Νέα

Φοβάστε κι εσείς να κυκλοφορήσετε στις περιοχές που είναι τα μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Profilaktika
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 234
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
656
Πόντοι
146
Κάπου διάβασα οτι στο μοναστηρακι πουλάνε εργαλείο ηλεκτρικής εκκένωσης , κατι σαν κεραυνό πετάει , υψηλή τάση
Κατι τέτοιο πρεπει να κρατάτε οταν πατε στο μετάξι

Θεωρούνται όπλα και η απλή - χωρίς άδεια  - κατοχή τους , ποσό μάλλον η χρήση τους,  τιμωρείται με φυλάκιση μεχρι 6 μηνών πρακτικά (και πολύ περισσότερο θεωρητικά) ...
 

Phantom Duck

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
108
Πόντοι
0
Παιδες καλησπέρα για την Λιοσίων τι γνωμη έχετε?
Πηγα μια φορα στο 73Α ήταν δεκαπεντάυγουστος και η νέκρα ήταν απίστευτη δεν φοβήθηκα για τίποτα παρκαρα απέξω κιολας απο το στουντιο αλλά πολύ σκοτάδι. Απο τότε δεν εχω ξαναπάει γενικώς προτιμώ την ασφάλεια των στουντιο. Εχει συμβεί ποτέ σε κανέναν τίποτα στο συγκεκριμένο μέρος? Πόσο ασφαλές είναι? Σημείωση οτι ουτε οπλο εχω ουτε μαχαίρι το μόνο μου προσον αν γίνει κάτι είναι το τρέξιμο!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Τα πρεζακια είναι σοβαρό θέμα. Πέρσι το χειμώνα ήταν ένας που τα βράδυα αν θυμάμαι κοιμόταν στο δρόμο έξω από την εθνική τραπεζα. Ένα βράδυ ζητιανευε στην Ιάσωνος. Μου ζητάει δε του δίνω ανεβαίνω  σε ένα με σκάλες και με περίμενε στα μισά με μια σύριγγα με αίματα. Και μου λέει έχω aids δώσε λεφτά μη σε καρφώσω.

Του έδωσα ένα δυευρω και ήθελε να μου ψάξει το μπουφάν όπου εκεί δε τον άφησα να πλησιάσει και τον κλοτσησα στις σκάλες και εφυγα.

Ωραία πράγματα να ανησυχώ μετά μην έσπασε κάνα αυχένα ο πρεζακιας και με έχει γράψει και καμία κάμερα ......

Θα μου πεις αυτοάμυνα αλλά τόσο μπλέξιμο για ένα γαμησι του δεκαρικου.......
Ειχε καμερα τελικα τυπε?
 

mitsos1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
498
Like
4.739
Πόντοι
441
Καλησπερα παλικαρια και απο μενα ολοι λετε για εμεπειριες απο αθηνα μερια..απο θεσσαονικη στα σφαγεια εχει καποιος κακη εμπειρια 2 3 φορες εχω επισκεφτει και εχω παρατηρησει ανυσυχητικη ησυχια...μου εχουν πει βεβαοα καποιες ιστοριες για ληστειες κτλ..προσωπικη εμπειρια  εχει καποιος?
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Με έχουν χτυπήσει με αυτό το τετραγωνο που χωράει στη χούφτα και πέρα από ένα μικρό τίναγμα-στιγμιαία δυσφορία,το μονο που κατάφεραν ηταν να εκνευριστώ περισσότερο.

Το άλλο με τα 2 σύρματα που λες είναι το σωστό Taser, αυτό που εχει η αστυνομια στην Αμερικη και σε ακινητοποιεί σε χρόνο dt.
Αυτο εδω
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Παιδες καλησπέρα για την Λιοσίων τι γνωμη έχετε?
Πηγα μια φορα στο 73Α ήταν δεκαπεντάυγουστος και η νέκρα ήταν απίστευτη δεν φοβήθηκα για τίποτα παρκαρα απέξω κιολας απο το στουντιο αλλά πολύ σκοτάδι. Απο τότε δεν εχω ξαναπάει γενικώς προτιμώ την ασφάλεια των στουντιο. Εχει συμβεί ποτέ σε κανέναν τίποτα στο συγκεκριμένο μέρος? Πόσο ασφαλές είναι? Σημείωση οτι ουτε οπλο εχω ουτε μαχαίρι το μόνο μου προσον αν γίνει κάτι είναι το τρέξιμο!
Ρε φιλος η Λιοσιων ειναι κεντρικος δρομος,δυσκολο να στην πεσουν σε τοσο κεντρικο σημειο.Τα στενα ειναι πιο επιφοβα...βεβαια συνδυασμος νεκρα στο δρομο και νυχτερινη,περασμενη ωρα,ειναι επιβαρυντικη.Πιο πολυ θα φοβομουνα μην μου σπασουν το αμαξι,οση ωρα πηδαω.
 

Επισκέπτης
Πάντως ένοχος δεν είμαι σίγουρα τώρα για ανόητος ας με κρίνουν αυτοί που με ξέρουν.
Ίσως το σχόλιό μου ήταν αρκετά γενικό δεν έχω κανένα πρόβλημα με το έργο της αστυνομίας αλλά με κάποιες συμπεριφορές που έχω δει από κοντά όπως κατάχρηση εξουσίας σεξουαλική παρενόχληση λεκτικό εξευτελισμό και άλλα που δε λέγονται αν δεν μπορείς να τα αποδείξεις.

Την άλλη φορά βάλε κεφαλαίο στο "Αστυνομία" !!!! Πού νομίζεις ότι βρίσκεσαι ; Άιντα !
 

Επισκέπτης
Η Λιοσίων είναι κωλόδρομος . Δεύτερον, θα έλεγα να μην εμφανίζεστε με τ' αυτοκίνητά σας , μου φαινεται μεγάλη βλακεία ! Με ταξί το πήγαιν' έλα ! Γενικώς, στο 1ο δημοτικό διαμέρισμα μένουνε μεγάλα καθίκια , αλλά περιμένουνε τη μεγάλη συμπλοκή τύπου Συρίας , οπότε -χέστες- μη φοβάστε !
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.616
Πόντοι
8.006
Πάντως ένοχος δεν είμαι σίγουρα τώρα για ανόητος ας με κρίνουν αυτοί που με ξέρουν.
Ίσως το σχόλιό μου ήταν αρκετά γενικό δεν έχω κανένα πρόβλημα με το έργο της αστυνομίας αλλά με κάποιες συμπεριφορές που έχω δει από κοντά όπως κατάχρηση εξουσίας σεξουαλική παρενόχληση λεκτικό εξευτελισμό και άλλα που δε λέγονται αν δεν μπορείς να τα αποδείξεις.
Δεν ξερω τύπε, εγω 46 ετων ειμαι και αστυνομικος δεν με εχει προσβαλλει ή πειραξει ποτέ. Προφανως καποιων τα ζηταει ο κωλος τους.
 

Επισκέπτης
Δεν ξερω τύπε, εγω 46 ετων ειμαι και αστυνομικος δεν με εχει προσβαλλει ή πειραξει ποτέ. Προφανως καποιων τα ζηταει ο κωλος τους.

Εσένα κανονικά αυτόγραφο θα θέλουν να σου ζητήσουν και ντρέπονται , να μην "καρφωθούν" οι άνθρωποι ότι διαβάζουν Bou !
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Σε εχουν σταματησει ποτε με το αυτοκινητο να σου κανουν ελεγχο???
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Σου εχει τυχει να σου ψαξουν το αμαξι ποτέ?
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
θεμα στατιστικο να στην πεσουν Αθηνα εμενα μια φορα σταση Ομονοια ξεχαστηκα ειπα παω πλ.Καραισκακη με τα ποδια 9 βραδι με εδειχναν απο μακρια κατι περιεργοι μαλλον λαθρο ρακενδυτοι ...την σκαπουλαρα περασε περιπολικο απο πισω μου
Μεγαλο πραγμα η αστυνομευση παντως Ελλαδα ειμαστε σχετικα καλα σε σχεση με αλλες χωρες


Το συγκεκριμένο αστικό τύπε κάνει σλάλομ να αποφύγει καταμεσής στον δρόμο τους walking dead... :S

Σαν σκηνικό από ταινία.


Να υποθέσω (αν και και πλέον δεν μπορείς να απαντήσεις) ότι ήσουν ο μόνος επιβάτης στις τελευταίες στάσεις.

Εμένα, δεν με έσωσε περιπολικό τύπε στο τέρμα της γραμμής, αλλά ένας Κεφαλλονίτης καλός ταρίφας (ναι, υπάρχουν και καλοί ταρίφες), να είναι καλά ο άνθρωπος,

ο οποίος αφού δεν σταμάτησαν ένα κάρο ταξί, το ένα μετά το άλλο,

όταν μισό-κατέβασε το παράθυρο και κατάλαβε, και αφού μπήκα μέσα,

μου είπε μην το ξανακάνεις αυτό τέτοια ώρα εδώ...



Η όλη φάση στην χώρα είναι μπάτε σκύλοι αλέστε. Μία αποτυχία για τα λεφτά που μας παίρνουν με τους φόρους, που πάνε σε ένα σε ένα πηγάδι δίχως τέλος...

Η όλη απόφαση είναι πολιτική, αλλά έχει κόστος σε ψήφους. Οι μόνοι που σε αυτό το περιβάλλον μπορούν να προφυλάξουν τις επιχειρήσεις τους στην περιοχή, είναι οι ιδιοκτήτες και/οι νταβατζήδες, και οι ιδιωτικές εταιρίες φύλαξης.



Η αστυνομία μόνο αν πρόκειται για σοβαρό έγκλημα κατά της ζωής, έχει τα χέρια λυμένα.

Τέτοια ανασφάλεια πάντως όπως εκείνο το βράδυ δεν ένιωσα ούτε στην Κωνσταντινούπολη,

κυκλοφορώντας πεζή, μετά τα μεσάνυκτα μάλιστα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αθηνα και θεσσαλονικη εχει εγκληματικοτητα. υπαρχουν όμως άλλες 10 ελληνικες πολεις με αξιοπηδηχτα μπουρδελα που ουσιαστικα η εγκληματικοτητα είναι αγνωστη. πχ εγω εζησα βολο και ροδο οπου ο συνδιασμος ζωης,πληθυσμου, αποστασεων,μπουρδελων είναι ιδανικος. να πορνομεταναστευσωμεν.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
αθηνα και θεσσαλονικη εχει εγκληματικοτητα. υπαρχουν όμως άλλες 10 ελληνικες πολεις με αξιοπηδηχτα μπουρδελα που ουσιαστικα η εγκληματικοτητα είναι αγνωστη. πχ εγω εζησα βολο και ροδο οπου ο συνδιασμος ζωης,πληθυσμου, αποστασεων,μπουρδελων είναι ιδανικος. να πορνομεταναστευσωμεν.
ποσες τανες εχει σε βολο και ροδο?
 

Επισκέπτης
Έχω την εντύπωση ότι αυτόν τον καιρό δεν υπάρχει ο χάρτης του κέντρου online , οπότε τον παραθέτω :

 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.361
Like
488
Πόντοι
36
αθηνα και θεσσαλονικη εχει εγκληματικοτητα. υπαρχουν όμως άλλες 10 ελληνικες πολεις με αξιοπηδηχτα μπουρδελα που ουσιαστικα η εγκληματικοτητα είναι αγνωστη. πχ εγω εζησα βολο και ροδο οπου ο συνδιασμος ζωης,πληθυσμου, αποστασεων,μπουρδελων είναι ιδανικος. να πορνομεταναστευσωμεν.

μονο με 22αρι κυκλοφορώ στο κέντρο .... δεν χρειαζεται να το χρησιμοπιήσω απλά να το απασφαλίσω αποκαλύπτωντας το και ολα νεράκι ....
 

Επισκέπτης
μονο με 22αρι κυκλοφορώ στο κέντρο .... δεν χρειαζεται να το χρησιμοπιήσω απλά να το απασφαλίσω αποκαλύπτωντας το και ολα νεράκι ....

Αυτο τυπε; :S :S :S

6237a176.jpg


 

Νιτοκ

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Κατεβηκα Σαββατο απογευμα μεταξι υπηρχε γενικα πολυς περαστικος κοσμος που περπάταγε στα στενα και οχι μονο παιδια που πανε να γαμησουν .Μου φαινεται δυσκολο να γινει τιποτα ασχημο με τοσο κοσμο τριγυρω παντως,τωρα αν πηγαινεις σε περιέργειες ωρες μετα τις 12 πχ η μεσημερι που δεν εχει κοσμο μπορει και κινδυνευεις
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom