Νέα

First dates gr STAR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
2
Like
5.448
Πόντοι
1.056
Δεν είχαμε δει στο σόου να «δειπνίζουν» με ψαλίδια, αντί για μαχαιροπήρουνα.
Θα το δούμε την Δευτέρα.
Το πρώτο λεσβιακό ραντεβού του σόου.
Spoiler alert: Έχουν και οι δύο βαμμένο το μαλλί τους ροζ.
ΚΑΠΗ, χοντροί/ές λεσβίες πάει γαμήθηκε και αυτό.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
863
Like
1.827
Πόντοι
206
ΚΑΠΗ, χοντροί/ές λεσβίες πάει γαμήθηκε και αυτό.
Αντικειμενικά και πέρα για πέρα ειλικρινά.
Το βλέπουμε γιατί ξέρουμε, πως δεν θα πάνε φυσιολογικοί άνθρωποι. Αλλιώς θα ήταν εντελώς βαρετό.
Προσπαθούν υπερβολικά να το κάνουν, με τα πρότυπα του αντίστοιχου σόου στο εξωτερικό.
Όλες οι κοινωνικές ομάδες, σεξουαλικές προτιμήσεις (πέρυσι είχαν και ομοφυλόφιλους σ' ένα επεισόδιο), ηλικίες και πάει λέγοντας.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
863
Like
1.827
Πόντοι
206
Σε αυτό το σημείο, θέλω (χωρίς κανέναν απολύτως λόγο) να σας υπενθυμίσω.
Ότι έχετε έστω μία φορά στην ζωή σας, γαμήσει μία πουτάνα. Τουλάχιστον λεκτικά.
Αναφέρομαι προφανώς στην περίφημη φράση: «Γαμώ την πουτάνα μου, σου, του κλπ».
Καλή συνέχεια τύποι.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.350
Κριτικές
18
Like
16.595
Πόντοι
4.546

Τύπισσα τρώει απίστευτο ΞEΝEΡΩΜA στο First Dates και δεν βλέπει την ώρα να φύγει!​


Σίγουρα μέλη, τα παιδιά από το κανάλι... "Τύπισσα"; Καρφώθηκαν λέμε.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
863
Like
1.827
Πόντοι
206

Τύπισσα τρώει απίστευτο ΞEΝEΡΩΜA στο First Dates και δεν βλέπει την ώρα να φύγει!​


Σίγουρα μέλη, τα παιδιά από το κανάλι... "Τύπισσα"; Καρφώθηκαν λέμε.
ΧΦΤΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗΣ ΤΗΝ ΜΑΠΑ! Την είχα ξεχάσει. Αυτή η μαλακία, που είναι σαν να έχουν τρακάρει με την γαμημένη την συμφορά.
Όμως έχουν απαίτηση να τους φέρουν μοντέλο στο ραντεβού, πραγματικά με ξεπερνάει ρε. Άκρως εκνευριστικό.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
20
Like
23.967
Πόντοι
8.346
ΧΦΤΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗΣ ΤΗΝ ΜΑΠΑ! Την είχα ξεχάσει. Αυτή η μαλακία, που είναι σαν να έχουν τρακάρει με την γαμημένη την συμφορά.
Όμως έχουν απαίτηση να τους φέρουν μοντέλο στο ραντεβού, πραγματικά με ξεπερνάει ρε. Άκρως εκνευριστικό.
Εμείς φταίμε τύπε. Έχουμε δώσει αξία σε όποια εχει μια τρύπα ανάμεσα στα ποδια της κ έχουν πάρει τα μυαλά τους αέρα. Αντε να τις μαζέψεις τώρα
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
863
Like
1.827
Πόντοι
206
Εμείς φταίμε τύπε. Έχουμε δώσει αξία σε όποια εχει μια τρύπα ανάμεσα στα ποδια της κ έχουν πάρει τα μυαλά τους αέρα. Αντε να τις μαζέψεις τώρα
Δεν έχεις άδικο σε αυτό τύπε.
Το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης, σε αυτή την κατάντια. Το έχουμε ξεκάθαρα εμείς οι άνδρες.
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
268
Like
319
Πόντοι
21
Αντικειμενικά και πέρα για πέρα ειλικρινά.
Το βλέπουμε γιατί ξέρουμε, πως δεν θα πάνε φυσιολογικοί άνθρωποι. Αλλιώς θα ήταν εντελώς βαρετό.
Προσπαθούν υπερβολικά να το κάνουν, με τα πρότυπα του αντίστοιχου σόου στο εξωτερικό.
Όλες οι κοινωνικές ομάδες, σεξουαλικές προτιμήσεις (πέρυσι είχαν και ομοφυλόφιλους σ' ένα επεισόδιο), ηλικίες και πάει λέγοντας.
Αυτό. Δεν πάνε κανονικοί άνθρωποί σε τέτοια εκπομπή να γίνουν ρόμπα σε όλη τη χώρα. Το επεισοδιο με τους πούστηδες δεν το είδα ούτε πρόκειται να το δω. Δεν ξέρω καν γιατί βλέπω αυτήν την εκπομπή, βασικά. Η παρουσιάστρια μου τη σπάει τρελά.
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
268
Like
319
Πόντοι
21
Εμείς φταίμε τύπε. Έχουμε δώσει αξία σε όποια εχει μια τρύπα ανάμεσα στα ποδια της κ έχουν πάρει τα μυαλά τους αέρα. Αντε να τις μαζέψεις τώρα
To "beta male epidemic" είναι η μεγαλύτερη καταστροφή της σύγχρονης εποχής.
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
268
Like
319
Πόντοι
21
ΚΑΠΗ, χοντροί/ές λεσβίες πάει γαμήθηκε και αυτό.
κοιτά εδώ. νομίζεις κάποιες φόρες καταλαβαίνουν τέτοια άτομα πόσο πατο έχουν πέσει η να πεις τώρα ψυχασθενείς είναι, σιγά μη έχουν ποτέ αυτογνωσία, έστω και για δυο δευτερόλεπτα. δεν φταίνε αυτά τα χαμένα τομάρια, φταίνε η άχρηστοι γονείς τους που δεν τους προστάτεψαν.
 

Συνημμένα

  • Στιγμιότυπο_23-5-2024_14537_www.youtube.com.jpeg
    Στιγμιότυπο_23-5-2024_14537_www.youtube.com.jpeg
    188,5 KB · Εμφανίσεις: 25

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
20
Like
23.967
Πόντοι
8.346
κοιτά εδώ. νομίζεις κάποιες φόρες καταλαβαίνουν τέτοια άτομα πόσο πατο έχουν πέσει η να πεις τώρα ψυχασθενείς είναι, σιγά μη έχουν ποτέ αυτογνωσία, έστω και για δυο δευτερόλεπτα. δεν φταίνε αυτά τα χαμένα τομάρια, φταίνε η άχρηστοι γονείς τους που δεν τους προστάτεψαν.
Με τις λεσβίες κ τους γκέι δεν έχω πρόβλημα. Αρκεί να μην αυτοπροσδιορίζονται ως κομοδίνα ή μποεινγκ ή ασβοί κτλ. Εκει είναι για φρενοκομείο
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
863
Like
1.827
Πόντοι
206
Αυτό. Δεν πάνε κανονικοί άνθρωποί σε τέτοια εκπομπή να γίνουν ρόμπα σε όλη τη χώρα. Το επεισοδιο με τους πούστηδες δεν το είδα ούτε πρόκειται να το δω. Δεν ξέρω καν γιατί βλέπω αυτήν την εκπομπή, βασικά. Η παρουσιάστρια μου τη σπάει τρελά.
Καλά δεν χρειάζεται ιδιαίτερος λόγος για να παρακολουθείς κάτι τύπε.
Προσωπικά έχω πιάσει πολλές φορές τον εαυτό μου να κοιτάζει κάτι εντελώς μη ποιοτικό. Είτε για να γελάσω, είτε έτσι απλά για να περάσει η ώρα. Οι χειρότεροι με διάφορα για εμένα. Είναι όλοι εκείνοι που έχουν μεγαλώσει δήθεν με γαλλικά και πιάνο. Κράζουν όλα αυτά τα σόου συνεχώς και παντού. Όμως στα κρυφά τα παρακολουθούν όλα. Φωτιά και τσεκούρι σε αυτούς.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
863
Like
1.827
Πόντοι
206
Με τις λεσβίες κ τους γκέι δεν έχω πρόβλημα. Αρκεί να μην αυτοπροσδιορίζονται ως κομοδίνα ή μποεινγκ ή ασβοί κτλ. Εκει είναι για φρενοκομείο
Αυτοπροσδιοριζόμενα. Αυτή η μάστιγα. Στο τέλος της ημέρας. Είναι δικαίωμα τους να νιώθουν ως οτιδήποτε. Όπως είναι δικαίωμα του καθενός, να μην τους παίρνει στα σοβαρά. Το χειρότερο είναι όταν νευριάζουν και το παίρνουν προσωπικά. Επειδή δεν τους προσφωνείς ως αρκούδα ή λυκάνθρωπο ή βαμπίρ ή οτιδήποτε νιώθουν πως είναι και προσπαθούν να σου το επιβάλλουν ως τέρμα φυσιολογικό.
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
268
Like
319
Πόντοι
21
Με τις λεσβίες κ τους γκέι δεν έχω πρόβλημα. Αρκεί να μην αυτοπροσδιορίζονται ως κομοδίνα ή μποεινγκ ή ασβοί κτλ. Εκει είναι για φρενοκομείο
τυποι σαν εσενα μας οδηγησαν εδω. εχεις ακουστα "give them an inch, they'll take a mile" ακριβως αυτο. το να εισαι λεσβια η γκει ειναι για φρενοκομειο. τελεια και παυλα. μην ειμαστε φλωροι χωρις κοτσια.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.890
Κριτικές
20
Like
23.967
Πόντοι
8.346
τυποι σαν εσενα μας οδηγησαν εδω. εχεις ακουστα "give them an inch, they'll take a mile" ακριβως αυτο. το να εισαι λεσβια η γκει ειναι για φρενοκομειο. τελεια και παυλα. μην ειμαστε φλωροι χωρις κοτσια.
Ναι Αννούλα μου ναι..
:jerking:
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
863
Like
1.827
Πόντοι
206
τυποι σαν εσενα μας οδηγησαν εδω. εχεις ακουστα "give them an inch, they'll take a mile" ακριβως αυτο. το να εισαι λεσβια η γκει ειναι για φρενοκομειο. τελεια και παυλα. μην ειμαστε φλωροι χωρις κοτσια.
Φλώρος επειδή αποδέχεται την διαφορετικότητα; Δηλαδή αν εσένα ένας πολύ κοντινός σου άνθρωπος, σου έλεγε πως είναι γκέι. Λογικά θα τον πυροβολούσες εν ψυχρώ στα γεννητικά του όργανα.
Τύπε πολύ χοντροκομμένα και απόλυτα τα λες και δεν είναι έτσι. Είναι φαινόμενο από τα αρχαία χρόνια. Δυστυχώς ή ευτυχώς υπήρχε, υπάρχει και θα υπάρχει μέχρι το τέλος του κόσμου. Δεν είναι ψυχική ασθένεια. Μην λες ό,τι να' ναι.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.896
Κριτικές
101
Like
47.710
Πόντοι
21.661
ελα καντε τα κουμαντα σας για σημερα, πιστευω θα εχει πολυ υλικο για καποια "ιδιαιτερα μελη" (με ιδιαιτερες αποψεις) του ιστοτοπου :tooth::tooth::tooth:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.985
Κριτικές
63
Like
7.605
Πόντοι
4.766
Έλα που είστε άρχισε η υπερεκπομπη...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.896
Κριτικές
101
Like
47.710
Πόντοι
21.661
επεισοδιο ταμαμ for παιχτη spieler :2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom