Νέα

Γάμησε κάποιος γκομενάκι μέσω του site γνωριμιών Fdating?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Κούλης Χρυσός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Κούλης Χρυσός

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Όχι ,έχω γαμήσει μονο μία αρκετά καλή από okc πέρσυ και μια μέτρια από badoo,το fdating δεν το ξέρω ,αυτό εχει μονο ανατολικοευρωπαίες ;απότι διαβάζω ως τώρα αυτό κατάλαβα,μπορεί να προτείνει κανείς και άλλα παρόμοια;

κατα πλειοψηφια ανατολικης ευρωπης γυναικες

οσο για το αν αξιζει χαραμισα αρκετες εργατοωρες χωρις ουσιαστικο αποτελεσμα

αν εξαιρεσεις οτι αν πηγαινα κιεβο θα ετρωγα μονο την πιτσιρικα την 19 χρ.

γιατι οι αλλες αποδειχτηκαν scams (απατεωνισσες)

για ρωσια πολλα μπαζα γκομενες ευκολες στο γαμησι αν ανεβαινα ρωσια αλλα τι να παω για μπαζωσω στη ρωσια καλυτερα να μπαζωσω εδω στην ελλαδα να γλυτωσω και τα χιλιομετρα στο τελος
 

harry273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
74
Κριτικές
7
Like
129
Πόντοι
280
E ναι δεν αξίζει να κάνεις τόσα χιλιόμετρα για ενα γαμίσι,μόνο αν το συνδυάζεις επαγγελματικά,πας που πας για επαγγελματικούς σκοπούς κάνεις και τα κονε σου ,φανταζεσαι να πας εκει και να μην εμφανιστει καν η άλλη;
 
OP
OP
Κούλης Χρυσός

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
E ναι δεν αξίζει να κάνεις τόσα χιλιόμετρα για ενα γαμίσι,μόνο αν το συνδυάζεις επαγγελματικά,πας που πας για επαγγελματικούς σκοπούς κάνεις και τα κονε σου ,φανταζεσαι να πας εκει και να μην εμφανιστει καν η άλλη;

αυτη θα εμφανιζοταν αλλα δεν θα πηγαινα για ενα γαμησι μονο

θα ψωνιζα και πουτανες μετα

απλα ηθελα πιο πολυ να δω ποσο επιτυχια εχει αυτο το dating site σε σχεση με τα αλλα που ειναι με συνδρομη
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Εγώ προσπάθησα με τις Ρωσσίδες και Ουκρανέζες που ζούνε εδώ.Αλλά δεν απαντάνε ενώ φαίνεται ότι χρησιμοποιούν την ιστοσελίδα.Αρκετές πουτάνες επίσης το χρησιμοποιούν.Ισως γαι Ασιάτισες και άλλες χώρες να πιάνει! :huh:
 
OP
OP
Κούλης Χρυσός

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Εγώ προσπάθησα με τις Ρωσσίδες και Ουκρανέζες που ζούνε εδώ.Αλλά δεν απαντάνε ενώ φαίνεται ότι χρησιμοποιούν την ιστοσελίδα.Αρκετές πουτάνες επίσης το χρησιμοποιούν.Ισως γαι Ασιάτισες και άλλες χώρες να πιάνει! :huh:

ξεχασα να το επισημανω και εγω εψαξα ολα τα ενεργα γυναικεια προφιλ που υπηρχαν στην ελλαδα αλλα τζιφος η δουλεια

εχω την εντυπωση οτι μπορει να ηταν και scam τα προφιλ

ισως προσπαθουσαν να βρουν θυμα απο αλλη χωρα και εμας που ημασταν στην ιδια χωρα δεν μας παιρναν στα σοβαρα

σου λεει η αλλη να γαμησει θελει αυτος και μετα μην τον ειδατε τον Παναη
 
OP
OP
Κούλης Χρυσός

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Έχουν πονηρέψει , μας ξέρουν .Λένε πάλι για γαμήσι μας θέλουν μόνο.Πολύ δύσκολο στην Ελλάδα.Μόνο αν μένεις κάπου κοντά τους και τις ξέρεις μπορεί κάτι να γίνει .Αλλά έτσι και αλλιώς θέλουν χρήμα.Οι έρωτες και οι ψειδαισθήσεις εδώ τελείωσαν στα 1990! :(
 
OP
OP
Κούλης Χρυσός

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Έχουν πονηρέψει , μας ξέρουν .Λένε πάλι για γαμήσι μας θέλουν μόνο.Πολύ δύσκολο στην Ελλάδα.Μόνο αν μένεις κάπου κοντά τους και τις ξέρεις μπορεί κάτι να γίνει .Αλλά έτσι και αλλιώς θέλουν χρήμα.Οι έρωτες και οι ψειδαισθήσεις εδώ τελείωσαν στα 1990! :(

:hi: :thumbsup:

απλα ψαχνουν τον ξενο διοτι εδω δεν μπορουν να σε αρμεξουν χωρις να φανε πουτσο

ενω  απο τον ξενο μπορει να τσιμπισουν κανενα εμβασμα μεσω western union χωρις ιδιαιτερο κοπο
 

Επισκέπτης
Επαιξα μπαλα μεταξυ 2015 με 2016. Οταν αναβοκατεβαζα φωτογραφιες δεχομουν μηνυματα απο Ρωσια, Ουκρανια, Κινα, Αρμενια και ισως καποιες αλλες χωρες της πρωην Σ.Ε. Εστελνα κι εγω σε γυναικες απο διαφορα μερη περισοτερο για χαβαλε. Εφτασα να αλληλογραφω με καμια 20ρια γυναικες απο Ρωσια, Ουκρανια, Γεωργια, Κινα, Βιετναμ, Φιλιπινες Γαλλια.
Ρωσιδες : Κανα δυο απιστευτα μουνια ζητησαν λεφτα. Κατι μπαζα δεν φαινοντουσαν να το πηγαινουν προς τα κει. Μαλλον μαλακα να φορτωθει τα παιδια τους κι αυτες ψαχναν.
Κινεζες, Ουκρανες: σχεδον ολες ζητουσαν μια μικρη "βοηθεια".
Φιλιπινεζες : Οι μονες που δεν ζητησαν χρηματα. Μια απο αυτες μαλιστα μαζευει λεφτα για να ερθει Γερμανια που μενω.
Βιετναμεζες : μετα απο μερικα mail σταματουσαν να απαντουν.

Ελλαδα : οι περισοτερες ειναι Ρωσιδοουκρανες. Μερικες απαντουν και μετα .....χανονται. Οι λιγες ελληνιδες ειναι γριες. Με μια συναντηθηκα τον Οκτωμβρη που ημουν Ελλαδα, αλλα οταν την ειδα απο κοντα ξενερωσα. Την κερασα ενα καφε και...πουλοπουλος...

Συμπερασματικα. Αν καποιος εχει χρονο ας ψαχτει, δωρεαν ειναι. Ισως κατι βγει. Λεφτα εννοειτε δεν στελνουμε. Αν καποιος εχει λεφτα και χρονο να ταξιδεψει προς τα μερη τους ισως...βρει τη γυναικα της ζωης του. π.χ. ο cool 11 ας πουμε που ψαχνει 10 χρονια γυναικα αλλοδαπη και δεν εχει καταφερει να βρει ακομα :rockon: :rockon:

 
OP
OP
Κούλης Χρυσός

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Επαιξα μπαλα μεταξυ 2015 με 2016. Οταν αναβοκατεβαζα φωτογραφιες δεχομουν μηνυματα απο Ρωσια, Ουκρανια, Κινα, Αρμενια και ισως καποιες αλλες χωρες της πρωην Σ.Ε. Εστελνα κι εγω σε γυναικες απο διαφορα μερη περισοτερο για χαβαλε. Εφτασα να αλληλογραφω με καμια 20ρια γυναικες απο Ρωσια, Ουκρανια, Γεωργια, Κινα, Βιετναμ, Φιλιπινες Γαλλια.
Ρωσιδες : Κανα δυο απιστευτα μουνια ζητησαν λεφτα. Κατι μπαζα δεν φαινοντουσαν να το πηγαινουν προς τα κει. Μαλλον μαλακα να φορτωθει τα παιδια τους κι αυτες ψαχναν.
Κινεζες, Ουκρανες: σχεδον ολες ζητουσαν μια μικρη "βοηθεια".
Φιλιπινεζες : Οι μονες που δεν ζητησαν χρηματα. Μια απο αυτες μαλιστα μαζευει λεφτα για να ερθει Γερμανια που μενω.
Βιετναμεζες : μετα απο μερικα mail σταματουσαν να απαντουν.

Ελλαδα : οι περισοτερες ειναι Ρωσιδοουκρανες. Μερικες απαντουν και μετα .....χανονται. Οι λιγες ελληνιδες ειναι γριες. Με μια συναντηθηκα τον Οκτωμβρη που ημουν Ελλαδα, αλλα οταν την ειδα απο κοντα ξενερωσα. Την κερασα ενα καφε και...πουλοπουλος...

Συμπερασματικα. Αν καποιος εχει χρονο ας ψαχτει, δωρεαν ειναι. Ισως κατι βγει. Λεφτα εννοειτε δεν στελνουμε. Αν καποιος εχει λεφτα και χρονο να ταξιδεψει προς τα μερη τους ισως...βρει τη γυναικα της ζωης του. π.χ. ο cool 11 ας πουμε που ψαχνει 10 χρονια γυναικα αλλοδαπη και δεν εχει καταφερει να βρει ακομα :rockon: :rockon:

:hi:

αυτα που εγραψα και εγω σε ολα τα προηγουμενα ποστ μου

εσυ να εγραψες ολα σ' ενα ποστ

ακριβως τα ιδια πραγματα

οσο για τον χρονο που αφιερωνει καποιος στο Fdating ειναι δυσαναλογος με το αποτελεσμα

κατι που το καθιστά ακυρο στο να ασχοληθει καποιος με το συγκεκριμενο site
 

teddyKGB

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2017
Μηνύματα
213
Like
28
Πόντοι
1
Όλα αυτά τα Sites γνωριμιών ανεξαιρέτως είναι μούφες με χιλιάδες ψεύτικα προφίλ και bots σε αναζήτηση θυμάτων.  :idiot:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Δίκιο έχετε.Απλά οι Ρωσίδες και γενικότερα οι ανατολικές σε βλέπουν κάπως σαν αντικείμενο προς χρήση  , το οποίο πετάν όταν δεν το χρειάζονται.Αγαπούν και δένονται συναισθηματικά μόνο με δικούς τους .Εμάς μας βλέπουν σαν θυσία που πρέπει να κάνουν για οικονομικούς λόγους.Κάσποιες Ρωσίδες που είχα και που ήταν ειλικρινείς μου το είπαν έξω από τα δόντια.Καλοί , χρυσοί οι Έλληνες αλλά δεν είναι δικοί μας.
Και αν θέλουν γάμο , θα πρέπει να πάρουν ή χήρες ή χωρισμένες για να βολευτούν και τα παιδιά τους και χωρίς να κάνουν δικό μας παιδί!.Άλλες θέλουν συνταξιούχους ώστε να κληρονομήσουν τη σύνταξη τους.Τουλάχιστον είναι ειλικρινείς.Μια μάλιστα μου είπε αν έχω σύνταξη για να προχωρήσουμε ενώ ήμουν γύρω στα 30! :uglystupid:
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
522
Like
637
Πόντοι
86
Συμπέρασμα : Mόνο ντόπιο πράμα  :grin:
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Τύπε μου βρήκα το προφίλ σου στο ραντεβού-σιτε και κατάλαβα γιατί μετά από την συνομιλία σας έκλειναν το λογαριασμό τους...


Να μου συστήσεις τον φωτογράφο σου....


Πάντως, όσο απελπισμένος και αν είσαι, θα έπρεπε να ξυριστείς....
 

Συνημμένα

  • 778256E1-BA6F-4918-99B6-7FAD12999636.jpeg
    778256E1-BA6F-4918-99B6-7FAD12999636.jpeg
    388,6 KB · Εμφανίσεις: 59

maik19755

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
79
Like
16
Πόντοι
0
Ασχολήθηκα διεξοδικά για 3 συνεχόμενους μήνες με το site γνωριμιών fdating, διότι είναι ένα site γνωριμιών που δεν χρειάζεται συνδρομή και είναι όλες οι υπηρεσίες του δωρεάν. Μην έχοντας να χάσω κάποιο χρηματικό αντίτιμο λέω να το προσπαθήσω και να ασχοληθώ να δω αν το εν λόγο site γνωριμιών αξίζει τον κόπο να ασχοληθεί κάποιος.

Έκανα προφίλ προσεγμένο βάζοντας και φωτογραφίες τραβηγμένες από επαγγελματία φωτογράφο.

Προσπάθησα να το παίξω καλά το έργο συμπληρώνοντας το ερωτηματολόγιο λέγοντας ότι ψάχνω να βρω μια κοπέλα που να θέλει να δημιουργήσει οικογένεια και ότι θέλω και ένα σύντροφο να παντρευτώ και μαζί του να κάνω τα επαγγελματικά μου ταξίδια στο εξωτερικό.

Το συμπέρασμα μου από τους 3 μήνες που σπατάλησα για να δω αν το fdating ΄΄δουλευει΄΄  και αν αξίζει κάποιος να κάνει προφίλ εκεί είναι κατ’ εμέ είναι όχι.

Αυτό που διαπίστωσα είναι ότι υπήρχαν πολλά scams προφίλ. Υπήρχαν όμως και αρκετά πραγματικά προφίλ

Ας αναφέρω με κάποιες περιπτώσεις από τις κοπέλες που μιλούσα

Μιλούσα για περίπου 2 μήνες με γκομενακι +7 αρι 26 χρ.
Από Ντονιετς αλλάξαμε τηλέφωνα e-mails κάποια στιγμή που την ζήτησα να μιλήσουμε μέσω Skype για να την δω και ζωντανά μου είπε ότι αυτό είναι αδύνατον. Εκεί άρχησαν και υποψίες μου η κοπέλα μιλούσε άπταιστα αγγλικά και την ρωτώ πως έμαθε τόσο καλά αγγλικά μου λέει ότι σπούδασε στην Αγγλία και ότι έχει πάει και Αμερική. Ενώ παράλληλα μου περιέγραφε το πόσο χάλια είναι η κατάσταση στην Ουκρανία γενικά.
Την ζήτησα να βρεθούμε στο Κίεβο και δέκτηκε αλλά την έβαλα τον όρο ότι για να συναντηθούμε στο Κίεβο θα πρέπει να μιλήσουμε έστω μια φορά μέσω Skype και μου το αρνήθηκε. Επίσης θέλω να αναφέρω ότι τα έξοδα μετακίνησης από το Ντονιετς για το Κίεβο θα τα κάλυπτε μόνη της η κοπέλα.


έχει και συνέχεια με άλλες περιπτώσεις που θα αναφέρω σε λίγο
  τυπε ετσι δε θα γαμισσ ποτεεεεεεεεε.αλαξε τακτικη.πατα γοογλε αγγελιεσ μασαζ η σεχ αθηνα η σε οποια πολη εισαι και σου βγαζει 100 σαιτ.κανε δρεαν ενγραφη σε ολα,και βαλε απλη αγγελια.ψαχνω γυναικα για σεχ.ειμαι ετων κιλα υψοσ.και 2-3 φωτο με το καβλι σου πετρα.καθε εβδομαδα θα γαμασ 5-6 διαφορετικεσ.πολεσ σαβουρεσ αλλα το θεμα σου ειναι να τον χωσεισ.αν εισαι ιδικα αθηνα θα παπαριασει ο πουτσοσ σου,καντο και δε θα χασεισ.ολα ταλα που γραφεισ ειναι απλα μαλακιεσ.
 

maik19755

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
79
Like
16
Πόντοι
0
παρε και ενα νουμερο κιν να εχεισ μονο για αγγελιεσ,δε χρειαζτε να ψαχνεισ εσυ τα σαιτ,40 κλισεισ τι μερα θα εχεισ απολα αυτα τα σαιτ.οπου θεσ γαμασ και οποια θεσ.ετσι απλα
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
323
Κριτικές
4
Like
338
Πόντοι
21
Ασχολήθηκα διεξοδικά για 3 συνεχόμενους μήνες με το site γνωριμιών fdating, διότι είναι ένα site γνωριμιών που δεν χρειάζεται συνδρομή και είναι όλες οι υπηρεσίες του δωρεάν. Μην έχοντας να χάσω κάποιο χρηματικό αντίτιμο λέω να το προσπαθήσω και να ασχοληθώ να δω αν το εν λόγο site γνωριμιών αξίζει τον κόπο να ασχοληθεί κάποιος.

Έκανα προφίλ προσεγμένο βάζοντας και φωτογραφίες τραβηγμένες από επαγγελματία φωτογράφο.

Προσπάθησα να το παίξω καλά το έργο συμπληρώνοντας το ερωτηματολόγιο λέγοντας ότι ψάχνω να βρω μια κοπέλα που να θέλει να δημιουργήσει οικογένεια και ότι θέλω και ένα σύντροφο να παντρευτώ και μαζί του να κάνω τα επαγγελματικά μου ταξίδια στο εξωτερικό.

Το συμπέρασμα μου από τους 3 μήνες που σπατάλησα για να δω αν το fdating ΄΄δουλευει΄΄  και αν αξίζει κάποιος να κάνει προφίλ εκεί είναι κατ’ εμέ είναι όχι.

Αυτό που διαπίστωσα είναι ότι υπήρχαν πολλά scams προφίλ. Υπήρχαν όμως και αρκετά πραγματικά προφίλ

Ας αναφέρω με κάποιες περιπτώσεις από τις κοπέλες που μιλούσα

Μιλούσα για περίπου 2 μήνες με γκομενακι +7 αρι 26 χρ.
Από Ντονιετς αλλάξαμε τηλέφωνα e-mails κάποια στιγμή που την ζήτησα να μιλήσουμε μέσω Skype για να την δω και ζωντανά μου είπε ότι αυτό είναι αδύνατον. Εκεί άρχησαν και υποψίες μου η κοπέλα μιλούσε άπταιστα αγγλικά και την ρωτώ πως έμαθε τόσο καλά αγγλικά μου λέει ότι σπούδασε στην Αγγλία και ότι έχει πάει και Αμερική. Ενώ παράλληλα μου περιέγραφε το πόσο χάλια είναι η κατάσταση στην Ουκρανία γενικά.
Την ζήτησα να βρεθούμε στο Κίεβο και δέκτηκε αλλά την έβαλα τον όρο ότι για να συναντηθούμε στο Κίεβο θα πρέπει να μιλήσουμε έστω μια φορά μέσω Skype και μου το αρνήθηκε. Επίσης θέλω να αναφέρω ότι τα έξοδα μετακίνησης από το Ντονιετς για το Κίεβο θα τα κάλυπτε μόνη της η κοπέλα.


έχει και συνέχεια με άλλες περιπτώσεις που θα αναφέρω σε λίγο
καλα ρε μλκ θα πηγαινες μεχρι κιεβο για να γαμησεις?
 
OP
OP
Κούλης Χρυσός

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
καλα ρε μλκ θα πηγαινες μεχρι κιεβο για να γαμησεις?

αρχιερεα ηθελα να δω αν δουλευει καλα σε σχεση με τα αλλα dating sites

αυτο ειναι το θεμα αν πηγαινα εγω κιεβο;
ασχετα αν το επισκεφτηκα στο παρελθον αρκετες φορες
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16

KingInHell

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
  τυπε ετσι δε θα γαμισσ ποτεεεεεεεεε.αλαξε τακτικη.πατα γοογλε αγγελιεσ μασαζ η σεχ αθηνα η σε οποια πολη εισαι και σου βγαζει 100 σαιτ.κανε δρεαν ενγραφη σε ολα,και βαλε απλη αγγελια.ψαχνω γυναικα για σεχ.ειμαι ετων κιλα υψοσ.και 2-3 φωτο με το καβλι σου πετρα.καθε εβδομαδα θα γαμασ 5-6 διαφορετικεσ.πολεσ σαβουρεσ αλλα το θεμα σου ειναι να τον χωσεισ.αν εισαι ιδικα αθηνα θα παπαριασει ο πουτσοσ σου,καντο και δε θα χασεισ.ολα ταλα που γραφεισ ειναι απλα μαλακιεσ.
Σοβαρά τώρα; δλδ γαμάς 6 μουνια τη βδομάδα Αθήνα τσάμπα από το διαδίκτυο; :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom