Νέα

Φιλιά, CIM και Listerine

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Η πικρή αλήθεια είναι ότι όλοι κάποια στιγμή το έχουμε κάνει. Απλώς μερικοί είναι πιο τυχεροί από άλλους.
Ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμε.....Αλλοι εκδηλονουν τον ιο σε αλλους κοιματε....
 

central.6

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
δίκιο έχετε όλοι και εγώ ανησυχώ αλλά ποια είναι η λύση, να τον παίζουμε μόνοι μας ; Εμένα μου αρέσει απίστευτα να κάνω γλυφομούνι και να γλύφω βυζάρες αλλά με αυτά που διαβάζω ....
 

Καρίνα

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
552
Like
8
Πόντοι
6
δίκιο έχετε όλοι και εγώ ανησυχώ αλλά ποια είναι η λύση, να τον παίζουμε μόνοι μας ; Εμένα μου αρέσει απίστευτα να κάνω γλυφομούνι και να γλύφω βυζάρες αλλά με αυτά που διαβάζω ....

Εσύ επιτελείς ιερό έργο και πρέπει να συνεχίσεις!
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
912
Like
1.129
Πόντοι
206
δίκιο έχετε όλοι και εγώ ανησυχώ αλλά ποια είναι η λύση, να τον παίζουμε μόνοι μας ; Εμένα μου αρέσει απίστευτα να κάνω γλυφομούνι και να γλύφω βυζάρες αλλά με αυτά που διαβάζω ....

εγω αν δεν κανω γλυφομουνι-κωλι δεν γαμαω με τπτ τα βυζια τα χω για ζουλιγμα,αστα να πανε πολυ αρρωστια κυκλοφορει...
 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
1.358
Πόντοι
201
Μετα απο ταλαιπωρια..... ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ξανα στοματικο ελευθερο με γυναικες του επαγγελματος.Πρεπει να παθεις για να μαθεις.ΚΟλλησα μυκητες στο πεος και στο στομα.Και σαν μην εφτανε μονο αυτο ηρθε και η επιδυδυμιτιδα για να τριτωσει το καλο!!!! ενας μηνας ταλαιπωρια με αντιβιωσεις,εξετασεις (λεφτα σε γιατρους και μιβροβιολους,φαρμακα)  και ακομα  δεν εχει περασει. αλλαγη του τροπου ζωης ΚΟΜΜΕΝΑ : γυμναστηριο(γιατι υπαρχει πονος ),ποτα ,ξενυχτια ,και αρκετη κατακλιση. θελει υπομομη για να περασει!!!!....γιατι ολα αυτα??για 1 ωρα απολαυσης.Μαγκες το εχω μετανιωσει.Δεν αξιζει να ρισκαρουμε την υγεια μας.Πιο πολυ ειμαι νευριασμενος με μενα παρα με την κοπελα.Γιατι ηταν επιλογη μου να με τσιμπουκωσει ακοποτα,να της γλειψω το μουνι ,και να την δακτυλιασω,και πανω στη καυλα να πιασω τη πουτσα μου.

Πανω στην καυλα μας κανουμε πραγματα που οταν τα μετανιωσουμε ειναι αργα!!!!
Προσοχη Μαγκες υγεια και απερισκεψια δεν συμβαδιζουν!!
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.138
Πόντοι
366
Ετσι οπως εχουμε γινει αυτα μπορουν να σ τυχουν και με κοπελα που δεν ειναι του επαγγελματος.ειναι τυχερο αν κ μετις γυναικες του χωρου οι πιθανοτητες φυσικα αυξημενες..
 

Marketeer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
7
Πόντοι
0
Μετα απο ταλαιπωρια..... ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ξανα στοματικο ελευθερο με γυναικες του επαγγελματος.Πρεπει να παθεις για να μαθεις.ΚΟλλησα μυκητες στο πεος και στο στομα.Και σαν μην εφτανε μονο αυτο ηρθε και η επιδυδυμιτιδα για να τριτωσει το καλο!!!! ενας μηνας ταλαιπωρια με αντιβιωσεις,εξετασεις (λεφτα σε γιατρους και μιβροβιολους,φαρμακα)  και ακομα  δεν εχει περασει. αλλαγη του τροπου ζωης ΚΟΜΜΕΝΑ : γυμναστηριο(γιατι υπαρχει πονος ),ποτα ,ξενυχτια ,και αρκετη κατακλιση. θελει υπομομη για να περασει!!!!....γιατι ολα αυτα??για 1 ωρα απολαυσης.Μαγκες το εχω μετανιωσει.Δεν αξιζει να ρισκαρουμε την υγεια μας.Πιο πολυ ειμαι νευριασμενος με μενα παρα με την κοπελα.Γιατι ηταν επιλογη μου να με τσιμπουκωσει ακοποτα,να της γλειψω το μουνι ,και να την δακτυλιασω,και πανω στη καυλα να πιασω τη πουτσα μου.

Πανω στην καυλα μας κανουμε πραγματα που οταν τα μετανιωσουμε ειναι αργα!!!!
Προσοχη Μαγκες υγεια και απερισκεψια δεν συμβαδιζουν!!

Περαστικά φιλε. Αν επιτρέπεται τα συμπτωματα στο στόμα ποια ήταν;

Στο πέος έχω κολησει και εγω απο ελεύθερο στοματικό και ήταν μια έντονη μυρωδιά και ασπρα σημαδάκια. με 2 κουτιά vibramycin και πλύσεις με ειδικό σαπούνι ήμουν ΟΚ.

Δυστυχώς φαίνεται να είναι πια πολύ συχνό το φαινόμενο να κολλάς μύκητες από ελ. στοματικό.
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
39
Like
1.650
Πόντοι
3.990
Όλα τα αφροδίσια κολλάνε με το στοματικό....απλά ειναι πιο μικρές οι ποσότητες και ειναι σπάνιο...αμα σε πετύχει με χαμηλό ανοσοποιητικό όμως.....την πάτησες.
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
το listerine ακομα και το οινοπνευμα δεν κανει τιποτα στους  ιούς.Μόνο χλωρινη τους σκοτωνει....οπότε στην υγεια μας!!!
 

Marketeer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
7
Πόντοι
0
Όλα τα αφροδίσια κολλάνε με το στοματικό....απλά ειναι πιο μικρές οι ποσότητες και ειναι σπάνιο...αμα σε πετύχει με χαμηλό ανοσοποιητικό όμως.....την πάτησες.

Φίλε δεν είναι έτσι ακριβώς. Αν και θεωρητικλα κολλάνε όλα τα αφροδίσια με στοματικό,(κάποια δεν είναι αποδεδειγμένο ακόμα) είναι πολύ πιο δύσκολο από το κολπικό σεξ, αφού το στόμα δεν είναι και το πιο φιλόξενο μέρος για ιους και μικρόβια. Σκέξου εξελιγκτικά πως αυτοί οι ιοί εξελίχτηκαν χιλιάδες χρόνια να μεταδίδονται μεσω των γεννητικών οργανων.

Οπότε πολλά ΣΜΝ είναι πολύ σπάνιο να μεταδοθουν μέσω του στοματικού.

(Εξαλλου αν ήταν έτσι με τη συχνότητα που γίνεται το ελευθερο στοματικο θα μιλάγαμε για επιδημίες)

Επισης το listerine θεωρητικά βοηθάει κατά κάποιων βακτηρίων και είναι κάλο να το χρησιμοποιούν οι εκδιδόμενες.
 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
1.358
Πόντοι
201
Περαστικά φιλε. Αν επιτρέπεται τα συμπτωματα στο στόμα ποια ήταν;

μικρα κοκκινα σημαδακια σαν μικρα σπυρακια στην ακρη της γλωσσας.πιο πολυ φαινοντε αν τα  προσεξω σε εντονο φως ή πχ με το φλας απο το κινητο μου.Και επισης αν φαω κατι που ειναι ζεστο η κρυο νιωθω μια ευαισθησια σαν ενα μικρο καψιμο
 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
1.358
Πόντοι
201
το listerine ακομα και το οινοπνευμα δεν κανει τιποτα στους  ιούς.Μόνο χλωρινη τους σκοτωνει....οπότε στην υγεια μας!!!


Σωστα τα λες.Ακομα και το betatine το μονο που θα κανει ειναι να διαταραξει και αλλο την χλωριδα του στοματος και θα το κανει πιο φιλικο περιβαλλον για ιους ,μυκητες κλπ
 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
1.358
Πόντοι
201
αμα εχουμε μαζι μας betadin και ριξουμε λιγο σε ποτηρι αραιωμενο με μερικες σταγονες νερο, και μετα γαργαρα μηπως κανει τιποτα?  :undecided:


εννοειτε πως οχι .Ακομα και το betatine που ειναι για γαργαρες(οχι αυτο που βαζουμε στις πληγες ) δεν θα κανει τπτ,Αυτο ειναι αν εχεις μια ουλιτιδα ή μετα απο μια επεμβαση που θα κανεις σε κανα δοντι.Ταλαιπωρουμε απο μυκητες στο στομα εδω και καιρο για αυτο στο λεω.μετα απο συμβουλη γιατρου.το μονο που θα καταφερεις ειναι να διαταραξεις το ph το στοματος πραγμα που θα κατατρεψεις τα "καλα¨" βακτηρια του ανοσοποιητικου σου συστηματος και θα το κανεις πιο ευαλωτο σε  ξενα  βακτηρια ,μυκητες κλπ
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
493
Like
60.843
Πόντοι
39.662
Καλησπέρα σας αγαπητοί,
εδώ μόνο ένας ειδικός μπορεί να απαντήσει και όχι να αρχίσουμε την πλάκα. Το σεξουαλικώς μεταδιδόμενο νόσημα είναι αστείο μέχρι να δεις τα πρώτα σημαδάκια και να έχεις τα πρώτα τσουξίματα. Τότε παύει να είναι αστείο.
Η απορία μου (αν και μπορώ να φανταστώ την απάντηση) είναι η εξής:

Πολλές κοπέλες χρησιμοποιούν Listerine μεταξύ των ραντεβού τους.

- θεωρώ ότι αν υπάρχει ήδη εγκατεστημένο κάποιο νόσημα στο στόμα τους, το Listerine δεν κάνει κάτι. Ή μήπως κάνει;
- Ας υποθέσουμε ότι το προηγούμενο ραντεβού τους έχει ένα στέλεχος HPV στο καυλί του ή κάποιο άλλο νόσημα και αυτό περνάει στο στόμα τους,
θα το εξαφανίσουν με το Listerine ή άλλα λόγια να αγαπιόμαστε?

τυπε μετα απο γλωσσοφιλα με κορασιδα που κανει ελευθερο στοματικο ξεπλενεις με νερο το στομα σου απο το νιπτηρα του δωματιου, το νερο των μπουρδελων είναι ιαματικο με θεραπεύτηκες ιδιότητες.
ξεπλενεις και τον πουτσο σου η απλα πας και τον δινεις καπακια ακαποτα σε αλλη κορασιδα που κανει ακαποτα στοματικα
οποτε ο ιος δεν προλαβαινει να μπει μεσα στο πουτσο και παει μεσα στο στομα της αλλης.
 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
1.358
Πόντοι
201
Όλα τα αφροδίσια κολλάνε με το στοματικό....απλά ειναι πιο μικρές οι ποσότητες και ειναι σπάνιο...αμα σε πετύχει με χαμηλό ανοσοποιητικό όμως.....την πάτησες.


μεγαλη κουβεντα για το ανοσοποιητικο οντως.Πολλες φορες ξεχναμε οτι ειναι η αιτια να ξεκινησει κατι κακο.Εγω ταλαιπωρουμε απο μυκητες στο στομα εδω και ενα μισι μηνα και δεν λενε να φυγουν.
ΜΕ πετυχαν πανω σε κακο ανοσοποιητικο λογω κακης διατροφης ελειψης υπνου ξενυχτια,αγχος για τη δουλεια.Εννοειτε πως εμφανιστηκαν μετα απο συναντηση με κορασιδα του επαγγελματος.Αλλα ναι μεγαλη ευθυνη εχει το ανοσοποιητικο σε τετεια θεματα.Οποτε νιωθετε κομαρες και γενικα καταλαβαινετε πως δεν ειστε καλα κουμπωστε καμια βιταμινη βοηθαει αρκετα.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Απο οτι συμπεραίνουμε τέρμα το ακάποτο τσιμπούκι. Ρόγες τουλάχιστον να γλύφουμε  μπορούμε ή θα το κόψει κι αυτό ο φόβος?
 

Nikos256

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
Τον παλιο καλό καιρό υπηρχε μια τάνα στο μεταξουργειο η  οποία σου εβαζε προφυλακτικο εβαζε και στο στομα της μια γουλια ιωδιο και οταν πλησιαζες να τελειωσεις εβγαζε γρηγορα το προφυλακτικο τον επερνε στο στομα με παθος...το κολπο αυτο (τελειωμα στο στο στομα) ηταν τοτε απο τα πολυ προχώ, δεν τον εκανε σχεδον καμμια, ενω σεξ ακαποτο εκαναν πολλες.

Σε ερωτηση μου αν υπαρχει προβλημα μου απαντησε:
Κολλάει τιποτα στο ιώδιο αγορι μου;

Ισως ενα μπουκαλακι ιωδιο η bedantine να κανει δουλεια αλλα επειδη χρωματιζει θασαι μετα σα χεσμενος, ασε την γευση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom