Νέα

Φοιτήτρια μετείχε σε όργιο για στοίχημα 100 ευρώ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnys77777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
οι ομορφες αριστουχες πανεπιστημιου η την κανουν πλεον απο Ελλαδα για να βγαλουν φραγκα στο εξωτερικο η παντρευονται φραγκατους και ισχυρους του χωρου τους...

Λεφτά στο εξωτερικό , στην ευρώπη ειδικά ως μισθωτός
ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ, ΟΥΤΕ ΕΚΑΝΕ ΠΟΤΕ.

Λεφτά στο εξωτερικό ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΣΤΙΣ ΗΠΑ
ΜΕ ΜΠΙΖΝΕΣ , ΟΙΚΟΔΟΜΕΣ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ , ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΙΚΑ κτλ κτλ .....

Οι οικονομολόγοι, κομπιουτεράδες , μηχανικοί κτλ
που πάνε και γίνονται υπάλληλοι στην αγγλία
ΛΗΓΟΥΡΙΑ φεύγουν, ληγούρια έρχονται ......

Οι κλασσικοί τύποι που τους αποφεύγουν όλοι καλοκαίρια σε καφενέδες/σουβλατζίδικα
γιατί ψάχνουν ...... κέρασμα ......
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Λεφτά στο εξωτερικό , στην ευρώπη ειδικά ως μισθωτός
ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ, ΟΥΤΕ ΕΚΑΝΕ ΠΟΤΕ.

Λεφτά στο εξωτερικό ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΣΤΙΣ ΗΠΑ
ΜΕ ΜΠΙΖΝΕΣ , ΟΙΚΟΔΟΜΕΣ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ , ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΙΚΑ κτλ κτλ .....

Οι οικονομολόγοι, κομπιουτεράδες , μηχανικοί κτλ
που πάνε και γίνονται υπάλληλοι στην αγγλία
ΛΗΓΟΥΡΙΑ φεύγουν, ληγούρια έρχονται ......

Οι κλασσικοί τύποι που τους αποφεύγουν όλοι καλοκαίρια σε καφενέδες/σουβλατζίδικα
γιατί ψάχνουν ...... κέρασμα ......

Μάλλον κάνεις κάποιο λάθος φίλε μου.... Όσους οικονομολογους ξέρω Έλληνες στο εξωτερικό, μόνο λιγούρια δεν είναι.

Ο χειρότερος μισθός που έχω ακούσει είναι 100 χιλιάδες δολάρια, χώρια το σπίτι, το εταιρικό αυτοκίνητο και την έξτρα ιδιωτική ασφάλιση.

Αν έχεις τέτοια παραδείγματα, μάλλον είναι οι εξαιρέσεις κι όχι ο κανόνας..
 

Ιπτάμενος

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.584
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
16
Μπράβο το καριολίδιο πορνίδιο, τέτοιες γυναίκες θέλουμε, να βόσκουν πούτσες στα λειβάδεια!
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • 003.jpg
    003.jpg
    42,8 KB · Εμφανίσεις: 20

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλα ρε μαλακες...


καθεστε και συζητατε για μια < ειδηση> για την οποια ουτε αποδηξεις εχουμε..

ουτε φωτογραφικο υλικο εχουμε, ουτε βιντεο..



τι στο πουτσο ρε πουστη μου τοσο πολυ μας ψεκαζουν ποια  :jerking: :jerking:
 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Λεφτά στο εξωτερικό , στην ευρώπη ειδικά ως μισθωτός
ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ, ΟΥΤΕ ΕΚΑΝΕ ΠΟΤΕ.

Λεφτά στο εξωτερικό ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΣΤΙΣ ΗΠΑ
ΜΕ ΜΠΙΖΝΕΣ , ΟΙΚΟΔΟΜΕΣ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ , ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΙΚΑ κτλ κτλ .....

Οι οικονομολόγοι, κομπιουτεράδες , μηχανικοί κτλ
που πάνε και γίνονται υπάλληλοι στην αγγλία
ΛΗΓΟΥΡΙΑ φεύγουν, ληγούρια έρχονται ......

Οι κλασσικοί τύποι που τους αποφεύγουν όλοι καλοκαίρια σε καφενέδες/σουβλατζίδικα
γιατί ψάχνουν ...... κέρασμα ......
δεν σου περναει απο το μυαλο οτι επειδη ειναι μορφωμενοι δεν μοστραρουν τα λεφτα τους,για να μην τους ζητας δανεικα? :2funny:
ενω οι βλαχοελληνες,συνηθως και αγραμματοι,πανε στο καφενειο του χωριου κερνανε ολο το μαγαζι μαθαινουν οι παντες τι μετοχες εχουν κτλ
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
αν δεν εχουν τι να κανουν...
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
καλα ρε μαλακες...


καθεστε και συζητατε για μια < ειδηση> για την οποια ουτε αποδηξεις εχουμε..

ουτε φωτογραφικο υλικο εχουμε, ουτε βιντεο..



τι στο πουτσο ρε πουστη μου τοσο πολυ μας ψεκαζουν ποια  :jerking: :jerking:

εχεις πεσει πολυ


εχεις κατι να σε προβληματιζει?
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Μάλλον κάνεις κάποιο λάθος φίλε μου.... Όσους οικονομολογους ξέρω Έλληνες στο εξωτερικό, μόνο λιγούρια δεν είναι.

Ο χειρότερος μισθός που έχω ακούσει είναι 100 χιλιάδες δολάρια, χώρια το σπίτι, το εταιρικό αυτοκίνητο και την έξτρα ιδιωτική ασφάλιση.

Αν έχεις τέτοια παραδείγματα, μάλλον είναι οι εξαιρέσεις κι όχι ο κανόνας..

ευρωπη αυτοι οι μισθοι δυσκολα παιζουν

εκτος εαν εργαζεσε contract αγγλια πχ, εκει καθαριζεις και 700 λιρια την μερα

εντουτοις, ειναι εφιγκτο να εχεις καθαρο εισοδημα με την γυναικα σου 50-60,000 ευρω στην γερμανια

και ζεις αξιοπρεπεστατα..πας και ταξιδακια σβκ αυστρια, ολλναδια..κατι αποταμιευεις κιολλας

και κυριως ζεις εξω απο το μπουρδελοκρατος αυτο..σε λιγο θα σηκωθουν να φυγουν και τα μαρμαρα.γεροι, κονομημενοι και φεσωμενοι θα μεινουν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
ευρωπη αυτοι οι μισθοι δυσκολα παιζουν

εκτος εαν εργαζεσε contract αγγλια πχ, εκει καθαριζεις και 700 λιρια την μερα

εντουτοις, ειναι εφιγκτο να εχεις καθαρο εισοδημα με την γυναικα σου 50-60,000 ευρω στην γερμανια

και ζεις αξιοπρεπεστατα..πας και ταξιδακια σβκ αυστρια, ολλναδια..κατι αποταμιευεις κιολλας

και κυριως ζεις εξω απο το μπουρδελοκρατος αυτο..σε λιγο θα σηκωθουν να φυγουν και τα μαρμαρα.γεροι, κονομημενοι και φεσωμενοι θα μεινουν

Μάλλον λάθος γνωστούς έχετε παλικάρια! Μια χαρά πάιζουν τέτοιοι μισθοί - κατ' ελάχιστον - μέχρι πολλαπλάσιοι στις περισσότερες περιπτώσεις. Γνωστός μου μαθηματικός πήγε σε μεγάλη φαρμακευτική εταιρία (Ελβετία) ως κομπιουτεράς για πολύ απλά πράγματα (φύλλα excel) με πρώτο μισθό 5.000 και σήμερα μετά από οχτώ χρόνια παίρνει 15000 μηνιαίως + Bonus + αμάξι + δουλειά από το σπίτι 2 μέρες τη βδομάδα κλπ. Κολλητός μου γεοπόνος-ζωοπόνος με σπουδές εδώ και διδακτορικό σε ΗΠΑ πήρε πριν χρόνια πρώτο πακέτο αμοιβής 100.000 δολ.+σπίτι+τηλέφωνο+αυτοκίνητο+3 αερ. εισιτήρια μηνιαίως για να βλέπει τη γυναίκα του σε άλλη πόλη. Φίλη οδοντογιατρός πήγε για πλάκα στην Αγγλία για δίμηνη δουλειά καλοκαιριού και έκατσε 3 χρόνια με 7.000 λίρες το μήνα.   
Οι καλοί μισθοί υπάρχουν έξω, αν ψάχνεσαι και έχεις προσόντα. Αυτά, και μην παραμυθιάζετε τον κόσμο για την καλή Ελλάδα και τους κακούς ξένους.       
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Και καποιοι πανε στα προποτζιδικα για στοιχημα........Αυτα ειναι
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
100 και από τους 3 φτηνή είναι η γκόμενα να αφήσει το τηλ στο site και θα τιμηθεί καταλλήλος
 
OP
OP
johnys77777

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
483
Κριτικές
18
Like
160
Πόντοι
1.250
εαν ομως μαζευτουμε καμια 10καρια και βαλε ατομα θα πεσει το κοστος απο 10 εως 5 ευρω παμε για gangbang :cum: :cum: :cum: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Y5IQR7lTjc.jpg
    Y5IQR7lTjc.jpg
    24,7 KB · Εμφανίσεις: 16

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Μάλλον κάνεις κάποιο λάθος φίλε μου.... Όσους οικονομολογους ξέρω Έλληνες στο εξωτερικό, μόνο λιγούρια δεν είναι.

Ο χειρότερος μισθός που έχω ακούσει είναι 100 χιλιάδες δολάρια, χώρια το σπίτι, το εταιρικό αυτοκίνητο και την έξτρα ιδιωτική ασφάλιση.

Αν έχεις τέτοια παραδείγματα, μάλλον είναι οι εξαιρέσεις κι όχι ο κανόνας..

Μάλλον λάθος γνωστούς έχετε παλικάρια! Μια χαρά πάιζουν τέτοιοι μισθοί - κατ' ελάχιστον - μέχρι πολλαπλάσιοι στις περισσότερες περιπτώσεις. Γνωστός μου μαθηματικός πήγε σε μεγάλη φαρμακευτική εταιρία (Ελβετία) ως κομπιουτεράς για πολύ απλά πράγματα (φύλλα excel) με πρώτο μισθό 5.000 και σήμερα μετά από οχτώ χρόνια παίρνει 15000 μηνιαίως + Bonus + αμάξι + δουλειά από το σπίτι 2 μέρες τη βδομάδα κλπ. Κολλητός μου γεοπόνος-ζωοπόνος με σπουδές εδώ και διδακτορικό σε ΗΠΑ πήρε πριν χρόνια πρώτο πακέτο αμοιβής 100.000 δολ.+σπίτι+τηλέφωνο+αυτοκίνητο+3 αερ. εισιτήρια μηνιαίως για να βλέπει τη γυναίκα του σε άλλη πόλη. Φίλη οδοντογιατρός πήγε για πλάκα στην Αγγλία για δίμηνη δουλειά καλοκαιριού και έκατσε 3 χρόνια με 7.000 λίρες το μήνα.   
Οι καλοί μισθοί υπάρχουν έξω, αν ψάχνεσαι και έχεις προσόντα. Αυτά, και μην παραμυθιάζετε τον κόσμο για την καλή Ελλάδα και τους κακούς ξένους.       

Δυο λογακια για τη φορολογια στην Αγγλια, μιας και αυτα τα νουμερα που λετε ειναι τα μεικτα:

Τα benefits (αυτοκινητο, σπιτι, κτλ) φορολογουνται κανονικοτατα ως εισοδημα. Δηλαδη:

- Για το αμαξι που του παρεχει η εταιρια θα θεωρηθει εισοδημα αναλογο με την τιμη του αμαξιου και ενα ποσοστο που προκυπτει απο τους ρυπους του, χονδρικα και αν υποθεσουμε οτι θα του δωσουν καλο αμαξι θα θεωρηθει εισοδημα 25% (ενδεικτικο ποσοστο) επι 30 χιλιαρικα (ενδεικτικη τιμη αμαξιου) = 7,500

- Εισοδημα θα πληρωσει και για τη βενζινη του αμαξιου και συγκεκριμενα 4,700 λιρες

- Για το σπιτι θα θεωρηθει εισοδημα 4% επι την τιμη του σπιτιου, και επειδη τα σπιτια ειναι πανακριβα εκει, εστω 4% * 500,000 = 20,000

Συνολο απο τα benefits 32,200 συν 100,000 ο μισθος μας κανει φορολογητεο εισοδημα 132,200. Για τετοια ποσα αφορολογητο δεν υπαρχει, και εχουμε φορο:

35,000 επι 20% =  7,000
92,500 επι 40% = 38,900
Συνολο 46,000.

Με λιγα λογια ο τυπος με τα 100 χιλιαρικα ετησιως καταληγει με 54,000 καθαρα στο χερι, ητοι 4,500 το μηνα. Δε λεω οτι και αυτα δεν ειναι πολλα αλλα νομιζω πως τωρα δε φαινονται και τοσο επιβλητικα οσο το αρχικο ποσο των 100 χιλιαδων. Ειδικα αν αναλογιστει κανεις οτι τοσα παιρνει και ενας μεσαιος σε βαθμο υπαλληλος σε ΔΕΚΟ.

ΥΓ. Στα παραπανω ΔΕΝ υπολογισα τις ασφαλιστικες του κρατησεις! Δηλαδη τα 4,500 μετα τις κρατησεις πεφτουν ακομα πιο κατω. Αρκετα πιο κατω.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ευρωπη αυτοι οι μισθοι δυσκολα παιζουν

εκτος εαν εργαζεσε contract αγγλια πχ, εκει καθαριζεις και 700 λιρια την μερα

εντουτοις, ειναι εφιγκτο να εχεις καθαρο εισοδημα με την γυναικα σου 50-60,000 ευρω στην γερμανια

και ζεις αξιοπρεπεστατα..πας και ταξιδακια σβκ αυστρια, ολλναδια..κατι αποταμιευεις κιολλας

και κυριως ζεις εξω απο το μπουρδελοκρατος αυτο..σε λιγο θα σηκωθουν να φυγουν και τα μαρμαρα.γεροι, κονομημενοι και φεσωμενοι θα μεινουν

Ολο φεύγεις φευγεις και ολο εδω εισαι μωρη παλιολινατσα

διευθυντης στην επιχειρηση των δικων σου  :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Δυο λογακια για τη φορολογια στην Αγγλια, μιας και αυτα τα νουμερα που λετε ειναι τα μεικτα:

Τα benefits (αυτοκινητο, σπιτι, κτλ) φορολογουνται κανονικοτατα ως εισοδημα. Δηλαδη:

- Για το αμαξι που του παρεχει η εταιρια θα θεωρηθει εισοδημα αναλογο με την τιμη του αμαξιου και ενα ποσοστο που προκυπτει απο τους ρυπους του, χονδρικα και αν υποθεσουμε οτι θα του δωσουν καλο αμαξι θα θεωρηθει εισοδημα 25% (ενδεικτικο ποσοστο) επι 30 χιλιαρικα (ενδεικτικη τιμη αμαξιου) = 7,500

- Εισοδημα θα πληρωσει και για τη βενζινη του αμαξιου και συγκεκριμενα 4,700 λιρες

- Για το σπιτι θα θεωρηθει εισοδημα 4% επι την τιμη του σπιτιου, και επειδη τα σπιτια ειναι πανακριβα εκει, εστω 4% * 500,000 = 20,000

Συνολο απο τα benefits 32,200 συν 100,000 ο μισθος μας κανει φορολογητεο εισοδημα 132,200. Για τετοια ποσα αφορολογητο δεν υπαρχει, και εχουμε φορο:

35,000 επι 20% =  7,000
92,500 επι 40% = 38,900
Συνολο 46,000.

Με λιγα λογια ο τυπος με τα 100 χιλιαρικα ετησιως καταληγει με 54,000 καθαρα στο χερι, ητοι 4,500 το μηνα. Δε λεω οτι και αυτα δεν ειναι πολλα αλλα νομιζω πως τωρα δε φαινονται και τοσο επιβλητικα οσο το αρχικο ποσο των 100 χιλιαδων. Ειδικα αν αναλογιστει κανεις οτι τοσα παιρνει και ενας μεσαιος σε βαθμο υπαλληλος σε ΔΕΚΟ.

ΥΓ. Στα παραπανω ΔΕΝ υπολογισα τις ασφαλιστικες του κρατησεις! Δηλαδη τα 4,500 μετα τις κρατησεις πεφτουν ακομα πιο κατω. Αρκετα πιο κατω.



βασικα στην ελλαδα οι μισοι εχουν να φανε κ οι αλλοι μισοι πεινανε η ειναι ετοιμοι να πεινασουν


αυτη ειναι η πραγματικοτητα

αν καποιος σκεφτεται λουσα κ πορσε κ ντιμπι9 αστον μαρτιν ειναι ηλιθιος

κ το μετρο μια χαρουλα ειναι στο λονδινο κ η νατιοναλ εξπρες στην ωρα της οταν ειχα παει
κ ολα καθαρα κ παστρικα

καλο ειναι να δουνε ολη την πραγματικοτητα κ να ψαξουν μια δουλιτσα στο εξωτερικο να εχουν ΦΑΓΗΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΝΑ ΧΕΣΟΥΝ κ μετα πανε κ παρακατω
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
βασικα στην ελλαδα οι μισοι εχουν να φανε κ οι αλλοι μισοι πεινανε η ειναι ετοιμοι να πεινασουν


αυτη ειναι η πραγματικοτητα

αν καποιος σκεφτεται λουσα κ πορσε κ ντιμπι9 αστον μαρτιν ειναι ηλιθιος

κ το μετρο μια χαρουλα ειναι στο λονδινο κ η νατιοναλ εξπρες στην ωρα της οταν ειχα παει
κ ολα καθαρα κ παστρικα

καλο ειναι να δουνε ολη την πραγματικοτητα κ να ψαξουν μια δουλιτσα στο εξωτερικο να εχουν ΦΑΓΗΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΝΑ ΧΕΣΟΥΝ κ μετα πανε κ παρακατω

Εγω εγραψα ολοκληρη αναλυση κι εσυ αυτην τη μαλακια?

Με απογοητευσες  :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom