Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.019
Πόντοι
10.411
:shockedeyes::wowmouth:

JwAtIn4.gif
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
837
Like
1.278
Πόντοι
206
Κυριακάτικη απορία...

Τι φάση με όλους αυτούς τους "επαναστάτες" του κώλου; Σήμερα το πρωί διάβασα 2 και ΟΚ χαλάστηκα.

Ο πρώτος έγραφε για τα παιδιά. Βασικά για το ότι ο λόγος ύπαρξης μας δεν είναι τα παιδιά; Και ρωτάω το τι είναι; Δεν λέω να μη ζήσουμε εμείς ή ντε και καλά να γίνουμε γονείς; Αλλά ποιος ο λόγος να έχουμε πολιτισμό; Έργα υποδομής; Έρευνα; Αφού εγώ θα πεθάνω σε 30 χρόνια γιατί να πληρώνω φόρους στο κράτος για δρόμους; Η άσφαλτος θα κρατήσει 30 χρόνια. Οπότε; Μόλις πεθάνω χέστηκα. Το ίδιο και με τις ασθένειες. Τι με νοιάζει εμένα η Παιδιατρική; Να ψοφήσουν τα κωλόπαιδα αφού εγώ δεν είμαι μηχανή αναπαραγωγής ανθρώπων. Το ίδιο και ο πολιτισμός; Αφού δεν θέλω παιδιά να καταστραφεί όλη η παιδεία. Τι δουλειά έχει σήμερα ο Όμηρος; Πάει πέθανε. Γιατί άφησε έργο; Αφού δεν είναι μηχανή αναπαραγωγής; Το ίδιο και η έρευνες για τον καρκίνο. Πέθανε ο Επιστήμονας; Καταστροφή του έργου του.

Το δεύτερο είναι οι γαμημένοι που φωνάζουν για τη χώρα μας. Άμα γουστάρεις. Αλλιώς τον πούλο έξω. Αλλά δεν πάνε οι καριόληδες γιατί είναι ΆΧΡΗΣΤΟΙ ΒΟΛΕΜΕΝΟΙ. Επαναστάτες του κώλου. Ζούνε από την περιουσία του μπαμπά (που τους γέννησε αλλά τώρα γράφουν το από πάνω) και διαμαρτύρονται. Δεν πάνε σε άλλη χώρα που θέλει ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΑΓΩΝΑ να αποδείξεις την αξία σου. Εδώ έχουν τα διαμερίσματα και στα @@ τους. Πόσοι καριόληδες σκατοεπαναστάτες πάνε να αλλάξουν την κοινωνία; Να θυμίσω ότι στην Αμερική του 50 άλλαξαν οι φυλετικοί νόμοι ΑΝΑΙΜΑΚΤΑ επειδή κάποιοι αποφάσισαν να κάνουν μπουκοτάζ στα ΜΜΜ. Εδώ τα καριολάκια αυτά που φωνάζουν για το 41τακατό τι έχουν κάνει; Πήγαν ποτέ στην Επιθεώρηση Εργασίας να καταγγείλουν; Να πιέσουν με οποιοδήποτε τρόπο; Όχι.
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.018
Κριτικές
90
Like
32.082
Πόντοι
24.700
Ας μεταφέρει κάποιος στον κουβά με τα σκατά να μην κρίνει εξ ιδίων τα αλλότρια. Υπάρχουμε και κάποιοι που δεν σταματήσαμε να γαμάμε μετά το 2010. :coffee:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.054
Like
25.670
Πόντοι
5.506
Τι ώρα να φωνάξω το παιδί αδελφέ για να μην αργήσει?
9 παρα αδερφε αν εχεις τιποτα ετοιμα σνακς μεχρι τοτε.....γυρω στης 9.30 παρε για να εισαι ετοιμος για β ημιχρονιο.......11 παρε τηλ τα παιδια που θα εχουν βαλει σουβλες στο πασαλιμανι να σου κρατησουν πετσουλες....μετα θα παμε για ποτακια
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.919
Like
24.861
Πόντοι
5.006
9 παρα αδερφε αν εχεις τιποτα ετοιμα σνακς μεχρι τοτε.....γυρω στης 9.30 παρε για να εισαι ετοιμος για β ημιχρονιο.......11 παρε τηλ τα παιδια που θα εχουν βαλει σουβλες στο πασαλιμανι να σου κρατησουν πετσουλες....μετα θα παμε για ποτακια
Mια χαρά αδελφε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βαγγέλης Μαρινάκης στην Πόλη για το Φενέρ – Ολυμπιακός:alivedick:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.054
Like
25.670
Πόντοι
5.506
Mια χαρά αδελφε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βαγγέλης Μαρινάκης στην Πόλη για το Φενέρ – Ολυμπιακός:alivedick:
νομιζω μετα το ματς θα τον καλεσει ο ερτογκαν να του δωσει τα κλειδια της της πολης αδερφε.....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.655
Κριτικές
42
Like
25.291
Πόντοι
25.846
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.018
Κριτικές
90
Like
32.082
Πόντοι
24.700
Από που έρχεται αυτή η βοθρίλλα; :confused:
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.018
Κριτικές
90
Like
32.082
Πόντοι
24.700

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom