Νέα

Φρίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα coral
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 112K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Πούστηδες,50 χυλόπιτες την ημέρα μέχρι να βρεις γκόμενα,μαλακία,τόσες λύσεις υπάρχουνε!!! :cheesy:

ναι ρε φιλε... να γαμηθει η δικια μου η ψυχολογια
για να βρω μια σκατογκομενα... πριτς  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
με 50 χυλοπιτες θα χεις γαμηθει τοσο ψυχολογικα
που και την μια να ριξεις... δωρο αδωρο δεν θα σου σηκωνεται τυπε
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
φιλε εγω πλεον κατα 80% εχω σταματησει να κραζω να γκρινιαζω να τα χωνω

δεν πα να γαμηθουν ολα... σιγα μην πριστουν τα δικα μου αρχιδια

για την μαλακια που δερνει το πλανητη ασε μας ρε αδερφακι μου χαβαλες

σαν τον απολυτο αρσενικο με ολες και ολα  :2funny: :2funny: :2funny:
 :rockon: :rockon: :rockon:
σας εχω πάρει γραμμη τι μουτρα ειστε και οι δύο  :s&m_2:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
σοβαρα: Να του σαπισει το πουλι οποιου πηγε και γαμησε ανηλικο σε μπουρδελο! Δεν την ειδατε ρε αρχιδια? Δεν το καταλαβατε οτι της ξεσκιζατε την ψυχουλα?  γαμω το σπιτι σας  ρε κτηνη!
Ακριβώς αυτό ήθελα να πω.Θέλω να πιστευω πως αυτοι που τρέχουν απο μπουρδέλο σε μπουρδέλο να κάνουν τις ενημερώσεις τους ,δεν την πέτυχαν την κοπέλα. Επίσης τα ζώα που την πήδηξαν στην παραμονή της στο μπουρδέλο θέλω να ελπίζω πως δεν είναι μέλη εδώ.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ακριβώς αυτό ήθελα να πω.Θέλω να πιστευω πως αυτοι που τρέχουν απο μπουρδέλο σε μπουρδέλο να κάνουν τις ενημερώσεις τους ,δεν την πέτυχαν την κοπέλα. Επίσης τα ζώα που την πήδηξαν στην παραμονή της στο μπουρδέλο θέλω να ελπίζω πως δεν είναι μέλη εδώ.
Μην παίρνεις κι όρκο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
εγω παντως δεν εχω πηδηξει καμια τετοια.

Οσες εχω πηδηξει φαινοντουσαν οτι το εκαναν επειδη το γουσταραν.

ΜΟλις βλεπω περιεργη οψη για τον χ η ψ λογο την κοπαναω δεν θελω μπλεξιματα

ενα καυλακι παμε να ριξουμε να γυρισουμε σπιτι να διαβασουμε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
και τι θα κανουμε και εμεις ρε φιλε?

πουστηδες θα γινουμε?  :-
μορτη  δοξα το Θεο γκομενες βρίσκω. Μην φανταστείς αερα αλλα δεν ξεμένω σχεδον ποτε από γυναίκα. Αλλα μάγκα αμα εκλειναν τα μπουρδελα θα έσκαγα ειλικρινά!  :2funny: :2funny:
Σαν να χώριζα με καψούρα γκόμενα θα εννιωθα  :2funny: :2funny:
χτυπηματα τα χέρια στον τοίχο  :2funny: :2funny:
δακρυ στον καθρέπτη  :2funny: :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Οσες εχω πηδηξει φαινοντουσαν οτι το εκαναν επειδη το γουσταραν.
Καλά αμφιβάλλω αν υπάρχει έστω κ μία που γουστάρει να την πηδάει όποιος μπει στο μαγαζί...

Ρε γμτ μην τρέφετε αυταπάτες...

Στην καλύτερη περίπτωση είναι καλές θεατρίνες κ για να βγάλουνε λεφτά ρίχνουνε κ ένα love story,στην χειρότερη είναι άτυχες κ βρέθηκαν εκεί για βιοποριστικούς λόγους... :P
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Καλά αμφιβάλλω αν υπάρχει έστω κ μία που γουστάρει να την πηδάει όποιος μπει στο μαγαζί...

Ρε γμτ μην τρέφετε αυταπάτες...

Στην καλύτερη περίπτωση είναι καλές θεατρίνες κ για να βγάλουνε λεφτά ρίχνουνε κ ένα love story,στην χειρότερη είναι άτυχες κ βρέθηκαν εκεί για βιοποριστικούς λόγους... :P
:thumbsup:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Γιατί το έχεις παραχέσει με το σπαμ.Δεν αντέχεται ειλικρινά.Παίξε σε συγκεκριμένα θρεντ που ενδείκνυνται για σπαμάρισμα.

και εσενα τι σε βαλαμε ρε τυπισσα?
μοντερειτορ? χαλας τοσα φραγκα στο καζινο οπως λες
και στα λουσα κ σε μαρανε το κοριτσι? δωσε κανα φραγκο
απο αυτα που χαλας στις πολυτελειες τοτε σε κανα απορο παιδακι
να μην χρειαζεται να βγει στην πορνεια.... δηθεν πονοψυχιαρηδες ολοι σας.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Ακριβώς αυτό ήθελα να πω.Θέλω να πιστευω πως αυτοι που τρέχουν απο μπουρδέλο σε μπουρδέλο να κάνουν τις ενημερώσεις τους ,δεν την πέτυχαν την κοπέλα. Επίσης τα ζώα που την πήδηξαν στην παραμονή της στο μπουρδέλο θέλω να ελπίζω πως δεν είναι μέλη εδώ.
Ασε ρε μαναρι, μην τα ανακατευεις γιατι βρωμανε ναπουμε... το θεμα ειναι αλλο ομως, κανενα απο τα αρχιδια που πηγαν με το κοριτσακι δεν  μπορει να ισχυριστει οτι δεν γνωριζε!!!  μιλαμε ρε για 13χρονο! Παιδακι ρε!!! Δεν υπαρχει στον κοσμο 13χρονο που να μοιαζει για 18! Δεν το ειδανε τα κτηνη? Δεν τους συγκινησαν τα δακρυα του? Τι νομιζαν? οτι εκλαιγε επειδη ειχαν μεγαλο καυλι?  Γαμω το σπιτι τους λεμεεε μακαρι να μπορει να κανει τεστ dna η αστυνομια και να τους βρει και να τους γαμισει ασαλιωτα!
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
και εσενα τι σε βαλαμε ρε τυπισσα?
μοντερειτορ? χαλας τοσα φραγκα στο καζινο οπως λες
και στα λουσα κ σε μαρανε το κοριτσι? δωσε κανα φραγκο
απο αυτα που χαλας στις πολυτελειες τοτε σε κανα απορο παιδακι
να μην χρειαζεται να βγει στην πορνεια.... δηθεν πονοψυχιαρηδες ολοι σας.
φιλαρακι, λιγα με τη γυναικα συμβολο! Αν θες να τα παμε καλα....
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
ναι ρε φιλε... να γαμηθει η δικια μου η ψυχολογια
για να βρω μια σκατογκομενα... πριτς  :2funny: :2funny: :2funny:
μορτης και φυγόπονος?  :think:
ολα στην ζωή ειναι τύπε..  :rockon: :rockon:
Ηταν μια γκομενα στο χωριο των δικών μου την ειχαν παρει και οι πέτρες :rockon: εγω την παρακάλαγα εξι μήνες! δεν μπορουσα να το χωνέψω αλλα νταξ μαλλον τελικα κατα βάθος ηταν λεσβια και δεν αντεχε την υπερβολικη δοση πουτσαϊνης  :2funny: :2funny: :2funny:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Μάγκες, παίζουν περιπτώσεις θυμάτων trafficing κ.λπ., όχι όσο επί εποχές Τριαναφυλλόπουλου, αλλά παίζουν. Σε ένα διπλανό θρεντ κάποιος αναφέει ότι υποψιάστηκε μια τέτοια περίπτωση. Είναι ιερό καθήκον μας αν και όποτε εντοπίσουμε αντίστοιχη περίπτωση να κάνουμε ένα τηλεφώνημα στην αστυνομία. Έστω και ανώνυμο, είναι το λιγότερο που μπορούμ να κάνουμε.

Θυμάμαι μια περίπτωση πριν από καμά 15 χρόνια σε ενα μπουρδέλο κάτω από τη Φυλής, όπου ήταν μια κοπελίτσα τυλιγμένη με μια κουβέρτα, έκλαιγε κι αρνιόταν να βγει στο σαλόνι και την έκραζε η τσατσά. Σας πληροφορώ ότι το σαλόνι ήτανε γεμάτο και οι περισσότεροι γουσταρανε, είχανε καβλώσει με το σκηνικό. Δεν το είχα κάνει εκείνο το τηλ. και οι τύψεις για τον σταρχιδισμό που επέδειξα ακόμα με επισκέπτονται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom