Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 741K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
233
Like
450
Πόντοι
21
Ώρα 11 μέχρι τώρα 12.30 δεν υπάρχει ψυχή μάλλον πάει και αυτή η καβατζα
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
79
Like
155
Πόντοι
0
Όταν βλέπεις τώρα να είναι μέσα 2 μελη και 12 επισκέπτες που περιμένουν μόνο να τα μαθαίνουν έτοιμα και να πηγαίνουν για μάτι η για χαλάστρα τι περιμένεις?????
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
233
Like
450
Πόντοι
21
Παιδιά τίποτα ξαναπέρασα 2.30 η ώρα και πάλι άδεια η καβατζα.παμε για άλλες πολιτείες
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
Τυχερά είναι αυτά άλλοτε κάθετε καλή φάση άλλοτε όχι
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Κάθε μέρα περνάω από Χαϊδάρι αλλά δεν έχω μπει ποτέ. Πριν από χρόνια, φίλος λαϊκατζής που σταμάτησε για κατούρημα, έφαγε πέσιμο από γύφτους και του πήρανε και αμάξι και πραμάτεια. Το αμάξι το βρήκε, μπουρδέλο ?. Τώρα μαθαίνω πως έγινε πιάτσα για CD και gays!!! Ίσως την επόμενη φορά να χωθώ, να δω τι παίζει.
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Μόλις γύρισα από Χαϊδάρι νεκρά μεγάλη ... Θα δούμε το βράδυ πίσω από τον Σκλαβενίτη τη θα γίνει...
 

scork

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
92
Πόντοι
1

OMSA20

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2021
Μηνύματα
208
Like
3.195
Πόντοι
441
20200409_195051.jpg
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
233
Like
450
Πόντοι
21
Κυριακή ώρα 7 το καλύτερο σκηνικό στο Χαϊδάρι πάνω από τις παράγκες στο ξέφωτο.ζευγαρι άνδρας περίπου 55 χρόνων γυναίκα πιο μεγάλη φαινόταν περίπου 58 -60 εκεί περίπου.εχουν βάλει στο χώμα ένα στρωματακι σαν αυτό που έχουν οι τουρίστες και αυτή χώνει δάχτυλα στο μουνι της και σπαρταραει και φωνάζει πολύ.αυτος προσπαθεί να την παίξει αλλά τόση ώρα δεν σηκώνεται.ακουω τόση ώρα και ξεπροβαλω.με βλέπει αυτός και κάτι της. Λέει.μου κάνει νόημα και βγάζω έξω τον Κυριάκο και ορμάω σε αυτήν. Με σταματά αυτή και μου λέει δωστον στο στόμα στην πουτανακι μου.τρελενομαι και του τον χώνω στο στόμα έρχεται η θεία και μου αρέσει τα αρχιδια και τα φιλαγε τα έφτυνε χαμός.με τα πολλά της λέω θέλω να σε γαμησω στα 4 δεν την είδα ζεστή πολύ αλλά μου είχε γίνει πέτρα.στηνεται την καρφώνω και μου λέει το τρελό μην χύσεις σε μένα θα σε γαμησω.στην καριολας το στόμα θα τα ρίξεις.πραγματι. Μόλις έφτασε η ώρα να χύσω τον έβγαλα και του τα έδωσα στο στόμα .μιλάμε για πολύ καλό σκηνικό.ντυθηκα και τους άφησα εκεί.μου είπαν ότι αν το επιτρέπει ο καιρός έρχονται εδώ τακτικά.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.877
Πόντοι
5.097
Κυριακή ώρα 7 το καλύτερο σκηνικό στο Χαϊδάρι πάνω από τις παράγκες στο ξέφωτο.ζευγαρι άνδρας περίπου 55 χρόνων γυναίκα πιο μεγάλη φαινόταν περίπου 58 -60 εκεί περίπου.εχουν βάλει στο χώμα ένα στρωματακι σαν αυτό που έχουν οι τουρίστες και αυτή χώνει δάχτυλα στο μουνι της και σπαρταραει και φωνάζει πολύ.αυτος προσπαθεί να την παίξει αλλά τόση ώρα δεν σηκώνεται.ακουω τόση ώρα και ξεπροβαλω.με βλέπει αυτός και κάτι της. Λέει.μου κάνει νόημα και βγάζω έξω τον Κυριάκο και ορμάω σε αυτήν. Με σταματά αυτή και μου λέει δωστον στο στόμα στην πουτανακι μου.τρελενομαι και του τον χώνω στο στόμα έρχεται η θεία και μου αρέσει τα αρχιδια και τα φιλαγε τα έφτυνε χαμός.με τα πολλά της λέω θέλω να σε γαμησω στα 4 δεν την είδα ζεστή πολύ αλλά μου είχε γίνει πέτρα.στηνεται την καρφώνω και μου λέει το τρελό μην χύσεις σε μένα θα σε γαμησω.στην καριολας το στόμα θα τα ρίξεις.πραγματι. Μόλις έφτασε η ώρα να χύσω τον έβγαλα και του τα έδωσα στο στόμα .μιλάμε για πολύ καλό σκηνικό.ντυθηκα και τους άφησα εκεί.μου είπαν ότι αν το επιτρέπει ο καιρός έρχονται εδώ τακτικά.
Μυστη ξεροχυσαμε αγρια με το ρομαντικο ζευγαρι. Παντα τετοια ευχομαι.
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
233
Like
450
Πόντοι
21
Μυστη ξεροχυσαμε αγρια με το ρομαντικο ζευγαρι. Παντα τετοια ευχομαι.
Φίλε έλεγα ότι πάω τελευταία φορά στο σημείο στο χαϊδάρι.οποτε πήγαινα όλο τίποτα η καμία πίπα στα γρήγορα.ετυχε αυτό όμως εκεί που δεν το περίμενα.μακαρι να τους ξαναπετυχω
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
79
Like
155
Πόντοι
0
Κυριακή ώρα 7 το καλύτερο σκηνικό στο Χαϊδάρι πάνω από τις παράγκες στο ξέφωτο.ζευγαρι άνδρας περίπου 55 χρόνων γυναίκα πιο μεγάλη φαινόταν περίπου 58 -60 εκεί περίπου.εχουν βάλει στο χώμα ένα στρωματακι σαν αυτό που έχουν οι τουρίστες και αυτή χώνει δάχτυλα στο μουνι της και σπαρταραει και φωνάζει πολύ.αυτος προσπαθεί να την παίξει αλλά τόση ώρα δεν σηκώνεται.ακουω τόση ώρα και ξεπροβαλω.με βλέπει αυτός και κάτι της. Λέει.μου κάνει νόημα και βγάζω έξω τον Κυριάκο και ορμάω σε αυτήν. Με σταματά αυτή και μου λέει δωστον στο στόμα στην πουτανακι μου.τρελενομαι και του τον χώνω στο στόμα έρχεται η θεία και μου αρέσει τα αρχιδια και τα φιλαγε τα έφτυνε χαμός.με τα πολλά της λέω θέλω να σε γαμησω στα 4 δεν την είδα ζεστή πολύ αλλά μου είχε γίνει πέτρα.στηνεται την καρφώνω και μου λέει το τρελό μην χύσεις σε μένα θα σε γαμησω.στην καριολας το στόμα θα τα ρίξεις.πραγματι. Μόλις έφτασε η ώρα να χύσω τον έβγαλα και του τα έδωσα στο στόμα .μιλάμε για πολύ καλό σκηνικό.ντυθηκα και τους άφησα εκεί.μου είπαν ότι αν το επιτρέπει ο καιρός έρχονται εδώ τακτικά.
Και δεν πέθαναν τα γέροντα στις 7 το πρωί από την υγρασία και το κρύο???είπαμε με μέτρο τα παραμύθια.
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
233
Like
450
Πόντοι
21
Και δεν πέθαναν τα γέροντα στις 7 το πρωί από την υγρασία και το κρύο???είπαμε με μέτρο τα παραμύθια.
Ρε φίλε γιατί να σου πω παραμύθια? Σχολιάζω κάποιες μέρες και γράφω αυτά που συμβαίνουν.τωρα γιατί τα γεροντια όπως λες δεν πέθαναν είναι αλουνου παπά ευαγγέλιο.
Είσαι φαίνεται από αυτούς που όλα στην ζωή τα βλέπεις παραμύθια. Τι να κάνουμε υπάρχουν και αυτοί καλό σου απόγευμα.

Υ.Γ νομίζω ότι κακώς καθόμαστε και γράφουμε εντυπώσεις και κριτικές.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.877
Πόντοι
5.097
Και δεν πέθαναν τα γέροντα στις 7 το πρωί από την υγρασία και το κρύο???είπαμε με μέτρο τα παραμύθια.
Τυπε μετα απο μια καλη καταναλωση αλκοολ ειναι οτι πρεπει το δασος Χαιδαριου.
 

Tzeni cross

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
60
Like
122
Πόντοι
0
Σήμερα βόλτα πίσω από το Σκλαβενίτη Καβάλας??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom