Νέα

Φραπές σε strip

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thesspunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Παιδες για αρχιστε και ενημερωνετε με για τα φραπεδονεα της συμπρωτευουσας καθοτι θα γινω μετοικος βορειου ελλαδος.....βεβαια και εσεις να μην με ενημερωσετε μετα απο κανα διμηνο θα σας κανω πληρη ροστερ... :grin:
 

Επισκέπτης
Παιδες για αρχιστε και ενημερωνετε με για τα φραπεδονεα της συμπρωτευουσας καθοτι θα γινω μετοικος βορειου ελλαδος.....βεβαια και εσεις να μην με ενημερωσετε μετα απο κανα διμηνο θα σας κανω πληρη ροστερ... :grin:
γηπεδο τουμπας,φουλ περιποιηση,και δινουν και κωλαρακι τσαμπα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Παιδες για αρχιστε και ενημερωνετε με για τα φραπεδονεα της συμπρωτευουσας καθοτι θα γινω μετοικος βορειου ελλαδος.....βεβαια και εσεις να μην με ενημερωσετε μετα απο κανα διμηνο θα σας κανω πληρη ροστερ... :grin:

Καλα πλακα με κανεις ?????

Και ποσο θα κατσεις εκει παρακαλω ?


ΥΓ - για παμε να ξανακανουμε μια κουβεντα με την Μαρτα..Νομιζω εχει περασει απο το Λε Καμπαρε..
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Παιδες για αρχιστε και ενημερωνετε με για τα φραπεδονεα της συμπρωτευουσας καθοτι θα γινω μετοικος βορειου ελλαδος.....βεβαια και εσεις να μην με ενημερωσετε μετα απο κανα διμηνο θα σας κανω πληρη ροστερ... :grin:

τα μαγαζια εδω ειναι ντεκαφ ...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
τα μαγαζια εδω ειναι ντεκαφ ...

Iντα λες ωρε συντεκνε ??

Μην σε νοιαζει..Τωρα που θα ανεβει ο Βασος, θα κανει σε ολες μια ενδοφλεβια με καφεινη και τα πραγματα θα μπουν στην θεση τους !!!!

Ο Φραπανταρ εκανε φραπεδιαρα ακομα και την λουλουδου της Συγγρου..Αυτος που πουλαει τα κουκλακια του εχει ξεφυγει μεχρι τωρα.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Αυτος ??? Και την περιπτερου απ'εξω θα φραπεδοποιησει.. :2funny: :2funny:

σε αυτην ειδικα θα την βαλω στην καφεδοποιηση την ωρα που και καλα ψαχνω πισω απο την πορτα της πατατακια... :rockon:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Έχω γράψει σε προηγούμενο μου post ότι το μοναδικό που έχω πετύχει είναι πριν περίπου 2 μήνες στο Le Cabaret Summer μου τον έπαιξε μία μέσα από το παντελόνι...πήρα και δεύτερο prive καπάκι με την ίδια και ήταν ακόμη καλύτερα αλλά μέχρι εκεί. Καμία σχέση πάντως με φραπέ κανονικό και ούτε σε σημείο να χύσεις. Αυτήν που πήρα την έλεγαν Μικαέλα αλλά δε νομίζω να είναι η μοναδική που το κάνει γιατί και ο φίλος μοθ που πήρε μια Ρωσίδα πανύψηλη μου είπε ότι στο prive έγινε το ίδιο.

Αυτά αν έχει καμιά άλλη εμπειρία πουθενά ενημέρωσε
Τα λέμε

στεναχωρα τα νεα σας συναδελφοι απο τα βορεια....ξενερα δηλ σε ολα τα στριπ?
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Υπαρχει κανενα στριπ στην πολη η' συγκεκριμενες κοπελες που να σερβιρουν φραπε?
 

skl

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά δεν είμαι λάτρης του αθλήματος, πάντως σε πολύ γνωστό μαγαζί στην οδό Πειραιώς το Σεπ ήταν 1 μπάζο μαυρούκα και μου είπε κατεθείαν (χωρίς χορό-ποτό) "dosei 50 kano xyseis?" ... Τα έδωσα (μαλακία μου βέβαια)...
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Φραπεδάκι εννοούσε η μαύρη? (γιατί με 50 πας 2Χ20 ρδέλο και 10 είσοδο στριπ, ή μία στούντιο).  Πρέπει να την ρωτήσεις από πριν τι ακριβώς θα κάνει στο χορό.  Αν δεν το κάνει όταν έρθει η ώρα να πληρώσεις απλώς δίνεις λιγότερα (αν σου πει κανείς τίποτα την κοιτάς με βλέμμα δολοφονικό και καταλαβαίνει και το γκαρσόνι) :tickedoff:

Παιδιά δεν είμαι λάτρης του αθλήματος, πάντως σε πολύ γνωστό μαγαζί στην οδό Πειραιώς το Σεπ ήταν 1 μπάζο μαυρούκα και μου είπε κατεθείαν (χωρίς χορό-ποτό) "dosei 50 kano xyseis?" ... Τα έδωσα (μαλακία μου βέβαια)...
 

skl

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Φραπεδάκι εννοούσε, και συμφωνώ μαζί σου ... αλλα τέτοια ώρα τέτοια λόγια. Τα έδωσα, κέρασε φραπέ αλλά ... καλύτερα το έκανα και μόνος μου  :uglystupid:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Φραπεδάκι εννοούσε, και συμφωνώ μαζί σου ... αλλα τέτοια ώρα τέτοια λόγια. Τα έδωσα, κέρασε φραπέ αλλά ... καλύτερα το έκανα και μόνος μου  :uglystupid:

Δεν  ήταν  σίγουρα η Ρίτσι !
 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα συναγωνιστες,σχετικα με το θεμα μας,εννοειται οτι σε καποια μαγαζια σερβιρουν και φραπε,συγκεκριμενα στην Πειραιως σε ενα πολυ γνωστο,ειχα παει για bachelor,ειχει μια μαυρη που μου το προτεινε η ιδια,και μια ρωσιδα milf,ονοματα δεν θυμαμαι απο εκεινο το βραδυ,ειχα γινει αεροπλανο..και εννοειται οτι τα ακουμπησα χοντρα τα ευρωπουλα,μεχρι πρωιας.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ρε pouranger μου που έχει πάει αυτή η Ρίτσι?!.. Λένε ότι πήγε στην αραπιά και παντρεύτηκε! Νιώθω ένα κενό μέσα μου  :'( :'(

Πάντως, οι μαύρες γαζέλες είναι έντιμες.. φραπέ λες,φραπέ σου κάνουν.. τώρα αν είναι καλός ή κακοχτυπημένος είναι άλλο θέμα.Υπάρχουν μερικές άχρωμες,ξεβαμμένες,λευκές που σου τάζουν λαγούς με πετραχίλια .. Έλα,πάμε,πριβέ,σπέσιαλ,χουρό και τελικά μένεις με το καλαμάκι στο χέρι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom