Νέα

Gay Pride 2017

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.723
Κριτικές
28
Like
2.504
Πόντοι
6.265
γυφτοι δολοφονουνε 10 χρονο

και τα πουσταρια του συριζα βγαζουνε ανακοινωσεις για το Poystaria pride και τρεχουνε εκει περα
:vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

panta4fan

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
686
Like
106
Πόντοι
6
Η επίσημη συμμετοχή του ΒΟΥ στην πούστικη υπερηφάνεια !!

:gay: :gay: :gay:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 18951224_1764440600513689_7056296179706773508_n.jpg
    18951224_1764440600513689_7056296179706773508_n.jpg
    127,8 KB · Εμφανίσεις: 88

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.281
Πόντοι
39.662
αυτο ειναι κοινωνικη πολιτική οχι μαλακίες :rockon:
που θενε να χαραμιζουν το μουνι τους σε παιδιαρισματα και οι χυστες να ξεροσταλιαζουν :s&m_2:

ετσι.... το μουνι υπάρχει για να μπαίνει μεσα του καυλι και να το χυνει με καυτο σπέρμα. Δε δεχομαστε καμμια εκπτωση σε αυτο.
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
γυφτοι δολοφονουνε 10 χρονο

και τα πουσταρια του συριζα βγαζουνε ανακοινωσεις για το Poystaria pride και τρεχουνε εκει περα
:vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

οι γκει ειναι τα ψηφαλακια του μελοντος... θα ανεβοκατεβαζουν κυβερνησεις. ξερει τι κανει ο "πουστης" ο τσιπρας. παλι με χρονια με καιρους παλι δικα μας θα ναι
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Φανταστείτε πως θα ντύνεται το σιχαμα τις αποκριες.
:shit: :zombie: :shit: :zombie:
      :vomit:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1497189193302.jpg
    FB_IMG_1497189193302.jpg
    54,7 KB · Εμφανίσεις: 51

Steffan

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
558
Λύσεις
2
Like
281
Πόντοι
26
τυπε δεν ειπα και τιποτα τρομακτικο... μπορουσα να γραψω πολυ χειροτερα αλλα τα αυτια σας ειναι ακομα παρθενα δεν ειναι ετοιμα ακουσουν τετοια πραματα  :rockon:

Που είδες ότι τρόμαξα, τύπε;

Με τέτοια post απλα απογοητεύομαι, μερικές φορές με πιάνει και αηδία με το επίπεδο μερικών.

Και ποιος σου είπε οτι δεν μπορείς να γράψεις πολύ χειρότερα; Το post σου, για το οποίο προφανώς είσαι περήφανος... ακόμα εκεί ειναι.

Εχεις το ελεύθερο να πεις οτι θέλεις.
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
1.295
Πόντοι
201
Να πως ο φασισμος του αντιρατσιστικου νομου βρισκει τρυπα να εισχωρησει στο πιο ελευθεριακο κ ασυδοτο σαιτ. Οι γκευ οργανωσεις μετατρεπονται γρηγορα σε συγχρονη ιερα εξεταση που εντοπιζει και καταδιωκει τον καθε υποπτο για ομοφοβια.
Οταν κάποιος εύχεται να σκασει βομβα και να χαθούν ανθρώπινες ζωές εκτός απο ανόητος είναι και επικίνδυνος. Τι δεν κατάλαβες..? 
 

Steffan

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
558
Λύσεις
2
Like
281
Πόντοι
26
Να πως ο φασισμος του αντιρατσιστικου νομου βρισκει τρυπα να εισχωρησει στο πιο ελευθεριακο κ ασυδοτο σαιτ. Οι γκευ οργανωσεις μετατρεπονται γρηγορα σε συγχρονη ιερα εξεταση που εντοπιζει και καταδιωκει τον καθε υποπτο για ομοφοβια.

Δεν μας αδειάζεις τη γωνιά;
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656
Ολες τις εμφανισημες λεσβιες άμεσα κλειδαμπαρωμα στα μπουρδελα και παροχη freefuck στους Ελληνες χυστες μεχρι να αλλαξουν σεξουαλικη προτιμηση οι κορασιδες και να βροντοφωναξουν οτι λατρευουν την πουτσα  :pipa2:  :heavymetalbig:


τυπε οποιος ειπε οτι οι λεσβιες ειναι χοντρες και ασχημες αγαμητες με γυαλακια δεν ξερει τι του γινεται  :S :S :S :effemine: :gay:


 

Συνημμένα

  • athens pride 2017.jpg
    athens pride 2017.jpg
    33,9 KB · Εμφανίσεις: 45

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
3
Like
1.479
Πόντοι
216
αξιο αποριας:

οκ, αυτοι είναι ομοφυλοφιλοι, (δικαίωμα τους κατ εμε να κανει ο,τι γουσταρει ο καθενας στο κρεβαττι του αρκει να γινεται συνεναιτικα), και πανε κλεινουν τους δρομους να κανουν μια 'εκδηλωση/παρελαση' τελοσπαντων.

Αυτό που ΔΕΝ καταλαβαίνω, ότι εφ οσον πλεον δεν είναι και κανενα τρομερο ταμπου καποιος να ναι ομοφυλόφιλος, αλλα ισα-ισα είναι κοινωνικα αποδεκτος από κάθε τομη κι αποψη, είναι ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ?

με την ιδια λογικη δηλαδή, εγω είμαι ορκισμένος ΜΙΛΦακιας! Για ποιον λογο π.χ. δεν μαζετομαστε ΟΛΟΙ οι μιλφακηδες, να κανουμε σωματεια και οργανώσεις, με σκοπο να κανουμε εκδηλώσεις κλεινοντας τους δρομους?
Αντε, πες ότι το κανουμε (πλακα πλακα ποσο θα τα εσπαγε?)...
Ο κοσμος ΤΙ θα ελεγε? το τι κραξιμο θα τρωγαμε, δεν λεγεται 'σεξιστες/φαλλοκρατες' και ολος ο αθενσβοησμος πανω μας!

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ?
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
αξιο αποριας:

οκ, αυτοι είναι ομοφυλοφιλοι, (δικαίωμα τους κατ εμε να κανει ο,τι γουσταρει ο καθενας στο κρεβαττι του αρκει να γινεται συνεναιτικα), και πανε κλεινουν τους δρομους να κανουν μια 'εκδηλωση/παρελαση' τελοσπαντων.

Αυτό που ΔΕΝ καταλαβαίνω, ότι εφ οσον πλεον δεν είναι και κανενα τρομερο ταμπου καποιος να ναι ομοφυλόφιλος, αλλα ισα-ισα είναι κοινωνικα αποδεκτος από κάθε τομη κι αποψη, είναι ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ?

με την ιδια λογικη δηλαδή, εγω είμαι ορκισμένος ΜΙΛΦακιας! Για ποιον λογο π.χ. δεν μαζετομαστε ΟΛΟΙ οι μιλφακηδες, να κανουμε σωματεια και οργανώσεις, με σκοπο να κανουμε εκδηλώσεις κλεινοντας τους δρομους?
Αντε, πες ότι το κανουμε (πλακα πλακα ποσο θα τα εσπαγε?)...
Ο κοσμος ΤΙ θα ελεγε? το τι κραξιμο θα τρωγαμε, δεν λεγεται 'σεξιστες/φαλλοκρατες' και ολος ο αθενσβοησμος πανω μας!

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ?
Milf Lover Pride!!! Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ συνάδελφε!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.569
Κριτικές
90
Like
32.935
Πόντοι
24.700
Να πως ο φασισμος του αντιρατσιστικου νομου βρισκει τρυπα να εισχωρησει στο πιο ελευθεριακο κ ασυδοτο σαιτ. Οι γκευ οργανωσεις μετατρεπονται γρηγορα σε συγχρονη ιερα εξεταση που εντοπιζει και καταδιωκει τον καθε υποπτο για ομοφοβια.

Το ταμπελάκι "ομοφοβικός", όταν αποδιδεται σε κάποιον που σχολιάζει αρνητικά, όχι το σύνολο της gay κοινότητας, αλλά τις διάφορες εκδηλώσεις προβολής και διαφήμησης της ομοφυλοφιλίας, είναι μια παπαριά και μισή. Οι κοινωνίες έχουν την τάση να σχολιάζουν αρνητικά οιαδήποτε γελοιότητα.

Δηλαδή όσοι σχολίασαν με τον ίδιο αρνητικό τρόπο τους ετεροφυλόφιλους (κ.κ) Τατσόπουλο και Σπαλιάρα, όταν μας διαφήμησαν  με στόμφο τις σεξουαλικές τους προτιμήσεις, καθως και το πόσο "ενεργοί" τυγχάνουν σεξουαλικά, τι είναι;;; Ετεροφοβικοί;;;

 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
αξιο αποριας:

οκ, αυτοι είναι ομοφυλοφιλοι, (δικαίωμα τους κατ εμε να κανει ο,τι γουσταρει ο καθενας στο κρεβαττι του αρκει να γινεται συνεναιτικα), και πανε κλεινουν τους δρομους να κανουν μια 'εκδηλωση/παρελαση' τελοσπαντων.

Αυτό που ΔΕΝ καταλαβαίνω, ότι εφ οσον πλεον δεν είναι και κανενα τρομερο ταμπου καποιος να ναι ομοφυλόφιλος, αλλα ισα-ισα είναι κοινωνικα αποδεκτος από κάθε τομη κι αποψη, είναι ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ?

με την ιδια λογικη δηλαδή, εγω είμαι ορκισμένος ΜΙΛΦακιας! Για ποιον λογο π.χ. δεν μαζετομαστε ΟΛΟΙ οι μιλφακηδες, να κανουμε σωματεια και οργανώσεις, με σκοπο να κανουμε εκδηλώσεις κλεινοντας τους δρομους?
Αντε, πες ότι το κανουμε (πλακα πλακα ποσο θα τα εσπαγε?)...
Ο κοσμος ΤΙ θα ελεγε? το τι κραξιμο θα τρωγαμε, δεν λεγεται 'σεξιστες/φαλλοκρατες' και ολος ο αθενσβοησμος πανω μας!

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ?



δικε μου αν ειναι για μιλφοργανωση ειμαι μεσα
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
3
Like
1.479
Πόντοι
216
Milf Lover Pride!!! Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ συνάδελφε!!!

δεν το οργανώνουμε λεω γω σιγά-σιγά?
ας αρχισουμε με πορειες και πανω, και ισως στο τελος βγει και κανενας νομος για συμβιωση με παντρεμένες, ο οποιος μας φτιαξει!

Δηλαδη να μπορει η άλλη να βγαζει τα γουστα της μαζι μας ελευθερα, χωρις να δινει λογαριασμο σε ανδρες και παιδια!

ΦΥΓΑΜΕ ΠΑΙΔΕΣ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom