Νέα

Γαμάτε μέσω instagram;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KavlomenosPoutanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 229
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.860
Πόντοι
1.406
Μια γκομενα που δεν τη ξερεις καν, που δεν εχετε κοινους γνωστους και ειστε εντελως αγνωστοι, ειναι καπως δυσκολο να εχεις επιτυχια πανω απο 30 ισως και 40 % το πολυ. Οι ιδιες ακριβως γκομενες που θα σου ριξουν το ακυρο απο κοντα, μεσω σοσιαλ επειδη νιωθουν πιο ασφαλεια, πιο ηρεμες, θα εχεις επιτυχια εως και 80% αν εισαι οπως πρεπει σε ολα. Ασφαλεια, πολυ σημαντικο για αυτες. Θεωρουν οτι ειναι πιο ανετες αν μιλησετε πρωτα εκει μεσα, παρα εξω. Ειδικα στην εποχη μας, το απο κοντα τους φαινεται και καπως σε πολλες, οχι σε ολες ευτυχως.

Ειναι εως να βγαλεις τις πρωτες, μετα αυτες θα ειναι και η διαφημιση σου, στην αρχη ειναι δυσκολα μετα παει μονο του.

Σημαντικο, να εχεις πολλα λαικ απο μουναρες στο προφιλ σου, αλλιως...γαματα. Δεν θα δεις μουνι ποτε. Το να εχεις επαφες με πολλα αξιολογα μουνια, αυτο ειναι το πιο σημαντικο. Ολα τα υπολοιπα..δεν τους απασχολουν καν ή αν θα τους απασχολησουν θα ειναι για να σε μαδησουν (αν τα εχεις) και μονο.
οτι ναναι κυριολεκτικα.....αυτα ειναι φαντασιες επιπεδου σταρ τρεκ....
 

hlektrop

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
211
Κριτικές
25
Like
1.724
Πόντοι
2.411
Εγω  παντος τιποτα δεν εχω βρει στo instragram. Ολο ψευτικα προφιλ
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Ξέρει κανείς κάτι για την συγκεκριμένη? @titi_titaki τσεκαρετε την λίγο στο ινστα
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Δεν γίνεται μέσω ινστα με την καμία όταν η άλλη έχει χιλιάδες followers , μόνο έξω
Απλα ρώτησα αν ξέρετε κάτι γιαυτην.Γιατι κανείς δεν μπορεί να απαντήσει σε μια συγκεκριμένη ερώτηση και πρέπει να γαμιουνται πάντα τα νήματα με τις γνώμες του καθένα?
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
138
Like
383
Πόντοι
21
Απλα ρώτησα αν ξέρετε κάτι γιαυτην.Γιατι κανείς δεν μπορεί να απαντήσει σε μια συγκεκριμένη ερώτηση και πρέπει να γαμιουνται πάντα τα νήματα με τις γνώμες του καθένα?
Δες που συχνάζει και πήγαινε έξω με το σπαθί σου να την κατακτήσεις , από ινστα χαμένος χρόνος
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Δες που συχνάζει και πήγαινε έξω με το σπαθί σου να την κατακτήσεις , από ινστα χαμένος χρόνος
Ρε φίλεεεεεεε ελεοοοοοος δε ρώτησα τη γνώμη σου για το πώς να τη γαμησω.Ρωτησα αν ξέρει κάποιος κάτι γι'αυτην και πετάγεται συνεχώς γαμας το θέμα και να ξέρει κάποιος κάτι εκεί που έφτασες την ερώτηση μου ούτε που την βλέπεις.Ελεος
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
138
Like
383
Πόντοι
21
Ρε φίλεεεεεεε ελεοοοοοος δε ρώτησα τη γνώμη σου για το πώς να τη γαμησω.Ρωτησα αν ξέρει κάποιος κάτι γι'αυτην και πετάγεται συνεχώς γαμας το θέμα και να ξέρει κάποιος κάτι εκεί που έφτασες την ερώτηση μου ούτε που την βλέπεις.Ελεος
Πιθανότητες είναι μπρο
Η πιθανότητα να πάρεις σοβαρή απάντηση για ανεξάρτητο κρυφό είναι 2% , η πιθανότητα να την πετύχεις έξω και να κανείς κάτι είναι πολύ μεγαλύτερη
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Πιθανότητες είναι μπρο
Η πιθανότητα να πάρεις σοβαρή απάντηση για ανεξάρτητο κρυφό είναι 2% , η πιθανότητα να την πετύχεις έξω και να κανείς κάτι είναι πολύ μεγαλύτερη
Οι πιθανότητες να μην πεταχτείς αν ξαναρωτήσω κάτι ποιες είναι?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
και οι ιεροδουλες εχουν ινστα, αρα θεωρητικα αμα κλεισεις ραντεβου ειναι σαν να εχεις γαμησει μεσω ινστα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Ξέρει κανείς κάτι για την συγκεκριμένη? @titi_titaki τσεκαρετε την λίγο στο ινστα
μαλακα τι σκυλοφατσα ειναι αυτη. την βαζεις να σου παρει πιπα και φορτωνει μεχρι τα ποδια μεσα.
ρωταω τιμουλα και σου λεω οταν απαντησει
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
138
Like
383
Πόντοι
21
και οι ιεροδουλες εχουν ινστα, αρα θεωρητικα αμα κλεισεις ραντεβου ειναι σαν να εχεις γαμησει μεσω ινστα
Και συνήθως όσες είναι ανεξάρτητες η κρυφές κτλπ αργά η γρήγορα μετά πάνε σε γραφεία απλά με μεγαλύτερη ταρίφα , τα πολύ κρυφά που κάνουνε ελάχιστα ραντεβού μόνο σε στενούς κύκλους κτλπ από στόμα σε στόμα δύσκολα
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
3
Like
1.749
Πόντοι
216
μαλακα τι σκυλοφατσα ειναι αυτη. την βαζεις να σου παρει πιπα και φορτωνει μεχρι τα ποδια μεσα.
ρωταω τιμουλα και σου λεω οταν απαντησει
Aνετα της έκανα γλυφομούνι...μέχρι τα μουνόχειλα της να στάζουν!!!!
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
Ωραία μουνια μεν μέσο insta δισπροσιτα δε και ζητάνε και τον ουρανό με τα άστρα μερικές
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
247
Like
647
Πόντοι
81
Οταν σταματησουν οι ΜΔ να κανουν like σε καθε μπαζο που νομιζει οτι ειναι η Megan Fox, τοτε θα στρωσουν καποιες και θα γινουν πιο προσιτες.
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.868
Πόντοι
456
Ξέρει κανείς κάτι για την συγκεκριμένη? @titi_titaki τσεκαρετε την λίγο στο ινστα


προσπαθεί να μαζέψει πελατεία απο το ινστα για τους ξεμαλλιάσει στο onlyfans
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.263
Κριτικές
2
Like
3.048
Πόντοι
456
εγω αυτο που εχω καταλαβει στο ινσταγκραμ ειναι οτι ολες ψαχνουν πελατακια για onlyfans και τετοια....παιζει πολυ καρτουλα με σκοπο να φανε λεφτα,η μια προμοταρει την αλλη ετσι ολες μαζι μαζευουν φολοουερσ και γενικα ειναι τσαμπα κοπος......εγω το βλεπω μονο για τις πραγματικες μουναρες του εξωτερικου κι οχι για τα ξεκωλακια που την εχουν δει καπως επειδη βρεθηκαν μερικοι μαλακες και τους εκαναν τα χατηρια....
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
138
Like
383
Πόντοι
21
εγω αυτο που εχω καταλαβει στο ινσταγκραμ ειναι οτι ολες ψαχνουν πελατακια για onlyfans και τετοια....παιζει πολυ καρτουλα με σκοπο να φανε λεφτα,η μια προμοταρει την αλλη ετσι ολες μαζι μαζευουν φολοουερσ και γενικα ειναι τσαμπα κοπος......εγω το βλεπω μονο για τις πραγματικες μουναρες του εξωτερικου κι οχι για τα ξεκωλακια που την εχουν δει καπως επειδη βρεθηκαν μερικοι μαλακες και τους εκαναν τα χατηρια....
Αυτό ακριβώς
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Κάπως έτσι.. πρέπει να χεις κάποια κοινωνικότητα γύρω απο μαγαζιά, κλαμπάκια, φώτος με γκομενες, διακοπες, βολτες, φαγητά, αυτοκινητα κτλ κτλ και να σε και εμφανισιμος και τοτε γαμας απ τα σοσιαλ..
Τυπε εγώ τα έκανα αυτά από τα 16 μέχρι τα 30κατι τότε δεν υπήρχε insta ... Τι δλδ πρέπει να τα ξανά κάνω και εκτός από αυτό να τα αποθανάτισω κιόλας ?
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
Κανόνας για το ινστα

ΠΟΤΕ μην κάνεις follow γκόμενα που δεν θα σε κάνει follow back. Tης δίνεις αξία, και αυτή σε φτύνει, και φυσικά δεν έχεις πιθανότητα να γαμήσεις. Εαν τόσο πολύ θες να τον παίξεις με τις φώτο της, μπορείς να το κάνεις και χωρίς να την έχεις follow
Αν έχει κλειστό προφίλ πρέπει αναγκαστικά να την ακολουθήσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom