Νέα

Γαβριέλα-Τζένη-Έλενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα williams
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

williams

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
412
Like
6
Πόντοι
1
Αγαπητοι φιλοι, διαβαζω τα απειρα (ΣΧΕΤΙΚΑ με την θεματολογια του αγαπημενου site) θεματα, για κωλοδαχτυλιασμα, στριπτιτζαδικα, ξεσκουφωτα, cg, ευγενικα cg, κακα cg, κλπ κλπ και ηθελα να σας γραψω την δικια μου προσεγγιση στο θεμα του αγοραιου ερωτα, μιας και το κοινο μας χαρακτηριστικο υπαρξης ως μελη στο site ειναι δεδομενο αλλα αλλαζει η προσεγγιση του στη πραξη.

Προσωπικα, περα απο μικρες αναζητησεις σε cg (ΜΟΝΟΝ ευγενικα cg, παρεπιπτοντως :) ) και τους κλασσικους ΟΙΚΟΥΣ συνηθιζα να προτιμω αλλα και ακομα να αναζητω κυριες οπως αυτες που αναφερω στον τιτλο του θεματος. Κυριες αυτονομες, στον χωρο τους, με ευγενεια (δεν ξεχνω οτι την συγχωρεμενη την Γαβριελα την αποκαλουσα ΠΑΝΤΑ κυρια), με ανοχη και κατανοηση, με διακριτικοτητα.
Αραγε υπαρχει αυτο το ειδος σημερα????
 
OP
OP
W

williams

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
412
Like
6
Πόντοι
1
Λογω πολλων π.μ. παρακαλω σημειωσατε οτι δεν εχω τηλεφωνα κλπ
 

Επισκέπτης
Του πόσο είσαι γεννηθείς Williams; Αυτά που γράφεις για τη Γαβριέλλα προδίδουν γεροντάρα!  :)
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά θα με ενδιέφερε και έμενα κάτι το σοβαρό και οπωσδήποτε διακριτικό ..... αν κάποιος φίλος έχει τη διάθεση ας στείλει σχετικό πμ.
 

kouneli1974

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Μιλας για την Τζενη απο το Ελλης 3? Που εχει σταματηση καμια δεκαρια χρονια τωρα απιστευτη ηταν πολυ καλη
 

kouneli1974

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Η Τζενη απο ελλης ηταν δασκαλα για μενα μπορει να μην μου ειχε παρει παρθενια αλλα μοθ ειχε μαθει πολλα
 

babel1970_

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε Williams Καλησπερα. Δεν ξερω αν μπαινεις ακομα στο site, αν διαβασεις το μηνυμα μου στειλε μου PM ή ενα μηνυμα στο babel19701970@hotmail.com. Θα ηθελα να μιλησουμε για την Ελενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom