Νέα

Foxyadult. Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vegitto4ever
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pipistrello

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22
Like
5
Πόντοι
0
αν χρειαστηκε να φτιαξεις 17 προφιλ για να κ
αν χρειαστηκε να φτιαξεις 17 προφιλ για να καταλαβεις οτι ειναι απατη τοτε υπαρχει μεγαλο προβλημα!!
Φίλε μου την πλάκα μου έκανα μπερδεύοντας τες. Φυσικά ήξερα ότι είναι απάτη μήνες τώρα και γι'αυτό δεν πλήρωσα ούτε σεντσι
 

Pipistrello

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22
Like
5
Πόντοι
0
Αν καλώς ή κακώς η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος σφυρίζει αδιάφορα, είναι θέμα  μιας ολόκληρης συζήτησης. Προσωπικά πιστεύω ότι πρέπει να παρέμβει. Η ουσία είναι ότι αυτά τα σκατενια sites θα κλείσουν μόνο από τις αναδουλειές τους. Για τον λόγο αυτό έκανα το παιχνίδι μου και θεώρησα σκόπιμο να ενημερώσω και εδω , μπας και γλυτώσουμε κανέναν από την απάτη. Γιαυτο και έβαλα την λίστα των 17 . Γιατί από καιρό σε καιρό βλέπω φίλους εδώ μέσα να ρωτάνε αν πρόκειται για απάτες ή όχι. Μήπως προλάβουμε κανεναν
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
Αν καλώς ή κακώς η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος σφυρίζει αδιάφορα, είναι θέμα  μιας ολόκληρης συζήτησης. Προσωπικά πιστεύω ότι πρέπει να παρέμβει. Η ουσία είναι ότι αυτά τα σκατενια sites θα κλείσουν μόνο από τις αναδουλειές τους. Για τον λόγο αυτό έκανα το παιχνίδι μου και θεώρησα σκόπιμο να ενημερώσω και εδω , μπας και γλυτώσουμε κανέναν από την απάτη. Γιαυτο και έβαλα την λίστα των 17 . Γιατί από καιρό σε καιρό βλέπω φίλους εδώ μέσα να ρωτάνε αν πρόκειται για απάτες ή όχι. Μήπως προλάβουμε κανεναν

καλα εκανες και εκανες ολα αυτα . απλα οπως ξανα ειπα και πανω... δεν ειναι παρανομοι... αν δεν εχεις λιγο μυαλο να καταλαβεις οτι ειναι απατη τα θελει ο κωλος σου.. εδω η διωξη εχει πολλα ποιο σοβαρα να ασχοληθει. ασε που τα συγκεκριμενα θα εχουν σε τιποτα Μπανκονγκ  εδρα και αντε βγαλε ακρη
 

Pipistrello

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22
Like
5
Πόντοι
0
το εχουν ψαξει φιλε μου αυτοι που εχουν τα site δεν ειναι χαζοι.. σε αντιθεση με αυτους που πιστευουν οτι θα γαμησουν απο τα site. καπου θα εχει κατα την εγγραφη σου μαζι με τους ορους που κανεις τοσο ευκολα accept θα λεει οτι το παρον site δεν εχει καμια ευθυνη για απατες κτλ κτλ.... εδω δεν ειναι παρανομες πλατφορμες που πουλανε Σουηδικα bitcoins για να πλουτιζουν οι Κωστοπουλοι...
Θα διαφωνήσω γιατί εκτός των άλλων που κάνεις accept συμφωνείς να μην βάλεις παραποιημένα σου στοιχεία (άρα όλες έχουν ψευτικα σοιχεία) και οτι ο πάροχος είναι υπέυθυνος για την ορθότητα των στοιχείων του κάθε "μέλους" (άρα ευθύνετα που δεν έκανε τους απαραίτητους ελέγχους). Φυσικά καταλαβαίνω οτι άντε να βγάλεις άκρη με την Εγγλέζικη εταιρεία που είναι η ιδιοκτήτρια!
 

Patkiout

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
62
Like
69
Πόντοι
0
:hammer: :priest: :jerking2:  :zfuck:

JeN1tJ1.jpg
 

theodoros1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
135
Κριτικές
11
Like
451
Πόντοι
291
Μακρυά από foxyadult  , όντως παίζει να είναι συκγεκριμένος που τα απαντάει , αυτό με τις ίδιες απαντήσεις το πρόσεξα και εγώ . Δεν γίνεται να μιλάς με 3 -4 να σου απαντάνε όλες την ίδια ώρα και να σου λένε ακριβώς τα ίδια .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom