Νέα

Φρίξου 15

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Αν ειχες και βυζια θα ησουν η νεα Πετρουλα  :rockon:

Για τα 4-5 σουβλακια οκ το καταλαβαινω , αυτη η αισιοδοξια σου ομως οτι θα βρεις 2 τεμαχια μου εφερε ενα χαμογελο στα χειλη  :tooth:
Καλα μουνια στο πουτσο σου , καλα σουβλακια στο στομαχι σου , και καλη δροσια στ @@ σου  :grin:  Περνα να λυσεις των μυστηριο των Χριστινων , εισαι απ τους πλεον καταλληλους  :cool2:
( μη ξεχασεις το παπιον , στην παρουσιαση  :grin: )

Οβερ  :zfuck:

Δεν εγραψα οτι προχτες φιλαρακι εκανε βολτα και με ειπε μαυρα χαλια η κατασταση.?? μου εκοψε τα ποδια για βολτα... :S
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χρονια πολλαααααα  :smitten:

3 συμπληρωθηκαν απο την πρωτη μου μπουρδελο-επισκεψη ( με σοβαρο σκοπο  :cheesy: )
Ηταν ενα Ζεστο Μεσημερι πως λεει και ο τιτλος της πρωτης κριτικης μου στο φορουμ στο οποιο γραφτηκα αμεσως μετα
και ηταν εκει μια ξανθουλα γλυκια κοπελιτσα, που ηρθε αντιμετωπη με εναν στρεσαρισμενο νεοπα , που εδινε ποιο μεγαλη σημασια στον ανεμιστηρα παρα στο πουλι του  :cheesy:
Ιδου τα τοτε πεπραγμενα Και το ονομα Αυτης ,  Εφη  :)
Μια αξια ιεροδουλος που αργοτερα την ξαναπετυχα και ανακαλυψα ενα καλο παιδακι κρυμενο κατω απο τα σεξυ βρακακια του σαλονιου  :cheesy:
Ας θυμηθουμε το Λαικο ασπα του Τζιμη , το οποιο γραφτηκε για μια κοπελα σαν κι αυτην ...

Εξισου αξιες πρωταγωνιστριες ειναι σαφως και πολλες αλλες κοπελες !
Θελω να ευχαριστησω ολα τα κοριτσια που βρεθηκαν στον δρομο μου αυτα τα 3 χρονια, για ολα οσα με διδαξαν , σεξουαλικα ή μη :cool2: Thanks girls  :grin:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=135637.0;attach=492227;image[/img[/URL]]
να ευχαριστησω ομως  και ολους οσους  μοιραστηκαμε τις εμπειριες μας μεσω του φορουμ και διδαχτηκαμε ο ενας απο τον αλλον  :grouphug:
Εγω σαν μικρος μελισσουλης που μαζευε το νεκταρ απο τα λουλουδακια τοσο καιρο ηρθε η στιγμη να κανω λιγο μελι  :D
Μεχρι να επιστεψω για κανα σεμιναριο ... Καλο καλοκαιρι σε ολους  και καλες βουτιες :D
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=135637.0;attach=492225;image[/img[/URL]]



και να θυμαστε .... Life is very simle , just like lalala  :dancing:
[MEDIA=youtube]_Wxnh7hXdW4[/MEDIA]
 

Συνημμένα

  • papakia.jpg
    papakia.jpg
    46,7 KB · Εμφανίσεις: 56
  • rose.jpg
    rose.jpg
    131,9 KB · Εμφανίσεις: 50

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Χρόνια Πολλά Φίλτατε συναγωνιστή ... πάντα τέτοια ... και καλή επιστροφή στο σπορ ... που θα πάει ... θα γίνει και αυτό ...

... Μου θύμησες και την δική μου "πρώτη" ... επίσης στο ίδιο κατάστημα και επισης με την ίδια κορασίδα ... και πολύ καλό κορίτσι όπως ανακάλυψα και εγώ πολύ πολύ αργότερα ...

... Να σαι καλά !!! ... και άσε τα μέλια και ξαναγύρνααααααααααααα ... σε χρειαζόμαστε και εμείς οι μικροί  :2funny: :2funny: :2funny: να μας δείχνεις τον δρόμο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
παει κι ο τζο.....παντρευεται και νοικοκυρευεται.....μαλλον :grin: :grin:
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Το γραφω και εδω, εχω ανεβασει και κριτικη. ΠΡΟΣΟΧΗ! Στην αλισια την ουκρανεζα ετων 19 σε ξεγελαει εμφανισιακα αλλα μεσα ειναι το απολυτο τιποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom