Νέα

Γη του πυρός, Ναμίμπια και Λεσόθο ξέρει κανείς τί παίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kakaras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Παιξαν φασεις και στους 3 προορισμους,ειδικα Ναμιμπια με locals.οποιος συναγωνιστης θελει μπορω να γραψω αναλυτικα .
Το μονο αρνητικο ειναι οτι καποιες φορες κινδυνεψε η ζωη μου

Φίλε τώρα θυμήθηκες να γράψεις μετά απο ένα χρόνο η τόσο καιρό έλειπες ? αν γύρισες τώρα το Ανδρέας Συγγρός είναι αύριο ανοικτό 7 με 1 το μεσημέρι, πήγαινε απο νωρίς να πιάσεις σειρά.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Το μονο αρνητικο ειναι οτι καποιες φορες κινδυνεψε η ζωη μου

Είχες μαζί σου Τίμιο Ξύλο, ε?

Ίσως θα έπρεπε να πας κάπου πιό σίγουρα και με ασφάλεια. Βέβαια, όλα είναι εμπειρίες, αλλά σοφόν θα είναι να προσέχουμε για να έχουμε. :)
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Παιξαν φασεις και στους 3 προορισμους,ειδικα Ναμιμπια με locals.οποιος συναγωνιστης θελει μπορω να γραψω αναλυτικα .
Το μονο αρνητικο ειναι οτι καποιες φορες κινδυνεψε η ζωη μου
Τη γλίτωσες τη σούβλα φιλάρα?
 

Επισκέπτης
Αφου θα πας Γη του Πυρος, δεν πεταγεσε και στα νησια Φωκλαντ να μας πεις τι παιζει απο πουτανες. Γιατι οσους ρωτησα κανενας δεν ηξερε.

κάτι Αγγλιδούλες ξέμπαρκες από την εποχή του πολέμου παίζει στα Φάκλαντς! :tooth:
 
OP
OP
K

kakaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
326
Like
12
Πόντοι
1
Θα ξαναπαω Ναμιμπια μαλλον Ιουνιο για τουρισμο αυτη τη φορα,εχω βγαλει καποια ακρη με local αραπινες,οποιος ειναι λατρης του μαυρων γαζελων του το προτεινω.Δεν εχει πολλους τουριστες για σεξοτουρισμο και αυτο ειναι καλο γιατι εισαι βασιλιας
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Θα ξαναπαω Ναμιμπια μαλλον Ιουνιο για τουρισμο αυτη τη φορα,εχω βγαλει καποια ακρη με local αραπινες,οποιος ειναι λατρης του μαυρων γαζελων του το προτεινω.Δεν εχει πολλους τουριστες για σεξοτουρισμο και αυτο ειναι καλο γιατι εισαι βασιλιας
που στο πεος του ναυτη ειναι το Λεσοτο ρε αρχηγε ?
 

dimitris k

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Στην Ναμιμπια πολλες κυκλοφορουν γυμνοστηθες  :tits: ειναι στα ηθη και τα εθιμα της χωρας Himba λεγονται μαλιστα στην πολη Opuwo οι πιο πολλες ειναι γυμνοστηθες και πανε και αρκετοι τουριστες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Στην Ναμιμπια πολλες κυκλοφορουν γυμνοστηθες  :tits: ειναι στα ηθη και τα εθιμα της χωρας Himba λεγονται μαλιστα στην πολη Opuwo οι πιο πολλες ειναι γυμνοστηθες και πανε και αρκετοι τουριστες
ειναι τοσο πολυ ωραια οπως στην λιβερια και στην σιερα λεονε που ελεγε ενας τυπος καποτε? :2funny:
παραδεισος ελεγε :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Μεσω Γιοχανεσμπουργκ ειχα παει,ειναι πολυ ασφαλης χωρα φιλε αλλα εχει πολυ AIDS

Τι από τα δύο ισχύει τύπε μου??? Aids και ασφάλεια, δεν συμβαδίζουν..... :think:

(εκτός κι αν έχεις γνωστό, κανέναν ασφαλίτη με aids) :bounce-glasses:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Γη του Πυρος μπορει να βρεις και κανα Πιγκου'ι'νο να γαμισεις που βρεθηκε εκει τυχαια απο την Ανταρκτικη.Λεσοθο και Ναμιμπια μην πας το πιθανοτερο ειναι να σε :knockinb: οι Αραπαδες.
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Αναλυτικός οδηγός προς ναυτιλόμενους :

Στη γή του πυρός παίζει

και


Στη Ναμίμπια

και

Λεσότο


[size=14pt]Και μη χειρότερα[/size]
  :think:
 

kjkino12

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
84
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρει κανείς τι παιζει με Ανατολικό Τιμόρ;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pefotismenos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
409
Like
3
Πόντοι
1
:kneel: :kneel:
 

Συνημμένα

  • Namibia V5-DJ4SO CQ WW DX CW Contest 2009 DX News.jpg
    Namibia V5-DJ4SO CQ WW DX CW Contest 2009 DX News.jpg
    68 KB · Εμφανίσεις: 70

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom