Νέα

Φιλόλογος εργαζόταν σε οίκο ανοχής για να σπουδάσει τον γιο της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sub-Zero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.102
Κριτικές
1
Like
30.810
Πόντοι
8.006
Θυμαμαι καποτε σε ενα ραντεβου ειχα ρωτησει την κοπελα πώς δικαιολογει την απουσια της απο το σπιτι στα παιδια της, και μου απαντησε οτι τους ελεγε οτι δουλευει στο 11880
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.363
Πόντοι
736
Θυμαμαι καποτε σε ενα ραντεβου ειχα ρωτησει την κοπελα πώς δικαιολογει την απουσια της απο το σπιτι στα παιδια της, και μου απαντησε οτι τους ελεγε οτι δουλευει στο 11880
Τα ξέρει αυτά η Κολομπιανα;
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.310
Πόντοι
446
Όσο όλες οι βίζιτες του πρώην ανατολικού μπλοκ , είναι από την Μόσχα , και δασκάλες – εκπαιδευτικοί , άλλο τόσο και οι υπηρεσίες στα μπουρδέλα , δεν είναι πρώην εργαζόμενες έστω και περιστασιακά .
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.933
Κριτικές
5
Like
11.903
Πόντοι
3.786
Κανένας δεν αναρωτήθηκε πως στον πούτσο βρήκε δουλειά στην συγκεκριμένη "εταιρία"? Δηλαδή τι? Σηκώθηκε ένα πρωϊ και είπε: "Χμμμ θέλω μια δουλειά. Ας πάω να ρωτήσω στα μπουρδέλα". Λογικά θα έπρεπε να υπήρχε κάποιο κονέ εκ των προτέρων.
Σου πήρε 15 χρόνια για να κάνεις το πρώτο σου ποστ.Γράφε πιο συχνά βρε φίλε.Πολύ εύστοχο σχόλιο.Κάποιες τσατσάδες δεν είναι πρώην ιερόδουλες;Λες να...

@iliasl την ίδια σκέψη κάναμε ταυτόχρονα,ε;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.903
Κριτικές
98
Like
47.309
Πόντοι
21.511
σιγα τα ωα.
εδω υπαρχουν και χειροτερα :confused:
ο τελετάρχης αναφερόμενος προς το χαλί, είπε
«Υποθέτουμε, Ματ, από τη σιωπή σου ότι δέχεσαι τη Μπέκι για γυναίκα σου». :2funny:
rug2.jpg

i do, oh yes i do !!! :uglystupid:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.102
Κριτικές
1
Like
30.810
Πόντοι
8.006
Τα ξέρει αυτά η Κολομπιανα;
Οχι φιλε και δεν πρεπει να τα μαθει κιολας, μονο για την συζυγο ξερει και για μια-δυο γκομενες. Και μου δηλωσε οτι οταν παω εκει δεν θα επιτρεπει ούτε στο ενα μετρο να με πλησιαζει αλλη γυναικα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.102
Κριτικές
1
Like
30.810
Πόντοι
8.006
Κανένας δεν αναρωτήθηκε πως στον πούτσο βρήκε δουλειά στην συγκεκριμένη "εταιρία"? Δηλαδή τι? Σηκώθηκε ένα πρωϊ και είπε: "Χμμμ θέλω μια δουλειά. Ας πάω να ρωτήσω στα μπουρδέλα". Λογικά θα έπρεπε να υπήρχε κάποιο κονέ εκ των προτέρων.
Πραγματικα μού εξαπτει την περιεργεια, πώς μετα απο 15 χρονια εγγραφης αποφασισες να κανεις το πρωτο σου σχολιο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.903
Κριτικές
98
Like
47.309
Πόντοι
21.511
Θυμαμαι καποτε σε ενα ραντεβου ειχα ρωτησει την κοπελα πώς δικαιολογει την απουσια της απο το σπιτι στα παιδια της, και μου απαντησε οτι τους ελεγε οτι δουλευει στο 11880
ωραιες ερωτησεις κανεις στα ραδεβους :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.102
Κριτικές
1
Like
30.810
Πόντοι
8.006
Ενταξει, η κοπελα με το χαλί ειναι βαρια ψυχασθενής. Ούτε η πρωτη ούτε η τελευταια. Οι υπολοιποι φιλοι και συγγενείς που πηγαν να ευχηθούν, τι ακριβως παριστανουν? Αυτον που λεει παντα στον τρελό "ναι"?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.102
Κριτικές
1
Like
30.810
Πόντοι
8.006
ωραιες ερωτησεις κανεις στα ραδεβους :confused:
Μου εδειξε την κορη της σε φωτογραφια στο κινητό της. Καπου στα 16-17 την εκοψα. Και την ρωτησα απλως "πού της ειπες οτι πας τωρα που λειπεις". Δεν ηταν δα και τοσο παραδοξη ερωτηση
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.903
Κριτικές
98
Like
47.309
Πόντοι
21.511
Μου εδειξε την κορη της σε φωτογραφια στο κινητό της. Καπου στα 16-17 την εκοψα. Και την ρωτησα απλως "πού της ειπες οτι πας τωρα που λειπεις". Δεν ηταν δα και τοσο παραδοξη ερωτηση
πιστευω καλυτερα να μη ρωτας τα προσωπικα της καθε μιας σε ενα ραδεβου, δε χρειαζεται κιολας.
τοσους και τοσους βλεπει καθε μερα, υποθετικα παντα.
ειναι λιγο... οκγουορντ, οπως και να το δεις.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.461
Κριτικές
62
Like
41.188
Πόντοι
8.530
Εύκολο είναι να βρει κάποιος δουλειά;Ή μηπως να δουλεύει 12 ώρες την ημέρα;Τότε μεταπτυχιακό δεν παίρνεις.Ιδίως σε ειδικότητες όπως Ιατρική,Οδοντιατρική.
Και στις καφετέριες πρέπει να είσαι γνωστός γνωστού η γκόμενα η να είσαι ηθοποιός ....
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
579
Κριτικές
30
Like
3.799
Πόντοι
2.836
σιγα τα ωα.
εδω υπαρχουν και χειροτερα :confused:
ο τελετάρχης αναφερόμενος προς το χαλί, είπε
«Υποθέτουμε, Ματ, από τη σιωπή σου ότι δέχεσαι τη Μπέκι για γυναίκα σου». :2funny:
rug2.jpg

i do, oh yes i do !!! :uglystupid:
Το ότι θα μας επερναν τις γυναίκες τα χάλια πραγματικά με ξεπερνάει..... όταν γεννήσει θέλω να μου κρατήσει δύο πατάκια....
 
OP
OP
Sub-Zero

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.419
Like
16.093
Πόντοι
3.656
Κανένας δεν αναρωτήθηκε πως στον πούτσο βρήκε δουλειά στην συγκεκριμένη "εταιρία"? Δηλαδή τι? Σηκώθηκε ένα πρωϊ και είπε: "Χμμμ θέλω μια δουλειά. Ας πάω να ρωτήσω στα μπουρδέλα". Λογικά θα έπρεπε να υπήρχε κάποιο κονέ εκ των προτέρων.

Τιμή μου τύπε που το πρώτο σου ποστ μετά απο 15 χρόνια,έγινε σε θέμα που ξεκίνησα εγώ :hi:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.903
Κριτικές
98
Like
47.309
Πόντοι
21.511
Το ότι θα μας επερναν τις γυναίκες τα χάλια πραγματικά με ξεπερνάει..... όταν γεννήσει θέλω να μου κρατήσει δύο πατάκια....
στην αγορα του αλ ΧΑΛΙλι, μας την πεσανε 2 σκυλοι.
νομιζαν οτι ενω τρωγαμε θα τους πεταξουμε κανα κοκαλακι,
αλλα ξενερωσαν και ξεκινησαν να γαυγιζουν... ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ !!!:tooth:

εχει τρελαθει ο κοσμος με ολα αυτα που του πασαρουν δυστυχως.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.461
Κριτικές
62
Like
41.188
Πόντοι
8.530

palabos21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3
Like
16
Πόντοι
0
Τιμή μου τύπε που το πρώτο σου ποστ μετά απο 15 χρόνια,έγινε σε θέμα που ξεκίνησα εγώ :hi:
Έχει 15 χρόνια που έχω ανοίξει λογαριασμό στο bourdela?... Όχι ρε γαμώτο. Τέλος πάντων. Το είχα ξεχάσει μέχρι που έσκασε η φάση με Παναγιωτόπουλο από ραδιο αρβύλα και μπήκα μήπως βρώ κανένα βρώμικο ( γιατί τον άκουγα στο ραδιόφωνο τον βλάκα ). Δεν βρήκα κάτι αξιόλογο αλλά θυμήθηκα γιατί είχα κάνει λογαριασμό εδώ. Γιατί δεν μασάτε από politicaly correct. Γιατί όταν ένα μουνί είναι μουνί το λέτε
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.397
Κριτικές
178
Like
40.239
Πόντοι
21.896
Το ότι θα μας επερναν τις γυναίκες τα χάλια πραγματικά με ξεπερνάει..... όταν γεννήσει θέλω να μου κρατήσει δύο πατάκια....
Μπορδοροδοκοκκινη σουχαρα καλύτερα ώστε να γαμαμε αριστοκρατικό μουνι:confused:
 

palabos21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3
Like
16
Πόντοι
0
Σου πήρε 15 χρόνια για να κάνεις το πρώτο σου ποστ.Γράφε πιο συχνά βρε φίλε.Πολύ εύστοχο σχόλιο.Κάποιες τσατσάδες δεν είναι πρώην ιερόδουλες;Λες να...

@iliasl την ίδια σκέψη κάναμε ταυτόχρονα,ε;
Λέω ότι είναι τέλεια συνταγή για σενάριο taboo τσόντας και μάλλον "we have a winner" όπως λένε στο χωριό μου. Τελος πάντων. Σχόλια μπορώ να γράψω πολλά αλλα το ζητούμενο είναι αυτό που λένε ( επίσης στο χωριό μου ) original content. Και εδωμέσα, υπάρχουν γνώστες που σε κάνουν να υποκλίνεσαι με τις εμπειρίες τους.
Edit: Ποιο είναι ο χωριό μου θα ρωτήσεις. Το Bourdela-χωρι προφανώς.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.823
Κριτικές
12
Like
3.086
Πόντοι
746
Είχα γνωρίσει κάποιον στο στρατό που η μάνα του ήταν υπηρεσία στα μπουρδέλα, ενώ παλαιότερα ήταν παιδίατρος... Είχε ξεπέσει οικονομικά και είχε πάθει πατατράκ όταν πέθανε η κόρη της από ναρκωτικά (ετεροθαλής αδερφή του τύπου που γνώρισα)...
Αλλά ήταν και χαρακτήρας της τέτοιος που ψαχνόταν (μαγκάκι, τσαμπουκάς).
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom