Νέα

Γαμιστρώνας - καβάντζα Αθήνα κέντρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα james tiberius kirk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλησπέρα.  Απόψε έχω συνάντηση με γκομενάκι νεαρό. Παίζει να παίξει πιπούλα - χουφτωματάκι μετά το ποτό. Δεν θα έχω το σπίτι και το αμάξι διαθέσιμα, ούτε και έχω όρεξη να πληρώσω ημιδιαμονή για πάρτη της.
Θα ήθελα να μου πείτε λοιπόν αν υπάρχουν καβάντζες στην ευρύτερη περιοχή του ιστορικού κέντρου (Ακρόπολη, Θησείο, Πλάκα, Φιλοπάππου) για να κάνω τη δουλίτσα μου γρήγορα και ανεξοδα.
Αν η λύση αυτή δεν θεωρείται ασφαλής, δέχομαι και προτάσεις για τσοντοσινεμά.
Κάθε πρόταση θα εξεταστεί. Μην γράψετε τίποτα για Λίλα ή κάναν παρόμοιο, σας γάμησα.
:headbang: :headbang:
Φιλοπαππου εχει σκοταδι και απλα αλλα και πολυ αστυνομια που κανει συνεχεια περιπολους με μηχανες. Μπορει να σε πετυχουν με την τσαπου εξω δλδ χεχε
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
τσοντοσινεμά ε ;

το είχε κάνει αυτός εδώ

taxi_driver_date.jpg

Άφταστος. Πρότυπο. Τεράστιος. Ογκόλιθος.
Ο ήρωας στην ταινία, όχι ο ηθοποιός. Ο ηθοποιός είχε πληρώσει κάτι δις σε ξεφτιλισμένες ... είναι γτπ
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Καλησπέρα.  Απόψε έχω συνάντηση με γκομενάκι νεαρό. Παίζει να παίξει πιπούλα - χουφτωματάκι μετά το ποτό. Δεν θα έχω το σπίτι και το αμάξι διαθέσιμα, ούτε και έχω όρεξη να πληρώσω ημιδιαμονή για πάρτη της.
Θα ήθελα να μου πείτε λοιπόν αν υπάρχουν καβάντζες στην ευρύτερη περιοχή του ιστορικού κέντρου (Ακρόπολη, Θησείο, Πλάκα, Φιλοπάππου) για να κάνω τη δουλίτσα μου γρήγορα και ανεξοδα.
Αν η λύση αυτή δεν θεωρείται ασφαλής, δέχομαι και προτάσεις για τσοντοσινεμά.
Κάθε πρόταση θα εξεταστεί. Μην γράψετε τίποτα για Λίλα ή κάναν παρόμοιο, σας γάμησα.
:headbang: :headbang:

Να την πας για ποτάκι θησείο THISSIO WIEW μετά το ποτάκι ανεβαίνεις τον πεζόδρομο της Αποστόλου Παύλου καθώς ανεβαίνεις περίπου στο θερινό σινεμά στο αριστερό σου χέρι θα δεις την είσοδο του πάρκου μπες είναι σκοτεινά και έχεις αρκετές ερημιές για πίπα άνετα. Είχα πάει πριν τρία χρόνια με μια φίλη μετά από ποτό, έχει αρκετό κόσμο και για αυτό είναι ασφαλές αλλά και σκοτεινό με πολλά σημεία να αράξεις.
 

Επισκέπτης
Να την πας για ποτάκι θησείο THISSIO WIEW μετά το ποτάκι ανεβαίνεις τον πεζόδρομο της Αποστόλου Παύλου καθώς ανεβαίνεις περίπου στο θερινό σινεμά στο αριστερό σου χέρι θα δεις την είσοδο του πάρκου μπες είναι σκοτεινά και έχεις αρκετές ερημιές για πίπα άνετα. Είχα πάει πριν τρία χρόνια με μια φίλη μετά από ποτό, έχει αρκετό κόσμο και για αυτό είναι ασφαλές αλλά και σκοτεινό με πολλά σημεία να αράξεις.
αυτα ειναι τα λεγομενα βραχακια. Μην πηγαινετε εκει, εχει πακιστανους γιατι δε μπορει να μπει η αστυνομια. Ασε που γλιστρανε τα βραχια και ειναι επικινδυνα.
 

Επισκέπτης
ρε φίλε αλήθεια τώρα, πρώτη φορά με την κοπελίτσα και οργανώνεις πήδημα στου φιλοπαππου, σε τσοντοσινεμά ή σε τουαλέτες? (να προκύψει κάτι στην τουαλέτα ή αλλού να το καταλάβω, αλλά "οργανωμένα"???? πρώτη φορά μαζί της???)
άντε και μετά σε βλέπω κι εσένα στο νήμα με τις "ελλεηνίδες" να διαμαρτύρεσαι γιατί "είναι ακατάδεχτες" και δεν σας κάθονται...
ρε τι θα ακούσω σήμερα...
εισαι πιρφορος παλαιας κοπης. Οι γκομενες τα γουσταρουν αυτα. Καβλωνουν με την ψευδαισθηση του κινδυνου και την πιθανοτητα να τις πιασουν στα πρασα να πηδιουνται     
 

Επισκέπτης
Ρε Παναγιωτη Θεε με την Καναδεζα απ το Ασπεν, ειναι δυνατον να εισαι Φιλοπαππου και να μην ξερεις που να πας τη γκομενα να τη γαμησεις; Καντε και λιγο προεργασια, ρωτηστε τους ειδικους του μπου.

Ευχομαι παντως να εκανες την Ελλαδα υπερηφανη!
 

Επισκέπτης
Λοιπον για να μαθαινουν οι καμακες και να εξυπηρετουν τον τουρισμο.

Το 1 στο χαρτη ειναι η εισοδος απο Διονυσιου Αρεοπαγειτου. Προχωραμε ευθεια και περναμε τον Λουμπαρδιαρη.

Το 2 ειναι η δευτερη διασταυρωση μετα την εκκλησια. Στριβουμε δεξια και παιρνουμε το πλακοστρωτο μεχρι τερμα. Βγαινουμε σε ενα ξεφωτο. Εκει ειναι αρχαιολογικος χωρος (στα αριστερα διαβαζουμε το ταμπλο με τις πληροφοριες) και περνανε φυλακες και αστυνομια

Στριβουμε αριστερα και βρισκουμε ΕΠΑΝΩ στα βραχια ενα σημειο με θεα.

Οπα ρε ματακια, ολη η Αθηνα θα μας παρει ματι; Και ομως τα βραχια ειναι ιδανικα γιατι:

1. Ειναι πολυ σκοτεινα και το μονο που φαινεται στους αλλους ειναι δυο σκοτεινες φιγουρες. Πολλες φορες τα ζευγαρια καθονται κοντα χωρις να ενοχλει ο ενας τον αλλο λογω του σκοτους που τους καλυπτει. Κατι σαν σινεμα δλδ.

2.Ειναι ανετα για διαφορες στασεις. Μεσα στα δεντρα μπορειτε να το κανετε μονο στα ορθια.

3. Μπορειτε να φωναξετε οσο θελετε γιατι δεν υπαρχουν αντηχησεις στον ανοιχτο χωρο και κανεις δεν ξερει απο που προερχονται τα βογγητα. Καμια φορα ακουγονται ζευγαρια απο τα σπιτια στα Πετραλωνα που το κανουν με ανοιχτα παραθυρα.

4. Εχετε θεα.

Μειονεκτηματα:

Θα ερθουν και αλλοι ανθρωποι εκει κοντα, για τη θεα, τσιγαριλικι, τζογκιν, βολτα το σκυλο ή για τον ιδιο λογο που ειστε εσεις. Δε σας βλεπουν αλλα μπορει να σας ενοχλει η παρουσια τους.

Υπαρχουν συχνες περιπολιες απο μηχανες της αστυνομιας στους περιμετρικους δρομους. Αυτο ειναι και καλο γιατι υπαρχει ασφαλεια, και δεν εχει ακουστει περιπτωση που αστυνομικος διεκοψε ζευγαρι - ολοι κανουν τα στραβα ματια.

Υπαρχουν πιο εμπειρες καβατζες εκει στο 3 στην πλαγια; Υπαρχουν, αλλα ειναι για εμπειρους.  :grin:

Αυτα και καλο βολι συνελληνες! Καντε μας περηφανους! Ο Ελληνας γαμαει καλυτερα απο ολους τους αλλους!
 

Συνημμένα

  • Kavantzes.jpg
    Kavantzes.jpg
    438 KB · Εμφανίσεις: 71

Επισκέπτης
Ας το γραψω εδω αν και αφορα γενικα συμβουλες για outdoor:

1. Μην πηγαινετε σε γκρεμους για να απομονωθειτε, ειναι επικινδυνο.

2. Αν δε θες να σας βλεπουν διαλεγεις σκοτεινο μερος, αλλα:

3. Δεν κανεις ησυχια

Εκανα τις γυρες μου χτες και ξαφνικα πεταγεται ενας τυπος απο κατι θαμνους μπροστα μου φωναζοντας "Φυγαμε! Φυγαμε!"

Μου κοπηκε η χολη! Ηταν με τη γκομενα και πηδιοντουσαν στα μουγγα. Καντε αχ βαχ, πειτε κανα βρωμολογο, να καταλαβω οτι ειστε εκει να μην πλησιασω. Ετσι κι αλλιως στο σκοταδι ματι δε μπορουν να σας κανουν.

Πως αντιδραει ο καθε περαστικος στα βογγητα:

1. Ο ματακιας. Εντοπιζει την κατευθυνση και κρυβεται σε ευλογη αποσταση. Ενας ματακιας προσπαθει πασει θυσια να μη γινει αντιληπτος για να μην κανει χαλαστρα. Αν ειναι σκοτεινα δεν εχει νοημα να πλησιασει (εγω τη βγαζω με αυτι :erection:). Αν δεν αντεχεις στη σκεψη οτι καποιος την παιζει πισω απο ενα δεντρο δεκα μετρα μακρια απο εσενα, κατσε σπιτακι σου (να σε ακουει ο γειτονας) και μην πηγαινεις για σεξ σε δημοσιους χωρους.

2. Η αστυνομια. Η αστυνομια εχει παντα φωτα. Ο μονος λογος να μην τα στρεψουν επανω σας ειναι. να καταλαβουν οτι πηδιεστε. Οι αστυνομικοι παντα ειναι διακριτικοι οταν ειστε με κοπελα.

3. Ο runner και αυτος που βγαζει νυχτα το σκυλο. Αυτοι αν ακουσουν βογγητα θα πανε λιγο πιο εκει,και θα φυγουν για να μην ενοχλησουν. Το ιδιο ισχυει συνηθως για παρεες.

4. Αλλο ζευγαρι. Αυτοι θα "το στρωσουν" οχι πολυ μακρια απο εσας, ισα ισα να μη φαινονται.

5. Οι ληστες. Οι ληστες επιτιθενται παντα σε ομαδες και παντα σε πολυ απομονωμενα/απομακρυσμενα μερη. Ισχυει αυτο που γραψαμε στο 1. Το παιδι που επεσε στο γκρεμο ειχε παει με την κοπελα για να δουν τη θεα στο μνημειο του Φιλοπαππου και του εφραξαν το δρομο. Προτιμηστε τις γνωστες δοκιμασμενες καβατζες οπου καποιος περαστικος θα σας ακουσει αν γινει φασαρια - γεγονος αποτρεπτικο για τους ληστες. Αλλη αμυνα απο το να αποφευγετε πολυ απομακρυσμενες περιοχες δεν υπαρχει! Ειναι ηλιθιο να παιζεις κρυφτο με τον κακοποιο! Κατσε στην καβατζα και αν περασει και κανεις δεν τρεχει τιποτα.

6. Βιαστες. Θελω να πιστευω οτι δεν κυκλοφορουν ομαδες βιαστων στην Αθηνα και ενας μονος του δεν θα επιτεθει σε ζευγαρι αλλα σε γυναικα μονη της. Οι περισσοτεροι βιασμοι γινονται απο ατομα που οι γυναικες ξερουν και εμπιστευονται.


Συμπερασμα απο τα παραπανω: Αν γαμας δυνατα ολοι κρατανε μια αποσταση και δε σε ενοχλουν. Αν γαμας στα μουγγα και ειναι και σκοταδι καποιος θα ερθει κατα λαθος κοντα σου και θα σε διακοψει.

Τελος σε αυτη τη χωρα της υποκρισιας πρεπει να συνειδητοποιησετε οτι το σεξ ειναι μια φυσιολογικη πραξη. Οι πατεραδες και οι μαναδες ολων των 7 δις ανθρωπων στη Γη γαμηθηκαν για να τους κανουν. Ολοι σαν παιδια τους ειδαμε ή τους ακουσαμε τυχαια να γαμιουνται. Δεν ειναι ντροπη. Αρα δεν ειναι και ντροπη να καταλαβει καποιος αγνωστος οτι κανετε σεξ.

Χιλιες φορες να σε δει ο περαστικος να κανεις κατι φυσιολογικο, να σε δει να γελας, να τραγουδας, να χαιρεσαι με την παρεα σου, παρα να χτυπησεις ή να σου την πεσει ομαδα ληστων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom