Νέα

Γεώργιος Τράγκας - Γνώμες, απόψεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 992
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.129
Κριτικές
94
Like
46.411
Πόντοι
17.311
τρακας.jpg
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Την κάτω βόλτα την είχε πάρει εδώ και χρόνια.
Από τότε που έκοψαν εκπομπή του στον αέρα στο STAR με τα sexshop που πούλαγαν τα ζωνόψωλα πνιγόταν στα σκατά όλο και πιο πολύ μαζί με τα φράγκα.
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.559
Πόντοι
456
Πολύ σκατιάρης.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
16
Like
13.527
Πόντοι
5.577
Μάλλον τον καταράστηκε το Μητσοτακέικο
Πάντως να το παραδεχθουμε, συνεπής στάθηκε σ' αυτά που έλεγε, δεν το κανε το μπολι
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.286
Πόντοι
1.046
Μάλλον τον καταράστηκε το Μητσοτακέικο
Πάντως να το παραδεχθουμε, συνεπής στάθηκε σ' αυτά που έλεγε, δεν το κανε το μπολι
Αν το είχε κάνει θα ζούσε. Τώρα, εκεί που βρίσκεται, τα 100 εκατομμύρια δεν αξίζουν μία.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
16
Like
13.527
Πόντοι
5.577
Αν το είχε κάνει θα ζούσε. Τώρα, εκεί που βρίσκεται, τα 100 εκατομμύρια δεν αξίζουν μία.
Αυτό ο Θεός το ξερει, γιατί είχε υποκείμενα, καμποσοι έφυγαν που το χαν κανει
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.286
Πόντοι
1.046
Αυτό ο Θεός το ξερει, γιατί είχε υποκείμενα, καμποσοι έφυγαν που το χαν κανει
Πολύ ελάχιστοι έφυγαν που το είχαν κάνει. Είμαι στο χώρο και ξέρω. Κατά βάση, δεν ξέρω ούτε έναν. Όσον αφορά τα λεφτά, ήταν τρισμέγιστος ηλίθιος, γιατί εκεί που είναι τώρα δε μπορεί να τα αξιοποιήσει και σίγουρα δε μπορεί να επισκεφτει τα ακίνητά του στο Μονακό και το Μαϊάμι. Ο Τράγκας δεν ήξερε τι είναι σημαντικό στη ζωή. Δηλαδή, είχε βγάλει, έστω με μίζες, 100 εκατομμύρια και είχε πιάσει τα 70 και ακόμα λύσσαγε στα διάφορα media; Πότε σκόπευε να χαρεί τους κόπους του; Στην επόμενη ζωή;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
16
Like
13.527
Πόντοι
5.577

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
Αν και μιλάμε για πεθαμένο άνθρωπο, μιλάμε για έναν από τους χειρότερους εκβιαστες που είχε γραμμένο στα μητρώα της η ΕΣΥΕΑ.
Και χείριστος εργοδότης και σκατανθρωπος.
Έχει δουλέψει συγγενικό μου πρόσωπο μαζί του και έφτυσε το γάλα της μάνας του.
Σίχαμα πραγματικά.
Δεν ξέρω εάν ακόμα και ο Θεός έχει το κουράγιο να τον συγχωρέσει...
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
οκ υπάρχει κράτος και λειτουργεί, έπρεπε να πεθάνει για να τον ψάξουν για παράνομο πλουτισμό (κακούργημα) κανείς δεν ήξερε τίποτα για αυτόν και προφανώς και άλλους... "αντισταθείτε στα μνημόνια όλοι και στην ακρίβεια και στα εμβόλια έλευθεροι Έλληνες"
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Πολύ ελάχιστοι έφυγαν που το είχαν κάνει. Είμαι στο χώρο και ξέρω. Κατά βάση, δεν ξέρω ούτε έναν. Όσον αφορά τα λεφτά, ήταν τρισμέγιστος ηλίθιος, γιατί εκεί που είναι τώρα δε μπορεί να τα αξιοποιήσει και σίγουρα δε μπορεί να επισκεφτει τα ακίνητά του στο Μονακό και το Μαϊάμι. Ο Τράγκας δεν ήξερε τι είναι σημαντικό στη ζωή. Δηλαδή, είχε βγάλει, έστω με μίζες, 100 εκατομμύρια και είχε πιάσει τα 70 και ακόμα λύσσαγε στα διάφορα media; Πότε σκόπευε να χαρεί τους κόπους του; Στην επόμενη ζωή;
Στα 70 βρέφος ακόμα αφού φόραγε παμπερς, τι νομίζεις ήταν εκείνοι οι κεραυνοί στις εισαγωγές της εκπομπής, πορδιτσες τσισακια κακακια με echo.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.079
Πόντοι
456
Τραγκας ηταν πασιγνωστο οτι εκβιαζε και τα επερνε απο ολους.

Οποιος ειναι παλιος θυμαται παντοτε σε προεκλογικες περιοδους το πως εσφαζε τους προηγουμενους και εγλυφε τους επομενους.

Για οποιον ειναι προσεκτικος παρατηρητης ηταν πασιφανες τι εκανε.

Ακομα και το 2015 χωθηκε με Συριζα. Τη θυμαμαι σαν τωρα την ολη στρατιγικη που ακολουθουσε.

30 χρονια Καραμανλικος τα ετρωγε και απο αριστερα και απο δεξια

Το προφανες λαθος του ηταν οτι στα 70 του ειχε ακομα τοσο εγωισμο που δε δεχοταν οτι δε μετραει ακομα, ηθελε να κανει κομμα, να παει κοντρα στο Μητσοτακη, αντιεμβολιαστης, δραχμολαγνος, αντιμνημονιακος.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
16
Like
13.527
Πόντοι
5.577
Τραγκας ηταν πασιγνωστο οτι εκβιαζε και τα επερνε απο ολους.

Οποιος ειναι παλιος θυμαται παντοτε σε προεκλογικες περιοδους το πως εσφαζε τους προηγουμενους και εγλυφε τους επομενους.

Για οποιον ειναι προσεκτικος παρατηρητης ηταν πασιφανες τι εκανε.

Ακομα και το 2015 χωθηκε με Συριζα. Τη θυμαμαι σαν τωρα την ολη στρατιγικη που ακολουθουσε.

30 χρονια Καραμανλικος τα ετρωγε και απο αριστερα και απο δεξια

Το προφανες λαθος του ηταν οτι στα 70 του ειχε ακομα τοσο εγωισμο που δε δεχοταν οτι δε μετραει ακομα, ηθελε να κανει κομμα, να παει κοντρα στο Μητσοτακη, αντιεμβολιαστης, δραχμολαγνος, αντιμνημονιακος.
Είχε παει Αμερική πριν την ίδρυση του κόμματος, μπορεί να δάγκωσε μερικους ομογενείς κι από κει
Νέα παιδια δουλευαν γι αυτον και δεν τους πληρωνε
Παρ'όλα αυτά ακουγονταν κάθε πρωι στα περισσότερα ταξι
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.079
Πόντοι
456
Είχε παει Αμερική πριν την ίδρυση του κόμματος, μπορεί να δάγκωσε μερικους ομογενείς κι από κει
Νέα παιδια δουλευαν γι αυτον και δεν τους πληρωνε
Παρ'όλα αυτά ακουγονταν κάθε πρωι στα περισσότερα ταξι

Σε κανει ομως να αναρωτιεσαι εαν αυτος που ειναι 1-2 λεβελ κατω απο την εξουσια και κραταει καλαθι να γεμισει οτι βρεχει εχει τοσα, σκεψου τι κανουν υπουργοι κατω απο το τραπεζι...
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.940
Κριτικές
1
Like
5.456
Πόντοι
2.356
Πολύ ελάχιστοι έφυγαν που το είχαν κάνει. Είμαι στο χώρο και ξέρω. Κατά βάση, δεν ξέρω ούτε έναν. Όσον αφορά τα λεφτά, ήταν τρισμέγιστος ηλίθιος, γιατί εκεί που είναι τώρα δε μπορεί να τα αξιοποιήσει και σίγουρα δε μπορεί να επισκεφτει τα ακίνητά του στο Μονακό και το Μαϊάμι. Ο Τράγκας δεν ήξερε τι είναι σημαντικό στη ζωή. Δηλαδή, είχε βγάλει, έστω με μίζες, 100 εκατομμύρια και είχε πιάσει τα 70 και ακόμα λύσσαγε στα διάφορα media; Πότε σκόπευε να χαρεί τους κόπους του; Στην επόμενη ζωή;
Αφού ήταν αγράμματος, λαϊκιστής του κερατά και τρισμέγιστος μαλάκας. Άρα για ποιο εμβόλιο μιλάμε;

Πρέπει να είσαι συνεπής στη μαλακία που σε δέρνει. Έχεις τόσες χιλιάδες ακροατήριο άλλωστε από καραγκιόζηδες που σε ακούνε.

Ταρίφες, συνταξιούχοι, αργόσχολοι κ.ο.κ.

Να πούμε ότι EAM=Ένας Ανυπέρβλητος Μαλάκας εδώ.
Ορίστε. Συμφωνεί και ο Admin. :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Ο κορωνοιος, ήταν ένα απο τα καλύτερα τεστ ηλιθιότητας, ακροδεξιοι, ακροαριστεροι, παπαδαριο, καραπουτσαριό, σαχλαμπιχλες, είδαν τα ραδίκια ανάποδα ή συνομίλησαν αρκετές μέρες με τον Άγιο Πέτρο, και επέστρεψαν ξεβράκωτοι, ο κουράδας ο Τράγκας, που μάζευε τα φράγκα και δεν πλήρωνε τους εργαζόμενους του, νόμιζε οτι ξερει την αλήθεια για τον ιο, έλα όμως που είχε έναν αργό και βασανιστικό θάνατο. Το παλιοκαθίκι πήρε και πολλούς στον λαιμό του, και έκανε και απίστευτη εγκεφαλική ζημιά σε ημιμαθεις και μαλακοπίτουρες διχάζοντας και σπέρνοντας μίσος.
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Δεν ήταν κρυφό το ύψος της περιουσίας του.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.940
Κριτικές
1
Like
5.456
Πόντοι
2.356
Αν και μιλάμε για πεθαμένο άνθρωπο, μιλάμε για έναν από τους χειρότερους εκβιαστες που είχε γραμμένο στα μητρώα της η ΕΣΥΕΑ.
Και χείριστος εργοδότης και σκατανθρωπος.
Έχει δουλέψει συγγενικό μου πρόσωπο μαζί του και έφτυσε το γάλα της μάνας του.
Σίχαμα πραγματικά.
Δεν ξέρω εάν ακόμα και ο Θεός έχει το κουράγιο να τον συγχωρέσει...
Σου κάνει εντύπωση; Κάποιος που είναι μουνόπανο, είναι σε όλα. Όχι μόνο σε ένα.

Στο διάολο να πάει να κάνει παρέα στο άλλο το λαμόγιο, τον Κακαουνάκη.

Good riddance. Ξεβρώμισε ο τόπος. :bigdick:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom