Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φίλωνος 19,Πειραιάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
540
Πόντοι
96
γενικά τι τεμάχια παίζουν εκεί τώρα ξέρεις?
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Πάντως, το μαγαζί είναι εντελώς παρακμιακό και οι θεραπεύτριες,  αστα να πάνε στο διάολο......!!!
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως, το μαγαζί είναι εντελώς παρακμιακό και οι θεραπεύτριες,  αστα να πάνε στο διάολο......!!!

Παρακμιακή ατμόσφαιρα με cult απόχρωση.

Παλιότερα είχε και σασπένς. Όταν έμπαινες στο ανσανσέρ, σκεφτόσουνα σε ποιον όροφο θα μείνει.

Και ο τύπος από κάτω με τις αντίκες...είναι δίδυμος αδερφός του τύπου που είχε το μαγαζί με τα όπλα στο Pulp Fiction.

Κορυφαία μορφή.



 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
540
Πόντοι
96
αχαχαχ ναι
κορυφαίο μαγαζί
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Παρακμιακή ατμόσφαιρα με cult απόχρωση.

Παλιότερα είχε και σασπένς. Όταν έμπαινες στο ανσανσέρ, σκεφτόσουνα σε ποιον όροφο θα μείνει.

Και ο τύπος από κάτω με τις αντίκες...είναι δίδυμος αδερφός του τύπου που είχε το μαγαζί με τα όπλα στο Pulp Fiction.

Κορυφαία μορφή.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Και ο τύπος από κάτω με τις αντίκες...είναι δίδυμος αδερφός του τύπου που είχε το μαγαζί με τα όπλα στο Pulp Fiction.

Κορυφαία μορφή.
κανονισε να παμε για κουφετα και να μας βγει ο ξαδελφος ο μπατσος ο κωλομπαράς..  :)
 

pigasos_

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
25
Like
75
Πόντοι
10
Παιδια ουτε απεξω μην περασεται.. η απολυτη παρακμη εδω κ καιρο :think: :think: αν εχει αλλαξει κατι ας ενημερωσει καποιος. :rockon:
 

nnikosss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
13
Like
86
Πόντοι
11
egv apo erkei goustaro μαιρη. ελληνιδα χοντρουλα με τεραστιαστητα βυζια. τρελα ισπανικα
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
egv apo erkei goustaro μαιρη. ελληνιδα χοντρουλα με τεραστιαστητα βυζια. τρελα ισπανικα

Τι χοντρούλα, ρε "φίλε";

Αυτή έχει μεγαλύτερο όγκο από τον Σακίλ Ο' Νiλ.

Μιλάμε για το κτήνος του πολέμου.

Τρώει τουλάχιστον 40 μπέργκερ για προθέρμανση.

Πλάκα μας κάνεις;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Παιδια ουτε απεξω μην περασεται.. η απολυτη παρακμη εδω κ καιρο :think: :think: αν εχει αλλαξει κατι ας ενημερωσει καποιος. :rockon:

η απολυτη παρακμή ήταν πάντα τα κωλομάγαζα του μπουρδέλου του πειραιά.Δεν είναι τυχαίο ότι το λένε μπουρδέλο...είναι από κάθε άποψη....
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
540
Πόντοι
96
η απολυτη παρακμή ήταν πάντα τα κωλομάγαζα του μπουρδέλου του πειραιά.Δεν είναι τυχαίο ότι το λένε μπουρδέλο...είναι από κάθε άποψη....

Μπουρδελο ρε συ το λενε γιατι ειναι μεγαλος γαμιας ο ολυμπιακος
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
540
Πόντοι
96
Σήμερα έκανα το λάθος και πέρασα
- Στέλλα - Συμπαθέστατη χοντρούλα. Άμα δε βιαζόμουν θα δοκίμαζα ισως
- Μαρία - απλώς όχι!
- Ελένη - δεν νομίζω!

 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
για σας φιλοι στη φιλωνος λογω οτι διαβαζω το θρεντ μια ενημερωση θα κανω για τους λιγο παλιοτερους η μαρια που αναφεται ειναι η αρετη η μικρουλα η ζουμερη που ηταν στην συχωρεμενη μαιρη στον πειραια και στην αναλατου μετα.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
540
Πόντοι
96
για σας φιλοι στη φιλωνος λογω οτι διαβαζω το θρεντ μια ενημερωση θα κανω για τους λιγο παλιοτερους η μαρια που αναφεται ειναι η αρετη η μικρουλα η ζουμερη που ηταν στην συχωρεμενη μαιρη στον πειραια και στην αναλατου μετα.

Δεν ξέρω σε ποια ζοθμερί μικρούλα αναφέρεσαι φίλε μου, παντώς η Μαρια που είδα εγώ ήταν χαλαρά 40+ απο χρόνια και 150+ απο κιλά
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ο καθεναs  εχει την δικη του οπτικη γωνια.  :2funny:    εχω εναν φιλο που τρελαινεται για στρουμπουλεs.  καποτε μου εδειξε τα γουστα του και τι ακριβωs εννοουσε.  για μενα ηταν ορκα η φαλαινα.  για αυτον,  απλα καμπυλατεs και με πιασιματα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom