Νέα

Γεώργιος Τράγκας - Γνώμες, απόψεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.457
Κριτικές
16
Like
13.661
Πόντοι
6.515
Την ώρα που η Ελλάδα θρηνούσε για το θάνατο του εμβληματικού δημοσιογράφου στελέχη της κυβέρνησης αποφάσισαν να του κάνουν κριτική!

Ο Γιώργος Τράγκας ήταν ένας πατριώτης, αγωνιστής για τη δημοκρατία και μέχρι τέλους αντίπαλος του Κ.Μητσοτάκη. Το τελευταίο μάλλον οι ανθρωποφάγοι της κυβέρνησης δεν το ξέχασαν και λίγες ώρες μετά τον θάνατό του έκαναν εξοργιστικές αναρτήσεις.
:(
makeleio.gr
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.183
Like
10.084
Πόντοι
2.606
"Δημοσιογράφος" του κώλου. Δημαγωγός, λαικιστής , καθοδηγητής ευηκοων σανοφαγων η Λειτουργικα Αναλφαβητων (οπως ειδα να γραφει με τακτ ο Αγιος) που ειχε την δύναμη να ανεβοκατεβάζει κυβερνήσεις και εκβιαστής επιχειρηματιών που αν δεν του τα εσκαγες θα σε έκανε ρομπα στα ερτζιανά (για αυτο εχει τουβλωσει εκατομυρια και τον κυναγανε εφοριες κλπ}. Και για το τέλος η επιβαιβεωση οτι Karma is a Bitch.
...θα του φανουν πραγματι πολυ χρησιμα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

η αληθεια ειναι οτι ουτε την ανοιξα την ψεκασια ετσι το ειπα να ηρεμησει :undecided:
...ειδες που τελικα εσυ φταις?
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.267
Πόντοι
1.446
Το πιο μεγάλο κρίμα είναι όλοι αυτοί που πήρε στο λαιμό του με τις ψέκες που διέδιδε ωστόσο Life comes at you fast.Ελπίζω να το πάρουν χαμπάρι κάτι τρελαμένοι οπαδοί του και να πάνε να εμβολιαστούν.
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.134
Κριτικές
1
Like
1.245
Πόντοι
216
Την ώρα που η Ελλάδα θρηνούσε για το θάνατο του εμβληματικού δημοσιογράφου στελέχη της κυβέρνησης αποφάσισαν να του κάνουν κριτική!

Ο Γιώργος Τράγκας ήταν ένας πατριώτης, αγωνιστής για τη δημοκρατία και μέχρι τέλους αντίπαλος του Κ.Μητσοτάκη. Το τελευταίο μάλλον οι ανθρωποφάγοι της κυβέρνησης δεν το ξέχασαν και λίγες ώρες μετά τον θάνατό του έκαναν εξοργιστικές αναρτήσεις.
:(
makeleio.gr
Οταν βγουν απο τις φωλιες τους φιδια ακροδεξια φασισταρια και έρθουν στην εξουσία τα να δωσουν το ονομα του σε μια κεντρικη οδο της Αθήνας σαν πατριώτης , αγωνιστης που ήταν
 

spider333

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
134
Like
55
Πόντοι
1
Ας γίνει παράδειγμα για μερικούς ψεκ που που κάνουν πόλεμο με την ζωή και δυστυχώς κερδιζουν
 

spider333

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
134
Like
55
Πόντοι
1
Ουτε καν! Μόνα ζυγά δικά τους
"Τον φάγανε γιατί ήξερε πολλα"
"Όταν είσαι εμβολιασμένος με υποκείμενα και πεθανεις φταίνε τα υποκείμενα. Όταν είσαι ανεμβολιαστος με υποκείμενα και πεθανεις φταίει πως δεν έκανες το εμβόλιο"
Πριν το εμβόλιο ζαχαροδιαβητικοι με κοβιτ έφευγαν...μετά πολύ σπάνια.
 

spider333

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
134
Like
55
Πόντοι
1
απεδειξε ο ιδιος οτι η πολιτεια πρεπει να παιρνει τον ελεγχο αφου υπαρχουν πολλοι με αδυναμια να κατανοησουν τη πραγματικοτητα και να λαβουν λογικες αποφασεις. βεβαια ο ιδιος το εκανε καθαρα για μικροπολιτικους λογους.
Δυστυχώς έχεις δικιο
 

spider333

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
134
Like
55
Πόντοι
1
οι ποιο πολύ δεν έχουνε ιδέα τι λένε εδώ μέσα, βλέπω ένα μάτσο φασίστες και ένα μάτσο ψυχασθένεις και χαίρονται για έναν θάνατο από έναν άνθρωπο που σχετικά δεν ξέρανε ούτε τους έκανε κάτι.. εγώ παντός πριν 3 μέρες που είδα ότι ήταν στο σωτηρία ήξερα ήδη ότι θα πεθάνει.. όποιοι ξέρουν τι εστί νοσοκομείο σωτηρία καταλαβαίνουν.
Ναι τώρα φταίνε οι γιατροί επειδή αυτός δεν είχε μυαλό να προστατέψει τον ΚΩΛΟ του
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
696
Κριτικές
31
Like
1.792
Πόντοι
1.590
Κριμα. Θα μπορουσε να εχει γλιτωσει.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
Απιστευτο το ποσα μελη ειναι στατανθρωποι στο σάι
 

Sai Baba

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
50
Like
44
Πόντοι
0
Ναι τώρα φταίνε οι γιατροί επειδή αυτός δεν είχε μυαλό να προστατέψει τον ΚΩΛΟ του
μπορείς σε παρακαλώ να βρεις από τι πεθανε και να με ενημερώσεις? δεν εννοώ να μου πεις απλά από κορωνειο γιατί δεν μου λέει τίποτα αυτό. θέλω αν μπορείς να βρεις λόγου ποιάς ανεπάρκειας πέθανε.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.183
Like
10.084
Πόντοι
2.606
μπορείς σε παρακαλώ να βρεις από τι πεθανε και να με ενημερώσεις? δεν εννοώ να μου πεις απλά από κορωνειο γιατί δεν μου λέει τίποτα αυτό. θέλω αν μπορείς να βρεις λόγου ποιάς ανεπάρκειας πέθανε.
...παιχτη ,τι ειναι αυτο παλι????? φτιαχτηκε κανα καινουργιο χωριο διπλα απο την κορωνεια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom