Νέα

Φωλιές με γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gamikoulien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Τον εργολάβο!
Και εκεί σένιος πήγαινα,
άνευ γραβάτας , με δερμάτινο.

Η φόρμα επιτρέπεται (αν είσαι άνω των 18)μόνο :
1)για πλύσιμο αυτοκινήτου
2)μετάβαση αυτοκινήτου σε συνεργείο
3)άθληση
4)βόλτα σκύλου
5)κηπουρική
Σορρυ αλλα θα διαφωνισω, μπορει να ειμαι κοντα στα 40 και εχω 2 ντουλαπες γεματες με την "Αγια Τριαδα" της μοδας
ARMANI-GUCCI-PRADA αλλα και μερικα LOUIS VOUITTON - ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΩ ΜΟΥΡΗ -
Ομως τιποτα δεν συγκρινεται με το να βγαινεις για καφε και φαγακι στη πχ στη Γλυφαδα Σαββατο και Κυριακη μεσημερι,
με hoodies, φορμιτσες το χειμωνα και βερμουδες το καλοκαιρακι εντελως χαλαρα...
Αλλωστε ολα τα "λεφτα" ειναι το προσωπικο στυλ του καθενος, φοραει τα ρουχα η τον "φορανε" και ειναι ενα ακριβο καρναβαλι??
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
εχμμμ λιγο υπερβολικο σε βρισκω...
η ευγενεια ειναι στοιχειωδης....το να κερασεις καποιες φορες δε σε κανει ουτε χορηγο ουτε μαλακα...το να μην αναγνωρισει/εκτιμησει και το να απαιτησει το κερασμα ειναι αυτο που κανει τη γκομενα αξιολογη ή οχι...μην τα ισοπεδωνετε ολα
;)
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
παιδια 1 κανονας ΔΕΝ ΚΕΡΝΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ  μονο γαμησι  οταν πληρωνουμε το κανουμε στα μπουρδελα .Εγω δεν θελω αυτη που θαβγω να ειναι πουτανα και να την πληρωνω τοτε παω σε μπουρδελο κατευθειαν και δεν χανω χρονο  μαζι τις γκεγκε

Ρε μεγαλε!!!!! Το συνοδευω μια γυναικα...δεν ειναι μονο ειμαι διπλα της την προσεχω, την "προστατευω"..... Της τραβαω την καρεκλα, την ανοιγω την πορτα.....κλπ. Και φυσικα εφ'οσον μπορω αναλαμβανω τον λογαριασμο. Αν το απαιτει η ιδια τοτε απο δω πανε και οι αλλες.... Αλλα την κοβεις....Μπορεις να ξεχωρισεις αν μια γυναικα ειναι λιγουρι ή οχι απο πολλα πραγματα. Προσωπικα δεν γουσταρω να ερχεται ο λογαριασμος και η γκομενα να βγαζει πορτοφολι....Και απλα δεν παιζει
 
OP
OP
gamikoulien

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
και τα εξοδα ?αυτη δεν θα πληρωσει κατι ολα εσυ θα τα δινεις ?σπονσορας θελεις να εισαι ?
κερναμε τη γκομενα μονο στο πρωτο ραντεβου, αμα θελει να τη πρληρωνω συνεχεια ειναι τσουλακι
τη θεωρω τσουλακι, μου τη σπανε αυτες οι γκομενες ειναι κωλοχαρακτηρες
 
OP
OP
gamikoulien

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
δηλαδη να παμε διακοπες και να τα πληρωνει ολα ο μαλακας? καλα δε σφαξανε, οποιος το κανει ειναι μεγα θυμα
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
κερναμε τη γκομενα μονο στο πρωτο ραντεβου, αμα θελει να τη πρληρωνω συνεχεια ειναι τσουλακι
τη θεωρω τσουλακι, μου τη σπανε αυτες οι γκομενες ειναι κωλοχαρακτηρες

Αυτο το θεωρω απιστευτη μαλακια. Γιατι μονο στο πρωτο ραντεβου. Δειχνεις χαρακτηρα? Η μισα μισα απο το πρωτο ραντεβου......η κατι αλλο.
 
OP
OP
gamikoulien

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
μουνιτσα που εισαι? πες τη γνωμη σου
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρε μεγαλε!!!!! Το συνοδευω μια γυναικα...δεν ειναι μονο ειμαι διπλα της την προσεχω, την "προστατευω"..... Της τραβαω την καρεκλα, την ανοιγω την πορτα.....κλπ. Και φυσικα εφ'οσον μπορω αναλαμβανω τον λογαριασμο. Αν το απαιτει η ιδια τοτε απο δω πανε και οι αλλες.... Αλλα την κοβεις....Μπορεις να ξεχωρισεις αν μια γυναικα ειναι λιγουρι ή οχι απο πολλα πραγματα. Προσωπικα δεν γουσταρω να ερχεται ο λογαριασμος και η γκομενα να βγαζει πορτοφολι....Και απλα δεν παιζει


υπαρχουν ακομα αντρες που τραβανε καρεκλες και ανοιγουν πορτες? :think:
ενδιαφερον :)
 
OP
OP
gamikoulien

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
Αυτο το θεωρω απιστευτη μαλακια. Γιατι μονο στο πρωτο ραντεβου. Δειχνεις χαρακτηρα? Η μισα μισα απο το πρωτο ραντεβου......η κατι αλλο.
εσυ ρε μεγαλε δλδ τα πληρωνεις ολα παντα? μονο με πουτανες βγαινεις ραντεβου?
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Αυτο το θεωρω απιστευτη μαλακια. Γιατι μονο στο πρωτο ραντεβου. Δειχνεις χαρακτηρα? Η μισα μισα απο το πρωτο ραντεβου......η κατι αλλο.
για το τυπικο της υποθεσης τυπε..το να την ταιζεις μετα ...ε γαμησε τα εισαι μεγαλος μλκας
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη να παμε διακοπες και να τα πληρωνει ολα ο μαλακας? καλα δε σφαξανε, οποιος το κανει ειναι μεγα θυμα

αυτο φιλε μου ειναι ενα σημειο που μπορεις να τσεκαρεις την γκομενα. Για παραδειγμα εγω δεν ασχολουμαι με ξενοδοχεια κλπ κλπ. Συνηθως το κλεινει η γκομενα. Οταν λοιπον εχει την ευκαιρια να πληρωσει κατι και δεν το κανει...τοτε κατι βρωμαει.....Και συνηθως να σου πω εμενα οι διακοπες μου πανε 70%-30% my way
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Αυτο το θεωρω απιστευτη μαλακια. Γιατι μονο στο πρωτο ραντεβου. Δειχνεις χαρακτηρα? Η μισα μισα απο το πρωτο ραντεβου......η κατι αλλο.

Νοοτροπία στη χώρα μας τύπε, αν δεν πληρώσεις δεν πρόκειται να ξαναβγεί μαζί σου μετά και θα φανείς γερός τσιγκούνης και μίζερος στα μάτια της. Γαμημένα στερεότυπα.
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
εσυ ρε μεγαλε δλδ τα πληρωνεις ολα παντα? μονο με πουτανες βγαινεις ραντεβου?

Ναι οταν μιλαμε για εξοδους 99% πληρωνω εγω γιατι αυτο θεωρω σωστο και το μπορω.
Πιστεψε με δεν ηταν πουτανες και ηξερα οτι σεβοντουσαν τα λεφτα που χαλαγα και δεν ειχαν το στυλακι τωρα που βρηκα το μαλακα θα στα φαω.....ασε
 
OP
OP
gamikoulien

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
αυτο φιλε μου ειναι ενα σημειο που μπορεις να τσεκαρεις την γκομενα. Για παραδειγμα εγω δεν ασχολουμαι με ξενοδοχεια κλπ κλπ. Συνηθως το κλεινει η γκομενα. Οταν λοιπον εχει την ευκαιρια να πληρωσει κατι και δεν το κανει...τοτε κατι βρωμαει.....Και συνηθως να σου πω εμενα οι διακοπες μου πανε 70%-30% my way
αν δεν ειναι 50-50 και η ζυγαρια γερνει προς καπια μερια, γερνει προς τη μερια που εχει ποιο παλλα λεφτα λεφτα, οχι προς τη μερια του αντρα απαραιτητα, αμα η γκομενα τα χει ας βαλει πιο πολλα η γκομενα, ισοτητα δε θελουνε ο ελλεινιδες? εμενα αυτη ειναι η αποψη μου, και γενικα στα νταλαβερια σας με της γκομενες να εχετε αρχιδια, μην ειστε θυματα και υπηρετες τους
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Νοοτροπία στη χώρα μας τύπε, αν δεν πληρώσεις δεν πρόκειται να ξαναβγεί μαζί σου μετά και θα φανείς γερός τσιγκούνης και μίζερος στα μάτια της. Γαμημένα στερεότυπα.

Δεν ειναι στερεοτυπα φιλε μου. Αντρες δεν μας κανει μονο οτι κρεμεται κατι αναμεσα απο τα ποδια μας.......σιγουρα και οχι το να πληρωνουμε τις συνοδους μας αλλα ειναι και αυτο ενα μικρο μερος....

Ποτε γιναμε τοσο μοντερνοι στην Ελλαδα? Τι σκατα 31 ειμαι...τοσο εκτος εχω μεινει
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
εσυ ρε μεγαλε δλδ τα πληρωνεις ολα παντα? μονο με πουτανες βγαινεις ραντεβου?

Δεν είπε αυτό. Είπε πως δεν σηκώνει να πληρώνεις ούτε στο πρώτο ραντεβού. Απλά στην Ελλάδα το έχουν δεδομένο ότι πρέπει ο άνδρας να κερνάει στο πρώτο ραντεβού και αν δεν το κάνεις θα χαρακτηριστείς άσχημα. Εγώ σε γκόμενα π θα βγω πρώτο ραντεβού και δεν θα φερθεί καλά φυσικά δεν κερνάω και την σουτάρω με την μία.
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
αν δεν ειναι 50-50 και η ζυγαρια γερνει προς καπια μερια, γερνει προς τη μερια που εχει ποιο παλλα λεφτα λεφτα, οχι προς τη μερια του αντρα απαραιτητα, αμα η γκομενα τα χει ας βαλει πιο πολλα η γκομενα, ισοτητα δε θελουνε ο ελλεινιδες? εμενα αυτη ειναι η αποψη μου, και γενικα στα νταλαβερια σας με της γκομενες να εχετε αρχιδια, μην ειστε θυματα και υπηρετες τους

Νομιζω εχουμε κανει την αναγκη φιλοτιμο
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είπε αυτό. Είπε πως δεν σηκώνει να πληρώνεις ούτε στο πρώτο ραντεβού. Απλά στην Ελλάδα το έχουν δεδομένο ότι πρέπει ο άνδρας να κερνάει στο πρώτο ραντεβού και αν δεν το κάνεις θα χαρακτηριστείς άσχημα. Εγώ σε γκόμενα π θα βγω πρώτο ραντεβού και δεν θα φερθεί καλά φυσικά δεν κερνάω και την σουτάρω με την μία.

ειπα οτι δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να πληρωσεις στο πρωτο ραντεβου αφου ειναι κατι που δεν σε εκφραζει. Εγω το κανω γιατι με εκφραζει, αν δεν σε εκφραζει....πληρωνεις το πρωτο ραντεβου και μετα μισα μισα?
Μου θυμιζει ενα τυπα....καθομαι σε μια καφετερια και απο πισω ενα ζευγαρι....ερχεται μια κοπελιτσα που πουλαει λουλουδια και παει κλασικα στο ζευγαρι "ενα λου΄λουδι για την κοπελα σας" και γυρναει το παλικαρι και την λεει....ασε την εχω γαμησει!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom