Νέα

Γειά σας!!! Anna.cim

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anna.cim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 440
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
20221005_133327_1.jpg
Γειά σας! Είμαι η Άννα, (@Anna.cim) just an amateur next door girl! Με αφορμή κάποιων διαρροών υλικού μου από το Only fans μου εδώ ήρθα μόνο και μόνο να ενημερώσω επίσης ότι το Only fans μου έχει παραβιαστεί και δεν έχω άλλο τρόπο να ενημερώσω όσους ήρθατε κ με βρήκατε από εδώ μέσα μιας και σε συνομιλίες μας από ότι πρόσεξα ήσασταν πολλοί, οι πιο παλιοί έχουν το Skype ή το viber μου και εκεί τα πράγματα ήταν πιο εύκολα, θέλω λοιπόν να σας ενημερώσω ότι ο λογαριασμός μου όπως τον ξέρετε εκεί θα κλείσει εντός των ημερών και μέσα σε δέκα μέρες θα έχει ανοίξει ο καινούριος μου, θα έχω τις ίδιες φώτο προφίλ για να μπορέσετε να με βρείτε και προσπαθώ σε επικοινωνία που έχω να διατηρηθεί έστω το nickname, όπως και να έχει θα αναρτήσω εδώ το νέο προφίλ μου για να με ακολουθήσετε όσοι βέβαια θέλετε, οι ήδη εγγεγραμμένοι δε στο υπάρχον προς διαγραφή προφίλ δεν θα χάσουν τα χρήματα της εγγραφής, έχω εξάγει λίστα και έστω και μια μέρα να είχε κάποιος υπόλοιπο παραμονής στο προφίλ μου θα του σταλεί ελεύθερη είσοδο για 1 ολόκληρο μήνα στο καινούργιο, είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω για όλη την ταλαιπωρία που προκλήθηκε σε αυτούς τους subscribers! Σταματήστε να με ρωτάτε αν είμαι fake ή real, οι περισσότεροι το διαπιστώσατε αφού με είδατε live on camera. Τέλος συμβουλεύω να μείνετε συντονισμένοι διότι την πρώτη μέρα που θα ανοίξει το νέο προφίλ θα τρέξει promotion γιά δωρεάν μιας εβδομάδας ελεύθερης εισόδου για τους πρώτους 100
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.509
Κριτικές
20
Like
22.755
Πόντοι
8.346
Κρίμα γιατί είσαι κορμαρα και θα είχες μπόλικη δουλειά!!!
Κ τώρα έχει. Να ναι καλα οι μαλακες που πληρώνουν για να τν παίζουν με φωτογραφίες κ βίντεο. Αν δν ηταν αυτοι τώρα θα εκανε.

Με το μπαρδον Άννα.
Εσυ καλα κανεις κ τους τα μαδας,αφου ειναι θύματα
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
Κ τώρα έχει. Να ναι καλα οι μαλακες που πληρώνουν για να τν παίζουν με φωτογραφίες κ βίντεο. Αν δν ηταν αυτοι τώρα θα εκανε.

Με το μπαρδον Άννα.
Εσυ καλα κανεις κ τους τα μαδας,αφου ειναι θύματα
Έχει ένα πολύ μεγάλο ποσοστό αλήθειας αυτό που αναφέρεις ΑΛΛΆ, διαφωνώ στο σύνολο της τοποθέτησης,, το live streaming η τα personal custom video που θα ζητήσει ο εκάστοτε fan είναι κ αυτό ένα είδος ικανοποίησης όπως το Real sex οπως το τηλεφωνικό sex όπως ακόμα καί τα περιοδικά που αγοράζουν ακόμα κάποιο όπως και πολλά άλλα, περί ορέξεως λοιπόν νομίζω... Οι καυλες και τα φετίχ του καθενός είναι σεβαστές λοιπόν και όχι κατακριτεαις, όπως θα μπορούσε κάποιος ο οποίος το έχει γενικά με το θέμα και ρίχνει γυναίκες στο κρεβάτι χωρίς να πληρώσει να κατακρίνει και αυτούς που πληρώνουν για να κάνουν σεξ!!!! Feel free και Μην βάζετε ταμπέλες στους γύρω σας!!!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.509
Κριτικές
20
Like
22.755
Πόντοι
8.346
Έχει ένα πολύ μεγάλο ποσοστό αλήθειας αυτό που αναφέρεις ΑΛΛΆ, διαφωνώ στο σύνολο της τοποθέτησης,, το live streaming η τα personal custom video που θα ζητήσει ο εκάστοτε fan είναι κ αυτό ένα είδος ικανοποίησης όπως το Real sex οπως το τηλεφωνικό sex όπως ακόμα καί τα περιοδικά που αγοράζουν ακόμα κάποιο όπως και πολλά άλλα, περί ορέξεως λοιπόν νομίζω... Οι καυλες και τα φετίχ του καθενός είναι σεβαστές λοιπόν και όχι κατακριτεαις, όπως θα μπορούσε κάποιος ο οποίος το έχει γενικά με το θέμα και ρίχνει γυναίκες στο κρεβάτι χωρίς να πληρώσει να κατακρίνει και αυτούς που πληρώνουν για να κάνουν σεξ!!!! Feel free και Μην βάζετε ταμπέλες στους γύρω σας!!!
Ποτέ μου δν κατάλαβα ποια ειναι η ικανοποίηση του να σε πληρώνω να κάνεις κάτι απο την άνεση του σπιτιού σου και γω να είμαι χιλιόμετρα μακριά και να βλέπω απλά ενα βίντεο. Το θεωρώ λίγο ανούσιο. Βέβαια έτσι όπως εξελίσσεται ο δυτικός κόσμος και η απομόνωση που επικρατεί και η εσωστρέφεια αυτή η δουλειά θα αργήσει να εκλείψει.
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
Ποτέ μου δν κατάλαβα ποια ειναι η ικανοποίηση του να σε πληρώνω να κάνεις κάτι απο την άνεση του σπιτιού σου και γω να είμαι χιλιόμετρα μακριά και να βλέπω απλά ενα βίντεο. Το θεωρώ λίγο ανούσιο. Βέβαια έτσι όπως εξελίσσεται ο δυτικός κόσμος και η απομόνωση που επικρατεί και η εσωστρέφεια αυτή η δουλειά θα αργήσει να εκλείψει.
Απάντησες μόνος σου,,, όταν κάποιο είναι χιλιόμετρα μαρία καί δεν έχει την ευχέρεια αυτή δλδ να έρθει να δει-ζήσεις κάτι τέτοιο από κοντά, το λιγότερο που κάνει είναι να βάλει ένα ποτό το βράδυ μόνος του σπίτι και να δει τον αγαπημένο του creator μόνο για πάρτη του υποδεικνυοντας του τι θα ήθελε να κάνει και να δει!
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
26
Like
24.480
Πόντοι
12.896
Απάντησες μόνος σου,,, όταν κάποιο είναι χιλιόμετρα μαρία καί δεν έχει την ευχέρεια αυτή δλδ να έρθει να δει-ζήσεις κάτι τέτοιο από κοντά, το λιγότερο που κάνει είναι να βάλει ένα ποτό το βράδυ μόνος του σπίτι και να δει τον αγαπημένο του creator μόνο για πάρτη του υποδεικνυοντας του τι θα ήθελε να κάνει και να δει!

Μιά φιλική συμβουλή: ἀπ'τὴ στιγμή ποὺ δέν συναντᾶς κόσμο, καλύτερα ν'ἀλλάξης τὸ cim : δημιουργεῖ ἐσφαλμένη ἐντύπωση
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
Μιά φιλική συμβουλή: ἀπ'τὴ στιγμή ποὺ δέν συναντᾶς κόσμο, καλύτερα ν'ἀλλάξης τὸ cim : δημιουργεῖ ἐσφαλμένη ἐντύπωση
Είναι αυτό που είναι εθισμένοι οι περισσότεροι fan μου και μου ζητάνε να κάνω στο βίντεο!!
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3.732
Κριτικές
26
Like
24.480
Πόντοι
12.896
Είναι αυτό που είναι εθισμένοι οι περισσότεροι fan μου και μου ζητάνε να κάνω στο βίντεο!!

Μάλιστα, τότε νά προσθέσης κάτι σάν "vid καί νά γίνη "cumvid"; Διότι ἐμένα -ὁμολογῶ- μ'ἔκανε νά σκεφθῶ ὅτι κάνεις συναντήσεις.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.509
Κριτικές
20
Like
22.755
Πόντοι
8.346
Απάντησες μόνος σου,,, όταν κάποιο είναι χιλιόμετρα μαρία καί δεν έχει την ευχέρεια αυτή δλδ να έρθει να δει-ζήσεις κάτι τέτοιο από κοντά, το λιγότερο που κάνει είναι να βάλει ένα ποτό το βράδυ μόνος του σπίτι και να δει τον αγαπημένο του creator μόνο για πάρτη του υποδεικνυοντας του τι θα ήθελε να κάνει και να δει!
Εντάξει δεν ειναι ο άλλος και απο την Ανταρκτική. Θα υπάρχει γυρω του καποιος ωστε αυτο που σου ζηταει να μπορεί να το κανει πραξη.
Πάντως αυτό που λες " να βάλει ενα ποτό το βράδυ μονος του στο σπίτι και να δει τν αγαπημένο του creator" συγνώμη αλλα μου ακούγεται πολυ sad. Γνώμη μου πάντα
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
376
Πόντοι
21
Σόρυ επίσης λίγο σε εσάς που ζητάτε διάφορα στα ινμποξ, δείξτε λίγο επιείκεια, δεν είμαι εξοικειωμένη σε αυτήν την πλατφόρμα, δεν ξέρω περί βίντεο δώρο gif κτλ κτλ.. Δώστε μου λίγο χρόνο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom