Νέα

Για περισσότερο σπέρμα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έχω ένα φίλο που ντρέπεται να πάει γιατρό. Το πρόβλημα που έχει είναι ότι ξαφνικά το σπέρμα του έχει γίνει κιτρινωπό και παχύρευστο (κομμάτια σαν ζελ)...........τον έχω πρήξει να πάει να το κοιτάξει αλλά τίποτα.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Έχω ένα φίλο που ντρέπεται να πάει γιατρό. Το πρόβλημα που έχει είναι ότι ξαφνικά το σπέρμα του έχει γίνει κιτρινωπό και παχύρευστο (κομμάτια σαν ζελ)...........τον έχω πρήξει να πάει να το κοιτάξει αλλά τίποτα.
Στείλτον χειροπόδαρα συνΑΕΚτσή! Χωρίς αστεία.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Την ίδια χρονική στιγμή ξεκίνησε να παίρνει χάπια θυρωειδή αλλά δεν ξέρω αν φταίει και αυτό.
 

Επισκέπτης
sonyp900, το κιτρινωπό και παχύρρευστο παραπέμπει σε πυώδες. Πρέπει οπωσδήποτε να πάει σε έναν ουρολόγο για να μη το μετανοιώσει κάποτε, να του πεις.
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Έχω ένα φίλο που ντρέπεται να πάει γιατρό. Το πρόβλημα που έχει είναι ότι ξαφνικά το σπέρμα του έχει γίνει κιτρινωπό και παχύρευστο (κομμάτια σαν ζελ)...........τον έχω πρήξει να πάει να το κοιτάξει αλλά τίποτα.
καλα βρε φιλε σονυ κιαυτος βλεπει το σπερμα του να γινεται ετσι και δεν παει γιατρο???????????????? κατι ξερει μαλλον που δεν στο λεει............
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Την ίδια χρονική στιγμή ξεκίνησε να παίρνει χάπια θυρωειδή αλλά δεν ξέρω αν φταίει και αυτό.
Δε νομίζω να έχει σχέση. Σε κάθε περίπτωση πρέπει να δει ειδικό. Μπορεί να ναι κάτι απλό. Με το ίδιο σύμπτωμα που περιγράφεις ειχα τσακώσει χλαμύδια που ανιχνεύτηκαν στο ετήσιο σκανάρισμα αφροδισίων που κάνω.  Αυριο στο γιατρό.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Ψέματα! Σπέυδω προς διόρθωση. Δεν ήταν το σπέρμα μου έτσι, αλλά τα προσπερματικά.  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Ακριβώς Eskiya είχες μια ουρηθρίτιδα από χλαμύδια και αυτό ήταν ουρηθρικό έκκριμα.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ο Πέτρος Βόρειος δεν έπαιρνε κάτι πρωτείνες και έβγαζε όλα τα "εσώψυχά" του στα πρόσωπα των πορνιδίων?

υγ.το περισσότερο τι το θέλετε?
 

memphesis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2014
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, το σπέρμα μου έχει γίνει πού πηχτό... και δεν αρέσει στη γκόμενα. Λέτε να έχω τπτ?
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.676
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Συναγωνιστές, το σπέρμα μου έχει γίνει πού πηχτό... και δεν αρέσει στη γκόμενα. Λέτε να έχω τπτ?
χωρις να ειμαι γιατρος
επειδη το ειχα ψαξει παλιοτερα
3 ειναι τα ενδεχομενα:
1) ειναι χοντραδια λογω παρατεταμενης αγαμιας
2) ειναι παροδικο και οφειλεται στη διατροφη
3) εχεις προστατιτιδα
 

memphesis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2014
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Φίλε μου, πηδάω συνέχεια οπότε δεν παίζει να είναι από αγαμία (και να μην πηδούσα, θα τον έπαιζα συνέχεια). Στη διατροφή δεν έχω αλλάξει κάτι... Προστατίτιδα, δεν έπρεπε να έχω και κάποιο άλλο σύμπτωμα?
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τυποι, με τα αρχικα υγρα που βγαζει το καβλι μας που ειναι διαφανη σαν νερο κολλωδες, εχουν σπερμα η οχι? μπορει με αυτα να μειενι εγκυος γκομενα??


Γαμαγα χθες ενα μουνι καλο, και της τον εχωσα στην αρχη για λιγο και μετα εβαλα καποτα, αλλα το καβλι μου πρεπει να εβγαλε απο αυτο το υγρο οταν της οτν εβαλα στην αρχη

 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Τυποι, με τα αρχικα υγρα που βγαζει το καβλι μας που ειναι διαφανη σαν νερο κολλωδες, εχουν σπερμα η οχι? μπορει με αυτα να μειενι εγκυος γκομενα??


Γαμαγα χθες ενα μουνι καλο, και της τον εχωσα στην αρχη για λιγο και μετα εβαλα καποτα, αλλα το καβλι μου πρεπει να εβγαλε απο αυτο το υγρο οταν της οτν εβαλα στην αρχη
ΑΝ δεν κανω λάθος ονομάζονται προσπερματικά υγρά. Θεωρητικά υπάρχει πιθανότητα σύλληψης αλλά πάρα μα παρα πολύ μικρή...Καλό ειναι πάντως να βάζεις ένα σκουφο μην γίνεις μπαμπας και δεν το πάρεις χαμπάρι.
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
ΑΝ δεν κανω λάθος ονομάζονται προσπερματικά υγρά. Θεωρητικά υπάρχει πιθανότητα σύλληψης αλλά πάρα μα παρα πολύ μικρή...Καλό ειναι πάντως να βάζεις ένα σκουφο μην γίνεις μπαμπας και δεν το πάρεις χαμπάρι.

Εχεις δικιο, αλλα ηταν τοσο καυλιαρικο το μουνακι, τοσο σεξυ...που στην αρχη της τον εβαλα ..
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Εχεις δικιο, αλλα ηταν τοσο καυλιαρικο το μουνακι, τοσο σεξυ...που στην αρχη της τον εβαλα ..

Τύπε τα γούστα πληρώνονται! Πρόσεχε μην σου χτυπήσει καμιά την πόρτα με το παιδί σου!  :2funny:
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Τύπε τα γούστα πληρώνονται! Πρόσεχε μην σου χτυπήσει καμιά την πόρτα με το παιδί σου!  :2funny:

φαντάζεσαι?  :grin:

URL]]
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Φίλε μου, πηδάω συνέχεια οπότε δεν παίζει να είναι από αγαμία (και να μην πηδούσα, θα τον έπαιζα συνέχεια). Στη διατροφή δεν έχω αλλάξει κάτι... Προστατίτιδα, δεν έπρεπε να έχω και κάποιο άλλο σύμπτωμα?
Μήπως είσαι έγκυος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom