Νέα

Για μας τους btm με κιλά κανένας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα michaliscrete
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

michaliscrete

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Like
27
Πόντοι
0
Θα είμαι Αθήνα τέλος του μήνα και αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποιος χώρος που να είναι άτομα σαν εμένα με παραπάνω κιλά ευπρόσδεκτα γιατί γενικά έχω παρατηρήσει μια υποτιμητική συμπεριφορά σε γνωστά σινεμά κτλ. Οπότε αν ξέρει κανένας κάτι θα το εκτιμούσα πολύ. Γούστα είναι αυτά αλλά δεν χρειάζεται να συμπεριφερόμαστε στους άλλους σαν να είναι σκουπίδια επειδή δεν μας αρέσουν. Ας αρκεστούμε στην καύλα και την καλή διάθεση
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Like
429
Πόντοι
21
Θα είμαι Αθήνα τέλος του μήνα και αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποιος χώρος που να είναι άτομα σαν εμένα με παραπάνω κιλά ευπρόσδεκτα γιατί γενικά έχω παρατηρήσει μια υποτιμητική συμπεριφορά σε γνωστά σινεμά κτλ. Οπότε αν ξέρει κανένας κάτι θα το εκτιμούσα πολύ. Γούστα είναι αυτά αλλά δεν χρειάζεται να συμπεριφερόμαστε στους άλλους σαν να είναι σκουπίδια επειδή δεν μας αρέσουν. Ας αρκεστούμε στην καύλα και την καλή διάθεση
Τυπε τα πάχη μας τα καλη μας.οποιος έχει τέτοια κολλήματα φτου και παρακάτω.χαιδαρι που πάω εγώ δεν έχω τέτοια θέματα.τωρα στους σινεμάδες και στα video έχουν γίνει εκλακτικοι φαίνεται
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
77
Like
138
Πόντοι
0
Θα είμαι Αθήνα τέλος του μήνα και αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποιος χώρος που να είναι άτομα σαν εμένα με παραπάνω κιλά ευπρόσδεκτα γιατί γενικά έχω παρατηρήσει μια υποτιμητική συμπεριφορά σε γνωστά σινεμά κτλ. Οπότε αν ξέρει κανένας κάτι θα το εκτιμούσα πολύ. Γούστα είναι αυτά αλλά δεν χρειάζεται να συμπεριφερόμαστε στους άλλους σαν να είναι σκουπίδια επειδή δεν μας αρέσουν. Ας αρκεστούμε στην καύλα και την καλή διάθεση

Υπάρχει ένα μπαράκι στο Γκάζι που λέγεται "Big" και πάνε όλα τα αρκουδάκια και φίλοι αυτών, όπως προδίδει και το όνομα. ΔΕΝ είναι σεξομάγαζο, gay bar είναι απλά μπορείς να κάνεις ευκολότερα τη φορτωτική σου εκεί.
 
OP
OP
M

michaliscrete

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Like
27
Πόντοι
0
τυπε εχεις σκεφτει μακροπροθεσμα να χασεις κανα κιλο;
Τύπε έχεις σκεφτεί όχι μακροπρόθεσμα αλλά όσο πιο σύντομα μπορείς να μην ασχολείσαι με τα θέματα των άλλων και να εστιάζεις στην ουσία του πράγματος;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Τύπε έχεις σκεφτεί όχι μακροπρόθεσμα αλλά όσο πιο σύντομα μπορείς να μην ασχολείσαι με τα θέματα των άλλων και να εστιάζεις στην ουσία του πράγματος;
οχι :coffee:

η ουσια του πραγματος ειναι οτι εχεις περιττα κιλα, οχι οτι η κοινωνια σε ερωτικα πλαισια δεν το αποδεχεται πληρως. Επειδη λοιπον πιο ευκολα αλλαζεις τον εαυτο σου προς το καλυτερο παρα ολοκληρη την κοινωνια και τα στερεοτυπα της, ρωταω ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΑ αν εχεις σκεφτει μακροπροθεσμα να σταματησεις να ανηκεις στην κοινωνικη ομαδα των υπερβαρων, ιδιοτητα που προφανως επηρρεαζει τη ζωη σου σε παραπανω καθως φαινεται απο εναν τομεα.
 
OP
OP
M

michaliscrete

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
24
Like
27
Πόντοι
0
οχι :coffee:

η ουσια του πραγματος ειναι οτι εχεις περιττα κιλα, οχι οτι η κοινωνια σε ερωτικα πλαισια δεν το αποδεχεται πληρως. Επειδη λοιπον πιο ευκολα αλλαζεις τον εαυτο σου προς το καλυτερο παρα ολοκληρη την κοινωνια και τα στερεοτυπα της, ρωταω ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΑ αν εχεις σκεφτει μακροπροθεσμα να σταματησεις να ανηκεις στην κοινωνικη ομαδα των υπερβαρων, ιδιοτητα που προφανως επηρρεαζει τη ζωη σου σε παραπανω καθως φαινεται απο εναν τομεα.
Το ότι μπορεί να υπάρχει κάποιο άλλο θέμα που το προκαλεί δεν μας περνάει από το μυαλό σωστά; Επειδή όλα είναι πολύ απλά σε αυτή τη ζωή. Χαίρομαι πάντως που έχεις λυμένα όλα τα προβλήματα σου και είσαι τόσο καλός ώστε να ενδιαφέρεσαι και να ψάχνεις λύσεις στα προβλήματα των άλλων. Ψυχούλα...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.667
Like
67.816
Πόντοι
12.756
περιμένω τόση ωρα να μπει @RETRO και να ανεβασει φωτο μελους μπου που εβγαλε με δακτυλα ποδιου λουκανικα φρανκφουρτης πανω σε ζυγαρια που εδειχνε 140+ κιλα :coffee:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
περιμένω τόση ωρα να μπει @RETRO και να ανεβασει φωτο μελους μπου που εβγαλε με δακτυλα ποδιου λουκανικα φρανκφουρτης πανω σε ζυγαρια που εδειχνε 140+ κιλα :coffee:
τον νικ λες τυπε που τον τραμπουκιζε ο χελρειζερ για τον φιονα τον τρενο :tooth::tooth::tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom