Νέα

Γαμάτε μέσω facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αυτες που υπαρχουν στα στουντιο δεν υπαρχουν στο φεις..... το εχω ψαξει σε αποψη ομορφιας...

:- :- :-
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Για τις αλλοδαπές λένε όλες το ίδιο:
1.Είναι άσχημη δε μου αρέσει
2.Αν είναι ωραία βρίσκουν ένα ψεγάδι και το τονίζουν(π.χ. έχει μικρό βυζί) ενώ αυτές είναι σα γαμώ το κέρατό μου
3.Αν δεν έχει κανένα απολύτως ψεγάδι λένε πόσα σου τρώει;
4.Αν είναι τζάμπα λένε είναι φτηνιάρα αυτή τη γαμάνε όλοι με μία τσίχλα
Για αυτό και εγώ πριν σχολιάσουνε τους λέω οτι οι ξένες που βλέπω είναι όλες μπάζα,μου τα τρώνε χοντρά και είναι και φτηνιάρες.Υποφέρω απεριόριστα.
Φιλε μου υπερβαλεις
Το μονο ελλατωμα που εχουν οι ελλεεινιδες ειναι ο ΚΑΛΟΣ στον εγκεφαλο και τιποτα αλλο...
Και ευτυχως δεν τον εχουν ολες (σπανιο αλλα ειναι γεγονος)
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
αυτες που υπαρχουν στα στουντιο δεν υπαρχουν στο φεις..... το εχω ψαξει σε αποψη ομορφιας...

:- :- :-
Η ομορφια δεν ειναι απαραιτητο να ειναι στο κορμι.....
η ομορφια ειναι πολυπλοκη εννοια αν το σκεφτεις λιγο καλυτερα
Τελικα ειναι θεμα επιλογων και τιποτα αλλο........
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Το ίντερνετ όμως έχει ένα καλό.Κάνεις αμέσως isolation ενώ στο κλαμπ είναι δύσκολο να απομακρύνεις τη γκόμενα από την παρέα της.Επίσης έχεις χρόνο ενώ στο δρόμο έχεις συνήθως 5 λεπτά για να πάρεις ένα τηλέφωνο.Ακόμα το ίντερνετ σε εξασκεί πάρα πολύ γιατί μιλάς με πολλές διαφορετικές γκόμενες και μετά μπορείς να πεις τα ίδια στο real world.Στο real world παίζει όμως ρόλο η ομιλία,η στάση του σώματος,τα ρούχα κτλ οπότε είναι πιο περίπλοκα τα πράγματα αλλά μπορείς να κάνεις και γρηγορότερα escalation(χουφτώματα,φιλιά) που στο ίντερνετ δεν μπορείς.
ντοινκκκκ!!!!!!!!!!!!1 οτι να ναι!!!!!!!!!!!!!!!1 χαχαχα φιλε τι λες????  τι isolation και κουραφεξαλα????  ποιο ιντερνετ ρε φιλε???  :2funny: :2funny: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:  τι ειναι αυτα που λες....
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Επίσης κάτι υπέροχο που κάνουν οι Ελληνίδες είναι να αποκαλούν τις ξένες πουτάνες ακόμα και σε απόσταση ακοής.Ευτυχώς που πολλές δεν καταλαβαίνουν ελληνικά γιατί θα υπήρχε πρόβλημα.
Γενικά με τα sites γαμάς αλλά όχι την άλφα ποιότητα που βλέπεις στο δρόμο.Είναι όμως πιο εύκολο να γαμήσεις γκόμενα από το ίντερνετ παρά από το κλαμπ.Πιο καλή όμως γκόμενα θα βρεις στο δρόμο ή σε πάρτυ.
την παλευεις???? 
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
καλο και το facebook αλλά νομίζω το badoo ειναι εξαιρετικά ενδιαφέρουσα περίπτωση.
εντυπωσεις απο μένα τέλειες....  :fuck2:
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
Mirc το ειχα λιωσει τη χρυση εποχη του chat, αλλα τοτε ημουνα φοιτητης ειχα απειρο χρονο. Εμπαινα  και απο υπολογιστη στο πανεπιστημιο καθοτι δεν υπηρχε υπολογιστης σπιτι. Μια φορα εκανα chat και διπλα μου καθοτανε μια κοπελα, βλεπω το nickname της και της μιλαω χωρις να ξερει οτι καθομαι διπλα της. Ολα καλα στο chat το πραγμα πηγαινε καλα μολις ομως της ειπα κοιτα διπλα σου η κοπελα τα χασε και μετα απο λιγο εγινε μπουχος. Οταν πηραμε σπιτι υπολογιστη εκανα πιο επιστημονικη δουλεια. Τηλεφωνακια πολλα μερικες καμακωνονται και μονες τους. Γνωρισα πολλες πηδηξα λιγες. Στα μπαζα δεν μπορουσα να λειτουργησω, μια με καλεσε σπιτι της. Μου ανοιγει με μπουρνουζι μολις ειχε βγει απο το μπανιο. Καθομαστε στο σαλονι και πιανουμε κουβεντα, με κερναει μια παστα, την τρωω και γινουμαι Λουης. Κυριως μπαζα γνωριζες ευκολα ωραιες γκομενες πιο δυσκολα βρηκα. Πηδηξα καλα δεν μπορω να πω αλλα το βασικο ειναι να εχεις ελευθερο χρονο. Οσο μειωνοταν ο ελευθερος χρονος εχασα την επαφη με το αθλημα. Μετα ηρθαν το zoo το parea τωρα facebook badoo κτλ. Τωρα δεν παιζω απλα κοιταω, αλλα απο οτι διαβαζω και στο thread δεν τρωει κανεις τοσο ευκολα πια.

Υ.Γ αυτο που θυμαμαι επισης ειναι οτι η πλειοψηφια στο chat ητανε πουσταρες. Ειτε φανεροι, ειτε κρυμενοι πισω απο γυναικεια προφιλ.
 

djnet71

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
33
Like
576
Πόντοι
6.055
Mirc το ειχα λιωσει τη χρυση εποχη του chat, αλλα τοτε ημουνα φοιτητης ειχα απειρο χρονο. Εμπαινα  και απο υπολογιστη στο πανεπιστημιο καθοτι δεν υπηρχε υπολογιστης σπιτι. Μια φορα εκανα chat και διπλα μου καθοτανε μια κοπελα, βλεπω το nickname της και της μιλαω χωρις να ξερει οτι καθομαι διπλα της. Ολα καλα στο chat το πραγμα πηγαινε καλα μολις ομως της ειπα κοιτα διπλα σου η κοπελα τα χασε και μετα απο λιγο εγινε μπουχος. Οταν πηραμε σπιτι υπολογιστη εκανα πιο επιστημονικη δουλεια. Τηλεφωνακια πολλα μερικες καμακωνονται και μονες τους. Γνωρισα πολλες πηδηξα λιγες. Στα μπαζα δεν μπορουσα να λειτουργησω, μια με καλεσε σπιτι της. Μου ανοιγει με μπουρνουζι μολις ειχε βγει απο το μπανιο. Καθομαστε στο σαλονι και πιανουμε κουβεντα, με κερναει μια παστα, την τρωω και γινουμαι Λουης. Κυριως μπαζα γνωριζες ευκολα ωραιες γκομενες πιο δυσκολα βρηκα. Πηδηξα καλα δεν μπορω να πω αλλα το βασικο ειναι να εχεις ελευθερο χρονο. Οσο μειωνοταν ο ελευθερος χρονος εχασα την επαφη με το αθλημα. Μετα ηρθαν το zoo το parea τωρα facebook badoo κτλ. Τωρα δεν παιζω απλα κοιταω, αλλα απο οτι διαβαζω και στο thread δεν τρωει κανεις τοσο ευκολα πια.

Υ.Γ αυτο που θυμαμαι επισης ειναι οτι η πλειοψηφια στο chat ητανε πουσταρες. Ειτε φανεροι, ειτε κρυμενοι πισω απο γυναικεια προφιλ.


Σωστός!Και ακόμα πιο έυκολα τότε έβγαζες λαυράκια απο το ICQ αλλά τις περισσότερες φορές ήταν μπαζάκια!
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Κανενάς συναγωνιστης μάχιμος του facebook να ανταλαξουμε πληροφοριές για καβλακια !!!
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
date.gr και zoo.gr ήταν κάποτε τα κορυφέα. Γάμαγες άνετα. Τώρα όλο πουστράκια εχει....
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Εχει πεσει η κινηση απο τελος του 2010
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Στο φεις μπουκ έχει ένα σωρό cq. Τις βρίσκεις εύκολα αν ψάξεις για mounitsa kavlitsa psolitsa κτλ.

Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ, αλλά ένας γνωστός μου έχει βγεί με 2-3 απο εκεί. Οι δύο ήταν μαύρες και η μια ρουμάνα. Τιμές 100-150€. Μου έδειξε τις φωτό πριν τις γαμήσει, απο το πρώτο ραντεβού. Οι μαύρες ήταν ψιλομπάζα (έτσι κι αλλιώς δεν τις γουστάρω εγώ), αλλά το ρουμανάκι ήταν καλό.

Για amature καταστάσεις χλωμό το κόβω
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Ποιος ο λογος να ασχολεισαι με την καθε μαλακισμενη ψωνισμενη γαμιολα απο το facebook η οποια θα θελει ενα σκασμο φραγκα και ιστορια κλπ κλπ κλπ.......
Ενω μπορεις να πας σε ενα στουντιο-ρδελο και να γαμησεις τοπ μουνια με λιγα χρηματα κανοντας το deal σε 2 λεπτα,λες ελα να σε γαμησω και ερχεται.

(η οποια θα νοικιασει το σωμα της σε οποιον εχει τα πιο πολλα φραγκα και πιο ακριβο αμαξι,σπιτι κλπ

κοψε κατι........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom