Νέα

φτωχοποιηση ελλαδας-προσβασιμοτητα ελεηνιδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.938
Πόντοι
3.496
Οντως έτσι είναι.Οι Ελληνίδες δεν κάνουν εκπτώσεις.

Tο 99% των Ελληνίδων που τα έχουν όλα έτοιμα,και ψάχνουν χορηγό. Θα μείνουν αγάμητες για πάντα οι πιο πολλές.. περιμένοντας τον πρίγκηπα που Δεν θα έρθει..  :sunglasses:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.290
Tο 99% των Ελληνίδων που τα έχουν όλα έτοιμα,και ψάχνουν χορηγό. Θα μείνουν αγάμητες για πάντα οι πιο πολλές.. περιμένοντας τον πρίγκηπα που Δεν θα έρθει..  :sunglasses:

Άτιμο δημοκρατικό πολίτευμα άφησες χωρίς βασιλείς και πρίγκιπες τις νέες κορασίδες του τόπου... Χαχαχα...
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.938
Πόντοι
3.496
Σε εποχες κρίσεις  γίνονται δυο πράγματα.Ή οι τιμές ανεβαίνουν για να ρεφάρουν τη χασούρα ή οι τιμές κατεβαίνουν για να αυξηθεί η πελατεία και το κέρδος.Η Ελλεϊνίδα είναι σαν τον Έλληνα έμπορο .Θα προτιμήσει να κλέισει παρά να ρίξει τις τιμές!
Αυτό που βλέπω έξω είναι μόνους και μόνες με σκυλάκια.Είδικά οι Ελλεϊνίδες αν και καβάντζωσαν τα αντα δεν βάζουν νερό στο κρασί τους.Ή όλα ή τίποτα! :idiot:
Ας μεινουν με το Τιποτα..!!! Εμεις ηδη εχουμε ετοιμα τ' αλλοδαπα μποστανια μας..
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.938
Πόντοι
3.496
Οχι,απλά αν διαβάσεις Ντοστογιέφσκι περιγράφει ας πούμε τις Πολωνέζες σαν ψωλίτσες που κάθονταν αμέσως στα γόνατα των Ρώσων στρατιωτικών.Το ίδιο λένε και οι Γάλλοι συγγραφείς για τις Πολωνέζες που κατέφτασαν μαζικά στο Παρίσι μετά το διαμελισμό της Πολωνίας.
Για να μην πούμε για τους Αυστριακούς και Γερμανοειδείς που όργωναν Τσέχες,Σλοβάκες,Ουγγαρέζες,Πολωνές,Ουκρανές.Στο κράτος τους τις είχαν όποιος ήθελε να γαμήσει ταξίδευε ανατολικά.
Το ανατολικό μπλοκ ήταν πάντα εκεί και εκεί θα είναι.
Κι οι Αγγλοι οταν ηρθαν για πρωτη φορα στην Ελλαδα μετα την περιοδο της τουρκοκρατιας,εγραφαν
οτι,ηταν τοσο δυσκολη η κατασταση εδω..που για ενα κομματι ψωμι,επαιρναν οσες Ελληνιδες ηθελαν στα σπιτια τους..
Σιγουρα η αναγκη ισοπεδωνει τα παντα..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Κι οι Αγγλοι οταν ηρθαν για πρωτη φορα στην Ελλαδα μετα την περιοδο της τουρκοκρατιας,εγραφαν
οτι,ηταν τοσο δυσκολη η κατασταση εδω..που για ενα κομματι ψωμι,επαιρναν οσες Ελληνιδες ηθελαν στα σπιτια τους..
Σιγουρα η αναγκη ισοπεδωνει τα παντα..

Οι Αγγλοι είναι ειδική περίπτωση.Ταξίδεψαν σε όλο τον κόσμο έκαναν αποικίες παντού για να γλιτώσουν από τις Αγγλίδες.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Και ο Καρκαβίτσας στα Λόγια της πλώρης ή αλλόυ κάπου ανέφερε ότι όταν μια ελληνική σκούνα άραξε ανοικτά της Οδυσσού , οι Ουκρανέζες ή Ρωσίδες πέφταν στα παγωμένα νερά και κολυμπούσαν μέχρι το πλοίο και κάναν νοήματα στου Έλληνες ναυτικούς για τα περαταίρω! (19ος αιώνας). :tits2:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.290
Οι Αγγλοι είναι ειδική περίπτωση.Ταξίδεψαν σε όλο τον κόσμο έκαναν αποικίες παντού για να γλιτώσουν από τις Αγγλίδες.

Χαχαχαχα... Η πιο πρωτότυπη ερμηνεία που έχω ακούσει για την αγγλική αποικιοκρατία :)
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
μυστες, σε 2 χρονια υπολογιζω οτι θα εχει συρικνωθει περαιτερω το αεπ και θα προσομοιαζουμε με ανατολικη ευρωπαικη χωρα τυπου μοντε νεγκρο ασ πουμε..το ερωτημα ειναι οι γκομενες οι ελληνιδες θα γινουν πιο προσβασιμες και ανοιχτες στον πουτσο η οχι..?..με ενα φιλο μου διαφωνουμε , αυτος λεει οτι θα γινουν ακομα πιο καριολες. >:( >:( >:(
εχει δικιο τυπε ο φιλος σου.οσο η φτωχεια θα αυξάνεται οι ελληνιδες για να επιβιωσουν αλλα και για να καλυψουν τις ανάγκες τους θα γινουν πιο καριολες.πολλες ελληνιδες που εχουν σχεση εχουν χωρισει το αγορι τους γιατι βρηκαν αλλον με πολλα λεφτα.επισης τωρα τελευταια βλέπεις 25 χρονες με 70 χρονους και ο λογος το χρημα.ασε πολλες ελληνιδες στη γερμανια που πηγαν μετανάστριες δουλευουν σε μπουρδελα εκει και βγαζουν χρυσα λεφτα.με την παροδο του χρονου και της κρισης οι ελληνιδες χειροτερευουν και θα εκπορνευονται ακομα περισσοτερο.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Τυφλά σε ένα σάιτ.Απλά δεν τα έγραφε χύμα όπως οι Πολωνές,Ουκρανές αλλά ποιητικά.
Οι Πολωνές λένε πράγματα του στυλ έχεις πολύ ωραίο πούτσο ή χύνω όταν φαντάζομαι οτι με κατουράς ή γλύφω τον κώλο σου που δε λένε ποτέ οι Ελληνίδες.Η σου λένε θέλω να γνωρίσεις τη μικρή μου αδερφή για να τη γαμήσεις,την ξαδέρφη μου και την κολλητή μου.Ενδιαφέρονται για εσένα.
Αυτά δε νομίζω να τα λένε Ελληνίδες.
τυπε αμα συγκρινεις πολωνεζα με ελληνιδα είναι σαν να συγκρινεις porsche 911 με Fiat cinquencento.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
και οι ρουμανες τυπε?  :think: :-
οι ρουμανες τυπε είναι καλυτερες και από τις ρωσιδες.γουσταρουν να γαμιουνται και δεν το κρυβουν.οπως επισης και οι βουλγαρες το ιδιο.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Αν επιβεβαιωθεις θα μιλαμε για τραγικες καταστασεις και βλεπω τις μισες ελλεεινιδες να γινονται πορνομεταναστριες  :knockinb:
Νομιζω παντως οτι ενα επιπλεον -50% ειναι ακραιο σεναριο  :S
εχουν γινει τυπε στη γερμανια υπαρχουν όπως ακουσα και στην ολλανδια.αν δεν μας κάθονται εδώ θα πηγαίνουμε εκει να τις πηδαμε.χαχαχαχα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
τυπε αμα συγκρινεις πολωνεζα με ελληνιδα είναι σαν να συγκρινεις porsche 911 με Fiat cinquencento.
Συμφωνο απολυτα και θα τολμησο να πω πως αν γυρησουν ποτε δικες μας στου οικους θα σταματησο το σπορ αμεσος!!Οσο ηταν δαυτες ειχα της χειροτερες εμπειριες...και στην καλητερη υπεραπλα προγραμματα!!! Ζητο η ρουμανες οι ουκρανες και οι βουλγαρες!!!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.681
Κριτικές
6
Like
8.747
Πόντοι
1.686
τυπε αμα συγκρινεις πολωνεζα με ελληνιδα είναι σαν να συγκρινεις porsche 911 με Fiat cinquencento.
 
porsche 911

873780ef8f5d5c5afa9a4cd3e31ed4d1.jpg



:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Fiat cinquencento


42666190-woman-brunette-close-to-a-blue-small-car.jpg



:2funny: :2funny: :S




 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.689
Like
1.439
Πόντοι
216
πολλες ελληνιδες που εχουν σχεση εχουν χωρισει το αγορι τους γιατι βρηκαν αλλον με πολλα λεφτα.επισης τωρα τελευταια βλέπεις 25 χρονες με 70 χρονους και ο λογος το χρημα.
Σημερα που περπαταγα Γλυφαδα, πηρε το ματι μου 3-4 ζευγαρια, 25αρα με 70!
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
ποιος την εφτιαξε την νοοτροπια των ελληνιδων αραγε?
α)ο σοιμπλε
β)ο νταισελμπλουμ
γ)οι εξωγηινοι
δ)ο μαλακας πυρφορος ελληναρας!!!

τιποτε δεν θα αλλαξει,υπαρχει πολυ λιπος και ψωροπερηφανια στον γιδολαο!
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
μου ερχεται να βαλω φωτος πολωνεζων που τα εχουν με ελληνες να γελασει το συμπαν απο την ομορφια τους!!!! :2funny:
 

howbawdat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
15
Like
670
Πόντοι
291
Ποτε δε θα γινουν προσιτες οι ελλεηνιδες. Κανετε αναλυσεις του κωλου χωρις να εχετε ιδεα απο το πως σκεφτεται η γυναικα
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
.....ασε πολλες ελληνιδες στη γερμανια που πηγαν μετανάστριες δουλευουν σε μπουρδελα εκει και βγαζουν χρυσα λεφτα....
Τύπε, πρώτη φορά διαβάζω κάτι τέτοιο. Που τις είδες εσύ τις Ελληνίδες σε μπου; Στα FKK ;
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Σε εποχες κρίσεις  γίνονται δυο πράγματα.Ή οι τιμές ανεβαίνουν για να ρεφάρουν τη χασούρα ή οι τιμές κατεβαίνουν για να αυξηθεί η πελατεία και το κέρδος.Η Ελλεϊνίδα είναι σαν τον Έλληνα έμπορο .Θα προτιμήσει να κλέισει παρά να ρίξει τις τιμές!
Αυτό που βλέπω έξω είναι μόνους και μόνες με σκυλάκια.Είδικά οι Ελλεϊνίδες αν και καβάντζωσαν τα αντα δεν βάζουν νερό στο κρασί τους.Ή όλα ή τίποτα! :idiot:
Αυτό με τα σκυλάκια τύπε, ειδικά στις μεγάλες πόλεις είναι γελοία κατάσταση. Το έχω δει κι εγώ και απορώ τι κερδίζουν. Εκτός κι αν το κάνουν για να πιάσουν κουβέντα με άνδρες και γυναίκες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom