Νέα

Φιλοξενία sugargirl από Ουκρανία

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Δ
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.579
Πόντοι
206
1. Η καθηγήτρια Πανεπιστημίου στην Ουκρανία παίρνει 200€ το μήνα.
2. Δεν έχει μονιμότητα.
3. Οι γυναίκες (παντού) ψάχνουν ασφάλεια.
Να διευκρινίσω ότι ήταν από Ρωσία.
Απλά ήθελα να πω ότι κάποιες φορές πέρα από ένα κορμί για το οποίο θα χύνεις ασταμάτητα, μπορεί να βρεις κι ένα μυαλό ή μια προσωπικότητα για την οποία θα χύνεις περισσότερο.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Να διευκρινίσω ότι ήταν από Ρωσία.
Απλά ήθελα να πω ότι κάποιες φορές πέρα από ένα κορμί για το οποίο θα χύνεις ασταμάτητα, μπορεί να βρεις κι ένα μυαλό ή μια προσωπικότητα για την οποία θα χύνεις περισσότερο.
Ορθόν.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Στο μέρος αυτό θα νοικιάσεις αμάξι πληρόνωντας προκαταβολικά και τις 3 ημέρες με μετρητά. Μπορείς και στην Αθήνα να το βρείς ααυτο, σου ζητάνε 1000 ευρώ από καρτα να τα αφαιρέσουν και σστα δίνουν όταν το επιστρέψεις πίσω. Πίστεψε με εαν σε παίρνει πές τους πάρτε 800 χωρίς κάρτα και θα στα δώσουν στην σπίστροφη, αλλα εστώ ενα τυπικο χαρτί της ενοικιαση θα υπογραψεις το οποίο είναι άτυπο ουσιαστικα τους συμφέρει και αυτους διότι δεν θα φανεί εφορία.
μη γράφετε ανοησίες, κανένα rent a car δεν νοικιάζει χωρίς πιστωτική. Ούτε με χρεωστική ούτε με μετρητά.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους!
Μια που έπιασαν τα κρύα, μια που χρειάζομαι κάτι να με ανεβάσει, κάλεσα την 20χρονη φίλη μου από Κίεβο να έρθει να με επισκευτεί για λίγες μέρες στην Ελλάδα!
Η κοπέλα πλήρως συνειδητοποιημένη, με λογαριασμό σε onlyfans κτλπ, της αρέσει η καλή ζωή και κυρίως τα ταξίδια!
Στα πλαίσια αυτού έχω κανονίσει 3ημερο σε προορισμό-ησυχαστήριο να πάμε να βγάλουμε τα μάτια μας, να κάνουμε ιππασία, να φάμε να χορέψουμε και ότι άλλο κάτσει!
Το πρόβλημά μου είναι το εξής:
Λόγο μιας υποχρέωσης και κακών χρονικών συγκυριών, δεν έχω διαθέσιμο το αυτοκίνητό μου.
Που μπορώ να νοικιάσω ένα καλό αυτοκίνητο; Και όχι με πιστωτική, δεν θέλω να αφήσω ίχνη του πορνό-ταξιδιού πουθενά!
Έχετε κάνει κάτι παρόμοιο; Έχετε συμβουλές για να βγάλω το 100/100 από αυτό το ταξίδι; Προτάσεις για άλλους χειμερινούς προορισμούς κοντά στην Αθήνα;
Ευχαριστώ πολύ, να περνάτε όμορφα!
και ο νηματοθέτης πράγματι φιδέμπορας
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.101
Κριτικές
27
Like
1.328
Πόντοι
1.720
1. Η καθηγήτρια Πανεπιστημίου στην Ουκρανία παίρνει 200€ το μήνα.
2. Δεν έχει μονιμότητα.
3. Οι γυναίκες (παντού) ψάχνουν ασφάλεια.
Το γαμησες τυπε. 200 € παιρνουν οι κομμωτριες μαυρα.
Οι λογιστριες παιρνουν 600 €. Σχεδον οσο με εδω...
Λογικα οι καθηγητες πανεπιστημιου θα παιρνουν παραπανω.
Αν το βαλεις με το οτι τα προιοντα εκει κοστιζουν περιπου το 1/3 σε σχεση με Ελλαδα θα δεις οτι εχουμε παρομοιο βιοτικο επιπεδο με τους Ουκρανους.
Επίσης υπαρχει πολυ χαμηλοτερη ανεργια εκει. Βρισκεις δουλεια πανευκολα
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.817
Κριτικές
36
Like
5.189
Πόντοι
5.595
Τελευταία φορά που είχα νοικιάσει ζητούσαν πάντα πιστωτική..

Μάλιστα είναι! Πολύ ευαίσθητη και όντως ταλαντούχα!

Όχι φίλε μου, καμία σχέση

? Ξέρω πως να νοικιάσω! Αλλά αν δεις σοβαρές εταιρείες με σοβαρά αυτοκίνητα, δεν ενοικιάζουν συνήθως χωρίς πιστωτική..

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας. Η Αίγινα φαντάζει πολύ καλή εναλλακτική και δεν έχω πάει ποτέ μου Χειμώνα! Η αρχική λύση είναι το Πήλιο που λατρεύω!

P.s. εμπιστευτείτε εφαρμογές dating. Δε χρειάζεται καν να βάλεις φωτογραφία αν το κάνεις σωστά ?
Η αρχική λύση είναι το Πήλιο που λατρεύω!
Αν φτάσεις Πήλιο, τράβα μία Θεσσαλονίκη! Από εκεί δεν είναι μακριά...?
 

corfugreece2018

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
180
Πόντοι
1
Για μετρητά χωρίς κάρτα τίποτα. Δίνει ένα γραφείο ακριβώς απέναντι από μετρό Αττική στην Αδμήτου .αυτός το δίνει χωρίς κάρτα έχω πάρει εγώ από εκεί για μια γκόμενα βόλτα στο Ναύπλιο δύο φορές
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Έχω πληρώσει για platinum συνδρομή για δύο λόγους:
Ο πρώτος είναι ότι με παίρνει οικονομικά. Είναι δλδ χρήματα τα οποία πέρα από δουλεμένα , δεν θα μου λείψουν.
Ο δεύτερος είναι ότι σε προβάλει στους πρώτους λογαριασμούς και έχω ατελείωτα match σε χώρες όπως Ρωσίας,Ουκρανία, Μολδαβία κλπ.
Όποιος βιαστεί και νομίζει ότι όλες οι γυναίκες εκεί ψάχνουν μόνον το χρήμα, θα εκπλαγεί όταν δει ότι μπορεί να ταιριάξει ακόμη και με καθηγήτρια πανεπιστημίου ( true story)
Ο λογος, σου μας χόρτασε (φιδια) και το ψωμι σου φάτο
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
1. Η καθηγήτρια Πανεπιστημίου στην Ουκρανία παίρνει 200€ το μήνα.
2. Δεν έχει μονιμότητα.
3. Οι γυναίκες (παντού) ψάχνουν ασφάλεια.
Σθγα μην παίρνει και 20 το μηνα
Απλη υπάλληλος σε ταχυδρομείο επαρχία: Χερσον, εοαιρνε 6400 χριβνα δηλ 200ε.. Σε τράπεζα της πλάκας μια αλλη 14000 χριβνα καπου 450ε
Μην λες ανακριβειες χοντρές γιατί εισαι γνωστης... Απορω με την παραπληροφιρηση αυτη την φορα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.397
Κριτικές
178
Like
40.240
Πόντοι
21.896
Σθγα μην παίρνει και 20 το μηνα
Απλη υπάλληλος σε ταχυδρομείο επαρχία: Χερσον, εοαιρνε 6400 χριβνα δηλ 200ε.. Σε τράπεζα της πλάκας μια αλλη 14000 χριβνα καπου 450ε
Μην λες ανακριβειες χοντρές γιατί εισαι γνωστης... Απορω με την παραπληροφιρηση αυτη την φορα
Τα σέβη μου κύριε μιδα
Screenshot_20211030_221850.jpg



Ο διανομεας
Ο στολιστης πίτσας παρασκευαστής

Ο.ταμιας

Η σερβιτορα

Απλά πράγματα δλδ περίπου 500 ευρω
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Φαντασου εγω μίλαγα για 450 σε, ταμία τραπεζασ. Βέβαια μισθοι επαρχίας.. Αυτα μαλλον είναι κιεβο

Υγ Τυνησία εχεις παει? Μουπε ενας ιταλός ειναι πολυ ιζυγκοινγκ φάση
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.397
Κριτικές
178
Like
40.240
Πόντοι
21.896
Φαντασου εγω μίλαγα για 450 σε, ταμία τραπεζασ. Βέβαια μισθοι επαρχίας.. Αυτα μαλλον είναι κιεβο

Υγ Τυνησία εχεις παει? Μουπε ενας ιταλός ειναι πολυ ιζυγκοινγκ φάση
Oxi
Αλλά ξέρω κολλητό που πήγε στα κοντα

Πουθενά στην ευρωπαϊκή επικράτεια δεν έχει μισθούς τραπεζικών κάτω από πεντακόσια ευρώ σε πρωτευουσες
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.898
Πόντοι
3.346
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους!
Μια που έπιασαν τα κρύα, μια που χρειάζομαι κάτι να με ανεβάσει, κάλεσα την 20χρονη φίλη μου από Κίεβο να έρθει να με επισκευτεί για λίγες μέρες στην Ελλάδα!
Η κοπέλα πλήρως συνειδητοποιημένη, με λογαριασμό σε onlyfans κτλπ, της αρέσει η καλή ζωή και κυρίως τα ταξίδια!
Στα πλαίσια αυτού έχω κανονίσει 3ημερο σε προορισμό-ησυχαστήριο να πάμε να βγάλουμε τα μάτια μας, να κάνουμε ιππασία, να φάμε να χορέψουμε και ότι άλλο κάτσει!
Το πρόβλημά μου είναι το εξής:
Λόγο μιας υποχρέωσης και κακών χρονικών συγκυριών, δεν έχω διαθέσιμο το αυτοκίνητό μου.
Που μπορώ να νοικιάσω ένα καλό αυτοκίνητο; Και όχι με πιστωτική, δεν θέλω να αφήσω ίχνη του πορνό-ταξιδιού πουθενά!
Έχετε κάνει κάτι παρόμοιο; Έχετε συμβουλές για να βγάλω το 100/100 από αυτό το ταξίδι; Προτάσεις για άλλους χειμερινούς προορισμούς κοντά στην Αθήνα;
Ευχαριστώ πολύ, να περνάτε όμορφα!
Τυπε εχει και συγκοινωνια η Ελλαδα.
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Υγ Τυνησία εχεις παει? Μουπε ενας ιταλός ειναι πολυ ιζυγκοινγκ φάση
Δηλαδή ονειρεύεστε να βγάλετε ντόπια σε Αραβική χώρα? Και μάλιστα αναζητάτε easy going καταστάσεις στην Αραβία?
Ρε έχετε παραφρονήσει τελείως?
Καλά τον Ιταλό μπορεί να τον κοίταξε καμιά από περιέργεια και να νόμιζε πως την γάμησε σε μια εμπλοκή της πραγματικότητας με τη φαντασία του. Ας τόλμαγε να της μιλήσει και τα αδέρφια τριγύρω θα τον λιθοβολούσαν επιτόπου!
Η Τυνησία είναι Αραβία!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Δηλαδή ονειρεύεστε να βγάλετε ντόπια σε Αραβική χώρα? Και μάλιστα αναζητάτε easy going καταστάσεις στην Αραβία?
Ρε έχετε παραφρονήσει τελείως?
Καλά τον Ιταλό μπορεί να τον κοίταξε καμιά από περιέργεια και να νόμιζε πως την γάμησε σε μια εμπλοκή της πραγματικότητας με τη φαντασία του. Ας τόλμαγε να της μιλήσει και τα αδέρφια τριγύρω θα τον λιθοβολούσαν επιτόπου!
Η Τυνησία είναι Αραβία!
Παψε ασχετοαραψ
Ο μέγας Σίλβιο ολα τα μπιυνγκα γκιρλς απο Τυνησία κ Μαρόκο τα, ψώνιζε
Επισης σημερα το πρωι ηπια καφε κ ρωτάω την ΜΟΥΝΑΡΑ σερβιτόρα βραζιλθανα εισαι? Λογω κωλαρας φατσαρας..οχι λεει γελαστη ,απο Μαρακες μαροκο...
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Παψε ασχετοαραψ
Ο μέγας Σίλβιο ολα τα μπιυνγκα γκιρλς απο Τυνησία κ Μαρόκο τα, ψώνιζε
Επισης σημερα το πρωι ηπια καφε κ ρωτάω την ΜΟΥΝΑΡΑ σερβιτόρα βραζιλθανα εισαι? Λογω κωλαρας φατσαρας..οχι λεει γελαστη ,απο Μαρακες μαροκο..
Οκ πες το πως πάτε για να πληρώσετε ..
Σοβαρά όμως μην τολμήσεις να κάνεις καμάκι σε δημόσιο χώρο εκεί όπως ξέρεις στην Ουκρανία γιατί μπορεί να μπλέξεις τόσο άσχημα που ούτε ελβετικές πρεσβείες δεν θα σε ξεμπλέξουν
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Οκ πες το πως πάτε για να πληρώσετε ..
Σοβαρά όμως μην τολμήσεις να κάνεις καμάκι σε δημόσιο χώρο εκεί όπως ξέρεις στην Ουκρανία γιατί μπορεί να μπλέξεις τόσο άσχημα που ούτε ελβετικές πρεσβείες δεν θα σε ξεμπλέξουν
Στα κλαμπ μου'πε ο ιταλος στο Χαμαμετ κ καπου αλλου ειναι χυμα φαση...
Εννοείται δεν μιλας στο δρόμο
Τιντερ δουλεύει καργα επίσης
Τωρα αληθεια ψεματα δεν ξερω
Πάντως η Μαροκινή το πρωι ηταν ΜΟΥΝΑΡΑ και για Μολδαβία
Για ελλαδα ητανε για τηλεγλαστρα
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.397
Κριτικές
178
Like
40.240
Πόντοι
21.896
Επιτέλους ο μόδας έρχεται στο σωστό δρομο :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:

Τέρμα τα πορνοταξιδια στην ουτοπία της ανατ Ευρώπης

Welcome to Africa
Wellcome to magreb:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Εγώ στο mall του gueliz marrakesh χωρις γαλλικά πιο εύκολα τηλέφωνο πήρα από μαροκανα κ καμάκι εικόνα παρα στο mall ocean plaza kiyv
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom