταψηφίσατε όλοι εσείς οι αριστεροί διεθνιστές του κώλου. :birdman:
Στους τραβατρομπες,τα λαμογια και τους σαμαρακηδες εδινε περιθωριο να μη γινουν ΡΟΜΠΑ ο νομος Ραγκουση,οχι σε μενα...

Μια μαλακια και μιση ηταν και καλα εκαναν και τον καταψηφισαν στη βουλη ΣΥΡΙΖΑιοι και ΚΚΕδες,το γιατι το ξερεις.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
μακάρι να πάει μπροστά το παιδί για το καλό του και για το καλό της οικογένειας του...

παπαριές του τύπου "δοξάζει τα ελληνικά χρώματα" κλπ σε επαγγελματικά αθλήματα τις ακούω βερεσέ...

απο κει και πέρα το να αρχίσεις να δίνεις αβέρτα ιθαγένειες σε παιδιά είναι αλλο πράγμα...

Στο τελευταίο συμφωνω και εγω!!!
Αν όμως, όπως λενε, το παιδι γεννηθηκε εδω, μεγαλωσε..εγινε 18...ε δε βλεπω να του λείπει άλλο κριτηριο απο το να χαρακτηριστεί Ελληνας
Για την ακρίβεια μαυρος Ελληνας.

Και να λεμε και του στραβου το δικιο...η ελληνική φυλη...με όποιες προσμιξεις είχε απο άλλα φύλα κατα τη διαρκεια των αιωνων...τουλαχιστον η ελληνική φυλή της δικιας μου γενιας...δε νομίζω να μπορει να βγάλει ένα τέτοιο μπασκετικό ταλέντο... Γιατι το συγκεκριμένο παιδι κουβαλαει τα γονίδια απο τη μαυρη φυλη που τον κανουν παικταρα.
Απο τη δικια μας γενια και την επομενη δυο ταλεντα βγηκαν... Χριστοδούλου και Διαμαντίδης - ο πρώτος είχε το ταλέντο αλλα ήταν στα αρχίδια του κλασσικός Ελληνας και ο δεύτερος απλα είναι ο καλυτρο Ευρωπαίος παικτης αλλα όχι για NBA - (τον Γκάλη δεν τον μετράω...είναι εξωγήινος...)
 

Επισκέπτης
Φυσικά ξέρω. Γιατί είστε ένα μάτσο γεροντοκόρες που το μόνο που ξέρετε είναι να διαμαρτύρεστε χωρίς ποτέ να προτείνετε τίποτα.  :birdman:
Προτασεις υπηρχαν και υπαρχουν κομπλε.

Ο νομος Ραγκουση,και το ξερεις καλα,ΑΥΣΤΗΡΟΠΟΙΟΥΣΕ την κατασταση,δεν τη διευκολυνε.

Και γι'αυτο καταψηφιστηκε.Τελος.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ρομπα σας εκανε ρε μουνια ο γιαννης(που εκανε και το σταυρο του)....γαμω την φαρα μας κωλοελληνες
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
αλλα λεν οι χρυσαυγουλοι που υποστηριζεις ομως  :uglystupid:
( ο σχορτσιανιτης δεν ειναι ελληνας λεγαν)  :idiot:  η δεν τους υποστηριζεις?
ελληνας και ρατσιστης δεν πανε μαζι.επειδη αγαπω την πατριδα δεν σημαινει οτι μισω τους μαυρους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom