Νέα

Φίλωνος 95 Πειραιάς, 6ος όροφος, κουδούνι «SPA»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pelopidas4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Έχει περάσει κανείς τον τελευταίο καιρό από εδώ?
Κανένα νέο με το ρόστερ??
Περασα εγω πριν απο 10μερες περίπου. Ηταν η γνωστη Νανσυ απο Ακροπολις μασαζ, μια Αντζελα την οποία πρωτη φορα τη βλέπω, δυο υλικά οικοδομών και μια gilf που μολις την είδα σκιάχτηκα. Νομιζα ότι μου εκαναν πλάκα από το candid camera. Πατημένα 55 και απο εμφάνιση ηταν ίδια με τον Κόκκορα του Αρκά.

Πέρασα με την Νανσυ. Απο εμφανιση η καλύτερη εκεί μέσα, φοβερό κορμί, αλλα πολύ βιασύνη δυστυχώς. 10 λεπτά χαϊδεμα και μετα βουρ στο δευτερο γυρο.

Το πρόγραμμα υποτίθεται ότι είναι 45 λεπτά για 60€ , αλλα εγω εμεινα 40 λεπτά απο τη στιγμή που χτύπησα το κουδούνι μέχρι που εφυγα.

Δυστυχώς μονο η ωραία εμφάνιση μιας κοπελας δεν ειναι αρκετή για να σε κανουν πελάτη. Αλλά δεν το καταλαβαίνουν αυτό οι μαγαζάτορες
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.557
Κριτικές
190
Like
48.108
Πόντοι
41.443
Περασα εγω πριν απο 10μερες περίπου. Ηταν η γνωστη Νανσυ απο Ακροπολις μασαζ, μια Αντζελα την οποία πρωτη φορα τη βλέπω, δυο υλικά οικοδομών και μια gilf που μολις την είδα σκιάχτηκα. Νομιζα ότι μου εκαναν πλάκα από το candid camera. Πατημένα 55 και απο εμφάνιση ηταν ίδια με τον Κόκκορα του Αρκά.

Πέρασα με την Νανσυ. Απο εμφανιση η καλύτερη εκεί μέσα, φοβερό κορμί, αλλα πολύ βιασύνη δυστυχώς. 10 λεπτά χαϊδεμα και μετα βουρ στο δευτερο γυρο.

Το πρόγραμμα υποτίθεται ότι είναι 45 λεπτά για 60€ , αλλα εγω εμεινα 40 λεπτά απο τη στιγμή που χτύπησα το κουδούνι μέχρι που εφυγα.

Δυστυχώς μονο η ωραία εμφάνιση μιας κοπελας δεν ειναι αρκετή για να σε κανουν πελάτη. Αλλά δεν το καταλαβαίνουν αυτό οι μαγαζάτορες


πολυ παλια της συνηθεια αυτη και δυστυχως οι παλιες συνηθειες (της ξεπετας) δεν κοβονται οσα χρονια κι αν περασουν.  :hi:
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Περασα εγω πριν απο 10μερες περίπου. Ηταν η γνωστη Νανσυ απο Ακροπολις μασαζ, μια Αντζελα την οποία πρωτη φορα τη βλέπω, δυο υλικά οικοδομών και μια gilf που μολις την είδα σκιάχτηκα. Νομιζα ότι μου εκαναν πλάκα από το candid camera. Πατημένα 55 και απο εμφάνιση ηταν ίδια με τον Κόκκορα του Αρκά.

Πέρασα με την Νανσυ. Απο εμφανιση η καλύτερη εκεί μέσα, φοβερό κορμί, αλλα πολύ βιασύνη δυστυχώς. 10 λεπτά χαϊδεμα και μετα βουρ στο δευτερο γυρο.

Το πρόγραμμα υποτίθεται ότι είναι 45 λεπτά για 60€ , αλλα εγω εμεινα 40 λεπτά απο τη στιγμή που χτύπησα το κουδούνι μέχρι που εφυγα.

Δυστυχώς μονο η ωραία εμφάνιση μιας κοπελας δεν ειναι αρκετή για να σε κανουν πελάτη. Αλλά δεν το καταλαβαίνουν αυτό οι μαγαζάτορες

Ωχ,και η Νάνσυ έγινε ξεπέτα? Στην Μακεδονίας 5 με την Φωτεινή ήταν μια χαρά,όχι έτσι! Όλοι οι καλοί χωράνε και όλοι οι καλοί τελικά χαλάνε ...
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
..που ξεπεσε η Νανσυ..
Αυτα παθαινει οποιος δεν εχει μυαλο και ειναι μονο στην ξεπετα..κ να παρουμε το μαρουλι...
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Σημερινή μεσημεριανή επίσκεψη στον χώρο. Η περιοχή έχει πολύ μεγάλο βαθμό δυσκολίας στο θέμα πάρκινγκ επομένως θα πρότεινα σε άλλους συναγωνιστές να αποφύγουν χρήση αυτοκινήτου. Το κτήριο παρατημένη πολυκατοικία χωρίς είσοδο με κουδούνια κ με μόνιμα ανοιχτή πόρτα. Στον 6ο όροφο είναι το κουδούνι SPA αν και το μοναδικό διαμέρισμα στον συγκεκριμένο όροφο. Το διαμέρισμα όχι σε ιδιαίτερα καλή κατάσταση απο θέμα καθαριότητας και ιδιαίτερα παλιό με αρκετά δωμάτια κατά μήκος μεγάλου διαδρόμου. Η τουαλέτα εξωτερική ακριβώς δίπλα στην εξώπορτα και με αρκετά ....θέματα. Τα δωμάτια αρκετά μεγάλα και εκτός από μασαζοκρέβατο  έχουν καναπέ και 2 πολυθρόνες. Οι πετσέτες δεν ήταν σφραγισμένες και είχαν άσχημη μυρωδιά. δεν μου δόθηκαν αρχικά παντόφλες για το μπάνιο παρά μόνο αφού  τις ζήτησα στην κοπέλα που επέλεξα. Η υποδοχή αρκετά ευγενική αν και δέχτηκα στενό μαρκάρισμα για το πως εντόπισα τον χώρο.Δεν υπάρχει μόνο το πρόγραμμα των 45 λεπτών με 60 ευρώ καθώς όταν ρώτησα για μισάωρο μου αναφέρθηκε πως γίνεται με 50€ καθώς και 1 ώρας με 2 εκτονώσεις στα 80 €. είναι επομένως όλα υπό διαπραγμάτευση...Από κοπέλες ήταν διαθέσιμες μόνο 2, η Νάνσυ και μια ακόμα νταρντάνα με σωματότυπο που θύμιζε Σάντρα απο Σαπφούς και ιδιαίτερα έκφυλο σαλονάρισμα αλλά με αποτρεπτικό πρόσωπο (η πρώτη σκέψη που έκανα είναι αν είναι άντρας...!!). Μονόδρομος η επιλογή για Νάνσυ που θα ακολουθήσει κριτική
 

alkosin

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
77
Like
56
Πόντοι
0
Σημερινή μεσημεριανή επίσκεψη στον χώρο. Η περιοχή έχει πολύ μεγάλο βαθμό δυσκολίας στο θέμα πάρκινγκ επομένως θα πρότεινα σε άλλους συναγωνιστές να αποφύγουν χρήση αυτοκινήτου. Το κτήριο παρατημένη πολυκατοικία χωρίς είσοδο με κουδούνια κ με μόνιμα ανοιχτή πόρτα. Στον 6ο όροφο είναι το κουδούνι SPA αν και το μοναδικό διαμέρισμα στον συγκεκριμένο όροφο. Το διαμέρισμα όχι σε ιδιαίτερα καλή κατάσταση απο θέμα καθαριότητας και ιδιαίτερα παλιό με αρκετά δωμάτια κατά μήκος μεγάλου διαδρόμου. Η τουαλέτα εξωτερική ακριβώς δίπλα στην εξώπορτα και με αρκετά ....θέματα. Τα δωμάτια αρκετά μεγάλα και εκτός από μασαζοκρέβατο  έχουν καναπέ και 2 πολυθρόνες. Οι πετσέτες δεν ήταν σφραγισμένες και είχαν άσχημη μυρωδιά. δεν μου δόθηκαν αρχικά παντόφλες για το μπάνιο παρά μόνο αφού  τις ζήτησα στην κοπέλα που επέλεξα. Η υποδοχή αρκετά ευγενική αν και δέχτηκα στενό μαρκάρισμα για το πως εντόπισα τον χώρο.Δεν υπάρχει μόνο το πρόγραμμα των 45 λεπτών με 60 ευρώ καθώς όταν ρώτησα για μισάωρο μου αναφέρθηκε πως γίνεται με 50€ καθώς και 1 ώρας με 2 εκτονώσεις στα 80 €. είναι επομένως όλα υπό διαπραγμάτευση...Από κοπέλες ήταν διαθέσιμες μόνο 2, η Νάνσυ και μια ακόμα νταρντάνα με σωματότυπο που θύμιζε Σάντρα απο Σαπφούς και ιδιαίτερα έκφυλο σαλονάρισμα αλλά με αποτρεπτικό πρόσωπο (η πρώτη σκέψη που έκανα είναι αν είναι άντρας...!!). Μονόδρομος η επιλογή για Νάνσυ που θα ακολουθήσει κριτική
Λυπάμαι για την κατάντια του χώρου και της συγκεκριμένης κοπέλας που αναφέρεται το όνομα Νάνσυ.με λίγα λόγια να μείνουμε μακριά μην κολλήσουμε και τίποτα άλλο
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Η Νάνσυ είναι μια καλλίγραμμη κοπέλα κοντά στα 35 νομίζω, με μακρύ ίσιο μαύρο μαλλί, ωραίο σώμα, στήθος φυσιολογικό με μεγάλες ρόγες, και επιδερμίδα ιδιαίτερα απαλή. Σε αντίθεση με τον χώρο πεντακάθαρη και μοσχομυριστή. Είναι χαμογελαστή και ευγενική και αρκετά επικοινωνιακή. Φόραγε μαύρο κολλάν με μαύρο τοπάκι ενώ απο μέσα ένα σετ με πολυ ερωτικά εσώρουχα που κολάκευαν το ωραίο της κορμί. Αρκετά τατουάζ στο σώμα της. Ξεκίνησε με μασάζ που χωρίς να είναι το καλύτερο που έχω δεχτεί, ήταν αρκετά καλό με μεγάλο ατού την υπέροχη της επιδερμίδα που πλησιάζει διαρκώς πάνω σου κατά το μασάζ. Μετά από τα συνεχή ...τυχαία της περάσματα απο την επίμαχη περιοχή δεν κρατήθηκα και γύρισα. Ξεκίνησε πολύ καλό τσιμπούκι και σύντομα ανταπόδοσα την περιποίηση.Δείχνει να τρελαίνεται για γλυφομούνι και είναι πραγματικά μοσχομυριστό και περιποιημένο. Ακολούθησε σέξ σε αρκετές στάσεις, για να με τελειώσει με καταπληκτικό τσιμπούκι. Σε καμία στιγμή δεν μου έδωσε την αίσθηση της ξεπέτας. Μάλιστα μου έκανε πολυ θετική εντύπωση το ότι ενώ της είχα πεί για 45 λεπτά τελικά και το κόστος ήταν στα 60 €, μου κράτησε 50 με δική της πρωτοβουλία γιατί κάθισε λιγότερο (ο συνολικός καθαρός χρόνος 38 λεπτά). Πέρασα πολύ καλά με μια πολύ όμορφη και έμπειρη κοπέλα που αν της συμπεριφερθείς σωστά, φροντίζει να στο ανταποδώσει. Δεν θα συμφωνήσω με τα σχόλια περί κακής συμπεριφοράς και ξεπέτας. Σίγουρα θα την προτιμήσω ξανά, αν και νομίζω ότι ο συγκεκριμένος χώρος την ...αδικεί.
 

nikolakis2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Παίζει καμία βυζου η παχουλή εκεί η γενικότερα Πειραιά;;;
 

ev_angel

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2016
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
περασα την Παρασκευή και πουθενα η Νάνσυ. εχει κανείς εικόνα που βρίσκεται?
 

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
458
Κριτικές
13
Like
1.599
Πόντοι
1.071
Καλημέρα.Να ρωτησω κατι Η Νάνσυ έπαιζε στο μασατζίδικο ακροπόλ?
 

xtream3245

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2014
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους λειτουργεί ακόμα?
 

xtream3245

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2014
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Αξίζει είναι εντάξει από υπηρεσίες?
 

ev_angel

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2016
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
έχει περάσει κανείς πρόσφατα να μας ενημερώσει αν συνεχίζει η Νάνσυ εκει? 
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.345
Πόντοι
5.946
παρούσα μάστορα...
και το παρών που είναι για μαντράχαλους γράφετε με ωμέγα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom