Νέα

Φοβάστε κι εσείς να κυκλοφορήσετε στις περιοχές που είναι τα μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Profilaktika
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 234
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
τυποι αν σας γινει επιθεση και θελετε να προστατευθειτε,πηγαινετε γωνια φυλης φωκαιας στον καδο που μυριζει κατουρο.φυσικη ασπιδα,ουτε πρεζακια δεν πλησιαζουν   :S :S :S

Όντως καλό σημείο. Εκεί κάθομαι εκεί  και στριβω τσιγάρο. Διότι δεν πλησιάζει κάνεις και δεν θα μου την πέσουν ενώ στριβω.. Καλό σημείο το συστήνω και εγώ με 1000
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Όντως καλό σημείο. Εκεί κάθομαι και στριβω τσιγάρο. Διότι δεν πλησιάζει κάνεις και δεν θα μου την πέσουν ενώ στριβω.. Καλό σημείο το συστήνω και εγώ με 1000


τυπε μην αναβεις τσιγαρο γιατι απο τις πολλες αναθυμιασεις του κατουρου μπορει να παρεις φωτια  :S :S :S
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
τυποι αν σας γινει επιθεση και θελετε να προστατευθειτε,πηγαινετε γωνια φυλης φωκαιας στον καδο που μυριζει κατουρο.φυσικη ασπιδα,ουτε πρεζακια δεν πλησιαζουν   :S :S :S

Έξυπνο αυτό αλλα αν σου την πέσουν ξαφνικά κ δεν μπορέσεις ούτε να κλάσεις τι θα κάνεις  :think: :S :S :S
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Έξυπνο αυτό αλλα αν σου την πέσουν ξαφνικά κ δεν μπορέσεις ούτε να κλάσεις τι θα κάνεις  :think: :S :S :S

Γνώμη μου αν στην πέσουν ξαφνικά.. Κανείς το κορόιδο.. 3 βήματα πίσω δύο δεξιά ή αριστερά. Και βγάζεις το σιδερικο για να τον εκφοβισεις.. Αν κουβαλάει μαχαίρι. Αν δεν κουβαλάει τον κόβεις αν είναι φλώρος δεν βγάζεις σιδερικο..
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
ετσι οπως εχει γινει η αθηνα και πολλοι δημοι, η ζωη δεν ηταν οπως πριν.
μεσημερι περπατας για δουλειες σου, σε κοιταζουν ρωσοι, αλμπανια...κτλ..
οχι απλο κοζι,ετοιμοι για τσαμπουκα..
η τον γραφεις στα αρχ@@@ αφου λεκτικα,σωματικα δεν εκανε τιποτα..και δεν χαλας την μερα σου.
---
μια φορα κατι ειχε πει καποιος περνοντας απο καφενειο...
δεν ημουν 100% σιγουρος οτι το ειπε για εμενα...στον γυρισμο απο μαρκετ...ειχα απλα το νου-νου--στο χερι..μεγαλο ζαχαρουχο...
στο αλλο οι τσαντες...ετοιμος να του το σκασω στην μαπα...
αν ελεγε κατι...χωρις 2 κουβεντα πως..τι..γιατι..
τελικα δεν ειπε τιποτα ουτε στην ματια που του εριξα...
----------------
μερικες φορες, δεν χρειαζεσαι πιστολι η μαχαιρι...
παλιοτερα ειχα κοπανησει στα 20 μου..τυπο με ακουστικο απο καρτοτηλεφωνο.
μια στο αυτι ηταν αρκετη.
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Έξυπνο αυτό αλλα αν σου την πέσουν ξαφνικά κ δεν μπορέσεις ούτε να κλάσεις τι θα κάνεις  :think: :S :S :S


τυπε στη γωνια φυλης και φωκαιας εχει κλασει και κατουρησει ολο το συμπαν για τον χυστη που θα παει να αναζητησει καταφυγιο   :S :S :S
υπαρχει μεγαλο αποθεμα κουραδας κατουρου και κλασιματος μην ανησυχεις   :headbaning1: :headbaning2:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
τυποι αν σας γινει επιθεση και θελετε να προστατευθειτε,πηγαινετε γωνια φυλης φωκαιας στον καδο που μυριζει κατουρο.φυσικη ασπιδα,ουτε πρεζακια δεν πλησιαζουν   :S :S :S

Tυπε για να μην σε δουνε και να τους αποφυγεις σιγουρα καλυτερα να μπεις μεσα στον καδο. :S :S :S
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
τυπε στη γωνια φυλης και φωκαιας εχει κλασει και κατουρησει ολο το συμπαν για τον χυστη που θα παει να αναζητησει καταφυγιο   :S :S :S
υπαρχει μεγαλο αποθεμα κουραδας κατουρου και κλασιματος μην ανησυχεις   :headbaning1: :headbaning2:

:headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Tυπε για να μην σε δουνε και να τους αποφυγεις σιγουρα καλυτερα να μπεις μεσα στον καδο. :S :S :S


τυπε δεν χρειαζεται,μπορει να πεσεις σε μερα με πολλη υγρασια και να εχει σηκωθει ομιχλη απο το ζεστο κατουρο  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Έξυπνο αυτό αλλα αν σου την πέσουν ξαφνικά κ δεν μπορέσεις ούτε να κλάσεις τι θα κάνεις  :think: :S :S :S

Τους ξαπλωνεις τυπε. :S :S :S

ChilePichicuyBeachSamKarateKidSunset.jpg

 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
ετσι οπως εχει γινει η αθηνα και πολλοι δημοι, η ζωη δεν ηταν οπως πριν.
μεσημερι περπατας για δουλειες σου, σε κοιταζουν ρωσοι, αλμπανια...κτλ..
οχι απλο κοζι,ετοιμοι για τσαμπουκα..
η τον γραφεις στα αρχ@@@ αφου λεκτικα,σωματικα δεν εκανε τιποτα..και δεν χαλας την μερα σου.
---
μια φορα κατι ειχε πει καποιος περνοντας απο καφενειο...
δεν ημουν 100% σιγουρος οτι το ειπε για εμενα...στον γυρισμο απο μαρκετ...ειχα απλα το νου-νου--στο χερι..μεγαλο ζαχαρουχο...
στο αλλο οι τσαντες...ετοιμος να του το σκασω στην μαπα...
αν ελεγε κατι...χωρις 2 κουβεντα πως..τι..γιατι..
τελικα δεν ειπε τιποτα ουτε στην ματια που του εριξα...
----------------
μερικες φορες, δεν χρειαζεσαι πιστολι η μαχαιρι...
παλιοτερα ειχα κοπανησει στα 20 μου..τυπο με ακουστικο απο καρτοτηλεφωνο.
μια στο αυτι ηταν αρκετη.


τυπε ειναι καλα να κανεις κανενα τσαμπουκα,αλλα μπορει να μαζευτουν πολλα τηγανια μετα   :S :S :S
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
186
Tυπε για να μην σε δουνε και να τους αποφυγεις σιγουρα καλυτερα να μπεις μεσα στον καδο. :S :S :S

Κ αν θες να γαμήσεις τι κάνεις τύπε; Μπάνιο στα σκουπίδια  :think: :S :S :S
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Γνώμη μου αν στην πέσουν ξαφνικά.. Κανείς το κορόιδο.. 3 βήματα πίσω δύο δεξιά ή αριστερά. Και βγάζεις το σιδερικο για να τον εκφοβισεις.. Αν κουβαλάει μαχαίρι. Αν δεν κουβαλάει τον κόβεις αν είναι φλώρος δεν βγάζεις σιδερικο..
-----------
δεν θα σου πει τυπε "τωρα στην πεφτω!!"
1 θα φας την γροθια κ δεν θα ξερεις απο που...μπορει και πισωπλατα...
το 1 ειναι να βρεις τοιχο-αμαξι..ωστε αν ειναι 2-3 να τους εχεις μονο φατσα.-
---------
σε μαχαιρι/πιστολι τρεχεις...στο 2 κανεις κ οτι σου πει...
αν πχ εχει μαχαιρι κ δεν μπορεις να τρεξεις..παλεψε...
συνηθως αυτος που εχει μαχαιρι εσυ δεν θα το δεις ποτε..μονο θα το νιωσεις...μιλαω για ατομα που εχουν μαχαιρωσει κ οχι καποιον 1ρη.
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.889
τυποι αν σας γινει επιθεση και θελετε να προστατευθειτε,πηγαινετε γωνια φυλης φωκαιας στον καδο που μυριζει κατουρο.φυσικη ασπιδα,ουτε πρεζακια δεν πλησιαζουν   :S :S :S
:grin:  Έχεις κρεατάκια;  :kneel:
 

apwer

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
174
Like
16
Πόντοι
1
Τυποι μπορουμε να κανουμε Μπουρδελοφυλακή,βασισμένη στην Αμερικανικη Εθνοφυλακη!  :grin:

1200px-Seal_of_the_United_States_National_Guard.svg.png

220px-Missouri_National_Guard_training.jpg

782847669001_4226227753001_6B1E2C46-bal-raw-maryland-national-guard-in-baltimore-20150428.jpg
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Ωραίος ο Αχιλλέας για ντουλάπα σε κόβω  :heavymetalbig:
------
οχι τυπε...
ντουλαπα, απλα ειμαι πολυ νευρικος...οταν σβησουν τα φωτα η λογικη δηλαδη, η υπομονη.
πχ συνηθως ειμαι αουτσαιντερ...
--
σκεψη θελει πχ αυτος που την εφαγε στο καρτοτηλεφωνο...δεν ειχα παρει καν τα νουμερα..."και μου λεει τελειωνε τωρα"με υφος γαμησετα!!! με κοιταξε στραβα, στο επομενο δευτερολεπτο εφαγε το ακουστικο στο αυτι...---
σωματικα στο μυαλο του με ειχε, δεν ξερω τι θεμα ειχε-
εφυγα...ο αιφνιαδιασμος χωρια τον πονο που εφαγε ηταν ΣΟΚ-
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Τυποι μπορουμε να κανουμε Μπουρδελοφυλακή,βασισμένη στην Αμερικανικη Εθνοφυλακη!  :grin:

1200px-Seal_of_the_United_States_National_Guard.svg.png

220px-Missouri_National_Guard_training.jpg

782847669001_4226227753001_6B1E2C46-bal-raw-maryland-national-guard-in-baltimore-20150428.jpg


να κανουμε ομαδα κρουσης τον γιασου που θα τους μιλαει σε ακατανοητη γλωσσα και θα τρομαζουν τυπε   :S :S :S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom