Νέα

First dates gr STAR

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 317K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
771
Πόντοι
81
η μπαροβια θελει μπαμπα για τις κορες...
ο Λαρισαιος θελει γυναικα να προσεχει τον πατερα του...
καλα θα παει αυτο....
Ένα ακόμα γαμάτο επεισόδιο για οικογενειακές ιστορίες θα πω εγώ.
 

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
686
Κριτικές
15
Like
2.592
Πόντοι
4.115
Η φιλη της μπαροβιας κατευθείαν για τον Λαρισαιο "Κακο αυτό...θα ερχεται?"

Μετάφραση "Πως θα του φορτώσεις να μεγαλωνει τα παιδια του προηγούμενου?"
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.506
Κριτικές
20
Like
22.739
Πόντοι
8.346
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
771
Πόντοι
81
Ναυαγιοχθόνιος δεν γαμάει, ούτε όλη την κάβα του μαγαζιού που δουλεύει αυτή να πιει, μαζί με τον αλκοολικό αδελφό του, τον Υποκόμπρα.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.711
Like
6.601
Πόντοι
1.056
Σε ποιο ουράνιο και τόξο νομίζει αυτή, πως έχει την δυνατότητα να γίνει πάλι βάιραλ για κάτι που θα πει;
Ξέρει ποιος με ρώτησε πρόσφατα τι να κάνει αυτή η Μέγκι η Ντρίο;
Κανένας.
την ειχα ξεχασει. κωλαρα η ντριο. ειδικα οταν ηταν στα καταλληλα κιλα. μετα νομιζω λιγο αδυνατησε και δε με καυλωνε τοσο. για να παω στο ινστα της να δω τι κανει...
 

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
686
Κριτικές
15
Like
2.592
Πόντοι
4.115
Ελπίζω να τράβηξε καμιά παχιά πριν το ραντεβού γτ τν βλεπω να χει θεμα με την ΛαζοΝτοιτς
Λαζοντόιτς 100% ειναι από αυτές που συνεχίζουν να ρουφάνε αφού έχεις χύσει μέχρι να πάθεις επιληψία από τους σπασμούς ενώ νιώθεις ως και την ψυχή σου να βγαινει μετά τα χύσια
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.159
Like
15.811
Πόντοι
3.656
Θυμάμαι ήμουν πιτσιρικάς. Και είχε η μητέρα μου έναν συνάδελφο που όλοι τον φωνάζαν εσκορτάκια. Ακόμα και ο ίδιος το έλεγε με καμάρι: «Γιατί να πάω να πληρώσω σε ένα ραντεβού, που ίσως η γκόμενα να μην μου κάτσει; Παίρνω το βιζιτόνι σπίτι μου, το πληρώνω και βγάζω τα γούστα μου εγγυημένα.»
Τότε ήμουν μικρός σε ηλικία και τον είχα παρεξηγήσει. Τον πειράζαμε όλοι μαζί. Όσο περνάνε τα χρόνια. Σκέφτομαι πόση σοφία είχε κρυμμένη μέσα του αυτός ο γαμημένος. Στην τελική, δεν κάνουν όλοι για την ζωή του οικογενειάρχη.


Εγώ εκτίμησα πολύ ......

Έναν τυπάρα ... που είχε ελληνίδα γκόμενα ... και την είχε στα ώπα ώπα ...

Μουνάρα, αλλά άχρηστη ....... είχε γυναίκα να της πλένει πιάτα ποτήρια πριν γίνει δημοφιλές το ντελίβερυ .......


ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Η ΓΚΟΜΕΝΑ
(εκτός από μουνάρα)


ΜΟΝΑΧΟΠΑΙΔΙ & ΟΡΦΑΝΗ
και οι γονείς της ήταν και οι 2 μοναχοπαίδια.
Δεν είχε ούτε αδέλφια, ούτε πρώτα ξαδέλφια.
 
OP
OP
G

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.309
Like
10.826
Πόντοι
3.556
Η αλλη ειπε οτι της ετυχαν 4 Ταυροι που δεν καθησε καλα η φαση;

Στα 27 της?

12 ζωδια επι 4 το καθενα επι την πιθανοτητα κλπ, ποσα παλουκια εσπασε μεχρι τωρα για να βγει το δειγμα;

 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.506
Κριτικές
20
Like
22.739
Πόντοι
8.346
Λαζοντόιτς 100% ειναι από αυτές που συνεχίζουν να ρουφάνε αφού έχεις χύσει μέχρι να πάθεις επιληψία από τους σπασμούς
Αν δν σ ρουφηξει κ την ψυχή δεν σταματάει. Φάνηκε στο βλέμμα της , της καριολας
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
771
Πόντοι
81
Λαζοντόιτς 100% ειναι από αυτές που συνεχίζουν να ρουφάνε αφού έχεις χύσει μέχρι να πάθεις επιληψία από τους σπασμούς ενώ νιώθεις ως και την ψυχή σου να βγαινει μετά τα χύσια
Γνωστό και ως το φιλί του παράφρονα.
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
771
Πόντοι
81
Εγώ εκτίμησα πολύ ......

Έναν τυπάρα ... που είχε ελληνίδα γκόμενα ... και την είχε στα ώπα ώπα ...

Μουνάρα, αλλά άχρηστη ....... είχε γυναίκα να της πλένει πιάτα ποτήρια πριν γίνει δημοφιλές το ντελίβερυ .......


ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Η ΓΚΟΜΕΝΑ
(εκτός από μουνάρα)


ΜΟΝΑΧΟΠΑΙΔΙ & ΟΡΦΑΝΗ
και οι γονείς της ήταν και οι 2 μοναχοπαίδια.
Δεν είχε ούτε αδέλφια, ούτε πρώτα ξαδέλφια.
Άξιος.
 

Spanter1979

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2014
Μηνύματα
111
Κριτικές
12
Like
735
Πόντοι
311
Μαλακές, τι τέλειο thread είναι αυτό! Δεν το είχα πετύχει! Χαχαχαχα, έχω κλάψει!

Κατερινάκι πάντως έμπαινα άνετα, κι ας είναι και 45!
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
771
Πόντοι
81
την ειχα ξεχασει. κωλαρα η ντριο. ειδικα οταν ηταν στα καταλληλα κιλα. μετα νομιζω λιγο αδυνατησε και δε με καυλωνε τοσο. για να παω στο ινστα της να δω τι κανει...
Πολύ μέτρια γκόμενα κατά την άποψη μου. Αν βάλεις και προσωπικότητα που επέλεγε να προβάλει. Κάκιστη εντελώς. Παλεύει απ' ότι φαίνεται με νύχια και με δόντια να επιστρέψει στην επικαιρότητα. Ας βγάλει μία τσόντα. Ηλίθια ήταν η Κιμ Καρντάσιαν; Ξεκίνησε ολόκληρη καριέρα με αυτόν τον τρόπο. Πιο πριν την ξέρανε ως κολλητή της Πάρις Χίλτον και κόρη του δικηγόρου που υπερασπιζόταν τον O.J. Simpson στην δίκη του. Μέγκι αν διαβάζεις αυτό το μήνυμα. Γύρνα τσόντα μωρή μισαλλόδοξη.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
538
Κριτικές
25
Like
3.373
Πόντοι
1.436
Ευτυχώς ο μύστης κρατήθηκε και δεν της είπε ότι έχει κλείσει διανυκτέρευση στο Μπιλ. :confused:
Περίμενε μάλλον να ακυρώσει τη βυζιτα που είχε στα υπόψιν.....μήπως πηδηξει τσαμπα την Κατερίνα.
 

Negroni

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
22
Like
121
Πόντοι
0
Ο Λαρισαίος στην αρχή στο μπαρ λέει στην μπαροβια "α ο κολλητός μου είναι από την Χαλκίδα", και πετάγεται η ξανθιά και του λέει "ααα ποιος;", γιατί σίγουρα θα την έχει qerashi poto
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom