Νέα

Γαμήσια με τρελές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 474
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mr_privacy

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
14
Like
37
Πόντοι
0
συναγωνιστες.. εγω εχω μια τετοια ιστορια. γνωριζω μια χωρισμενη με παιδι και μου λεει "δεν θελω σχεσεις και μαλακιες... εχω φουλ υποχρεωσει και θελω μονο σεξ". αυτο το είπε (ευτυχως) μπροστα σε όλη την κοινη παρεα. εεε... γινεται οτι γινεται... βρικσομαστε και σεξ σε ολες τις μεριες με ολους τους τροπους... και στο τέλος με αποκαλει μαλακα γιατι δεν κανουμε σχεση!!! εγω.΅μα αφου οταν γνωριστικαμε ειπες οτι δεν θες σχεση. αυτη: ναι... το ειπα αλλα εννουσα οτι θελω μια σχεση οπως την θελω εγω. εγω: λυπαμαι αλλα στον επομενο θα πρεπει να λες αυτο εξ αρχης. χωρις να εχω θεμα με αυτους που το κανουν, εγω στα 28 (τοτε) δεν θελω να εχω υποχρεωσει με παιδια.. εεε 6 μηνες εκανε να με αφησει στην ησυχια μου
 

gianagno

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2012
Μηνύματα
3
Like
3
Πόντοι
0
Κατά την ταπεινή μου άποψη συναδελφοι λίγο έως πολύ όλες έχουν την τρέλα τους. Αδυνατούν να διαχειριστούν πολλα γεγονότα και προσπαθούν να μεταφέρουν σε μας την τρέλα τους
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Γενικότερα αν δεν το ξέρουν ήδη οι γκόμενές, κρατήστε για 2-3 ραντεβού ή και για πολύ καιρό κρυφά κάποια στοιχεία μέχρι να δείτε τι παιζει μαζί της. Το κυριότερο είναι το που μένετε.
Παλαιότερα έχει τύχει να με απειλησει τύπισσα γιατί μετά από δύο φορές της ειπα τέλος. Πήρε τα αρχιδια μου μόνο το τηλ είχε κ έφαγε block.
Τώρα για τη λέξη "τρελός" μην ισοπεδωνετε πράγματα.
Είχα σχέση με κοπέλα που έκανε αγωγή για αγχωδη διαταραχη κ ήμασταν άψογα.
Να φοβάστε αυτές που νομίζουν ότι ειναι καλά.
Kαλά, είναι σίγουρο ότι αυτές που είναι καλά είναι τρελές.
Προσπαθούμε να τα φτιάξουμε με τρελές μήπως βγει καμιά καλή.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
Γενικότερα αν δεν το ξέρουν ήδη οι γκόμενές, κρατήστε για 2-3 ραντεβού ή και για πολύ καιρό κρυφά κάποια στοιχεία μέχρι να δείτε τι παιζει μαζί της. Το κυριότερο είναι το που μένετε.
Παλαιότερα έχει τύχει να με απειλησει τύπισσα γιατί μετά από δύο φορές της ειπα τέλος. Πήρε τα αρχιδια μου μόνο το τηλ είχε κ έφαγε block.
Τώρα για τη λέξη "τρελός" μην ισοπεδωνετε πράγματα.
Είχα σχέση με κοπέλα που έκανε αγωγή για αγχωδη διαταραχη κ ήμασταν άψογα.
Να φοβάστε αυτές που νομίζουν ότι ειναι καλά.
ναι γιατι απλα στη τελικη απο τη δικη μας πλευρα να μην θελουμε προχωρησουμε και αυτη να φαει κολλημα (καμια σχεση με τρελα) εκει δυσκολα ξεμπλεκεις πιστεψτε με!
 

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
178
Like
762
Πόντοι
81
Μύστες, τί νηματάρα ανοίξατε.

Ως βετεράνος των Ψυχασθενών Εκστρατειών, θα πω ευθέως στο μερακλή -και σίγουρα τρόλ, αλλά η πάσα ήταν ακαταμάχητη- νηματοθέτη, ΟΧΙ, ΜΑΚΡΙΑ, ΠΑΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ, ΓΑΜΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΙ ΖΟΜΠΙ ΣΕ ΗΜΙ-ΑΠΟΣΥΝΘΕΣΗ ενώ σε ραίνουν Πακιστανοί με συντριβάνια ιαματικής Μπλε Φάντα, αλλά μην το χώσεις σε τρελή.

Και όταν λέμε 'τρελή', ναι, έχει διαβαθμίσεις, αλλά είναι σα να συζητάμε που πονάει λιγότερο να φας μαχαιριά.

Αν μου πεις τώρα πως τραβάς καψούρα, η περίπτωσή σου χρήζει σανατορίου.

Τώρα αν είναι για να φύγουν τα χοντρά επειδή είδες βυζάρες/χειλάρες/κωλάρα και η άλλη κωλοτρίβεται και στα λέει υπερβολικά καλά για να είναι αληθινά, μπλοκ από παντού και τρέχα.

Στην ΚΑΛΥΤΕΡΗ των περιπτώσεων, με το που θα το χώσεις, προφανώς θα τα ΕΧΕΤΕ ΜΩΡΟΥΛΙΝΕΛΙ ΤΗΣ, θα σου πρήζει αρχίδια χειρότερα από τσίμπημα Βασιλικής Σφήγκας Γκαγκαμπίγκου και θα σε κάνει να βλαστημήσεις την ώρα και τη στιγμή που μαλακιζόσουν στα σόσιαλ άχυστος. Γνώρισα τύπους νεαρούς, φασαίους και υποσχόμενους, που ναυάγησαν με δύο και τρία κουτσούβελα να τυλίγουν πίτα γύρο για να τα φέρουν βόλτα, ενώ η τρελή, νυν τρελοχοντρή, έκανε πρωταθλητισμό στη σοκολατοφαγία.

Ο πειρασμός είναι μεγάλος όσο είσαι νεαρός και έτσι άεργος χαχόλος, αλλά πίστεψέ με, είναι περίπου τρεις χιλιάδες φορές καλύτερο να το ρίξεις στο αθλιότερο των εργαζόμενων κορασίδων παρά να σε ξεφτιλίσεις και να επωμιστείς το ψυχικό κόστος του γαμησιού με τρελή.

Δυστυχώς, έχω περισσότερες σχετικές ιστορίες απ' όσες θα ήθελα.
 

kikoman

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
9
Like
87
Πόντοι
0
Καταθέτω εμπειρία προς αξιολόγηση!
Καλοκαίρι 1993 - ήμουν στα τελειώματα με μια τύπισσα μετά από 3 χρόνια σχέση και γνωρίζω μια μεγαλύτερή μου (από τη Σχολή - χρώσταγε ακόμα) , η οποία είχε 'περίεργη' συμπεριφορά. Μετά από 1-2 μπύρες καταλήγουμε στο κρεββάτι αλλά τα πράγματα ήταν χαλαρά μέχρι που πήρε τηλέφωνο η 'σχέση'. Για τους νεώτερους: δεν υπήρχαν ασύρματα τηλέφωνα - δίπλα στο κρεββάτι είχαμε σταθερό με καλώδιο. Όταν ξεκίνησα να μιλάω με τη 'σχέση' - όχι κάτι σοβαρό, κτλ.- η 'παράξενη' ξεκινά τις πίπες με σκοπό να με 'εκθέσει' στην άλλη που είμαι στο τηλέφωνο καθότι δε μπορούσα να απομακρυνθώ από το κρεββάτι. Κάπως έτσι ξεκίνησα να παίζω παράλληλα αλλά κάθε εβδομάδα 'ανέβαινε' ο βαθμός δυσκολίας με κορυφαίες στιγμές "πρωκτικό και τηλέφωνο" και " facesitting και τηλέφωνο". Η παράλληλη ιστορία συνεχίζεται για 2-3 μήνες και κάποια στιγμή η 'παράξενη' εξαφανίζεται και η 'σχέση' μας τελειώνει. Δεν ίδρωσα γιατί είχα βρει δουλειά και έφευγα από τη πόλη. Ώρες πριν φύγω από τη πόλη, έρχεται η 'παράξενη' και με παίρνει με το αυτοκίνητο για βόλτα (και πήδημα υπέθεσα!). Με βάζει στο αυτοκίνητο και αρχίζει και τρέχει μέσα στη πόλη, να παραβιάζει στοπ και φανάρια, να έχει θερίσει καθρέπτες, να έχει χτυπήσει ζάντες, κτλ. Όσο οδηγούσε σαν τρελή με έβριζε - έφταιγα για τα πάντα: κίνηση πλανητών, χρέος της Ελλάδας , που μπήκαν οι Τούρκοι στη Πόλη, κτλ. Το θρίλερ κράτησε περίπου μια ώρα, μέχρι που πέφτουμε σε κίνηση. Ούτε να πάει μπρος, ούτε να πάει πίσω μπορούσε και βρίσκω ευκαιρία, ανοίγω τη πόρτα και αρχίζω και τρέχω στα στενά για να χαθώ τελείως. Επειδή, όμως ήξερε το σπίτι μου, είπα να πάω να περάσω κάποια ώρα σε ένα άγνωστο γι'αυτήν μπαράκι σε άσχετη γειτονιά. Στο μπαράκι καταλήγω να πίνω με έναν συμμαθητή που πέτυχα τυχαία και καταλήγουμε να κοιμόμαστε δίπλα στο ηχείο μετά από άπειρα σφηνάκια. Η ώρα είχε πάει 0300-0400 και μαζεύαν οι άνθρωποι το μαγαζί και έπρεπε να φύγουμε. Νιώθω λοιπόν να με σκουντάει η 'παράξενη' και τρελαίνομαι που με βρήκε. Γυρνάει και μου λέει ότι έψαξε σε όλα τα μπαράκια της περιοχής, κτλ, και ότι αυτό ήταν το τελευταίο και ότι με έψαχνε γιατί είχε και άλλα να μου 'σούρει'. Τη διαολόστειλα και δε τη ξαναείδα... όποιος όμως είδε το σκηνικό και αυτή 'τρελαμένη' είχε φοβηθεί. Αυτά και η κρίση δική σας!
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.588
Κριτικές
24
Like
9.730
Πόντοι
4.746
Πολλεσ γκομενεσ οταν τισ γαμησεισ και μετα την στειλεισ μουρλοποιουνται ειχα μια και πηρε τον στυλο μπικ να κοψει την φλεβα .Τησ ειπα δεν κοβει αυτο να σου φερω μαχαιρι τρελαθηκε χαχαχαχχααχαχαχαχαχ
Αν ομωσ θελει να παντρευτει και στο δηλωσει εξ αρχησ την γαμησεισ και μετα την αφησεισ στα κρυα του λουτρου ετοιμα σου για πολεμο σκληροπυρηνικο
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.697
Like
29.056
Πόντοι
6.056
Καταθέτω εμπειρία προς αξιολόγηση!
Καλοκαίρι 1993 - ήμουν στα τελειώματα με μια τύπισσα μετά από 3 χρόνια σχέση και γνωρίζω μια μεγαλύτερή μου (από τη Σχολή - χρώσταγε ακόμα) , η οποία είχε 'περίεργη' συμπεριφορά. Μετά από 1-2 μπύρες καταλήγουμε στο κρεββάτι αλλά τα πράγματα ήταν χαλαρά μέχρι που πήρε τηλέφωνο η 'σχέση'. Για τους νεώτερους: δεν υπήρχαν ασύρματα τηλέφωνα - δίπλα στο κρεββάτι είχαμε σταθερό με καλώδιο. Όταν ξεκίνησα να μιλάω με τη 'σχέση' - όχι κάτι σοβαρό, κτλ.- η 'παράξενη' ξεκινά τις πίπες με σκοπό να με 'εκθέσει' στην άλλη που είμαι στο τηλέφωνο καθότι δε μπορούσα να απομακρυνθώ από το κρεββάτι. Κάπως έτσι ξεκίνησα να παίζω παράλληλα αλλά κάθε εβδομάδα 'ανέβαινε' ο βαθμός δυσκολίας με κορυφαίες στιγμές "πρωκτικό και τηλέφωνο" και " facesitting και τηλέφωνο". Η παράλληλη ιστορία συνεχίζεται για 2-3 μήνες και κάποια στιγμή η 'παράξενη' εξαφανίζεται και η 'σχέση' μας τελειώνει. Δεν ίδρωσα γιατί είχα βρει δουλειά και έφευγα από τη πόλη. Ώρες πριν φύγω από τη πόλη, έρχεται η 'παράξενη' και με παίρνει με το αυτοκίνητο για βόλτα (και πήδημα υπέθεσα!). Με βάζει στο αυτοκίνητο και αρχίζει και τρέχει μέσα στη πόλη, να παραβιάζει στοπ και φανάρια, να έχει θερίσει καθρέπτες, να έχει χτυπήσει ζάντες, κτλ. Όσο οδηγούσε σαν τρελή με έβριζε - έφταιγα για τα πάντα: κίνηση πλανητών, χρέος της Ελλάδας , που μπήκαν οι Τούρκοι στη Πόλη, κτλ. Το θρίλερ κράτησε περίπου μια ώρα, μέχρι που πέφτουμε σε κίνηση. Ούτε να πάει μπρος, ούτε να πάει πίσω μπορούσε και βρίσκω ευκαιρία, ανοίγω τη πόρτα και αρχίζω και τρέχω στα στενά για να χαθώ τελείως. Επειδή, όμως ήξερε το σπίτι μου, είπα να πάω να περάσω κάποια ώρα σε ένα άγνωστο γι'αυτήν μπαράκι σε άσχετη γειτονιά. Στο μπαράκι καταλήγω να πίνω με έναν συμμαθητή που πέτυχα τυχαία και καταλήγουμε να κοιμόμαστε δίπλα στο ηχείο μετά από άπειρα σφηνάκια. Η ώρα είχε πάει 0300-0400 και μαζεύαν οι άνθρωποι το μαγαζί και έπρεπε να φύγουμε. Νιώθω λοιπόν να με σκουντάει η 'παράξενη' και τρελαίνομαι που με βρήκε. Γυρνάει και μου λέει ότι έψαξε σε όλα τα μπαράκια της περιοχής, κτλ, και ότι αυτό ήταν το τελευταίο και ότι με έψαχνε γιατί είχε και άλλα να μου 'σούρει'. Τη διαολόστειλα και δε τη ξαναείδα... όποιος όμως είδε το σκηνικό και αυτή 'τρελαμένη' είχε φοβηθεί. Αυτά και η κρίση δική σας!
Αφου δεν σε κάρφωσε σε καμιά κολώνα φθηνά την γλίτωσες τυπε!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.697
Like
29.056
Πόντοι
6.056
Ειχα γνωρισει ΘΕΟΜΟΥΝΟ ομως πιτσιρικα και ειχε ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κολλημα
με φυλακισμενους και βαρυποινιτες ποινικους...
Μαλιστα προσπαθουσε να μου εξηγησει με τρελη εμμονη ομως
οτι δεν υπαρχει ΑΝΤΡΑΣ ο οποιος να ειναι με ολη την σημασια της λεξης ΑΝΤΡΑΣ
αν δεν εχει βγαλει καγκελο...
Ρε πουστη λεω σε τι δοκιμασιες μπαινω ο ανθρωπος γνωριζοντας ολα αυτα τα
ερειπια?
Βεβαια για να ειμαι και ακριβοδικαιος τι περιμενω καποιες φορες να γνωρισω
εκει που αραζω?
Λυρικη σκηνη?
Κριμα γιατι ηταν μικρουλα και με εντελως σκατα αντιληψη για την ζωη...
20 χρονων κοριτσι και πριν ξεκινησει καλα καλα να ζει να ειναι ναυαγιο...
Κριμα για τις νεες γενιες πραγματικα...
Το παραλογο και η ψυχικη αρρωστια εχουν γινει κανονας πλεον δυστυχως..
Μακρια...
Τυπε για την δεν τη παραμύθιαζες οτι εχεις κανει φυλακή για να γαμησεις; Π.χ. χτύπησα μπάτσο και εφαγα 6μηνες φυλακή, ηταν εξαγοράσιμη αλλα εγα εκανα αντρικια φυλακη. Η εξαγορα ειναι για τις αδελφες!!
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
823
Like
2.755
Πόντοι
446
Μου χει σκάσει γκόμενα που το έπαιζε μοναχική κι ότι Δεν είχε φίλους προσφέρθηκα να πάω από τό σπίτι της για ένα καφέ εκεί μου ανοίχτηκε και μου έδειξε τα ψυχοφαρμακα που έπαιρνε και ότι για λίγο ήταν στο Δαφνί για απόπειρα αυτοκτονίας κρίμα καλό κορμί.... μετά με παρακάλεσε να κοιμηθώ εκεί ε κατέληξε σε γαμησια .... αλλά πρώτα την άφηνα να κοιμηθεί χαχα μην πάω σφαγμένος στον ύπνο μου Χάχα δύο βδομάδες κράτησε μετά χάθηκε ούτε που επικοινώνησε ξανά
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
ανύπαντρη χωρίς παιδί άνω των 35 είναι στανταρακι ότι έχει κτυπήσει μπιέλα.
Όπως ακριβώς τα λες! Είχε γενέθλια μια γνωστή, της ευχήθηκα στο ΦατσοΒιβλίο. Έβαλε μια φωτογραφία της με τούρτα γενθλίων....αγκαλιά με την γάτα της..... Δεν είχε άλλο άτομο η φωτογραφία: αυτή, η γάτα στην αγκαλιά και μπροστά η τούρτα με τα κεράκια.
 

manthes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
101
Like
183
Πόντοι
1
Αν θελετε να ξεφορτωθειτε γυναίκα πειτε της ότι εχετε ακραία βίτσια, όσο πιο ακραία γίνεται, οποτε δεν κανετε για αυτην.

Αν δεν το βάλει στα πόδια που είναι το πιο πιθανό με ενα αντε στο διαολο ανωμαλε τοτε στο χειρότερο σενάριο θα εχετε πραγματοποιησει τις πιο ακραίες σας επιθυμιες
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
Ειχα γνωρισει ΘΕΟΜΟΥΝΟ ομως πιτσιρικα και ειχε ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κολλημα
με φυλακισμενους και βαρυποινιτες ποινικους...
Μαλιστα προσπαθουσε να μου εξηγησει με τρελη εμμονη ομως
οτι δεν υπαρχει ΑΝΤΡΑΣ ο οποιος να ειναι με ολη την σημασια της λεξης ΑΝΤΡΑΣ
αν δεν εχει βγαλει καγκελο...
Ρε πουστη λεω σε τι δοκιμασιες μπαινω ο ανθρωπος γνωριζοντας ολα αυτα τα
ερειπια?
Βεβαια για να ειμαι και ακριβοδικαιος τι περιμενω καποιες φορες να γνωρισω
εκει που αραζω?
Λυρικη σκηνη?
Κριμα γιατι ηταν μικρουλα και με εντελως σκατα αντιληψη για την ζωη...
20 χρονων κοριτσι και πριν ξεκινησει καλα καλα να ζει να ειναι ναυαγιο...
Κριμα για τις νεες γενιες πραγματικα...
Το παραλογο και η ψυχικη αρρωστια εχουν γινει κανονας πλεον δυστυχως..
Μακρια...

τυπε αμα της ελεγες οτι γραψεις στο μπου δεν θα ξεκολλαγε απο πανω σου :confused::confused::confused:
τι να κλασουν οι ποινικοι μπροστα στους ανιατους που εχει το σαη; :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
Πολλεσ γκομενεσ οταν τισ γαμησεισ και μετα την στειλεισ μουρλοποιουνται ειχα μια και πηρε τον στυλο μπικ να κοψει την φλεβα .Τησ ειπα δεν κοβει αυτο να σου φερω μαχαιρι τρελαθηκε χαχαχαχχααχαχαχαχαχ
Αν ομωσ θελει να παντρευτει και στο δηλωσει εξ αρχησ την γαμησεισ και μετα την αφησεισ στα κρυα του λουτρου ετοιμα σου για πολεμο σκληροπυρηνικο


:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
συναγωνιστες.. εγω εχω μια τετοια ιστορια. γνωριζω μια χωρισμενη με παιδι και μου λεει "δεν θελω σχεσεις και μαλακιες... εχω φουλ υποχρεωσει και θελω μονο σεξ". αυτο το είπε (ευτυχως) μπροστα σε όλη την κοινη παρεα. εεε... γινεται οτι γινεται... βρικσομαστε και σεξ σε ολες τις μεριες με ολους τους τροπους... και στο τέλος με αποκαλει μαλακα γιατι δεν κανουμε σχεση!!! εγω.΅μα αφου οταν γνωριστικαμε ειπες οτι δεν θες σχεση. αυτη: ναι... το ειπα αλλα εννουσα οτι θελω μια σχεση οπως την θελω εγω. εγω: λυπαμαι αλλα στον επομενο θα πρεπει να λες αυτο εξ αρχης. χωρις να εχω θεμα με αυτους που το κανουν, εγω στα 28 (τοτε) δεν θελω να εχω υποχρεωσει με παιδια.. εεε 6 μηνες εκανε να με αφησει στην ησυχια μου

τυπε επρεπε να πεις στην τρελη πως καταλαβες οτι θελει μια σχεση οπως ηθελες εσυ :confused::confused::confused:
ακομα θα το εψαχνε :confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom