Νέα

Φλερτ στη δουλειά!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΚΥΡΙΟΣ36
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΚΥΡΙΟΣ36

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Δουλευω σε ενα μαγαζι σαν πωλητής και τον τελευταίο καιρό η γυναίκα του αφεντικού (40 χρόνων )εχει γίνει υπερβολικά παιχνιδιάρα μαζί μου Αλλα εγω προσπαθώ να κρατήσω επίπεδο οσο μπορω !Ξερω σίγουρα ότι ο άντρας της την πηδάει μια χαρα μιας κ οι συζητήσεις μεταξύ σοβαρού κ αστείου που κανουμε φτάνουν πολλές φορές κ στο σεξ οποτε κ παραδέχεται ότι πηδιέται αρκετά συχνά!Τι να θελει άραγε το κορασιο ;κι άλλο γαμησι ; Η με καυλαντιζει;εχει κάποιος παρόμοια περιστατικά στη δουλεια του;
 
  • Like
Αντιδράσεις: shiny

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.476
Κριτικές
2
Like
64.365
Πόντοι
12.056
Δουλευω σε ενα μαγαζι σαν πωλητής και τον τελευταίο καιρό η γυναίκα του αφεντικού (40 χρόνων )εχει γίνει υπερβολικά παιχνιδιάρα μαζί μου Αλλα εγω προσπαθώ να κρατήσω επίπεδο οσο μπορω !Ξερω σίγουρα ότι ο άντρας της την πηδάει μια χαρα μιας κ οι συζητήσεις μεταξύ σοβαρού κ αστείου που κανουμε φτάνουν πολλές φορές κ στο σεξ οποτε κ παραδέχεται ότι πηδιέται αρκετά συχνά!Τι να θελει άραγε το κορασιο ;κι άλλο γαμησι ; Η με καυλαντιζει;εχει κάποιος παρόμοια περιστατικά στη δουλεια του;
44001.jpg
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.525
Like
67.569
Πόντοι
12.756

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.476
Κριτικές
2
Like
64.365
Πόντοι
12.056
αμεσως ρε μπαχαλακηδες να πειτε για φίδια ...

Σεναριο βγαλμενο απο την ζωη ειναι , καθημερινοτητα στα μαγαζια , ειδικα σε κατι ρουχαδικα κτλ ..

Ο τυπος λεει ξεκαθαρη αληθεια :coffee:
να φωναξω τον κηπουρο να του παρει λιγο τα κλαδια
 

forza23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.533
Κριτικές
2
Like
5.087
Πόντοι
456
Δουλευω σε ενα μαγαζι σαν πωλητής και τον τελευταίο καιρό η γυναίκα του αφεντικού (40 χρόνων )εχει γίνει υπερβολικά παιχνιδιάρα μαζί μου Αλλα εγω προσπαθώ να κρατήσω επίπεδο οσο μπορω !Ξερω σίγουρα ότι ο άντρας της την πηδάει μια χαρα μιας κ οι συζητήσεις μεταξύ σοβαρού κ αστείου που κανουμε φτάνουν πολλές φορές κ στο σεξ οποτε κ παραδέχεται ότι πηδιέται αρκετά συχνά!Τι να θελει άραγε το κορασιο ;κι άλλο γαμησι ; Η με καυλαντιζει;εχει κάποιος παρόμοια περιστατικά στη δουλεια του;

Ο άντρας την το ξέρει;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.525
Like
67.569
Πόντοι
12.756
Ο άντρας την το ξέρει;
δεν εχει σημασια τυπε , αυτο θα το χρησιμοποιησει προς όφελος του ο τύπος μας
Εκει ειναι το κλειδι της συνεργασιας που θα του δωσει απειρα ρεπο , αυξηση και μπονους πωλησεων :coffee:
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
730
Like
3.846
Πόντοι
446
Γαμησε την και μετα ζητα αυξηση γιατι αλλιως θα το πεις στον αντρα της πες
Win-Win για σενα ολα :coffee:

Άμεσες απαντησεις , άμεσες λυσεις , bou.com :rockon::rockon:
Περιστατικό φίλου. Μου λέει μου την πέφτει η αφεντικινα! Ο τύπος δουλεύει σε μεγάλη εταιρεία στο υποκατάστημα Θεσσαλονίκης με έδρα Αθήνα. Του λέω πηδά την και δες εάν μπορεί να γίνει sugar mommy. Τελικά βρίσκονται σε ξενοδοχείο και την πηδάει. Μέσα στα επόμενα ραντεβού του κάνει δώρα, όπως ρολόγια, branded μπλουζάκια και μετά από κλαψιμο και μια επιταγή 5000€ για να ξοφλήσει το αμάξι του!
Μετά από ένα μήνα ανεβαίνει ο δικηγόρος της εταιρείας από τα κεντρικά στην Θεσσαλονίκη και τον φωνάζει να πάει στο γραφείο του διευθυντή.
Μπαίνει μέσα και του δίνει επιταγή απόλυσης λόγω προσβολής της ηθικής της εταιρείας.
Τον πιάνει ο δικηγόρος στην γωνία τον φίλο, και του λέει " ο Γενικός κρατήθηκε με τα χίλια ζόρια κάτω να μην ανέβει και σε πλακώσει στις μαπες, έχει ήδη μήνυση για βιαιοπραγία κατά τρίτου και γλύτωσες πολύ ξύλο"

Παίζουν και αυτά αδελφέ εάν προχωρήσεις.
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
Δουλευω σε ενα μαγαζι σαν πωλητής και τον τελευταίο καιρό η γυναίκα του αφεντικού (40 χρόνων )εχει γίνει υπερβολικά παιχνιδιάρα μαζί μου Αλλα εγω προσπαθώ να κρατήσω επίπεδο οσο μπορω !Ξερω σίγουρα ότι ο άντρας της την πηδάει μια χαρα μιας κ οι συζητήσεις μεταξύ σοβαρού κ αστείου που κανουμε φτάνουν πολλές φορές κ στο σεξ οποτε κ παραδέχεται ότι πηδιέται αρκετά συχνά!Τι να θελει άραγε το κορασιο ;κι άλλο γαμησι ; Η με καυλαντιζει;εχει κάποιος παρόμοια περιστατικά στη δουλεια του;
Για να μιλάτε για σεξ ενώ είναι παντρεμένη σίγουρα θέλει κάτι παραπάνω. Πες της να βγείτε και δες την αντίδραση της
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.525
Like
67.569
Πόντοι
12.756
Περιστατικό φίλου. Μου λέει μου την πέφτει η αφεντικινα! Ο τύπος δουλεύει σε μεγάλη εταιρεία στο υποκατάστημα Θεσσαλονίκης με έδρα Αθήνα. Του λέω πηδά την και δες εάν μπορεί να γίνει sugar mommy. Τελικά βρίσκονται σε ξενοδοχείο και την πηδάει. Μέσα στα επόμενα ραντεβού του κάνει δώρα, όπως ρολόγια, branded μπλουζάκια και μετά από κλαψιμο και μια επιταγή 5000€ για να ξοφλήσει το αμάξι του!
Μετά από ένα μήνα ανεβαίνει ο δικηγόρος της εταιρείας από τα κεντρικά στην Θεσσαλονίκη και τον φωνάζει να πάει στο γραφείο του διευθυντή.
Μπαίνει μέσα και του δίνει επιταγή απόλυσης λόγω προσβολής της ηθικής της εταιρείας.
Τον πιάνει ο δικηγόρος στην γωνία τον φίλο, και του λέει " ο Γενικός κρατήθηκε με τα χίλια ζόρια κάτω να μην ανέβει και σε πλακώσει στις μαπες, έχει ήδη μήνυση για βιαιοπραγία κατά τρίτου και γλύτωσες πολύ ξύλο"

Παίζουν και αυτά αδελφέ εάν προχωρήσεις.

Αυτα ειναι μεσα στα ρίσκα της δουλειας και της ηδονης τυπε μου.
Αν ειχε ο μαγκας καλο δικηγόρο θα ελεγε στο δικηγορο της εταιρείας να βαλει την επιταγη στο κωλο του και να φερει μια με 20πλασιο ποσο
γιατι αλλιως θα κανει μηνυση αυτος στην αφεντικίνα του για εκβιασμο και πίεση καταστροφης καριέρας αν δεν υπόκυπτε στις ερωτικες της επιθυμίες :coffee:
Και αφου εχει και ο αλλος μήνυση για βιαιοπραγία θα ηταν ολα πιο ευκολα
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.980
Πόντοι
2.476
εμενα μου τριβοταν μιλφονι για καιρο και τελικα ενεδωσα. περασαμε ζαχαρη για καιρο, με πιπες και καρφωματα στα πιο απιθανα σημεια-μερη και απ τα καλυτερα σεξ εβερ αλλα αυτο που περασα οταν τη βαρεθηκα δεν περιγραφεται...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για να μιλάτε για σεξ ενώ είναι παντρεμένη σίγουρα θέλει κάτι παραπάνω. Πες της να βγείτε και δες την αντίδραση της
να μπουν θελει απ ευθειας λογικα, οχι να βγουν :wink: low risk etc
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.980
Πόντοι
2.476
Για να μιλάτε για σεξ ενώ είναι παντρεμένη σίγουρα θέλει κάτι παραπάνω. Πες της να βγείτε και δες την αντίδραση της
μπορει να θελει και λιγη επιβεβαιωση αλλα και το καρφωμα παιζει
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.525
Like
67.569
Πόντοι
12.756
Για να μιλάτε για σεξ ενώ είναι παντρεμένη σίγουρα θέλει κάτι παραπάνω. Πες της να βγείτε και δες την αντίδραση της
καλυτερα το μερος του ραντεβου να ειναι κανα δωματιο ξενοδοχείου , να μην χανουν και χρόνο
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
καλυτερα το μερος του ραντεβου να ειναι κανα δωματιο ξενοδοχείου , να μην χανουν και χρόνο
Μπορεί να συνδυαστεί, φιλί σε κάποιο μπαρ και συνέχεια στα λευκά σεντόνια
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.525
Like
67.569
Πόντοι
12.756
Μπορεί να συνδυαστεί, φιλί σε κάποιο μπαρ και συνέχεια στα λευκά σεντόνια
βραζει το μουνι της για πουτσο , βαρανε παλαμακια τα μουνοχειλα της .. δεν την κοβω να ψοφαει για φιλί
πιο πολυ νομιζω θελει τραβηγμα μαλλι , γυρισμα και κολλημα φατσας σε κανα τοιχο κατεβασμα κιλοτας και καρφωμα ασαλιωτα με λύσσα..

Φιλι αμα ειναι στο τελος για το τυπικο , για να μην νιωσει εντελως πουτανα , να παρει και την δοση της ροματζαδας της
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
βραζει το μουνι της για πουτσο , βαρανε παλαμακια τα μουνοχειλα της .. δεν την κοβω να ψοφαει για φιλί
πιο πολυ νομιζω θελει τραβηγμα μαλλι , γυρισμα και κολλημα φατσας σε κανα τοιχο κατεβασμα κιλοτας και καρφωμα ασαλιωτα με λύσσα
Είναι ανάλογα την περίπτωση. Μπορεί να το παίξει δύσκολη στην αρχή, ότι είμαι παντρεμένη, αλλά να λυθεί στην πορεία
 
OP
OP
Κ

ΚΥΡΙΟΣ36

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Ο άντρας την το ξέρει;
Ο άντρας της συμμετέχει κ αυτός στις συζητήσεις κ εννοειτε το βλέπει κ αυτός ότι ειναι πολύ παιχνιδιάρα κ οχι μονο με εμενα μέσα στο μαγαζι,γενικά έχουν πολύ ελεύθερη σχέση από ότι καταλαβαίνω .
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.525
Like
67.569
Πόντοι
12.756
Είναι ανάλογα την περίπτωση. Μπορεί να το παίξει δύσκολη στην αρχή, ότι είμαι παντρεμένη, αλλά να λυθεί στην πορεία
οσο την γαμαει και την ξεφτιλιζει αυτο θα μουρμουραει αυτη .. οτι ειναι παντρεμένη ..
Θα του λεει οχι πολυ βαθεια καυλιαρη μου επειδη ειμαι παντρεμενη
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
οσο την γαμαει και την ξεφτιλιζει αυτο θα μουρμουραει αυτη .. οτι ειναι παντρεμένη ..
Θα του λεει οχι πολυ βαθεια καυλιαρη μου επειδη ειμαι παντρεμενη
Στα λόγια πάντα πιο εύκολο ακούγεται από ότι στην πραγματικότητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom