Νέα

Για οσους τους αρεσει να παιρνουν ματι..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex bomb@
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Είμαι φανατικός στο μάτι. :new_shocked: Παντού όπου βρω. Στα σπιτάκια που έχουν τρύπες οι πόρτες, :tooth: γουστάρω να παίρνω μάτι. Ακόμα στα πάλκα που γαμιόνται η τον παίζουν γουστάρω πολύ! Και να με παιρνουν ματι γουσταρω! :piss: :new_shocked:
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.098
Κριτικές
26
Like
1.285
Πόντοι
1.600
ενα απογευμα πηγαινα για καφε και περασα μεσα απο ενα παρκο σε κεντρικο σημειο της πολης. Μερα ηταν ακομα, και ηταν σε ενα παγκακι ενα ζευγαρακι αγκαλια και φασωνοταν. Και πισω απο ενα θαμνο ειδα εναν τυπο που τους επαιρνε ματι και τον επαιζε :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
ενα απογευμα πηγαινα για καφε και περασα μεσα απο ενα παρκο σε κεντρικο σημειο της πολης. Μερα ηταν ακομα, και ηταν σε ενα παγκακι ενα ζευγαρακι αγκαλια και φασωνοταν. Και πισω απο ενα θαμνο ειδα εναν τυπο που τους επαιρνε ματι και τον επαιζε :2funny: :2funny: :2funny:
Γουστάρω,μαγκα μου!!! :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Παίρνουν θες να πεις τύπε και όχι περνούν φαντάζομαι.
Αλλαξε τον τίτλο του τόπικ για να είναι πιο ευανάγνωστο και ορθογραφημένο.
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
[qte author=zentrix link=topic=193054.msg5207761#msg5207761 date=1390917327]
Παίρνουν θες να πεις τύπε και όχι περνούν φαντάζομαι.
Αλλαξε τον τίτλο του τόπικ για να είναι πιο ευανάγνωστο και ορθογραφημένο.
[/quote] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
sex bomb@

sex bomb@

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
76
Like
4
Πόντοι
0
γενικα μ αρεσει ν περνω ματι..αλλα και να ξερω οτι με παιρνουν..με καβλωνει πολυ..
 
OP
OP
sex bomb@

sex bomb@

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
76
Like
4
Πόντοι
0
ακομα και σε φαση να βλεπω τσοντα με φιλο και να τον παιζουμε μαζι μ αρεσει..να ξερω οτι καποιος με βλεπει..
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16

Ακριβώς τέτοια φάση μου είχε τύχει όταν ήμουν φαντάρος στο Λουτράκι σε μια σκοπιά όπου από κάτω ήταν η θάλασσα. Νομίζω σε εκείνο το σημείο άρχιζε ο Ισθμός της Κορίνθου. Γαμώ τις φάσεις με το ζευγάρι από κάτω.
Ρε μάγκα λες και το έχω τραβήξει εγώ αυτό το Video από την σκοπιά ψηλά!

Για αυτό πάντα μου έλεγαν. Φίλε δεν τρέχει τίποτε και να αργήσεις. Έλα με την ησυχία σου! Όλο τέτοια είχε.
:headbang:
 
OP
OP
sex bomb@

sex bomb@

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
76
Like
4
Πόντοι
0
καλη φαση..δυστυχως δεν μου εχει τυχει κατι τετοιο..μονο κατι χαδακια και χαμουρεμα εχω δει..αλλα εφτανε για να μουν τον κανει τουμπανο!!! :bigdick:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
καλη φαση..δυστυχως δεν μου εχει τυχει κατι τετοιο..μονο κατι χαδακια και χαμουρεμα εχω δει..αλλα εφτανε για να μουν τον κανει τουμπανο!!! :bigdick:
Έχω βαρέσει μαλακιες, σε θάλασσα απόμερη που πάω. Το τη, γαμησια πέφτουν? Στην Κινέττα, και σε όλες της πλαζ έχει μάτι πολύ! :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

Συνημμένα

  • 1688829757[1].jpg
    1688829757[1].jpg
    8,9 KB · Εμφανίσεις: 59
OP
OP
sex bomb@

sex bomb@

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
76
Like
4
Πόντοι
0
εγω πηγαινα σε κατι βραχια απομερα προς πορτο ραφτη με φιλο..ειχε καποια πολυ κρυφα μερη που τα πεταγαν ολα..και συ μπορουσες να βλεπεις χωρις να σε βλεπουν..και να το βγαζεις να τον παιξεις ανετα..
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Λατρεύω το μπανιστηρι!!!!

 
OP
OP
sex bomb@

sex bomb@

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
76
Like
4
Πόντοι
0
εγω λατρευω να παιρνω ματι καμια γνωστη(καλοκαιρι φαση με μαγιο) οπως μου ειχε τυχει καποτε σε εξοχικο φιλου να γυρναμε απο παραλια και να περνω ματι μεσα απο το πατζουριτην αδερφη του φιλου μου που εκανε ντους πιο διπλα σε εξωτερικη ντουζερια..και γω ταραβουσα μαλακια οσο πλενονταν..και πραγματικα ειχε μεγαλα βυζια και πεταχτες ρωγες..
 
OP
OP
sex bomb@

sex bomb@

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
76
Like
4
Πόντοι
0
ακομα οταν το θυμαμαι καβλωνω..
 

lebas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
12
Like
75
Πόντοι
10
εγω πηγαινα σε κατι βραχια απομερα προς πορτο ραφτη με φιλο..ειχε καποια πολυ κρυφα μερη που τα πεταγαν ολα..και συ μπορουσες να βλεπεις χωρις να σε βλεπουν..και να το βγαζεις να τον παιξεις ανετα..

Εδω είσαι ???

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
Είμαι φανατικός στο μάτι. :new_shocked: Παντού όπου βρω. Στα σπιτάκια που έχουν τρύπες οι πόρτες, :tooth: γουστάρω να παίρνω μάτι. Ακόμα στα πάλκα που γαμιόνται η τον παίζουν γουστάρω πολύ! Και να με παιρνουν ματι γουσταρω! :piss: :new_shocked:

κι εγώ μαζί σου ΙΠΠΟΤΗ!!!! μια από τα ίδια! επαναλαμβάνω και προσυπογράφω!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom