Νέα

Γιάννα (Χ. Τρικούπη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lepando
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loucas

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Δευτερα απογευμα (6-7) δοκιμασα Γιαννα! Πολυ καλο σωματακι και στηθος. Αρκετα ευχαριστη στη κουβεντα της (οχι τσαμπουκαδες και τετοια) και ΠΟΛΥ καλη πιπα και ανεβασμα απο πανω. Αξιζει τον κοπο (30+15 ξενοδοχειο). Παιρνει και 100? για 1 ωρα (με "κουλουρι").
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Στην Γ Σεπτεμβρίου κυκλοφορεί καμια μαυρουλα? Ειχα δει μια αλλα μεχρι να της μιλησω την εχασα. Επισης απο εκει εχω παρει την Αννουλα, ξανθια που λεει οτι ειναι Ελληνιδα αλλα δεν το πιστευω.
Πολύ καλή πίπα, μετριοτατη συμμετοχη αλλα καλο attitude. Στοιχησε 10?hotel +30?.
Γενικως εχει ξενες σε αυτη την πιατσα και οι περισσοτερες δεν βλεπονται. Οποιος συναγωνιστης εχει εμπειρια ας την καταθεσει!
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Στην Γ Σεπτεμβρίου κυκλοφορεί καμια μαυρουλα? Ειχα δει μια αλλα μεχρι να της μιλησω την εχασα. Επισης απο εκει εχω παρει την Αννουλα, ξανθια που λεει οτι ειναι Ελληνιδα αλλα δεν το πιστευω.
Πολύ καλή πίπα, μετριοτατη συμμετοχη αλλα καλο attitude. Στοιχησε 10?hotel +30?.
Γενικως εχει ξενες σε αυτη την πιατσα και οι περισσοτερες δεν βλεπονται. Οποιος συναγωνιστης εχει εμπειρια ας την καταθεσει!
κατα την διαρκεια της ημερας ειναι 2,3 μαυρες αλλα το βραδυ μαζευονται πολλες
 

Varvaros

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Όσον αφορά αυτή που έχει ως νούμερο 2 ο male123 να πω οτι αν είναι αυτή που νομίζω (σόρρυ αλλά στη φώτο δεν φαίνεται και πολύ καλα), μια αλβανίδα καστανή με γαλάζιο μάτι και κορμί κόλαση, οτι παίρνει 30+ ξενοδοχείο και κάνει τα βασικά. Εξτρά υπηρεσίες δε δίνει (τουλάχιστον όχι σε εμένα αν και εκεί πλέον πρέπει να έχω γίνει ψιλό γνωστός δυστυχώς ή ευτυχώς ανάλογα την περίπτωση).
Δεν την έχω ρωτήσει για ώρα και τέτοια αλλά δε νομίζω να ξεφεύγει από την ταρίφα των υπόλοιπων που είναι 100 για μια ώρα.
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
Η Γιαννα ειχε σημερα ανοιχτο το κινητο της μετα απο πολυ καιρο που σημαινει οτι πιθανον να εχει επιστρεψει..Επιθεση....
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Η Γιάννα κάνει γλωσσόφιλα; 69? Ξέρει κάποιος να μας κατατοπίσει;
 

Επισκέπτης
Η Γιαννα ειχε σημερα ανοιχτο το κινητο της μετα απο πολυ καιρο που σημαινει οτι πιθανον να εχει επιστρεψει..Επιθεση....
που ειναι το πορνιδιο γιανα ψολαρα μου?που πιτσιλιετε τελευτεα και τι ορες........
 

tigerlol

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Γιαννα is back. Επεστρεψε ξανθια και σούπερ!προλάβετε γιατί με το που θα μαζέψει κάτι φράγκα ακόμα θα γυρίσει βουλγαρία για μπίζνες )εστιατόριο-καφέ-κομμωτήριο. Να ζητήσουμε μετοχές  :2funny:
 

Prostixi Skepsi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γιαννα is back. Επεστρεψε ξανθια και σούπερ!προλάβετε γιατί με το που θα μαζέψει κάτι φράγκα ακόμα θα γυρίσει βουλγαρία για μπίζνες )εστιατόριο-καφέ-κομμωτήριο. Να ζητήσουμε μετοχές  :2funny:

γ σεπτεμβρίου οι ίδιες ώρες ισχύουν;
και σε ποιο ύψος κάνει;
 

vrasidakos

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
0
Γιαννα is back. Επεστρεψε ξανθια και σούπερ!προλάβετε γιατί με το που θα μαζέψει κάτι φράγκα ακόμα θα γυρίσει βουλγαρία για μπίζνες )εστιατόριο-καφέ-κομμωτήριο. Να ζητήσουμε μετοχές  :2funny:

Υπάρχει κανένα νέο για την Γιάννα? Δεν την έχω πετύχει καθόλου έξω. Ρωτώντας κάποιες άλλες κοπέλες μου είπαν ότι δουλεύει πλέον με ραντεβού. Ξέρει κανένας αν ισχύει?
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ναι ρε χιστες , που θα την βρουμε τη γιαννα ;; ειδα τη φωτο και ειναι ΚΑΥΛΑ ..... πρεπει οπωσδηποτε να πιτσιλιστει
 

lukopoulo

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
ναι ρε χιστες , που θα την βρουμε τη γιαννα ;; ειδα τη φωτο και ειναι ΚΑΥΛΑ ..... πρεπει οπωσδηποτε να πιτσιλιστει

κανά νέο ; εδώ έκανα account για να ποσταρω ... αν έχει κανείς τηλ , ας στείλει pm plz.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom