Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.486
Κριτικές
90
Like
32.743
Πόντοι
24.700
Θα ήθελα μία από τις επόμενες ημέρες να το συζητήσουμε λίγο παραπάνω αν δεν έχετε αντίρρηση. Το συζητώ με εσάς γιατί η γνώμη σας έχει αξία, λόγω της εμπειρίας σας άλλα και του ταλέντου σας να είστε στο προσκήνιο τόσα χρόνια σχεδόν αλώβητος.

Δεν νομίζω πως έχουμε να πούμε πολλά.

Θα σας συνιστούσα πάντως να μην το ψάχνετε και τόσο πολύ, γιατί αν κοπιάζετε και καταπιέζεστε για να κάνετε κάτι, χάνεται το βασικό το οποίο είναι η διασκέδαση.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Και μια διευκρίνιση στον επίλογο του σεντονιού μου:
Ως ''μαρκάρισμα'' εννοώ είτε προειδοποίηση είτε μπαν από την διαχείριση.Γιατί κακό δεν κάνει σε εμάς,αλλά στον εαυτό του.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.486
Κριτικές
90
Like
32.743
Πόντοι
24.700
Και μια διευκρίνιση στον επίλογο του σεντονιού μου:
Ως ''μαρκάρισμα'' εννοώ είτε προειδοποίηση είτε μπαν από την διαχείριση.Γιατί κακό δεν κάνει σε εμάς,αλλά στον εαυτό του.

Δεν θα κουνηθεί φύλλο.

Ό,τι φέρνει κλικαρίσματα έχει σχεδόν πλήρη ασυλία. :)
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δεν θα κουνηθεί φύλλο.

Ό,τι φέρνει κλικαρίσματα έχει σχεδόν πλήρη ασυλία. :)
Ως kayamaru igano είχε φάει μπαν,αλλά έχει βάση αυτό που λέτε γιατί τότε θα είχαν μόνιμο μπαν κάτι Κμαν,Δημητράκηδες κλπ.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.486
Κριτικές
90
Like
32.743
Πόντοι
24.700
Ως kayamaru igano είχε φάει μπαν,αλλά συμφωνώ με όσα λέτε.


Και ο "κουζινάκιας" έφαγε μπανάκι. Το έφαγε όμως, όταν έλαμψε καινούργιος αστήρ στον ιστότοπο, και του πήρε τα κλικαρίσματα.

Οι διάττοντες πάνε κι έρχονται. Έτσι πορεύεται εν γένει τούτος ο τόπος. :)
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.924
Κριτικές
42
Like
25.559
Πόντοι
25.846
Θα εκτιμούσα, αν αναρτούσατε και καμιά που να προβάλει τα οπίσθιά της
Τη καλημέρα μου! :hi:

naked-all-natural-brunette-girl-is-waiting-you-all-naked-outdoors-in-nature-10.jpg
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Ρε συ Αγιε, αυτή ήταν η θανατηφόρα επίθεση που θα με έκανε να πονέσω; Ρε μαν, πόσο αφελής είσαι τελικά που κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια;

Θα σου πω κάποια πράγματα μπας και καταλάβεις (ας το ελπίσουμε) για να μην κουράζεσαι . Έχεις να κάνεις με έναν τύπο που άφησε το ελληνικό δημόσιο, όταν άλλοι ποντικαρέοι το βρίσκουν σαν τρύπα να χωθούν για να επιβιώσουν.

Που μπήκε στον χώρο των ακινήτων όπου μπαίνουν και μαφιόζικα κυκλώματα, και κατόρθωσε να επιβιώσει κι εκεί.

Και νομίζεις τώρα εσύ ότι θα μου την πεις με παλιά νήματα; Είσαι απλά αστείος. Σε βλέπω να κοπιάζεις να τα ψάχνεις και μου δίνεις μεγαλύτερη ευχαρίστηση που σε έβαλα σε ένα λούκι.
παντα ηθελα να γνωρισω ενα μαφιοζο
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Άγιε καλησπέρα,
υπάρχει κάποια στιγμή που έχασες το κουράγιο σου εδώ στο μπου; Που αποφάσισες να αποχωρήσεις ή να απέχεις; Αν ναι, ποιά ήταν η αιτία;
Και αν τελικά δεν το έκανες, δεν αποχώρησες, ποιοί ήταν οι λόγοι;
θα σου πω εγω εκεινο το διαστημα εψαχνε να βρει κωλο να πηδηξει και δεν εβρισκε :confused: σημερα που μιλαμε κατι εχει :)τι λες θα συνεισφερεις και εσυ τον οβολον σου :afro:
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Ποιός μέλος ήταν;

Screen Shot 2021-04-19 at 10.37.40.png
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
θα σου πω εγω εκεινο το διαστημα εψαχνε να βρει κωλο να πηδηξει και δεν εβρισκε :confused: σημερα που μιλαμε κατι εχει :)τι λες θα συνεισφερεις και εσυ τον οβολον σου :afro:
Ωραίο το χιούμορ σας, καλημέρα. Άλλα δεν νομίζω ότι είναι έτσι. Στην παραπάνω ερώτηση, ο κύριος The Saint απάντησε με τον όρο "Ψηφιακή Περσόνα", που είναι ένας σχετικά νέος όρος με πολλές άβολες ερμηνείες.
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Ωραίο το χιούμορ σας, καλημέρα. Άλλα δεν νομίζω ότι είναι έτσι. Στην παραπάνω ερώτηση, ο κύριος The Saint απάντησε με τον όρο "Ψηφιακή Περσόνα", που είναι ένας σχετικά νέος όρος με πολλές άβολες ερμηνείες.
me παρεξηγησες εγω χιουμορακι ?? δεν διακρινομαι για αυτο του εναντιον μαλιστα.... απλος πηγα να βοηθησω επειδη τυγχανει να τον ξερω... ειναι επαγγελματιας γκροβερλογος και βρισκεται αυτο τον τελευταιο καιρο σε αναζητηση νεων :assshake:και οποιος μπορει δινει ενα χερι βοηθειας στον συνανθρώπων του ......
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
me παρεξηγησες εγω χιουμορακι ?? δεν διακρινομαι για αυτο του εναντιον μαλιστα.... απλος πηγα να βοηθησω επειδη τυγχανει να τον ξερω... ειναι επαγγελματιας γκροβερλογος και βρισκεται αυτο τον τελευταιο καιρο σε αναζητηση νεων :assshake:και οποιος μπορει δινει ενα χερι βοηθειας στον συνανθρώπων του ......
Να συμφωνήσω και εγώ μαζί σας, το χιούμορ δεν είναι το δυνατό σας σημείο... Καλημέρα σας.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.975
Like
3.270
Πόντοι
1.706
Ρε συ Καλόγερε!

Απάντησέ μου σε παρακαλώ.

1. Ποιός άνθρωπος με σώας τα φρένας, θα έμπαινε μέσα σε ένα πουτανοσάιτ και θα δημοσιοποιούσε, το πόσων ετών είναι, την οικογενειακή του κατάσταση, το που μένει, το τι δουλειά έκανε και με τι ασχολείται τώρα, αν έχει γκόμενες και πόσες, ποιος είναι ο βοηθός του και τι εθνικότητα έχει, τα σχέδια του για το μέλλον κλπ. τι πίνει και τι τρώει, που του αρέσει να κάνει βόλτα, και θα πέριμενε να τον πάρουν οι άλλοι στα σοβαρά;

2. Γιατί ο ανωτέρω που όπως καθημερινώς δηλώνει, έχει λύσει το βιοποριστικό του και περνάει καλά, κάθεται και ανέχεται εμάς τους μαλάκες μέλη ενός τζάμπα πουτανισάιτ, ενώ θα μπορούσε κάλλιστα να πληρώσει συνδρομή σε πριβε πουτανοσάιτ, καθώς και σε άλλα πριβε σάιτ που συχνάζουν όμοιοί του και να περνάει ακόμα καλύτερα, καθώς και να ανταλλάσει σοβαρές απόψεις για μπίζνες, αντί να ψάχνει για τζάμπα πληροφορίες σε ένα πουτανοσάιτ;

3. Γιατί κάποιος τόσο επιτυχημένος με ό,τι κι αν έχει καταπιαστεί και που περνάει τοσο πολύ καλά όσο δηλώνει, ενδιαφέται τόσο πολύ να το μάθουν και οι άλλοι, και φροντίζει ευκαίρως ακαίρως να το διαφημίζει (και μάλιστα μέσα σε ένα πουτανοσάιτ); Τι του προσφέρει μια τόσο ανούσια και χρονοβόρα ενασχόληση εκτός από τόνωση του εγωισμού του; Γιατί όλοι γνωρίζουμε (ακόμα και εσύ) πως άπαντες όσοι περνούν πραγματικά καλά, όπως ο Βαρδινογιάννης π.χ. δεν κάνουν κουβέντα σε κανέναν μας, και μας έχουν γραμμένους στα παπάρια τους. Και δεν μιλάμε για εμάς τους πουτανιάρηδες μαλάκες του Bou που μας έχουν μας έχουν και χεσμένους. Μιλάμε για πολύ σοβαρότερα άτομα από εμάς.



Αυτά για αρχή γιατί βαριέμαι να γράφω άλλα.

Υ.Γ.

Εγώ ξέρω με ποιον έχω να κάνω, γιατί είσαι τόσ ξιπασμένος επιδειξίας που μας έχεις πληροφορήσει μέχρι και με τι χρώμα κυλότα πάς στον οδοντίατρο.

Εσύ πάλι ξέρεις με ποιον έχεις να κάνεις; :)

Αυτά για αρχή γιατί βαριέμαι να γράφω άλλα.

Όταν ξεκουραστείς, περιμένουμε και τη συνέχεια....
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.084
Like
9.940
Πόντοι
1.406
Και ο "κουζινάκιας" έφαγε μπανάκι. Το έφαγε όμως, όταν έλαμψε καινούργιος αστήρ στον ιστότοπο, και του πήρε τα κλικαρίσματα.

Οι διάττοντες πάνε κι έρχονται. Έτσι πορεύεται εν γένει τούτος ο τόπος. :)
τα ορφανα πορευονται και οι χηρες κονομιονται ηξερα... :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom