Νέα

Γεωργιανές vs Φιλιππινέζες/Ινδονήσιες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lemmy13!!!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
11
Like
2.955
Πόντοι
746
Νταξει έχουν ηρεμησει οι Γεωργιανοί..όμορφες κοπέλες οι γεωργιανές
.Θεσσαλονίκη οι πιο όμορφες σερβιτόρες μπαργουιμεν υποδοχή γεωργιανές είναι..πολλές φορές λένε ότι είχαν καμία γιαγιά Πόντια και αλλάζουν τα ονόματά τους σε ιδης..εγώ τις πάω..απλά κορίτσια και μιλανε κανονικα όχι σαν τις ελλεινιδες..αν βρω γεωργιανή που να είναι 25αρα όμορφη..θα της τη πέσω χώρις δεύτερη κουβέντα..
Κοίτα, εσύ μπορείς να ασχοληθείς με το σπορ, συναφείς ειδικότητες είστε...
Ναι, το κάνουν και αυτοί όπως οι Αλβανοί με τους Βορειοηπειρώτες (όλοι έχουν μια προ - προ γιαγιά Ελληνίδα), λέω για τα επίθετα που τα κάνουν να τελειώνουν σε -ίδης, -άδης για να έχουν Ελληνική καταγωγή και καλά...
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
226
Like
1.471
Πόντοι
201
Έχω υπάρξει για 6 μήνες εραστής παντρεμένης Γεωργιανής στην Γεωργία (πριν παντρευτώ). Ότι πιο επικίνδυνο έχω κάνει!!!
Ευτυχώς δεν μας πήρε ποτέ χαμπάρι ο άντρας γτ δεν θα είμουν εδώ τώρα. Δεν θα το ξανα έκανα ποτέ!!!
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
559
Like
1.102
Πόντοι
206
Έχω υπάρξει για 6 μήνες εραστής παντρεμένης Γεωργιανής στην Γεωργία (πριν παντρευτώ). Ότι πιο επικίνδυνο έχω κάνει!!!
Ευτυχώς δεν μας πήρε ποτέ χαμπάρι ο άντρας γτ δεν θα είμουν εδώ τώρα. Δεν θα το ξανα έκανα ποτέ!!!
Να συλληφθει ο κυριος λογω αυτοκτονικων τασεων, να μην παρει και κανεναν αλλον στον λαιμο του την επομενη φορα που θα κανει "καταδρομικες"...
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
11
Like
2.955
Πόντοι
746
Έχω υπάρξει για 6 μήνες εραστής παντρεμένης Γεωργιανής στην Γεωργία (πριν παντρευτώ). Ότι πιο επικίνδυνο έχω κάνει!!!
Ευτυχώς δεν μας πήρε ποτέ χαμπάρι ο άντρας γτ δεν θα είμουν εδώ τώρα. Δεν θα το ξανα έκανα ποτέ!!!
Μήπως σας πήρε χαμπάρι και έκανε τον εθελοντή κερατά γιατί "έπεσαν" τίποτα φράγκα στην κιουρία;
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.650
Like
2.452
Πόντοι
216
Που να βρούμε τώρα τις Ινδονήσιες...
 

Dokaris

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Ετσι ακριβως οπως τα γραφεις ειναι τα πραγματα.. Το προβλημα ειναι οτι τα γραφεια ευρεσης εργασιας εχουν σχεδον μονο Γεωργιανες.
Που θα βρουμε Φιλιππινεζες ?
Κάνε στον εαυτό σου ένα ταξίδι Φιλιππίνες, αλλά προτα κάνε εμβόλια,εκεί και νεράκι να πιεις είναι επικίνδυνο
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
226
Like
1.471
Πόντοι
201
Μήπως σας πήρε χαμπάρι και έκανε τον εθελοντή κερατά γιατί "έπεσαν" τίποτα φράγκα στην κιουρία;
Δεν νομίζω χωρίς να το αποκλείω κ βέβαια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να συλληφθει ο κυριος λογω αυτοκτονικων τασεων, να μην παρει και κανεναν αλλον στον λαιμο του την επομενη φορα που θα κανει "καταδρομικες"...

Όχι φίλος δεν παίρνω άλλους στον λαιμό μου.
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
559
Like
1.102
Πόντοι
206
Που να βρούμε τώρα τις Ινδονήσιες...εχω απεναντι μου ενα ημυπογειο που μαζευεται το σοι καθε Κυριακη και τρωνε. Εχιει κανα δυο 20χρονα αρκετα υποσχομενα (για την ρατσα τους) αλλα και 3-4 40φευγα αμα εισαι μερακλης
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Οι Φιλλιπινέζες είναι pussy traps για κουτσούβελα
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
967
Like
838
Πόντοι
86
Οι Φιλιππινέζοι στον δρόμο, αν μπορούσαν να προχωρήσουν περνώντας από μέσα σου θα το έκαναν.
Τα παιδιά τους είναι τα μόνα που τα ακούς στον δρόμο να μη μιλάνε ποτέ ελληνικά μεταξύ τους.
Τα παιδιά όλων των άλλων αλλοδαπών μιλάνε ελληνικά, ακόμα και εκτός σχολείου.
Σκατοφάρα.
οι μόνοι αλλοδαποί που δεν έχουν ανάμειξη στο έγκλημα
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.158
Like
6.857
Πόντοι
1.056
Καλές γυναίκες οι γεωργιανές

Η μια που είχα μου χάραξε το αμάξι όταν τη χώρισα
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936
Ζωντας χρονια στο κεντρο της Αθηνας, παντα με "ετρωγε" αυτο το διλημμα. Γεωργιανες καθαριστριες/εσωτερικες καθε μεσημερι να περιμενουν να αγορασουν γεωργιανο ψωμι (το οποιο το τρως και χεζεις τουβλα) ή Σαββατα απογευμα ντυμενες για δεξιωση Vs Φιλιππινεζες/Ινδονησιες Κυριακες στο ρεπο τους. Οι πρωτες σου βγαζουν ενα brutal/βουκολικο, με τις γαμψες μυτες, ιδια ματια ιδιες φατσες, κωλαρες και μπουταρες Πατουλιδου επιπεδο, να μιλανε λες και βριζονται ολη την ωρα. Οι δευτερες σου βγαζουν ενα pedophile, ολες το πολυ 1.50 μποι, το πολυ 50 κιλα, ντυμενες μοδα 80ς Ελλαδα (πασοκ). Διαλεχτε...
Λεφτα μην τους δωσεις.Οι γεωργιανες κλεβουν τον ιδιο τους τον εαυτο απο τη μια τσεπη στην αλλη.Αν δεν κλεψουν δεν θα κοιμηθουν το βραδυ.Γαμημενη φαρα.Ολες μα ολες τιγκα στις αλυσιδες και τα δαχτυλιδια.Καθε κυριακη εχουν και λειτουργια στον αγιο παντελεημονα να συγχωρουνται οι αμαρτιες τους.Καντε μια βολτα στα ταχυφαγεια περιξ των νοσοκομειων.Θα τις αναγνωρισετε αμεσως.
Απο τα μαϊμουδια της φιλιππινεζες τι να πω.Οι πρωτη γενια που ηρθε στην Ελλαδα ηταν αστα να πανε.Κατι πιπινια ομως μπασταρδεμενα με Ελληνικο αιμα,αν εμπαιναν στα σπιτια της ηδονης,θα μαζευαν ολο το χαρτι.Καποτε υπηρχε και η ντισκοτεκ Μανιλα στην Αχχιλεως.Θα τις βρειτε στον Αγιο Διονυσιο και καθε Κυριακη στο γυμναστηριο του Φωκιανου απεναντι απο το Καλλιμαρμαρο.
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.426
Κριτικές
5
Like
5.568
Πόντοι
1.056
Πάντως, αν είναι να γαμήσω Φιλιππινέζα/Ινδονήσια/Μαλαισιανή, καλύτερα να κόψω το πουλί μου και να το ταΐσω στα αδέσποτα της γειτονιάς.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.993
Κριτικές
62
Like
40.508
Πόντοι
8.530
Τύπε θα διαφωνήσω μαζί σου όσο αναφορά τις Ινδονησιες. Υπάρχουν πολύ δυνατά κομμάτια αλλά τα περισσότερα είναι από το Μπάλι και δεν έχουν καμία σχέση με Φιλιππινέζες που και σε αυτή την περίπτωση μας στέλνουν τα μπάζα τους.
Mην τρώτε πρόλογο από τσόντες η από οποια βγαίνει στο διαδίκτυο.
Οι πιο πολλές είναι κοντές και ασχημοτατες.Δειτε απλά τι κυκλοφορεί σε τουριστικές περιοχές..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.993
Κριτικές
62
Like
40.508
Πόντοι
8.530
Πάντως, αν είναι να γαμήσω Φιλιππινέζα/Ινδονήσια/Μαλαισιανή, καλύτερα να κόψω το πουλί μου και να το ταΐσω στα αδέσποτα της γειτονιάς.
Έχω ακούσει για καλές περιπτώσεις από Ινδονησία στην Ολλανδία ,χώρα που αγαπούν να μισούν οι Ινδονησιοι.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Γεωργιανές μπάζα Φιλιππενεζες θα βρειτε στο φαγαδικο μπορα μπορα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom