Νέα

Φοβάμαι μήπως έχω ομοφυλοφιλικές τάσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolaras19
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 284
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.545
Like
13.500
Πόντοι
3.506
Ενα βράδυ που ειμουν μεθυσμένος ,πήρα ταξί για μετακίνηση κλπ και ο οδηγός μου έπιασε κουβέντα για σχέσεις κλπ...σε κάποια φάση με ρωτάει ''σου αρέσουν οι άντρες'' ? λέω όχι ,μόνο οι γυναίκες!! μου λέει έχεις δοκιμάσει να πας με άντρα?? :confused: λέω όχι...ε δοκίμασε πρώτα και μετά θα ξέρεις σίγουρα...:confused: Εφυγα τρέχοντας στο φανάρι και δεν τον πλήρωσα..
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Εμενα μια φορα ενας σκατογερος με γυαλακια μυωπιας...
Ηρθε καθησε κολλητα μου στο τρολευ...
Με κοιταξε...μου χαμογελασε...
Και με ρωτησε ολος παραπονο...
"Το οτι εχει κεραιουλες το τρολευ το δυσκολευει στην οπισθεν;...εσενα σ αρεσει η οπισθεν γλυκοτσουτσουνο αγορι;"
"Ουστ παλιοπουστα"
Του λεω
"Μα γιατι...μου κανει...δε σ αρεσει να απλωνεις το βιταμ?"
"Ρε αει χασου λειψανο"συνεχισα κι αλλαξα θεση
Οταν κατεβηκε σε καποια σταση φωναξε...
"Γουσταρω τις λακουβες...γλυκοτσουτσουνε βαρβαρε οδηγε...!"
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.471
Κριτικές
21
Like
10.007
Πόντοι
3.346
Ενα βράδυ που ειμουν μεθυσμένος ,πήρα ταξί για μετακίνηση κλπ και ο οδηγός μου έπιασε κουβέντα για σχέσεις κλπ...σε κάποια φάση με ρωτάει ''σου αρέσουν οι άντρες'' ? λέω όχι ,μόνο οι γυναίκες!! μου λέει έχεις δοκιμάσει να πας με άντρα?? :confused: λέω όχι...ε δοκίμασε πρώτα και μετά θα ξέρεις σίγουρα...:confused: Εφυγα τρέχοντας στο φανάρι και δεν τον πλήρωσα..
Και δε σε κυνήγησε να σε γαμήσει για τα λεφτά που του έφαγες? :grin:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.052
Πόντοι
3.556
Ενα βράδυ που ειμουν μεθυσμένος ,πήρα ταξί για μετακίνηση κλπ και ο οδηγός μου έπιασε κουβέντα για σχέσεις κλπ...σε κάποια φάση με ρωτάει ''σου αρέσουν οι άντρες'' ? λέω όχι ,μόνο οι γυναίκες!! μου λέει έχεις δοκιμάσει να πας με άντρα?? :confused: λέω όχι...ε δοκίμασε πρώτα και μετά θα ξέρεις σίγουρα...:confused: Εφυγα τρέχοντας στο φανάρι και δεν τον πλήρωσα..
Αμ τύπε πήρες ταξιτζή ειδικό στα ερωτικά ... ταξιτζήδες παίρνουμε μόνο ειδικούς σε θέματα πολιτκής, οικονομίας, εξωτερικής πολιτικής :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.545
Like
13.500
Πόντοι
3.506
Αμ τύπε πήρες ταξιτζή ειδικό στα ερωτικά ... ταξιτζήδες παίρνουμε μόνο ειδικούς σε θέματα πολιτκής, οικονομίας, εξωτερικής πολιτικής :confused:
Ναι, και αν σου βγει τιποτα φαν του βελόπουλου τι θα κάνεις ? :confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.052
Πόντοι
3.556

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.519
Πόντοι
21.511

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.519
Κριτικές
8
Like
11.474
Πόντοι
3.786
καλά να οδηγεί και να μην κλέβει στο ταξίμετρο κι όλα τα άλλα ...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.519
Πόντοι
21.511
Ρε παιδια Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!Μια φορα γαμησα κι εγω καποιον κι αμεσως εγινε θεμα κι εγω αμεσως εγινα πουστης!!! :idiot: :idiot: Οσο για το πως εγινε ειχαμε πιει κι οι δυο πολυ...Θυμαμαι που ο φιλος μου ηθελε να τον μαθω να χορευει γιατι ητανε κακος χορευτης..Ε και πανω στο χορο του ειπα πρεπει να βαλεις και κανα χουφτωμα στη γκομενα να,ετσι...Τον χουφωτωνωγια χαβαλε στον κωλο...κι εκεινος μου σκαει ενα πεταχτο φιλι στο στομα...Εγω με το που το εκανε θυμωσα μαζι του και τονβ αρχισα στα χαστουκια...Του λεω 'θα σε γαμησω μωρη λουγκρα' και του κατεβασα το παντελονι και τον εστησα...Εκεινος παραδοξως με παρακαλαγε να του τον χωσω...Ε και το εκανα...7-8 γαμιες χρειαστηκαν και ειχα χυσει!!Ουτε 2 λεπτα δεν τον γαμαγα!!!Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν!!!!Μετα εκανα εμετο συνεχεια και 20 φορες μπανιο...και ορκιστηκα οτι ΠΟΤΕ δε θα ξαναγαμησω ανδρα!
Θ Ε Ο Τ Η Τ Α :2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.519
Πόντοι
21.511
Πριν ειχαμε βγει τετραδα εγω αυτος και οι κοπελιες μας!Και μεταξυ σοβαρου κι αστειου συζηταγαμε για παρτουζα!Και η γκομενα του φιλου μου που ηταν ενα πολυ καβλωτικο μωρο μου τριβοταν και γελαγε!!Οταν ο φιλος μου με φιλησε στο στομα ειχε κραγιον απο τη γκομενα του!Και μυριζε το αρωμα της!Ε,ειχα πιει κιολας...Ειχα φτιαχτει και με την γκομενα του...Με το φιλι αναψα και τον γαμησα φανατζομενος οτι γαμαω τη γκομενα του!
ΡΕ ΤΙ ΠΑΛΟΥΚΑΡΙ ΕΙΝΑΙ Τ(οι)ΟΥΤΟ ? :2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.519
Πόντοι
21.511
παντος ειγχηρισμενα τραβεστι στη φυλης γαμαω που και που αν ειναι σα γυναικες δεν εχω προβλημα.αλλα αντρα δεν μπορω εδω δεν μου σηκονεται αν η γυναικα δεν εχει βυζια ποσο μαλλον με αντρα!!!!!
Η γιδα ειχε βυζια?
ημουνα τοσο καυλομενος απο την αγαμια στην Ελλαδα!!!!οταν γαμαγα κραταγα ενα τσοντοπεριοδικο!!!!!τη γιδα δεν την κοιταγα καθολου!!!!!
Κ Λ Α Ι Ω γαμω τον ΠΙΝΑΤ γαμω :2funny:
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Ο Dancing with wolves πρέπει να ανακηρυχθεί σε Ανώτατο. Πού κρυβόταν αυτή η τεράστια μορφή;

τυπε δεν μπορει με τιποτα ο τυπος να διεκδικησει τον τιτλο απο τον αρχιμπουστη του σαη :effemine: :confused::confused::confused:


xc.gif
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.974
Κριτικές
31
Like
26.200
Πόντοι
7.046
Μισοί μισοί είμαστε πλεον οι παραδοσιακοι... Α ρε Bou!! Καλά λέω εγώ εδώ μέσα, με αυτα που διαβάζω πολυ συχνά πλεον, ένα 30% καυλωνει με τον προστάτη και όχι με την βαλανο....! Άλλους βλέπω περνουνε τραβελια για να τους γαμησουν, άλλοι κάνουν παραπονα ότι το τραβελι δεν τους εχυσε, άλλοι λένε ότι στις φωτο είχε πουτσαρα και εν τέλει ήτανε μικρότερη... Αβυσσος η ψυχή του νεοελληνα...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.519
Πόντοι
21.511
εγω στις εστηλα για να μη λες οτι η πουτσα δεν ειναι δικη μου!!!με τη φουστανελλα σκιζω.εχω κανει κατι γαμησια....δεν χρειαζεται να την βγαλεις καν τη σηκωνεις και γαμας!!!!
με το μαλακα εχω δακρυσει :2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.519
Πόντοι
21.511

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.519
Πόντοι
21.511
Ενα βράδυ που ειμουν μεθυσμένος ,πήρα ταξί για μετακίνηση κλπ και ο οδηγός μου έπιασε κουβέντα για σχέσεις κλπ...σε κάποια φάση με ρωτάει ''σου αρέσουν οι άντρες'' ? λέω όχι ,μόνο οι γυναίκες!! μου λέει έχεις δοκιμάσει να πας με άντρα?? :confused: λέω όχι...ε δοκίμασε πρώτα και μετά θα ξέρεις σίγουρα...:confused: Εφυγα τρέχοντας στο φανάρι και δεν τον πλήρωσα..
χελι.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom