Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 730K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

BIdonistis

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Μιλάς για την ιστορική "Μονή Δαφνίου" ρεεεεε αθεόφοβοι!!!
Είναι ιστορικός χώρος, θα σας την πέσει η αρχαιολογική υπηρεσία :cheesy::cheesy::cheesy:
Τυπε μου σεβόμαστε. Αλίμονο. Άλλωστε μέσα και να θες δεν μπαίνεις. Πίσω στο δάσος όμως μπορούμε να γράψουμε κι εμείς ιστορία. Με τα λάβαρα υψωμενα θα είμαστε. Χαχαχα
Άσε που με το που πάω είναι πιο απόμερα ένας τύπος με μια γκόμενά σε ένα αμάξι και όπως πέρασα να παρκάρω νόμιζα ότι έπεφτε μπαλαμουτι. Λέω εδώ είσαι. Παρτουζαρα τρελή. Τελικά δεν.... μιλάγανε μόνο.

@xlarg
Τυπε μου εδώ είσαι. Αν και σου λέω δεν υπήρχε ψυχή. Αλλά μπορεί να μαζευτεί κόσμος.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20231011_234328_Maps.jpg
    Screenshot_20231011_234328_Maps.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 79
  • Screenshot_20231011_234249_Maps.jpg
    Screenshot_20231011_234249_Maps.jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 78

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.734
Like
14.081
Πόντοι
2.256
Τυπε μου σεβόμαστε. Αλίμονο. Άλλωστε μέσα και να θες δεν μπαίνεις. Πίσω στο δάσος όμως μπορούμε να γράψουμε κι εμείς ιστορία. Με τα λάβαρα υψωμενα θα είμαστε. Χαχαχα
Άσε που με το που πάω είναι πιο απόμερα ένας τύπος με μια γκόμενά σε ένα αμάξι και όπως πέρασα να παρκάρω νόμιζα ότι έπεφτε μπαλαμουτι. Λέω εδώ είσαι. Παρτουζαρα τρελή. Τελικά δεν.... μιλάγανε μόνο.

@xlarg
Τυπε μου εδώ είσαι. Αν και σου λέω δεν υπήρχε ψυχή. Αλλά μπορεί να μαζευτεί κόσμος.
Για τα υψωμένα λάβαρα γελάω αδερφέ!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
226
Like
439
Πόντοι
21
Τυπε μου σεβόμαστε. Αλίμονο. Άλλωστε μέσα και να θες δεν μπαίνεις. Πίσω στο δάσος όμως μπορούμε να γράψουμε κι εμείς ιστορία. Με τα λάβαρα υψωμενα θα είμαστε. Χαχαχα
Άσε που με το που πάω είναι πιο απόμερα ένας τύπος με μια γκόμενά σε ένα αμάξι και όπως πέρασα να παρκάρω νόμιζα ότι έπεφτε μπαλαμουτι. Λέω εδώ είσαι. Παρτουζαρα τρελή. Τελικά δεν.... μιλάγανε μόνο.

@xlarg
Τυπε μου εδώ είσαι. Αν και σου λέω δεν υπήρχε ψυχή. Αλλά μπορεί να μαζευτεί κόσμος.
Θα το επισκεφτώ.σε ευχαριστώ πολύ
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
62
Like
134
Πόντοι
0
Λοιπόν ? Κανένα νέο από την περιοχή ? Δεν πήγε κάποιος να μας πει ?
 

freegay

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
62
Like
134
Πόντοι
0
Τι έγινε ρε παιδιά κάποιος δεν θα μας πει τι έγινε στην πιάτσα στο Χαϊδάρι ? Επειδή είμαι μακριά και δεν μπορώ να το τσεκάρω μόνος μου γράψτε κάτι για να ξέρω αν θα αξίζει να περάσω από εκεί όταν θα έρθω Αθήνα
 

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
202
Like
301
Πόντοι
21
Τι έγινε ρε παιδιά κάποιος δεν θα μας πει τι έγινε στην πιάτσα στο Χαϊδάρι ? Επειδή είμαι μακριά και δεν μπορώ να το τσεκάρω μόνος μου γράψτε κάτι για να ξέρω αν θα αξίζει να περάσω από εκεί όταν θα έρθω Αθήνα

Τι έγινε ρε παιδιά κάποιος δεν θα μας πει τι έγινε στην πιάτσα στο Χαϊδάρι ? Επειδή είμαι μακριά και δεν μπορώ να το τσεκάρω μόνος μου γράψτε κάτι για να ξέρω αν θα αξίζει να περάσω από εκεί όταν θα έρθω Αθήνα
μπορεις να πας οτι εργασιες γινονται ειναι πρωι(και παλι πανω στις καβατζες θεμα δεν εχεις) αλλως πας για πιο safe βραδυ..
 

Giwrgoss1

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
102
Like
166
Πόντοι
1
Εχθές πίσω από Καραϊσκάκη χαμός. Πολύ κόσμος
 

BIdonistis

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Τελικά το Χαϊδάρι παίζει στο παλιό κομμάτι? Τέτοια ώρα έχει τίποτα η μπα?
 

Giwrgoss1

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
102
Like
166
Πόντοι
1
πέρα από κόσμο γίνεται και παιχνίδι ;; γιατί σε διάφορα μέρη κόσμος πάει αλλά δεν κάνουν τίποτα…
Πρέπει να δείξεις ότι είσαι στο παιχνίδι και να μην περιμένεις στο αμάξι .. εγώ μόλις παρκαρα 2 αμάξια μπροστά στο έκαναν και μετά από 5 λεπτά είχε χαμό από κοσμο και παιχνίδι
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
119
Like
303
Πόντοι
21
Πρέπει να δείξεις ότι είσαι στο παιχνίδι και να μην περιμένεις στο αμάξι .. εγώ μόλις παρκαρα 2 αμάξια μπροστά στο έκαναν και μετά από 5 λεπτά είχε χαμό από κοσμο και παιχνίδι
παίζει και παρτούζα ;;
 

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
148
Like
424
Πόντοι
21
Καλησπέρα στο Χαϊδάρι που ακριβώς είναι αυτό που λέτε.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
598
Κριτικές
28
Like
1.987
Πόντοι
1.196
Εκει στην πολυκαρπου στον βοτανικο πρεπει παλια τουλαχιστον να επεφτε πολυ ανδρογαμησι
 

Raidgay

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
46
Like
16
Πόντοι
0
Παίζει να περάσει κανείς απόψε από Καραϊσκάκη;;;
 

DiscServs

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
20
Like
28
Πόντοι
0
Στειλτε μου προσωπικο μηνυμα να σας δωσω τηλ .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom