Νέα

γερμανιδα τουριστρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psix
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
κατέβασε την στο νιρβάνα αδερφε να την παρουν όλοι .
η πήγαινε την απο τσοντοσινεμα να την κάνουν σουρωτήρι να γουστάρει!
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
φιλος μου τα χε μπλεξει με γερμανιδα 55 ετων χωρισμενη και ηρθε ελλαδα τουριστρια τοτε και τα χε με το φιλο μου 12 μερες.το τι ανωμαλια του βγαλε στο κρεβατι δεν λεγεται καταπινε σπερματα ουρα γλειφοκωλαδες του κανε του χωνε δαχτυλα στον κωλο τον γαμησε με στραπον του ζητησε τριο και ο φιλος δεν δεχτηκε και μετα του πρωτεινε να βρουν αδεσποτο σκυλι για να το κανουν.ο φιλος μου 12 μερες εχασε το φως του τον ξεζουμισε πρεπει να ταν νυμφομανης ελεγε αφου δεν μπορουσε άλλο να τη γαμησει και αυτή εχωνε μπανανα στο μουνι και την εβρισκε και ο φιλος μου διπλα στο κρεβατι ημιλυποθημος.
ο φίλος σου την τριζει την οπισθεν?
 
OP
OP
P

psix

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
σιγα σιγα πλησιαζει το σαβατοκυριακο και μπορει καποιος τελικα να δωσει μια χρησιμη πληροφορια...

ξαναλεω , αν ξερει κανεις ελληνικη σελιδα μονο για ενηλικους, για γνωρημια, Sex, flirt, swingersclub κλπ.
για το adultfriendfinder που μου εστειλε καποιος, χωρις να πληρωνεις δεν κανεις τιποτα , σιγα να μην πληρωσει ο ελληναρας εκει....
μην μου στελνεται μηνυματα , δεν προκειται να κανω κονε...

ρε πουστη μου τοσο δυσκολο ειναι, εκανα λιγο ψαξιμο και δεν βρηκα τιποτα
πριν καμια 10 χρονια που ημουν ακομη Ελλαδα ειχα βρει ενα, τωρα δεν το θυμαμαι.
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
σιγα σιγα πλησιαζει το σαβατοκυριακο και μπορει καποιος τελικα να δωσει μια χρησιμη πληροφορια...

ξαναλεω , αν ξερει κανεις ελληνικη σελιδα μονο για ενηλικους, για γνωρημια, Sex, flirt, swingersclub κλπ.
για το adultfriendfinder που μου εστειλε καποιος, χωρις να πληρωνεις δεν κανεις τιποτα , σιγα να μην πληρωσει ο ελληναρας εκει....
μην μου στελνεται μηνυματα , δεν προκειται να κανω κονε...

ρε πουστη μου τοσο δυσκολο ειναι, εκανα λιγο ψαξιμο και δεν βρηκα τιποτα
πριν καμια 10 χρονια που ημουν ακομη Ελλαδα ειχα βρει ενα, τωρα δεν το θυμαμαι.

τυπε ειναι η φανερη η προσπαθεια σου να φτιαξεις ενα ποπ θεμα για το σαββατοκυριακο αλλα πεφτεις σε λαθος περιοδο, εχουν πεσει καυτα θεματα τον τελευταιο καιρο και υπαρχει κορεσμος.
σου προτεινω να το διαγραψεις και να επιστρεψεις εκ νεου καποια αλλη στιγμη οταν καλοκαιριασει με μια καλητερη ιστορια.
διοτι το στορι της γιαγιας που διψαει για σπερμα δεν πουλαει πολυ, δηλαδη φαντασου το μεγιστο 10 σελιδες νημα θα γινει.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
τυπε ειναι η φανερη η προσπαθεια σου να φτιαξεις ενα ποπ θεμα για το σαββατοκυριακο αλλα πεφτεις σε λαθος περιοδο, εχουν πεσει καυτα θεματα τον τελευταιο καιρο και υπαρχει κορεσμος.
σου προτεινω να το διαγραψεις και να επιστρεψεις εκ νεου καποια αλλη στιγμη οταν καλοκαιριασει με μια καλητερη ιστορια.
διοτι το στορι της γιαγιας που διψαει για σπερμα δεν πουλαει πολυ, δηλαδη φαντασου το μεγιστο 10 σελιδες νημα θα γινει.
τυπε νομιζω οτι το θεμα αυτο μπορει να παει καλα το σκ,να βαλουμε τα δυνατα μας ολοι,εχει τις προυποθεσεις :S :S :S
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.938
Πόντοι
3.496
Πριν 2χρονια ειχα γνωρισει μια μιλφο γερμανιδα ψηλη ξανθια τουριστρια σε νησι γυρω στα 40. Κρατιοταν καλα για την ηλικια της.Το συγκεκριμενο καλοκαιρι που βγαιναμε,το σεξ ηταν καλο υπο καθοδηγηση βεβαια.Την επομενη ανοιξη,την προσκαλεσα κ κατεβηκε Αθηνα.Την φιλοξενησα σπιτι μ.Καποια στιγμη καλεσα τον ξαδελφο μ για καφε,κ αρχισαμε κουβεντουλα στο μπαλκονι περι ανεμων κ υδατων.Μετα απο μερικα ποτηρια γλυκου κρασιου' καταληξαμε να της κανουμε μασαζ επανω στον καναπε.Ειχα αναλαβει την πλατη,ενω εκεινος τα πελματα των ποδιων της. Μετα απο λιγο,το μασαζ κατεληξε σε παρτυ με ουζα,πορνογραφικου σκηνικου.Ολο αυτο το μπερδεμα της αρεσε κ με περισσεια χαρα το ονομασε -Καζενς Λαινς- μολις το ακουσαμε δακρυσαμε απ'τα γελια.Καμμια φορα ακομη κ τωρα,οταν μιλαμε στο τηλεφωνο' μεταξυ αστειου κ σοβαρου,αυτο αναπολει.. :)
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Σημερινή φώτο απο ελληνικό νησί.  :sunglasses: Γερμανίδα τουρίστρια ζευγαράκι με το λάθρο αφρικανό παλικάρι.  :S
Η τύπισσα πήγε σε κοντινό atm και έβγαλε σχεδόν μιά 400 άρα ευρώ απο το μηχάνημα. Στην συνέχεια αυτός
της δίνει ένα βαθύ γλωσσόφιλο και εκείνη του έβαλε ολόκληρο το χρηματικό ποσό μέσα στην χούφτα.  :-
Και μετά απο τους ευρωπαίους θα ζητάνε γαλλικά με πιάνο και Ε9!  :huh:
 

Συνημμένα

  • foto-new (1).jpg
    foto-new (1).jpg
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 67

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom