Νέα

First dates gr STAR

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 334K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
488
Like
1.059
Πόντοι
201
Φαινόταν από την αρχή αλλού το βλέμμα της, σαν να τον σκέφτεται ακόμα. Αν υπήρχε live στοίχημα θα πόνταρα σε άρνηση της.
Και εμένα τύπε αυτή την ενέργεια μου έβγαζε από αυτό που έβλεπα. Υπάρχει πάντα ο παράγοντας πως ποτέ δεν ξέρεις με ακρίβεια τι σκατά σκέφτεται μία γυναίκα. Αλλά βάση την στάση της κατά την διάρκεια του «ραντεβού». Έβγαζε φουλ αμηχανία και σαν να ήθελε να φύγει στα μισά του.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Δηλαδή ο άλλος την ψέκαζε από τα 13 μέχρι τα 20; μωρέ μπράβο. Άντε τώρα αυτή να ξεκολλήσει. Καταστροφή σε όποιον πέσει. Μόνο για γαμήσι κάνει. :2funny:
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
488
Like
1.059
Πόντοι
201
Άσε που μπορεί να ήρθε για να δείξει ότι έχει ζωή στην επτάχρονο μπήχτη της για να του πει μετά σάλια. Μόνο η ίδια ξέρει.

:rockon:
Παίζει άνετα και αυτό. Που είναι απελπιστική κίνηση. Λέει ένα ρητό που λέμε στο χωριό μου. Hurt people, hurt people. Μπορεί και αυτή να ανήκει σε αυτή την σιχαμερή κατηγορία των πληγωμένων ατόμων, που πληγώνουν τους πάντες και τα πάντα. Χωρίς λόγο και αφορμή.
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
488
Like
1.059
Πόντοι
201
Εντάξει,κάποιες μεγαλοδείχνουν, αλλά πόσο πια!
Πιο αξιόπιστο ελληνικό reality σε ηλικίες με διαφορά το Bachelor. Υπήρχε μία τύπισσα που δήλωνε 29 νομίζω. Και ήταν ολοφάνερα 29. Απλά χωρίς τα καλοκαίρια και τους χειμώνες μαζί.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Παίζει άνετα και αυτό. Που είναι απελπιστική κίνηση. Λέει ένα ρητό που λέμε στο χωριό μου. Hurt people, hurt people. Μπορεί και αυτή να ανήκει σε αυτή την σιχαμερή κατηγορία των πληγωμένων ατόμων, που πληγώνουν τους πάντες και τα πάντα. Χωρίς λόγο και αφορμή.
Όλα παίζουν. Από τα 13 μέχρι τα 20 με έναν και στο αλλού
η αύρα της, δεν αποκλείεται τίποτα. Αυτή μέχρι να ξεκολλήσει θα θέλει αλλά 7 χρονια. :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Εδώ η γριά έλεγε θέλει έναν να του λέει τα προβληματα της. Τι λες μωρή; αυτά που τράβηξες θα τα ακούει ο Μανώλαρος; :2funny: άδικο. Ενώ ο Μανώλαρος δεν είπε έτσι. Να γαμήσει θέλει ο άνθρωπος. :rockon:
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
488
Like
1.059
Πόντοι
201
Πλάκα πλάκα τύποι. Πόσοι λέτε να αντάλλαξαν σωματικά υγρά μετά από κάποιο επεισόδιο του συγκεκριμένου σόου; Εγώ μπορώ να πω με σιγουριά, πως οι περισσότεροι δεν φτάσανε ποτέ σε σεξ με σπορτέξ. Αλλά αυτή είναι μόνο η δική μου εικασία. Για πείτε.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Και στο ντύσιμο ο Μανώλαρος ήταν σωστός. Ο πρώτος ήταν σαν χασικλής, ο δεύτερος σαν ναρκεμπορος κι ο τελευταίος σαν πλασιέ. Απλά του έκατσε η γριά του Μανώλαρου. Αν είχε την ξανθιά θα έκοβε και το στούντιο (που στάνταρ πάει). :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Πλάκα πλάκα τύποι. Πόσοι λέτε να αντάλλαξαν σωματικά υγρά μετά από κάποιο επεισόδιο του συγκεκριμένου σόου; Εγώ μπορώ να πω με σιγουριά, πως οι περισσότεροι δεν φτάσανε ποτέ σε σεξ με σπορτέξ. Αλλά αυτή είναι μόνο η δική μου εικασία. Για πείτε.
Ο μόνος εκεί μέσα που πείθει είναι ο Τασσαρος. Εχει προσόντα και κινείται ωραία. Από παίκτες πιστεύω ελάχιστοι κι αν!

:rockon:
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
488
Like
1.059
Πόντοι
201
Ο μόνος εκεί μέσα που πείθει είναι ο Τασσαρος. Εχει προσόντα και κινείται ωραία. Από παίκτες πιστεύω ελάχιστοι κι αν!

:rockon:
Για συμμετέχοντες στα ραντεβού κυρίως ρώτησα. Ο μπάρμαν φαίνεται να φορτώνει. Μέχρι την στιγμή που ανοίγει το στόμα του και λέει κάτι κριντζατάκες. Όπως: "Σε αυτό το κλίμα, όλα μπορούνε να συμβούν». Εντελώς στημένες και χωρίς νόημα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Για συμμετέχοντες στα ραντεβού κυρίως ρώτησα. Ο μπάρμαν φαίνεται να φορτώνει. Μέχρι την στιγμή που ανοίγει το στόμα του και λέει κάτι κριντζατάκες. Όπως: "Σε αυτό το κλίμα, όλα μπορούνε να συμβούν». Εντελώς στημένες και χωρίς νόημα.
Σου απάντησα από παίκτες ελάχιστοι κι αν! :2funny: ο μπάρμαν οκ τον μισθό του βγάζει. Κάτι πρέπει να πει. Τάσος Τσιλίκουνας λέγεται. Πρώην ναυαγοσώστης. Από κοντά να δεις πως τον κοιτούν τα μουνιά. Αλλά έχει προσόντα...εμφάνιση και το κυριότερο τον βλέπεις ρε παιδί μου πως μιλάει κοιτάει κτλ. Τις σκίζει άνετα
ο μάγκας. Τεράστια αυτοπεποίθηση.
Εσύ αν ήσουν γυναίκα με ποιον θα πήγαινες; με τον Τάσο η τους σημερινούς; ξέρω ότι δεν μπορείς να απαντήσεις όπως ούτε κι εγώ η κανείς μας αντικειμενικά ως άνδρες
αλλα Τάσο θα έλεγες.

:rockon:
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
488
Like
1.059
Πόντοι
201
Σου απάντησα από παίκτες ελάχιστοι κι αν! :2funny: ο μπάρμαν οκ τον μισθό του βγάζει. Κάτι πρέπει να πει. Τάσος Τσιλίκουνας λέγεται. Πρώην ναυαγοσώστης. Από κοντά να δεις πως τον κοιτούν τα μουνιά. Αλλά έχει προσόντα...εμφάνιση και το κυριότερο τον βλέπεις ρε παιδί μου πως μιλάει κοιτάει κτλ. Τις σκίζει άνετα
ο μάγκας. Τεράστια αυτοπεποίθηση.
Εσύ αν ήσουν γυναίκα με ποιον θα πήγαινες; με τον Τάσο η τους σημερινούς; ξέρω ότι δεν μπορείς να απαντήσεις όπως ούτε κι εγώ η κανείς μας αντικειμενικά ως άνδρες
αλλα Τάσο θα έλεγες.

:rockon:
Προσωπικά, θα γινόμουν λεσβία. Μπορεί στην προσωπική του ζωή ο μαν να έχει χίλιες φορές καλύτερο λέγειν. Όμως μ' αυτά που τον έχω δει να λέει πέρυσι και φέτος στο παιχνίδι. Δεν του καθόμουν, ούτε βενζίνη αμόλυβδη να μ' είχε ποτίσει.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Προσωπικά, θα γινόμουν λεσβία. Μπορεί στην προσωπική του ζωή ο μαν να έχει χίλιες φορές καλύτερο λέγειν. Όμως μ' αυτά που τον έχω δει να λέει πέρυσι και φέτος στο παιχνίδι. Δεν του καθόμουν, ούτε βενζίνη αμόλυβδη να μ' είχε ποτίσει.
Ναι οκ αλλά εσύ τον κρίνεις (δικαίως) από οθόνη. Και σίγουρα δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι εκτελεί εντολές. Δουλεύει. Δεν είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει. Αν μπορεί να πείθει έτσι μέσω οθόνης που όλες τον γουστάρουν καταλαβαίνεις τι κάνει έξω ο τύπος. Έχει φυσικότητα, δεν σφίγγεται καν και δεν είναι κι ηθοποιος να πεις ότι παίζει ρόλο. Απλά δουλεύει και λέει ότι πρέπει για να πληρωθεί.

:rockon:
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
488
Like
1.059
Πόντοι
201
Ναι οκ αλλά εσύ τον κρίνεις (δικαίως) από οθόνη. Και σίγουρα δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι εκτελεί εντολές. Δουλεύει. Δεν είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει. Αν μπορεί να πείθει έτσι μέσω οθόνης που όλες τον γουστάρουν καταλαβαίνεις τι κάνει έξω ο τύπος. Έχει φυσικότητα, δεν σφίγγεται καν και δεν είναι κι ηθοποιος να πεις ότι παίζει ρόλο. Απλά δουλεύει και λέει ότι πρέπει για να πληρωθεί.

:rockon:
Ναι ρε τύπε. Αυτό σου είπα καιγώ. Πως ίσως στην προσωπική του ζωή έχει πολύ καλύτερες λεκτικές ικανότητες. Απλά βάση αυτού που βλέπω. Εμένα προσωπικά δεν με πείθει. Άσχετα που θεωρείται εμφανίσιμος και για πολλές γυναίκες, αυτό είναι το μόνο που χρειάζονται. Με ρώτησες για περίπτωση που ήμουν γυναίκα. Και απάντησα κάθε αυτού.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Ναι ρε τύπε. Αυτό σου είπα καιγώ. Πως ίσως στην προσωπική του ζωή έχει πολύ καλύτερες λεκτικές ικανότητες. Απλά βάση αυτού που βλέπω. Εμένα προσωπικά δεν με πείθει. Άσχετα που θεωρείται εμφανίσιμος και για πολλές γυναίκες, αυτό είναι το μόνο που χρειάζονται. Με ρώτησες για περίπτωση που ήμουν γυναίκα. Και απάντησα κάθε αυτού.
Συμφωνώ σε αυτό.
Είναι όμως συνδυασμός
ο άνθρωπος. Δεν είναι απλά ωραίος. Πόσους ωραίους έχει δει εντελώς μαλάκες; πολλούς. Αυτός είναι πακέτο. Όπλο. Κατά τα άλλα εννοείται ότι απλά τον αξιολογούμε ως άνδρες.

:rockon:
 

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
488
Like
1.059
Πόντοι
201
Συμφωνώ σε αυτό.
Είναι όμως συνδυασμός
ο άνθρωπος. Δεν είναι απλά ωραίος. Πόσους ωραίους έχει δει εντελώς μαλάκες; πολλούς. Αυτός είναι πακέτο. Όπλο. Κατά τα άλλα εννοείται ότι απλά τον αξιολογούμε ως άνδρες.

:rockon:
Δεν ξέρω τι ρόλο βαράει για να είμαι ειλικρινής. Φαίνεται σαν να έχεις κάνει την έρευνα σου σχετικά με αυτόν. Όπως και να έχει. Άλλων γαμήσια, βάσανα δικά μας. Να ναι καλά ο τύπος να φορτώνει και ας πεθαίνει η νοημοσύνη μου από τις ατάκες που τον αναγκάζουν να πει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom