Νέα

Γαμιούνται από κώλο οι Γεωργιανές;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Rainbow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Τύπε μου μην υποτιμάς τους μπουρδελιάρηδες, γιατί έχουν διαφορετικό ρυθμό ανάπτυξης  :erection:! Είχα φίλους που την παίζανε από τα 7!
Συμφωνω! Και εγω απο πρωτη δημοτικου τον επαιζα! :cum: :cum: :cum: :cum:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Όταν ήμουν μικρός κάπου 5 χρόνων, οι γονείς μου με άφησαν να με προσέχει μια μουναρα ξανθιά νεαρή Γεωργιανή η Ίνγκα, γιατί αυτοί πήγαιναν σε δουλειές στο εξωτερικό και έλειπαν για μέρες. Ένα βράδυ με πήρε μαζί της και πήγαμε στο σπίτι του γκόμενου της. Αυτή με έβαλε να κοιμηθώ και στο διπλανό κρεβάτι ξάπλωσε με τον γκόμενο της. Εγώ είχα γυρίσει στην μεριά του τοίχου και νόμιζαν ότι κοιμάμαι, αλλά εγώ ήμουν ξύπνιος. Σε μια φάση άκουγα βογγητά, το κρεβάτι να τρίζει και όλο το σπίτι να σείεται! Ο τύπος την ξέσκιζε κανονικότατα και εγώ ήθελα να γυρίσω από την άλλη για να δω τι παίζει, αλλά κρατήθηκα να μην με πάρουν χαμπάρι. Παρόλο την ηλικία μου ήξερα από σεξ γιατί είχα δει αρκετές φορές κρυφά τσόντες στην τηλεόραση. Αυτό που ένιωσα ήταν να γυρίσω και να θέλω να την ξεσκίσω και εγώ  :knockinb:. Ακόμα το θυμάμαι και καυλωνω, γιατί μου έχει μείνει αυτό  :wanker:. Ακόμα θυμάμαι ότι κάποιες φορές που κοιμόμουν μαζί της, χωνόμουν όσο πιο κοντά της μπορούσα και τριβόμουν πάνω της! Α ρε ευκαιρίες που έχασα λόγω λάθος τάιμινγκ γαμω την γκαντεμιά μου  :headbang:
:kneel: :kneel: :kneel:
 

Επισκέπτης
:Τι μαλακια ερωτηση εινσι αυτη ρε;κι αν τον παίρνει μια παει σοι το βασιλειο και τον παιρνουν ολες;και το κυριότερο εσυ ουτε καλημερα δεν της λες εφτασες κιολας πως θα τη γαμισεις στον κωλο;
 

ANTONISBASILEIOU

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2015
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
20
Πόντοι
1
Αν ο άνδρας τους δεν μεθάει και δεν τις δέρνει είναι θεός για αυτές.
Στα του κώλου είναι θέμα εκμάθησης της
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Εγώ πάντως σε μασατζίδικο της πόλης που πηγαίνω πού και πού, πήδηξα από το κωλαράκι μια Γεωργιανή με κωλάρα μούρλια και ήθελε μάλιστα να το πάρει και γυμνούλι  :idiot:  αλλά τελικά φόρεσα κράνος!!!!!!!
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
:Τι μαλακια ερωτηση εινσι αυτη ρε;κι αν τον παίρνει μια παει σοι το βασιλειο και τον παιρνουν ολες;και το κυριότερο εσυ ουτε καλημερα δεν της λες εφτασες κιολας πως θα τη γαμισεις στον κωλο;

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
:Τι μαλακια ερωτηση εινσι αυτη ρε;κι αν τον παίρνει μια παει σοι το βασιλειο και τον παιρνουν ολες;και το κυριότερο εσυ ουτε καλημερα δεν της λες εφτασες κιολας πως θα τη γαμισεις στον κωλο;

Ε απ' το μουνί και στόμα την έχει γαμήσει    :jerking:  :jerking:  :jerking:  πολλές φορές ...
 

tsakalakos(1)

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
δε νομίζω ότι υπάρχει κανόνας ρε ψηλέ ... ότι κάνει (ή δεν κάνει) μία, δεν ισχύει για μια ολόκληρη εθνικότητα
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.223
Πόντοι
6.265
Το κωλογαμήσι δεν έχει εθνικότητα ρε!Όλες τον παίρνουν αργά ή γρήγορα.
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
Τύπε μου μην υποτιμάς τους μπουρδελιάρηδες, γιατί έχουν διαφορετικό ρυθμό ανάπτυξης  :erection:! Είχα φίλους που την παίζανε από τα 7! Εδώ υπάρχουν παιδιά 6 ετών που παίζουν καλύτερα από εμένα πιάνο και φαντάσου παίζω 18 χρόνια πιάνο  :sunglasses:
:uglystupid:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Ξερει κανεις σε ποιο studio εργαζεται μια γεωργιανη που την λενε Τανια ξανθια ψηλη  και με μεγαλα στηθη,που κανει και πρωκτικο!!
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Mιας και μιλαμε για Γεωργιανες απ τις καλυτερες Γεωργιανες που εχω παει πριν 5 μηνες περιπου ειναι και αυτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom