Νέα

Φλερτ στη δουλειά!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΚΥΡΙΟΣ36
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.532
Like
67.571
Πόντοι
12.756
Ο άντρας της συμμετέχει κ αυτός στις συζητήσεις κ εννοειτε το βλέπει κ αυτός ότι ειναι πολύ παιχνιδιάρα κ οχι μονο με εμενα μέσα στο μαγαζι,γενικά έχουν πολύ ελεύθερη σχέση από ότι καταλαβαίνω .
Ωπα αδερφε.... ξεχασες πολυ σημαντικο παραδειγμα να μας πεις ....
Προσοχη γιατι σε βλεπω να την εχει πεταξει αυτη για δολωμα και να φας εσυ κανα πουτσο απο αυτον ...

Ξεκινα να σκεφτεσαι το :badair:
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
355
Like
656
Πόντοι
81
Περιστατικό φίλου. Μου λέει μου την πέφτει η αφεντικινα! Ο τύπος δουλεύει σε μεγάλη εταιρεία στο υποκατάστημα Θεσσαλονίκης με έδρα Αθήνα. Του λέω πηδά την και δες εάν μπορεί να γίνει sugar mommy. Τελικά βρίσκονται σε ξενοδοχείο και την πηδάει. Μέσα στα επόμενα ραντεβού του κάνει δώρα, όπως ρολόγια, branded μπλουζάκια και μετά από κλαψιμο και μια επιταγή 5000€ για να ξοφλήσει το αμάξι του!
Μετά από ένα μήνα ανεβαίνει ο δικηγόρος της εταιρείας από τα κεντρικά στην Θεσσαλονίκη και τον φωνάζει να πάει στο γραφείο του διευθυντή.
Μπαίνει μέσα και του δίνει επιταγή απόλυσης λόγω προσβολής της ηθικής της εταιρείας.
Τον πιάνει ο δικηγόρος στην γωνία τον φίλο, και του λέει " ο Γενικός κρατήθηκε με τα χίλια ζόρια κάτω να μην ανέβει και σε πλακώσει στις μαπες, έχει ήδη μήνυση για βιαιοπραγία κατά τρίτου και γλύτωσες πολύ ξύλο"

Παίζουν και αυτά αδελφέ εάν προχωρήσεις.
Δηλαδή ο γενικός κρατάει την ψωλα σύζυγό κι ας τον έχει κάνει τάρανδο....και εγκαλει τον γαμεα υπάλληλο του για ηθική επειδή γάμησε μια τρύπια ξεφωνημενη σύζυγο που δεν έχει το σθένος να την χωρίσει ή φοβάται ότι θα του φάει τα μισά στο διαζύγιο.
Και ως άντρας πως θα νιώθει ο τάρανδος άραγε;Θα σκέφτεται ποιος θα είναι ο επόμενος;Το γκαρσονι στο εστιατόριο;Ο καρέκλας στην παραλία;Ο υπάλληλος στα τυριά;Ρε πως ζείτε μερικοί έτσι;Να μου πείτε οι άλλοι ψάχνουν πουτσα για την γυναίκα τους στην καρτέλα κακολντς εδώ....
 
OP
OP
Κ

ΚΥΡΙΟΣ36

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
44001.jpg

μπορει να θελει και λιγη επιβεβαιωση αλλα και το καρφωμα παιζει
Επιβεβαίωση θελει,ειμαι σίγουρος γι αυτο !
 
OP
OP
Κ

ΚΥΡΙΟΣ36

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Ωπα αδερφε.... ξεχασες πολυ σημαντικο παραδειγμα να μας πεις ....
Προσοχη γιατι σε βλεπω να την εχει πεταξει αυτη για δολωμα και να φας εσυ κανα πουτσο απο αυτον ...

Ξεκινα να σκεφτεσαι το :badair:
Χαχαχα καλο, ο τύπος παίζει γενικά δεξιά αριστερά με αλλεσ κ το εχω τσεκάρει αυτο .το θέμα ειναι ότι ειναι πολύ χαλαροί στο θέμα ζήλιας κ εχω αρχίσει να πιστεύω ότι πηδιούνται κ με άλλους!Αυτη η σκέψη μ εχει μπει τελευταία στο κεφάλι!
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
10
Like
2.080
Πόντοι
3.187
Περιστατικό φίλου. Μου λέει μου την πέφτει η αφεντικινα! Ο τύπος δουλεύει σε μεγάλη εταιρεία στο υποκατάστημα Θεσσαλονίκης με έδρα Αθήνα. Του λέω πηδά την και δες εάν μπορεί να γίνει sugar mommy. Τελικά βρίσκονται σε ξενοδοχείο και την πηδάει. Μέσα στα επόμενα ραντεβού του κάνει δώρα, όπως ρολόγια, branded μπλουζάκια και μετά από κλαψιμο και μια επιταγή 5000€ για να ξοφλήσει το αμάξι του!
Μετά από ένα μήνα ανεβαίνει ο δικηγόρος της εταιρείας από τα κεντρικά στην Θεσσαλονίκη και τον φωνάζει να πάει στο γραφείο του διευθυντή.
Μπαίνει μέσα και του δίνει επιταγή απόλυσης λόγω προσβολής της ηθικής της εταιρείας.
Τον πιάνει ο δικηγόρος στην γωνία τον φίλο, και του λέει " ο Γενικός κρατήθηκε με τα χίλια ζόρια κάτω να μην ανέβει και σε πλακώσει στις μαπες, έχει ήδη μήνυση για βιαιοπραγία κατά τρίτου και γλύτωσες πολύ ξύλο"

Παίζουν και αυτά αδελφέ εάν προχωρήσεις.
ηθική της εταιρίας? τι είναι αυτό? πρώτη φορά το ακούω!!!

Παπάτζα ....
 
OP
OP
Κ

ΚΥΡΙΟΣ36

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Χαχαχα καλο, ο τύπος παίζει γενικά δεξιά αριστερά με αλλεσ κ το εχω τσεκάρει αυτο .το θέμα ειναι ότι ειναι πολύ χαλαροί στο θέμα ζήλιας κ εχω αρχίσει να πιστεύω ότι πηδιούνται κ με άλλους!Αυτη η σκέψη μ εχει μπει τελευταία στο κεφάλι!

Το στορυ ειναι πέρα για πέρα αληθινό και στόχος μ ειναι να πουν κ οι υπόλοιποι αντίστοιχες ιστορίες για να δουμε πως αντιδρά η καθε γυναίκα σε τέτοιες περιπτώσεις!
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
731
Like
3.846
Πόντοι
446
ηθική της εταιρίας? τι είναι αυτό? πρώτη φορά το ακούω!!!

Παπάτζα ....
Καπώς έπρεπε να δικαιολογηθεί η απόλυση, πιτσιρικάς ο δικός μου την έφαγε αμασητη. Στο φινάλε πήρε και την αποζημίωση απόλυσης και ταμείο ανεργίας και όλα καλά από το να τρέχει δικαστήρια κτλ.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Αυτή τη στιγμή που το γράφω αυτό είμαι σε ομάδα εργασίας απέναντι από συνάδερφο γυναίκα που φλέρταρα και που δεν πήγε καλα! Είναι άβολα έχω χαλαστει γιατί δεν νιώθω καλά στη δουλειά και θεωρώ πως κάποια πράγματα ευτυχώς ή δυστυχώς να μένουν μακριά από τη δουλειά. Δουλειά για μένα = λεφτά+ένσημα και ως εκει
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
731
Like
3.846
Πόντοι
446
Δηλαδή ο γενικός κρατάει την ψωλα σύζυγό κι ας τον έχει κάνει τάρανδο....και εγκαλει τον γαμεα υπάλληλο του για ηθική επειδή γάμησε μια τρύπια ξεφωνημενη σύζυγο που δεν έχει το σθένος να την χωρίσει ή φοβάται ότι θα του φάει τα μισά στο διαζύγιο.
Και ως άντρας πως θα νιώθει ο τάρανδος άραγε;Θα σκέφτεται ποιος θα είναι ο επόμενος;Το γκαρσονι στο εστιατόριο;Ο καρέκλας στην παραλία;Ο υπάλληλος στα τυριά;Ρε πως ζείτε μερικοί έτσι;Να μου πείτε οι άλλοι ψάχνουν πουτσα για την γυναίκα τους στην καρτέλα κακολντς εδώ....
Καλά το τι κάνει ο καθένας με την κυρά του λίγο μας απασχολεί. Όπως αναφέρεις υπάρχουν cuckoldαδες που είναι ακόμα πιο extreme.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
731
Like
3.846
Πόντοι
446
Αυτα ειναι μεσα στα ρίσκα της δουλειας και της ηδονης τυπε μου.
Αν ειχε ο μαγκας καλο δικηγόρο θα ελεγε στο δικηγορο της εταιρείας να βαλει την επιταγη στο κωλο του και να φερει μια με 20πλασιο ποσο
γιατι αλλιως θα κανει μηνυση αυτος στην αφεντικίνα του για εκβιασμο και πίεση καταστροφης καριέρας αν δεν υπόκυπτε στις ερωτικες της επιθυμίες :coffee:
Και αφου εχει και ο αλλος μήνυση για βιαιοπραγία θα ηταν ολα πιο ευκολα
Δ ν ήθελε να μπλέξει, πήρε την αποζημίωση και τα σχετικά, και συνέχισε την ζωουλα του. Φοβήθηκε και το μετά εάν το συνέχιζε επειδή ο Γενικός ήταν μούτρο μεγάλο.
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
355
Like
656
Πόντοι
81
Καλά το τι κάνει ο καθένας με την κυρά του λίγο μας απασχολεί. Όπως αναφέρεις υπάρχουν cuckoldαδες που είναι ακόμα πιο extreme.
Εννοείται στα @@ μας τι κάνει ο καθένας.Στηλιτευω ότι ο άνδρας -Γενικος- τρομάρα του,δεν έχει τα κοτσια να αντιμετωπίσει την σύζυγο του και τα βάζει με τον γκόμενο τρίτο που του άναψε πράσινο η γυναίκα του για να κάνει το πρώτο βήμα.
Είπες ότι ο δικηγόρος του αφεντικού τον προειδοποίησε ότι κατηγορείται για σωματική βλάβη υπονοώντας ανοιχτά ότι μπορεί να έχει την ίδια κατάληξη.
ΕΤΣΙ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΦΟΥΣΤΙΤΣΑ ΟΧΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΡΌΤΥΠΟ.
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
152
Like
327
Πόντοι
1
Δουλευω σε ενα μαγαζι σαν πωλητής και τον τελευταίο καιρό η γυναίκα του αφεντικού (40 χρόνων )εχει γίνει υπερβολικά παιχνιδιάρα μαζί μου Αλλα εγω προσπαθώ να κρατήσω επίπεδο οσο μπορω !Ξερω σίγουρα ότι ο άντρας της την πηδάει μια χαρα μιας κ οι συζητήσεις μεταξύ σοβαρού κ αστείου που κανουμε φτάνουν πολλές φορές κ στο σεξ οποτε κ παραδέχεται ότι πηδιέται αρκετά συχνά!Τι να θελει άραγε το κορασιο ;κι άλλο γαμησι ; Η με καυλαντιζει;εχει κάποιος παρόμοια περιστατικά στη δουλεια του;
Εγω ειμαι το αφεντικο. Θα σε γαμησω
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
485
Like
1.447
Πόντοι
201
Δουλευω σε ενα μαγαζι σαν πωλητής και τον τελευταίο καιρό η γυναίκα του αφεντικού (40 χρόνων )εχει γίνει υπερβολικά παιχνιδιάρα μαζί μου Αλλα εγω προσπαθώ να κρατήσω επίπεδο οσο μπορω !Ξερω σίγουρα ότι ο άντρας της την πηδάει μια χαρα μιας κ οι συζητήσεις μεταξύ σοβαρού κ αστείου που κανουμε φτάνουν πολλές φορές κ στο σεξ οποτε κ παραδέχεται ότι πηδιέται αρκετά συχνά!Τι να θελει άραγε το κορασιο ;κι άλλο γαμησι ; Η με καυλαντιζει;εχει κάποιος παρόμοια περιστατικά στη δουλεια του;
Μην κάνεις καμία κίνηση μαζί της γιατί θα βρεις το μπελα σου και το κυριότερο θα χάσεις τη δουλειά που σου δίνει ψωμι. Μακριά απο τέτοιες προκλήσεις.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.450
Κριτικές
62
Like
39.730
Πόντοι
8.530
Μην κάνεις καμία κίνηση μαζί της γιατί θα βρεις το μπελα σου και το κυριότερο θα χάσεις τη δουλειά που σου δίνει ψωμι. Μακριά απο τέτοιες προκλήσεις.
...αν ο σύζυγος είναι εκφυλος cuckold αλλάζει το πράγμα.
 

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
410
Κριτικές
1
Like
756
Πόντοι
81
Δουλευω σε ενα μαγαζι σαν πωλητής και τον τελευταίο καιρό η γυναίκα του αφεντικού (40 χρόνων )εχει γίνει υπερβολικά παιχνιδιάρα μαζί μου Αλλα εγω προσπαθώ να κρατήσω επίπεδο οσο μπορω !Ξερω σίγουρα ότι ο άντρας της την πηδάει μια χαρα μιας κ οι συζητήσεις μεταξύ σοβαρού κ αστείου που κανουμε φτάνουν πολλές φορές κ στο σεξ οποτε κ παραδέχεται ότι πηδιέται αρκετά συχνά!Τι να θελει άραγε το κορασιο ;κι άλλο γαμησι ; Η με καυλαντιζει;εχει κάποιος παρόμοια περιστατικά στη δουλεια του;
ασε μας ρε φιδεμπορα
 
OP
OP
Κ

ΚΥΡΙΟΣ36

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom