Νέα

γερμανιδες vs σλαβες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα priksarxidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aa1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
190
Like
0
Πόντοι
1
ΚΜΑΝ2

Δεν υπάρχουν πιο εύκολες γυναίκες για να ρίξεις από ότι οι Γερμανίδες.

Απλά εκτιμούν το πνεύμα-μυαλό σε έναν άνδρα. Εάν το έχεις.

Συνεχισε με τα βαμπίρ στην Ουκρανία να μείνεις με υπόταση και σε κατάσταση φυτού.

Οι Ουκρανές που σπονσοράρεις, έχουν Αι-Κιου ραδικιού, αιματορουφήκτρες Ευρώ, ντεκαυλέ στο κρεβάτι γιατί σε έχουν εξαρχής για θύμα,μηδέν κουλτούρα , αχάριστες τέρμα και μνησίκακες που εσύ έχεις λεφτά και αυτές όχι.

Και πάντα γκόμενος από πίσω με "αόρατο"λουρί. Θέλει να πιεί τις βότκες του ο έρημος τι να κάνει. Ευτυχώς που υπάρχει και το εισερχόμενο συνάλλαγμα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
ΚΜΑΝ2

Δεν υπάρχουν πιο εύκολες γυναίκες για να ρίξεις από ότι οι Γερμανίδες.

Απλά εκτιμούν το πνεύμα-μυαλό σε έναν άνδρα. Εάν το έχεις.

Συνεχισε με τα βαμπίρ στην Ουκρανία να μείνεις με υπόταση και σε κατάσταση φυτού.

Οι Ουκρανές που σπονσοράρεις, έχουν Αι-Κιου ραδικιού, αιματορουφήκτρες Ευρώ, ντεκαυλέ στο κρεβάτι γιατί σε έχουν εξαρχής για θύμα,μηδέν κουλτούρα , αχάριστες τέρμα και μνησίκακες που εσύ έχεις λεφτά και αυτές όχι.

Και πάντα γκόμενος από πίσω με "αόρατο"λουρί. Θέλει να πιεί τις βότκες του ο έρημος τι να κάνει. Ευτυχώς που υπάρχει και το εισερχόμενο συνάλλαγμα.

Οι Γερμανίδες θέλουν επίπεδα ενέργειας και έξαψης που δεν τα έχω.Θέλουν να είσαι ντούρος,ψηλός,εμφανίσιμος,κοινωνικός,εξωστρεφής,ενδιαφέρων,μορφωμένος,σεβαστός,να έχεις προοπτικές και χίλιες δυο προυποθέσεις.Επίσης είναι διεκδικητικές κτλ.Εγώ έχω χαμηλό επίπεδο ενέργειας για αυτό μου ταιριάζουν οι Σλάβες.Δεν μπορώ να μάχομαι συνέχεια,θεωρώ οτι η Βαλκάνια ανωτερότητα πρέπει να γίνεται σεβαστή άμα τη εμφανίσει.Αμα είναι να μάχομαι συνέχεια,προτιμώ να περάσω τον Οντερ να ξεσκιστώ στον πούτσο.
Γενικά Γερμανία παίζει αίσθημα δικαιοσύνης τόσα αξίζεις,τόσα θα πάρεις και αυτό εμένα μου τη δίνει.Προτιμώ τη ρευστότητα του σλαβικού κόσμου.Μπορεί και να ξυριστείς τελείως από πουτάνες,μπορεί όμως και να γαμήσεις μουνάρα στο άσχετο χωρίς να το αξίζεις ρεαλιστικά.Δεν μπορώ αυτές τις οργανωτικές δομές των Γερμανών σε όλα,αλτ τις ει στυλ.
Προτιμώ τη ρευστότητα,την ελευθερία,το χύμα στυλ του σλαβικού κόσμου.Είναι ωραία εκεί,ζεστή ατμόσφαιρα.Χωρίς κανόνες,βιώνεις εμπειρία άρχοντος.
Γερμανία συνέχεια πρέπει να υπολογίζεις και να σκέφτεσαι τα συμφέροντα των υπολοίπων,το σύνολο.Ποιος τους γαμάει που λένε?
 

aa1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
190
Like
0
Πόντοι
1
το μόνο που σε δικαιολογώ...είναι ότι όντως οι Γερμανίδες θέλουν γαμίσι. Σκληρό ενίοτε.Με σταθερούς καρδιακούς παλμούς 140 και δώστου ξανά.

Μετά είσαι εξαντλημένος και δεν πας δουλειά. Οπότε απολύεσαι. Τα φτύνειςκαι τέρμα.

Καμάκια παραδοσιακά στη Ρόδο στα 80'α τα φτύνανε με Γερμανίδες. Αραλίκι και παραλία 2-3 μέρες μέχρι να αναρρώσουν.

Σε καταλαβαίνω.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
το μόνο που σε δικαιολογώ...είναι ότι όντως οι Γερμανίδες θέλουν γαμίσι. Σκληρό ενίοτε.Με σταθερούς καρδιακούς παλμούς 140 και δώστου ξανά.

Μετά είσαι εξαντλημένος και δεν πας δουλειά. Οπότε απολύεσαι. Τα φτύνειςκαι τέρμα.

Καμάκια παραδοσιακά στη Ρόδο στα 80'α τα φτύνανε με Γερμανίδες. Αραλίκι και παραλία 2-3 μέρες μέχρι να αναρρώσουν.

Σε καταλαβαίνω.

Εχουν υψηλές απαιτήσεις σε όλα τα επίπεδα.Οικονομικό,κοινωνικό,γαμηστικό κτλ.Δεν μπορείς να ξεφύγεις έτσι εύκολα.Από την άλλη οι Γερμανίδες σε ανεβάζουν,σου δίνουν πραγματική βοήθεια και σε στηρίζουν αν πιστέψουν σε εσένα ενώ οι Σλάβες σε κατεβάζουν στην άβυσσο.
Είναι η γοητεία της αβύσσου όμως.
Μόνο οι Ρωσίδες σε τσιγκλάνε να καταφέρεις σπουδαία πράγματα σου τονώνουν το εγώ να βγεις έξω και να πετύχεις,να τους γαμήσεις όλους το κέρατο για να έχουν και αυτές τα σέα τους.Αλλά σε τσιγκλάνε στον αντρισμό,δε σε βοηθάνε πραγματικά όπως οι Γερμανίδες που στέκονται δίπλα.
 

aa1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
190
Like
0
Πόντοι
1
Βρες Ρώσο-γερμανίδες, για να έχεις όλο το συνδυασμό. γεμάτες στο Βερολίνο ιδιαίτερα.

Και σπονσοράρονται αβέρτα...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εγώ έχω καλομάθει τώρα με Ουκρανές,Πολωνές,άντε να ξεκολλήσω.Αμα συνηθίσεις τα εύκολα μετά χάνεις το edge σου,δεν μπορείς να γυρίσεις ξανά στον ανταγωνισμό γιατί περιμένεις ορισμένα πράγματα σαν αυτονόητα.
Σιγά τώρα μην κάτσω να πείσω τη Γερμανίδα για την ανωτερότητα του Βαλκάνιου,μπορεί να το έκανα πριν 15 χρόνια αλλά τώρα αποκλείεται.Τώρα τα παίρνω όλα σα δεδομένα face value που λένε,δεν κάθομαι να τα αλλάξω.
Ετσι είναι οι Γερμανοειδείς,έτσι είναι οι Σλάβοι από αμνημονεύτων χρόνων,ποιοι είμαστε εμείς να τους αλλάξουμε,εμείς κοιτάμε να επιβιώνουμε,να κονομάμε,να γαμάμε κτλ.
Προσαρμοστικότητα που λένε.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Οι Γερμανίδες θέλουν επίπεδα ενέργειας και έξαψης που δεν τα έχω.Θέλουν να είσαι ντούρος,ψηλός,εμφανίσιμος,κοινωνικός,εξωστρεφής,ενδιαφέρων,μορφωμένος,σεβαστός,να έχεις προοπτικές και χίλιες δυο προυποθέσεις.Επίσης είναι διεκδικητικές κτλ.Εγώ έχω χαμηλό επίπεδο ενέργειας για αυτό μου ταιριάζουν οι Σλάβες.Δεν μπορώ να μάχομαι συνέχεια,θεωρώ οτι η Βαλκάνια ανωτερότητα πρέπει να γίνεται σεβαστή άμα τη εμφανίσει.Αμα είναι να μάχομαι συνέχεια,προτιμώ να περάσω τον Οντερ να ξεσκιστώ στον πούτσο.
Γενικά Γερμανία παίζει αίσθημα δικαιοσύνης τόσα αξίζεις,τόσα θα πάρεις και αυτό εμένα μου τη δίνει.Προτιμώ τη ρευστότητα του σλαβικού κόσμου.Μπορεί και να ξυριστείς τεελίως,μπορεί όμως και να γαμήσεις μουνάρα στο άσχετο.Δεν μπορώ αυτές τις οργανωτικές δομές των Γερμανών σε όλα,αλτ τις ει στυλ.

Δεν ξέρω εαν έχεις απαντήσει ποτέ σ'αυτό,αλλά γιατί δεν ψάχτηκες να μείνεις μόνιμα σε κάποια χώρα του μπλοκ;Μόνο για τα λεφτά κάθεσαι Γερμανία;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δεν ξέρω εαν έχεις απαντήσει ποτέ σ'αυτό,αλλά γιατί δεν ψάχτηκες να μείνεις μόνιμα σε κάποια χώρα του μπλοκ;Μόνο για τα λεφτά κάθεσαι Γερμανία;

Αυτό το αίνιγμα πώς να μένω μπλοκ με δυτικό μισθό και να γαμάω αβέρτα δεν έχει καταφέρει να το λύσει κανένας πέουλας μέχρι τώρα.Είναι η άλυτη εξίσωση.
Μιλάμε αν δεν είσαι εισοδηματίας κτλ.,αν δε σε στείλει πολυεθνική με δυτικό μιθό,αν δεν είσαι location independant και αν δεν είσαι βύσμα να πας μέσω πρεσβείας υπάλληλος κτλ.
Ελάχιστοι τα έχουν καταφερει κυρίως ανατολίτες,Τούρκοι,Αραβες κτλ που είναι και πιο διψασμένοι.Με εκατοντάδες σκελετούς συμπατριωτών τους στη ντουλάπα τους εννοείται είναι το αριθμητικό πλεονέκτημα.

Εγώ δίνω τσελεμεντέ για αυτό που γίνεται πολύ πιο εύκολα δυτικός μισθός και εκδρομές τακτικά στα σλαβικά μουνολίβαδα.
Σε στυλ αν είσαι Δύση πιθανότατα κονομάς περισσότερα.Αν είσαι ανατολικό μπλοκ, πιθανόν γαμάς καλύτερα.Ποιος είναι ο βέλτιστος συνδυασμός?Τι πρέπει να κάνεις?Πώς μπορείς και να κονομάς και να γαμάς με το μικρότερο δυνατό ρίσκο?Μεγιστοποίηση φάση μέσα σε σκληρό ανταγωνισμό χωρίς προυποθέσεις.Αυτό περιγράφω.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Τύπε στις δυτικές κοινωνίες μετράει κυρίως η εμφάνιση και το να είσαι ωραίο τυπάκι. Οι κοπέλες εκεί δεν κοιτάνε τόσο την οικονομική επιφάνεια. Γενικά μιλώντας, για όσους είναι νέοι και ωραίοι και ψάχνουν για γρήγορο πούτσο οι δυτικές χώρες είναι οτι καλύτερο.

Τσουβαλιάζοντας, θα έλεγα πως οι γυναίκες στην Ευρώπη χωρίζονται σε 3 κατηγορίες:

- Οι δυτικές / βόρειες είναι ότι πιο κοντά στον άνδρα σε γυναικείο κορμί. Έχουν τη δικιά τους ζωή, τα δικά τους όνειρα, τις δικές τους επιθυμίες, και ο άνδρας είναι απλά ένα μικρό κομμάτι της. Άμα σε γουστάρουν εμφανισιακά δε θα το πολυψάξουν, άμα περνάνε καλά μαζί σου θα κάτσουν μαζί σου, γενικά είναι εύκολες, ΑΛΛΑ είναι υπερβολικά ανεξάρτητες, όπως είπα και πριν ο άνδρας είναι απλά ένα μικρό κομμάτι της συνολικής ζωής τους. Εκεί που μπορεί να είστε μαζί και θεωρητικά αγαπιέστε μπορεί να σηκωθούν να πάνε για 3 μήνες στο Θιβετ επειδή έτσι τους καύλωσε ή για οδοιπορικὀ στα πληγμένα από το τσουνάμι χωριά της Ινδονησίας.

- Οι ανατολικές θέλουν δίπλα τους έναν ΑΝΔΡΑ, κάποιον που να τις αγαπά, να τις φροντίζει, να τις προστατεύει. Από τις 3 κατηγορίες είναι αυτές που επιζητούν πιο πολύ την ασφάλεια. Όσον αφορά την ανεξαρτησία είναι στον ακριβώς αντίποδα των δυτικών, καμία ανεξαρτησία, ο άνδρας κάνει κουμάντο και αποφασίζει ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Αυτό είναι το ίδιο κουραστικό, για να μην πω ακόμα πιο κουραστικό, από την γαμημένη τρέλα για ανεξαρτησία των δυτικών. Οι ανατολικές άπαξ και σε δουν σοβαρά την πούτσισες, σου γίνονται πιο στενός κορσές από οποιαδηποτε άλλη...

- Οι νότιες ψάχνουν τον ΕΝΑΝ άνδρα. Έχουν το πιο κολλημένο μυαλό από τις 3 κατηγορίες, έχουν ένα συγκεκριμένο τύπο άνδρα στο μυαλό τους και δε συμβιβάζονται με τίποτα λιγότερο, δεν ξέρουν τι θέλουν, απορρίπτουν δεκάδες που τις πολιορκούν ενώ ταυτόχρονα κυνηγούν έναν συγκεκριμένο που τον έχουν καψουρευτεί τρελά. Το ενδιαφέρον με τις νότιες είναι πως αν δεν είσαι αυτο το κάτι που θέλουν μπορεί να σου ψήσουν το ψάρι στα χείλη και να σε τυραννήσουν δίχως αύριο, αν όμως σε καψουρευτούν θα σου συγχωρήσουν τα παντα και θα γυρνάνε πάντα σε σένα όσο ελλεεινά και να τους φέρεσαι. Είναι πραγματικά αξιοθαύμαστο το πόσο χαμηλά μπορεί να πέσει μια νότια για έναν άνδρα που αγαπάει, πολύ πιο κάτω από μια ανατολική - για τη δυτική δεν το συζητάμε καν...

Τώρα όσον αφορά το ερώτημα του θέματος, και έχοντας σχετιστεί τόσο σοβαρά όσο και επιπόλαια και με τις δύο φυλές, θα έλεγα πως για ξεκούραστη σχέση οι Γερμανίδες είναι από τις καλύτερες στην Ευρώπη, αν όμως το βλέπει κάποιος για κάτι πιο σοβαρό θα ψήφιζα Σλάβα.

ΥΓ. Οι Γερμανίδες παρεπιπτόντως είναι κατ'εμέ πολύ ωραίες γκόμενες, σε αντίθεση με το τι πιστεύει ο μέσος Έλληνας.

Τα έγραφα πριν τέσσερα χρόνια, διαβάστε να ξεστραβωθειτε.

Προσωπικά παντρεύτηκα Σλαβα (Ρωσίδα από Μόσχα) και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Κατ'εμε αν μπορείς να τις κουμανταρεις δεν υπάρχουν καλύτερες γυναίκες στον πλανήτη από τις Ρωσίδες. Αν και μάλλον δεν κανουν για το μέσο Έλληνα.
 

Metr69

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
89
Κριτικές
191
Like
8.399
Πόντοι
30.082
Σλαβες με κλειστά μάτια κύριοι!!!!!
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.556
Like
2.840
Πόντοι
506
Η καλή Γερμανίδα την πατάει κάτω την Σλάβα.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Τελικα, υπαρχει και κανενα πλεονεκτημα,
σε μια γερμανιδα, αντι για σλαβα;
Γιατι θα επελεγε καποιος γερμανιδα;
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Τελικα, υπαρχει και κανενα πλεονεκτημα,
σε μια γερμανιδα, αντι για σλαβα;
Γιατι θα επελεγε καποιος γερμανιδα;
Δηλαδή σε παίρνει να είσαι εκλεκτικός;
Ουτε θηλυκή μυγα δεν σου κάθεται και το παίζεις δυσκολος;
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Κατ'αρχήν παντού θα βρεις γυναίκες που είναι καλές σε όλα.Ακόμα και ανάμεσα στις Ελλεϊνίδες.Αλλά δεν είναι πολλές.Οι περισσότερες ακολουθούν κάποια κοινά χαρακτηριστικά.Γενικά οι Βορειοευρωπαίες αν και πολύ όμορφες είναι ξεπλυμένες .Δηλ. ο τρόπος ζωής στις χώρες αυτές σκοτώνει την θηλικότητα. Βλέπεις αντρογυναίκες όχι στην εμφάνιση αλλά στα άλλα.Οι Σλάβες από την άλλη επειδή δεν έχουν μπει ακόμη στον σκληρό δυτικό τρόπο ζωής που ουσιαστικά ευνουχίζει τον ερωτισμο κρατάνε την ερωτικότητα τους και την θηλικότητα τους.Άσε που είναι οι πιο όμορφες γυναίκες του πλανήτη.Πάντως και αυτές είναι ρατσίστριες.Μια Ρωσίδα που είναι μοδίστρα παντρεμένη με Έλληνα μας χαρακτήρισε  Πακιστανούς.Στα αρχίδια μας.
Εντέλει εξαρτάται τι θέλει κανέις.Αγάπη , γαμήσια , οικογένεια , βίτσια ....
Εδώ λοιπόν υπερτερούν οι Ασιάτισσες μέχρι και αυτές να χαλάσουν.Τελευταία ήμουν σε ένα αποκριάτικο πάρτυ που εκτός από Έλληνες είχε και κάμποσους Αμερικάνους και Ευρωπαίους.Ανάμεσα στα κορίτσια είχε δύο με τρεις σχιστομάτες .Βαρεθήκαν να δίνουν διεθνείς χυλόπιττες σε όλους αν και οι ίδιες ήταν μέτριες προς άσχημες!  :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom