Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Γαλατσίου 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
αργοπορημενο ριβιου....επισκεψη μεσημερι και παρουσες ηταν 3....ειρηνη,γνωστη,τερεζα,αλλη μια γνωστη,και μια καινουργια πολυ αδυνατη ομως...τεσπα,περασα με την τερεζα....εχει αδυνατησει και μαζι με τα κιλα φυγανε λιγο και οι βυζαρες που ειχε...εφτιαξε ομως τρομερο κολο....συννενοηση για 60 ευρω στο μισαωρο...δεχτηκε,πηγα για μπανακι,και το ματς αρχιζει...μεγαλο μειον της η παρλα της...αν την αφησετε θα σας πρηξει...και αυτο και το ενα και το αλλο....αμαν!!.....τεσπα...στο πηδημα αρκετα δεκτικη,με φιλακια και αγκαλιτσες για τους αγαπουληδες του σαιτ.....πολυ καλο σωμα και αρκετες ενναλαγες στασεων,χωρις δυσαρεσκεια...πολυ καλο  :pipa2:,με καθοδηγηση χωρις τα χερια της, απο το κεφαλι,με τα χερια μου,που το γουσταρει κιολας....τελειωμα στο σωμα....να παρατηρησω τα μεγαλα 'κατω' χειλια....για τους λατρεις του γλειψιματος ειναι οτι πρεπει,και γουσταρει τρελα!!!!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
σε αυτη την πολυκατοικια δουλευε η γυναικα μου
 

delirios

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
τι να "πάρω" ρε παιδιά? τι θα προτείνατε για "ψητό"?  και από ευρο?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  vyzara η οπωs αλλιωs λεγεσαι ,  επειδη  σε ξερουν εκει μεσα ,  και επειδη συνεχεια  διαβαζουν το σιτε και αυτεs ,  μονο διαβασε και κανε τον κινεζο.    τρελλο πηδημα η δικια σου.   και ηταν και ανασκελα.      να κοπω εγω  και να  μην μπορω να συνεχισω γιατι γουσταρε να πηδηχτει και ηθελε να συμμετεχει.    
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
  vyzara η οπωs αλλιωs λεγεσαι ,  επειδη  σε ξερουν εκει μεσα ,  και επειδη συνεχεια  διαβαζουν το σιτε και αυτεs ,  μονο διαβασε και κανε τον κινεζο.    τρελλο πηδημα η δικια σου.   και ηταν και ανασκελα.      να κοπω εγω  και να  μην μπορω να συνεχισω γιατι γουσταρε να πηδηχτει και ηθελε να συμμετεχει.    
μιλησε κανεις????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  δεν το εχω κανει σε κανενα εδω μεσα, οτι και αν εχει πει( γιατι και δεν εχω το δικαιωμα, αλλα και σεβομαι τον αλλον).    αλλα ειδικα σε σενα θελω να στα χωσω.  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  ξερειs το γιατι και που συγκεκριμενα.  παs φιρι-φιρι.  :2funny: :2funny:  ;)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
σε ρωτησε?.....χμμμμμ!!!!....με βαζεις σε σκεψεις επισκεψης..... :dancing: :dancing: :think: :think:
εισαι ανεπαναληπτοs.    δεν  σε ξεχνανε ποτε.    την μπετυ την θυμασαι?  την ειχεs πετυχει ποτε?    ξερειs για ποια σου λεω ?    την συναντησα  στο φορμιωνοs.  κατι τηs ειπα  και αρχισε  αμεσωs  το ποιημα και τα φουντουκια. 
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Επισκεψη σημερα  το απογευμα. Ανοιξε η Ιρινα και ειπε οτι εχει 3 κοπελες. Μια μαυρουλα και μια ασιατικων χαρακτηριστικων , αδυνατες , αβυζες και λιγο περιεργα προσωπα και μια ξανθια μετριου στηθους που βλεποταν τουλαχιστων. Ολες μετριου αναστηματος προς το κοντο. Ο χώρος ρε παιδια πολυ δευτερος μην πω και χειροτερα. Με το που μπηκα μου εφυγε καθε διαθεση.
 

calvin

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τερέζα και τα μυαλά στα κάγκελα. Είναι τρελοκομιο αλλά και πολύ καλό παιδί. Επίσης να πω αν και πιστεύω ότι δεν ενδιαφέρει κανέναν ότι ειναι και παρα πολύ καλή στις υπηρεσίες της. Πάντως από τότε που αδυνατησε (όχι ότι ήταν χοντρη) έχει κάνει και γαμω τα σώματα.

 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
540
Πόντοι
96
Τι κάνει η Τερέζα? Καλο μασάζ με κέρασμα φραπέ ή μπριζολιάζεται κι όλας?
Και το βασικότερο, κατέχει καθόλου το μασαζ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom