Νέα

Foxi Di/Angel C/Katya Ivanova εκπληκτικό πορνοπιπίνι εκ Ρωσίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.623
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.357
Πόντοι
14.565
Πςςςς άλλο χτύπημα από 'κεί!
respect kamarianosg. Της ίδιας σχολής κινηματογράφου είμαστε.  :grin:
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Η Λίλυ Λαμούρ έφαγε καμια δεκαπενταριά πούτσες, της πέσανε βαριές στο κωλάντερο και είπε να ασχοληθεί με την κοπτική ραπτική. Οτι γύρισε γύρισε.
 

Βανάκιας

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
καλά της εξηγήθηκε ο τύπος στο πρώτο βίντεο ... ΜΟΥΝΑΡΑ η ρωσίδα πορνοσταρ

τα πατουσακια απο τα μεταλαγμενα στην δεληγιωργη ειναι πιο καυλα πονε μου,να τα γλυφεις με την σπουγγενογλωσσα σου,σκετη καυλα



:erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.324
Κριτικές
10
Like
1.655
Πόντοι
5.975
τα πατουσακια απο τα μεταλαγμενα στην δεληγιωργη ειναι πιο καυλα πορνε μου,να τα γλυφεις με την σπουγγενογλωσσα σου,σκετη καυλα

:erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine:
Τα έχεις δοκιμάσει παίχτη μου; Σου άρεσαν; Πες μας περισσότερες λεπτομέρειες και σε εμάς που δεν κατέχουμε το "άθλημα"!

:erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection:
 

Βανάκιας

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Τα έχεις δοκιμάσει παίχτη μου; Σου άρεσαν; Πες μας περισσότερες λεπτομέρειες και σε εμάς που δεν κατέχουμε το "άθλημα"!

:erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection:

τυπε πατουσαρες μεγαλες περιπου 46 νουμερο,να εχεις πραμα να γλυφεις,τωρα που το σκεφτομαι καυλωνω αλλα κανω κρατει για να μαζεψω να παω στο δεσποινακι στο 99,ειναι και το σπουγγενοβανακι μου που καιει πολυ αλλα συντομα θα σας ανταμειψω με ρομαντικες εμπειριες  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.324
Κριτικές
10
Like
1.655
Πόντοι
5.975
τυπε πατουσαρες μεγαλες περιπου 46 νουμερο,να εχεις πραμα να γλυφεις,τωρα που το σκεφτομαι καυλωνω αλλα κανω κρατει για να μαζεψω να παω στο δεσποινακι στο 99,ειναι και το σπουγγενοβανακι μου που καιει πολυ αλλα συντομα θα σας ανταμειψω με ρομαντικες εμπειριες  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine:
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
Μόνο με τις πατουσάρες καυλώνεις;;; Μην ντρέπεσαι... Μια παρέα είμαστε!!! Δεν καίει μόνο το βανάκι σου... καίνε και τα υδραυλικά της Δέσποινας που σε περιμένουν να τα χαρείς!!!  :erection: :erection: :erection:
 

Βανάκιας

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
Μόνο με τις πατουσάρες καυλώνεις;;; Μην ντρέπεσαι... Μια παρέα είμαστε!!! Δεν καίει μόνο το βανάκι σου... καίνε και τα υδραυλικά της Δέσποινας που σε περιμένουν να τα χαρείς!!!  :erection: :erection: :erection:

τυπε τι να ντραπω,αφου σου εγραψα οτι εχω αναγκη να γλυψω το εργαλειο της δεσποινας,συντομα θα σε καλεσω να με δεις να πραγματοποιω τις ρομαντικες δροσερες κρουαζιερες μου  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.324
Κριτικές
10
Like
1.655
Πόντοι
5.975
τυπε τι να ντραπω,αφου σου εγραψα οτι εχω αναγκη να γλυψω το εργαλειο της δεσποινας,συντομα θα σε καλεσω να με δεις να πραγματοποιω τις ρομαντικες δροσερες κρουαζιερες μου  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
Εντάξει, μην περιμένεις να μπω και στο δωμάτιο!!!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.324
Κριτικές
10
Like
1.655
Πόντοι
5.975
οτι θες πορνε μου,ελα να τσαρκαρουμε,αν και δεν θα με χαλαγε αν εμπαινες και στο δωματιο  :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection:
Να τσαρκάρουμε πολύ ευχαρίστως! Μην παρεξηγηθούμε, όμως... Εγώ δεν είμαι δεληγιωργοβανάκιας!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Λελέκος

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
295
Πόντοι
21
δηλώνω οπαδός Foxy DI.
Φέρε πράμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom