Νέα

Γεωργία Τυφλίδα κορωνο-μασαζερί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.746
Κριτικές
178
Like
39.273
Πόντοι
21.896
Kατάθλιψη μ'επιασε. Ηταν το προτελευταιο ταξιδι που ειχα κλεισει η Τυφλιδα μαζι με Αρμενια και Αζερμπαιτζαν και δεν εγινε ποτε λογω κορονομαλακιας. Ασε που μου εφαγαν το αεροπορικο τα μουνια οι Αζεροι. Πάντως ειχα μπει τιντερ με passport και δεν κουνιοταν φυλο. Γκομενακια που χτυπάς ; Mamba και τετοια ;
Πάτα Τυφλίδα τώρα κ θα δεις ένα στα τρία είναι ρωσσοουκρανακια γιατί όλοι οι ρωσσοουκρανοι δεν μπορούν λόγω πανδημία να πανε Ευρώπη κ έτσι η πρώτη διεθεσιμη χώρα είναι η γεωργία ως ζεστή χώρα

Το τιντερ έχει γίνει μαλακια κ πλέον πιο αξιόπιστο είναι το badoo
Στο τιντερ μπαίνει η κάθε επιδειξιας ή η κάθε πιτσιρίκα να πουλήσει ωραιαδα

Στο badoo έχει πιο προσγειωμένα κορίτσια
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
421
Κριτικές
1
Like
1.062
Πόντοι
201
ευχαριστούμε sex volcano που μας ταξιδεύεις ! :rockon:
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
Να εισαι καλα αρχοντα.

Τελικα οι γεωργιανοι εχουν οντως κρασια? μιας και ηταν οι πρωτοι που το ξεκινησαν?
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.746
Κριτικές
178
Like
39.273
Πόντοι
21.896

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.495
Κριτικές
21
Like
6.857
Πόντοι
6.745
Να εισαι καλα αρχοντα.

Τελικα οι γεωργιανοι εχουν οντως κρασια? μιας και ηταν οι πρωτοι που το ξεκινησαν?
τα κρασια τους ειναι γαμιστερα,εχω εδω γεωργιανη που μου φερνει κατα διαστηματα...πολυ καλη η περιγραφη το volcano..
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
ειναι στη λιστα μου η γεωργια. αλλα θελω να παω οταν θα μπορω να παω και αρμενια/αζερμπαιτζαν και ειναι κλειστα τωρα.

παντως σκληρος ο βολκανο δεν τον σταματει ο κορονας που εχει μπλοκαρει ακομα και τον ΚΜΑΝ
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.746
Κριτικές
178
Like
39.273
Πόντοι
21.896
ειναι στη λιστα μου η γεωργια. αλλα θελω να παω οταν θα μπορω να παω και αρμενια/αζερμπαιτζαν και ειναι κλειστα τωρα.

παντως σκληρος ο βολκανο δεν τον σταματει ο κορονας που εχει μπλοκαρει ακομα και τον ΚΜΑΝ
O kman είναι μια κατηγορία μόνος του κ ενώ του βρήκα λύση για Λευκορωσία για να πάει αυτός προταθεί τις ουκρανες
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
O kman είναι μια κατηγορία μόνος του κ ενώ του βρήκα λύση για Λευκορωσία για να πάει αυτός προταθεί τις ουκρανες
ο ΚΜΑΝ προτιμα το γνωριμο, δεν παει για νεες εδαφικες κατακτησεις.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.697
Κριτικές
15
Like
11.308
Πόντοι
3.846
Γενικά ανερχόμενη τουριστικά η γεωργία ενώ είναι κ ασφαλής χώρα κ φτηνή κ καλές συγκοινωνίες κ φτηνά ταξί κ καλή κουζίνα κ από θέμα ομορφιάς πολύ ανώτερη από Βουκουρέστι Βαρσοβία Μπρατισλάβα σοφία Βελιγράδι Ζάγκρεμπ Σαράγιεβο
Την κατατάσσω τοπ 5 πιο όμορφες πρώην κομμουνιστικές πόλης μαζί με Μόσχα Πετρούπολη Βουδαπέστη κ πραγα
Άθλια αρχιτεκτονική σε ότι έχεις ανεβάσει και μου τα συγκρίνεις με.Βαρσοβία με τους ουρανοξύστες και Μπρατισλάβα με πανέμορφα κτίρια;
Ή δεν έχεις κυκλοφορήσει ποτέ σου στις πόλεις που αναφέρεις ή δεν βλέπεις καλά.

Δεν καταλαβαίνω γιατί να προωθεις τόσο μια παρατημένη χώρα, όπου γενικά δεν ακούγεται καθόλου, ενώ όλες οι άλλες χώρες/πόλεις που ανέφερα έχουν κάτι να δείξουν από τουρισμό και ανάπτυξη.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.746
Κριτικές
178
Like
39.273
Πόντοι
21.896
Άθλια αρχιτεκτονική σε ότι έχεις ανεβάσει και μου τα συγκρίνεις με.Βαρσοβία με τους ουρανοξύστες και Μπρατισλάβα με πανέμορφα κτίρια;
Ή δεν έχεις κυκλοφορήσει ποτέ σου στις πόλεις που αναφέρεις ή δεν βλέπεις καλά.

Δεν καταλαβαίνω γιατί να προωθεις τόσο μια παρατημένη χώρα, όπου γενικά δεν ακούγεται καθόλου, ενώ όλες οι άλλες χώρες/πόλεις που ανέφερα έχουν κάτι να δείξουν από τουρισμό και ανάπτυξη.
Βουκουρέστι τουλάχιστον πέντε φορές σοφία τουλάχιστον πεντακόσιες φορές Βελιγράδι τρεις φορές Βαρσοβία τρεις φορές κ Μπρατισλάβα
Λες να έχω όφελος να προωθώ την Τυφλίδα
Απλώς τη γνώμη μου φέρω

Οχ αν με ρωτήσεις αγαπώ πιο πολύ τις φακές από τη χοιρινή μπριζόλα κ είναι θέμα προσωπικό
Νομίζω ότι έχω γνώση πλέον λόγω ταξιδιών να κρίνω κ σα θέμα φύσης είναι ανώτερη από τις πόλεις που έγραψα προσωπικά
Αν πας κ εσύ κ έχει βρεθείς σε όλες τις προαναφερθησες πόλεις ασφαλώς κ μπορείς να εχεις γνώμη που να μην συμπίπτει με τη δικιά μου

Να σου πω ότι πχ εμένα η Πράγα δεν μου άρεσε κ ας έμεινα ένα μήνα το 2003
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Προσωπικά οι ωραίες γεωργιανές μου αρέσουν πιο πολύ από τις κούκλες barbie ρωσσιδες
Κ αν πάει κάποιος για πολλές μέρες μπορεί να βγάλει καλά μωρά

Ons δεν έπαιξα κ ήθελαν το χρόνο τους αλλά τέτοιου τύπου μωρά βγήκα κ μάλιστα κράτησα επαφή μπας κ αν ανοίξουν τα ελληνικά συνορα Να μπορέσω για καλοκαίρι να τα φέρω ,,,,,,Αν
κατσε κατσε βγηκες με το ξανθο μωρο με τις μπουταρες την εβγαλες φωτογραφια στο κρεβατι του ξενοδοχειου και δεν κανατε σεξ?
ή δεν ειναι δικες σου οι φωτογραφιες?
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
Μπρατισλαβα καλη ειναι, αλλα μονο το ιστορικο κεντρο το οποιο σε κανα 10λεπτο το εχεις περπατησει.

αν πας προς τη σοβιετικη μερια, χαλια ειναι. Βαρσοβια εχουν τη μαλακια με το ρολοι , η οποια δε λεει και πολλα.

Παντως δυσκολα καποια πολη ειναι στο ιδιο επιπεδο με Βουδαπεστη. Την πρωτη φορα που πηγα Πραγα δεν ξετρελαθηκα, μετα την τελευταια σκεφτομαι να παω να μεινω μονιμα.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.746
Κριτικές
178
Like
39.273
Πόντοι
21.896
κατσε κατσε βγηκες με το ξανθο μωρο με τις μπουταρες την εβγαλες φωτογραφια στο κρεβατι του ξενοδοχειου και δεν κανατε σεξ?
ή δεν ειναι δικες σου οι φωτογραφιες?
Oxi ρε δεν είναι φωτό που έβγαλα εγώ
Είχα γράψει μόνο ραντεβού βγήκα κ μετά .ε τη ψωλή στο χέρι κ πήγα μασαζερι

Θέλει μονιμότητα για να τρως καλά μωρά κ να βγεις δύο τρία ραντεβού όπως πλέον παντού στην ευρωπη
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.242
Like
4.882
Πόντοι
456
Oxi ρε δεν είναι φωτό που έβγαλα εγώ
Είχα γράψει μόνο ραντεβού βγήκα κ μετά .ε τη ψωλή στο χέρι κ πήγα μασαζερι

Θέλει μονιμότητα για να τρως καλά μωρά κ να βγεις δύο τρία ραντεβού όπως πλέον παντού στην ευρωπη

Έτσι ακριβώς. Πολύ σπάνιο να πετύχεις γκομενακι να θελει να πηδηχτει. Εχει τυχει κι αυτο βεβαια 2-3 φορες. Αν πετυχεις καμια να θελει να τονωσει αυτοπεποιθηση μετα απο νυχτερινη εξοδο ειναι μεγαλες οι πιθανοτητες. Αλλά και τα ραντεβού έχουν την πλάκα τους , γνωρίζεις κόσμο , μαθαίνεις πράγματα. Εγω χαλαρα βγαινω παντα στο εντελως φιλικο. Και στο φτυσιμο. Στο τελος ολες ζητανε φβ να διατηρησουμε επαφη.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.746
Κριτικές
178
Like
39.273
Πόντοι
21.896
Έτσι ακριβώς. Πολύ σπάνιο να πετύχεις γκομενακι να θελει να πηδηχτει. Εχει τυχει κι αυτο βεβαια 2-3 φορες. Αν πετυχεις καμια να θελει να τονωσει αυτοπεποιθηση μετα απο νυχτερινη εξοδο ειναι μεγαλες οι πιθανοτητες. Αλλά και τα ραντεβού έχουν την πλάκα τους , γνωρίζεις κόσμο , μαθαίνεις πράγματα. Εγω χαλαρα βγαινω παντα στο εντελως φιλικο. Και στο φτυσιμο. Στο τελος ολες ζητανε φβ να διατηρησουμε επαφη.
Πλέον η Ευρώπη έχει κaει για σεξοτουριστα δύο τριών ημερών
Μόνο Αφρική νότια Ασία κ λάτιν Αμέρικα έχει ons

Beβαια εκεί δεν πας για τρεις μέρες αλλά θέλει δεκαήμερο τουλάχιστον
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.697
Κριτικές
15
Like
11.308
Πόντοι
3.846
Βουκουρέστι τουλάχιστον πέντε φορές σοφία τουλάχιστον πεντακόσιες φορές Βελιγράδι τρεις φορές Βαρσοβία τρεις φορές κ Μπρατισλάβα
Λες να έχω όφελος να προωθώ την Τυφλίδα
Απλώς τη γνώμη μου φέρω

Οχ αν με ρωτήσεις αγαπώ πιο πολύ τις φακές από τη χοιρινή μπριζόλα κ είναι θέμα προσωπικό
Νομίζω ότι έχω γνώση πλέον λόγω ταξιδιών να κρίνω κ σα θέμα φύσης είναι ανώτερη από τις πόλεις που έγραψα προσωπικά
Αν πας κ εσύ κ έχει βρεθείς σε όλες τις προαναφερθησες πόλεις ασφαλώς κ μπορείς να εχεις γνώμη που να μην συμπίπτει με τη δικιά μου

Να σου πω ότι πχ εμένα η Πράγα δεν μου άρεσε κ ας έμεινα ένα μήνα το 2003
μιλάω μόνο για συγκεκριμένες πόλεις όπως βλέπεις.
Δεν γράφω αερολογίες.
Και τις έχω επισκεφτεί αρκετές φορές για να έχω,άποψη.

Ο gay aggel2004 είναι φίλος σου και παρεξηγήθηκε;
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.746
Κριτικές
178
Like
39.273
Πόντοι
21.896
μιλάω μόνο για συγκεκριμένες πόλεις όπως βλέπεις.
Δεν γράφω αερολογίες.
Και τις έχω επισκεφτεί αρκετές φορές για να έχω,άποψη.

Ο gay aggel2004 είναι φίλος σου και παρεξηγήθηκε;
Ούτε που τον ξέρω ούτε έχω μιλήσει με πμ

Αν πιστεύεις ότι γράφω αερολογιες τότε κάνε μια επισκεψει Τυφλίδα για να έχεις άποψη κ για αυτην
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Άθλια αρχιτεκτονική σε ότι έχεις ανεβάσει και μου τα συγκρίνεις με.Βαρσοβία με τους ουρανοξύστες και Μπρατισλάβα με πανέμορφα κτίρια;
Ή δεν έχεις κυκλοφορήσει ποτέ σου στις πόλεις που αναφέρεις ή δεν βλέπεις καλά.

Δεν καταλαβαίνω γιατί να προωθεις τόσο μια παρατημένη χώρα, όπου γενικά δεν ακούγεται καθόλου, ενώ όλες οι άλλες χώρες/πόλεις που ανέφερα έχουν κάτι να δείξουν από τουρισμό και ανάπτυξη.
O volcano ειναι πολυταξιδεμενος οποτε εχει περισσοτερες εικονες.
ασχετως αν καποιες φορες δεν συμφωνω μαζι του οπως τοτε που ελεγε οτι τα συντριβανια της Maidan στο Κιεβο ειναι ανωτερα/καλυτερα απο τα αντιστοιχα του Bellagio στο Λας Βεγκας ... καθενας εχει την γνωμη του φυσικα.

Παντως κτιρια - βουνα - λαγκαδια δεν μου αρεσει να βλεπω γενικα , προτιμω να παρατηρω περισσοτερο τις γκομενες στα μερη που επισκεφτομαι :grin:
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.242
Like
4.882
Πόντοι
456
Πλέον η Ευρώπη έχει κaει για σεξοτουριστα δύο τριών ημερών
Μόνο Αφρική νότια Ασία κ λάτιν Αμέρικα έχει ons

Beβαια εκεί δεν πας για τρεις μέρες αλλά θέλει δεκαήμερο τουλάχιστον

Αν θελει καποιος να παει για σξοτουρισμο , τα μερη ειναι συγκεκριμενα και γνωστα. Τα ταξιδια ειναι αλλο θεμα. Πας για το ταξιδι. Και αν προκυψει κατι προεκυψε. Αλλιως δεν εχει νοημα. Αν θες απλως να παιξεις με social apps μπας και σου κατσει καμμία , συμφέρει 1000 φορες να δοκιμασεις σε ελληνικο νησι το καλοκαιρι παρα να τρεχεις στην ακρη του κοσμου. Εγω προσωπικα προτεραιοτητα δινω στο ταξιδι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom